Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Dokumentai po santuokos
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Marmiska
rolleyes.gif Kokius dokumentus reiks tvarkyti ,kai busiu ,,iene,,? rolleyes.gif
sotto
Reikės pasiimti sutuoktuvių liudijimą iš CMB, pasikeisti pasą į asmens identifikacijos kortelę, na aišku jei norėsi išsiimti ir naują pasą. Santuokos liudijimų iškart atsišviesk daugiau, nes reikės darbovietėje keistis dokumentus. Daugiau neatsimenu
Marmiska
Hm...ir sodros knygele..... g.gif
doma_
QUOTE (Marmiska @ 2004 06 10, 20:45)
Hm...ir sodros knygele..... g.gif

nea sodros knygeleje tik irasa padaro, kad pakeista pavarde... ir kuo remiantis t.y. asmens idt. kortele. Taigi visu pirma kuo greiciau pasikeisk pasa t.y pasidaryk asmens tapatybes kortele wink.gif

Tiesa dar teises persidaryk, o pakolkas liudijima veziokis....( as dar iki siol veziojuos doh.gif ), jazus reik gi persidaryt....
Upsiukas
ir teises reikes keisti laugh.gif
as su mergautinem vazineju....kolkas niekas nieko....
Marmiska
QUOTE (doma_ @ 2004 06 10, 20:48)
nea sodros knygeleje tik irasa padaro, kad pakeista pavarde... ir kuo remiantis t.y. asmens idt. kortele. Taigi visu pirma kuo greiciau pasikeisk pasa t.y pasidaryk asmens tapatybes kortele wink.gif

Del paso siandien klausiau,tai sake ,kad jei iskarto po vestuviu norint nuvaziuoti i uzsieni ,tai jis kol kas galioja.
doma_
QUOTE (Marmiska @ 2004 06 10, 20:52)
Del paso siandien klausiau,tai sake ,kad jei iskarto po vestuviu norint nuvaziuoti i uzsieni ,tai jis kol kas galioja.

Tai aisku, kad galima, nes dar niekur tavo pavarde su iene nefiguruoja, prades figuruot tada kai gausi asmens ID.
Taigi i uzsieni drasiai gali varyt..jokiu problemu
Marmiska
QUOTE (Upsiukas @ 2004 06 10, 20:49)
ir teises reikes keisti laugh.gif
as su mergautinem vazineju....kolkas niekas nieko....

doh.gif Oj dar gi ir teises reiks ,visai pamirsau g.gif
Ingridele
man sake, kad po vestuviu pasas galioja menesi! g.gif
Juodaplauke
QUOTE (ingridele @ 2004 06 10, 21:27)
man sake, kad po vestuviu pasas galioja menesi! g.gif

po vestuviu pasas galioja tiek kiek buvo jo galiojimas iki vestuviu, jei tu nekeiti pavardes.
Visai neprivalai keisti paso jei nepakeitei pavardeso net gi jei pakeitei, tai jis galioja tikria ne menesi, nes tavo pavarde nauja bus tik MS uzregistruota, ir kol pati nenueisi ir nepakeisi paso, niekas net nezinos kad istekejai laugh.gif

Kad pakeisti pasa,reikia gimimo liudyjimo, paso, 4 nuotrauku juodai baltu, zinoti sutuoktinio ir savo tevu asmens kodus( nes kai pildysi lapus reiks ir net ta pildyti)
ir sumoketi 10 lt uz asmens tapatybes kortele

man tam kad gauti nauja pasa,dar reikejo po to su mama ateiti, nes kai man buvo 15 mama turejo parasyti prasyma kad nepriestarauja kad as imciau Lietuvos piltietybe( nes mano tevas turi Rusijos pilietybe)

Vienu zodziu poperizmo daug, dar reikia teises ir banko kortele, pagrinde as banko kortele keiciau nes parasas mano tai pasikeite o deti ant cekiu sena parasa atsibodo tongue.gif
fukuotukaf
Dar reikia pavarde keisti ir nekilnojamo turto dokumentuose, sutartyse su vandeni, siluma ir pan. tiekianciomis imonemis (as jau beveik tris metus to nepadarau rolleyes.gif ), jeigu priklausai valdiskai poliklinikai pas seimos gydytoja reikia rasyt prasyma ligoniu kasoms, kad pavarde pakeistu (nezinau, gal to reikia ir privaciose klinikose). Man dar ir universitete pasikeist reikejo, ir studento pazymejima nauja darytis, ir visiems destytojams nauja pavarde diktuoti, nes ziopla sekretore mad.gif nepasake, kad uztenka tik santuokos liudijimo kopijos, as jos ir siaip neturejau, bet buciau pasidarius pries atiduodama dokumentus pasui daryt... Zodziu vargas su ta nauja pavarde doh.gif
kasiopeja
QUOTE (Juodaplauke @ 2004 06 10, 19:35)
po vestuviu pasas galioja tiek kiek buvo jo galiojimas iki vestuviu, jei tu nekeiti pavardes.
Visai neprivalai keisti paso jei nepakeitei pavardeso net gi jei pakeitei, tai jis galioja tikria ne menesi,

Vat ir neteisybe. Pasikeitus asmens duomenims, asmens taptybę patvirtinančius dokumentus privalu pasikeisti per mėnesį. Pažiūrėkit www.vestuves.lt teisininkes komentarus.
Bekasė
QUOTE (Juodaplauke @ 2004 06 10, 22:35)

Visai neprivalai keisti paso jei nepakeitei pavardeso net gi jei pakeitei, tai jis galioja tikria ne menesi, nes tavo pavarde nauja bus tik MS uzregistruota, ir kol pati nenueisi ir nepakeisi paso, niekas net nezinos kad istekejai laugh.gif

kai tekejau pries 4 metus, tai i pasa buvo idetas stampas, kad reikia pasikeisti per menesi.
gvida
nera cia daug poperizmo,as irgi nesenai ejau po vestuviu tvarkyti paso,9,10,11 grafos pazymeta nebutina pildyti,o ten kaip tik yra mamos paso kodas,tevo paso kodas,vyro paso kodas,gimimo metai.

nuejau i sodros banka uzpildziau lepali ten paparasius duos,uzmokejau uz kortele 10lt,ir uz pasa nes i uzsieni planuoju vykti 60lt,nuvariau i migracija,ten uzpildziau du prasymus-korteles ir atskirai paso,o ten uzpildymo pavyzdziai sukabinti yra tad nesunku pildyti,tereikia zinoti savo paso koda,savivaldybe savo,gimimo vieta,dar sutuoktinio paso koda,gimimo datas,tevu nebutina,pati sake migracijos tarnybos speceliste.o reikejo atsinesti tik pasa ir keturias nespalvotas nuptraukas ir santuokos liudijima,ir vsio idaviau sake po menesio ateiti pasiimti pasa.dabuovetei iduosi sodros knygute patys sutvarkys sekretore,ir dar del banku nezinau,ar automatiskai pakeicia,ar reikia eiti pasakyti,nes ant korteles tai mergautine pavarde.nera tiek viskas sudetinga,per viena diena ir susitvarkysi.
madrugada
Bankui nunešiau santuokos liudijimą, patys atsišvietė, t.p. reikėjo ir asmens dokumento, ir pakeitė banko kortelę. paprasta wink.gif , lyginant su kitomis institucijomis...
Juodaplauke
QUOTE (Silvute @ 2004 06 11, 07:26)
QUOTE (Juodaplauke @ 2004 06 10, 22:35)

kai tekejau pries 4 metus, tai i pasa buvo idetas stampas, kad reikia pasikeisti per menesi.

tai buvo prie s4 metus, nes dabar niekas stampu nededa i pasus smile.gif
Juodaplauke
QUOTE (gvida @ 2004 06 11, 07:29)
nera cia daug poperizmo,as irgi nesenai ejau po vestuviu tvarkyti paso,9,10,11 grafos pazymeta nebutina pildyti,o ten kaip tik yra mamos paso kodas,tevo paso kodas,vyro paso kodas,gimimo metai.

nuejau i sodros banka uzpildziau lepali ten paparasius duos,uzmokejau uz kortele 10lt,ir uz pasa nes i uzsieni planuoju vykti 60lt,nuvariau i migracija,ten uzpildziau du prasymus-korteles ir atskirai paso,o ten uzpildymo pavyzdziai sukabinti yra tad nesunku pildyti,tereikia zinoti savo paso koda,savivaldybe savo,gimimo vieta,dar sutuoktinio paso koda,gimimo datas,tevu nebutina,pati sake migracijos tarnybos speceliste.o reikejo atsinesti tik pasa ir keturias nespalvotas nuptraukas ir santuokos liudijima,ir vsio idaviau sake po menesio ateiti pasiimti pasa.dabuovetei iduosi sodros knygute patys sutvarkys sekretore,ir dar del banku nezinau,ar automatiskai pakeicia,ar reikia eiti pasakyti,nes ant korteles tai mergautine pavarde.nera tiek viskas sudetinga,per viena diena ir susitvarkysi.

perskaityk pati kiek prirasei,eiti ten,po to ten, o poto dra ten ir sakai kad nera vargo smile.gif
o pas mane be 9,10,10 neprieme, tongue.gif Gal ne Vilniuje dareisi pasa?
kasiopeja
QUOTE (kasiopeja @ 2004 06 11, 05:18)
QUOTE (Juodaplauke @ 2004 06 10, 19:35)
net gi jei pakeitei, tai jis galioja tikria ne menesi,

papildymas is vestuves.lt:

"Sveiki,

turim klausimėlį: per kiek laiko po santuokos įregistravimo reikia pasikeisti pavardę ir pasą? Ar galima uždelsti 7 mėnesius, kadangi teks išvykti į užsienį?

Ačiū už atsakymą

Sveiki,

Pagal įstatymus tuo atveju, jei keičiasi asmens duomenys (pavardė, vardas ir kita) dokumentai turi būti pakeisti per vieną mėnesį. Todėl Jūs dokumentus turėtumėte pasikeisti per nurodytą terminą po santuokos sudarymo ir pasikeitus pavardei.

Tačiau kiek teko girdėti niekas didelių problemų nedaro, todėl manyčiau, kad rupesčių neturėtų kilti jei ir pakeisite dokumentus vėliau, bet esant galimybei patarčiau susitvarkyti iki išvykimo.

Žydrūnė Stuglytė
Teisės konsultantė"

Novia
teoriskai rasoma:
Dokumentai, kuriuos keisite:
- Pasas
- Vairuotojo pazymejimas
- Studento bilietas
- Socialinio draudimo pazymejimas
- Darbo pazymejimas
- Vizitines korteles
Reikia informuoti:
- Draugus ir artimuosius
- Darbdavi
- Mokslo istaiga
- Banka
- Telefono paslaugu tiekeja
- Draudimo istaigas
- Poliklinika (gydymo istaiga)
na manau viskas ir buvo pamineta. Aisku jei universitetas baigtas atkrenta nemazai biggrin.gif
o del paso as ir girdejau, kad patariama per 1 menesi pasikeist, taciau is tikruju dideliu problemu nekeliama, jei to nepadaroma...
Isila
na, man teks keisti pasa ir isigyti asmens kortele, padaryti irasa sodros knygelej, pasikeisti banko korteles, pranesti darbovietej... bet kol korteles nebus, tai nieko daryt negalesiu biggrin.gif
Alonda
Vajėzau, kiek dokumentų reikės pakeisti wink.gif
O gal man visai pavardės nekeisti? O pasilikti mergautinę? Kaip jūs manot? Juo labiau, kad mano mergautinė labai graži
xpander
Ojojoi, kiek daug dokumentu. As kazkaip tik apie pasa ir teises galvojau, visai pamirsau banko korteles, poliklinika ir sodras. Net noras praejo keisti pavarde unsure.gif
Cikadelė
O jei tuokiamasi tik baznycioje, o ne zakse, tai kas turi isduoti pazyma apie santuoka? kunigas? beje...kur man darytis pasa, jei santuoka vyksta ir bus uzregistruota visai kitam mieste nei as gyvenu? ar pasa reikia darytis tame mieste. kur esi priregistruotas? smile.gif
Happymother

sodros pazimejimo keist nereikes kitam pusl iraso pavarde ir viskas
Žmona
Aš po vestuviu pasilikau savo ir vyro pavardę doh.gif tada buvo gerai nes mokiausi universitete kadangi dominavo ir mano -aitė jokių dokumentų nekeičiaukeičiau tik pasą, bėt va praėjus 3 metams 2 mano pavardės dabar mane jau vargina abi netrumpos ir dabar kai dirbu daug kur reikia psirašinėti dokumentuose būna abi netelpa nu vienž problemos , kurių dabar turėsiu dar daugiua nes keisiu pavardę į tik vyro, tai jau aikšinausi ką reiks daryti kokius žygiu nukeliauti nepavydžiu pati sau doh.gif , bęt pradedu nuo rugpjūčio tvarkytis dokumentus, net santuokos liudijimą naują išduos blink.gif

NEKARTOKIT MANO KLAIDOS smile.gif
another
QUOTE (Cikadele @ 2004 07 17, 18:33)
O jei tuokiamasi tik baznycioje, o ne zakse, tai kas turi isduoti pazyma apie santuoka? kunigas? beje...kur man darytis pasa, jei santuoka vyksta ir bus uzregistruota visai kitam mieste nei as gyvenu? ar pasa reikia darytis tame mieste. kur esi priregistruotas? smile.gif

Kunigas isduoda kazkokia pazyma, kuria per 10 dienu reikia uzregistruoti santuoku rumuose. Jei uzregistruoji veliau, tai jie data, kada tejai registruoti, iraso kaip vestuviu data wink.gif
O pasa reikia darytis tame mieste, kuriame buvo isduotas dabartinis pasas.
Žmona
QUOTE (Will @ 2004 07 23, 16:58)
O pasa reikia darytis tame mieste, kuriame buvo isduotas dabartinis pasas.

Neklaidink žmonių - pasas išduodamas pagal gyvenamąją vietą. wink.gif
another
QUOTE (Žmona @ 2004 07 23, 16:01)
Neklaidink žmonių - pasas išduodamas pagal gyvenamąją vietą. wink.gif

Nea- mano vienas draugas praeita savaite is Vilniaus vaziavo i Klaipeda, kad galetu pasa pasidaryti...
Žmona
QUOTE (Will @ 2004 07 23, 17:21)
Nea- mano vienas draugas praeita savaite is Vilniaus vaziavo i Klaipeda, kad galetu pasa pasidaryti...

Vadinasi jis klaipėdoj registruotas o gyvena vilniuj, pagal registracijos vietą [pasas išduodamas.
another
QUOTE (Žmona @ 2004 07 24, 08:32)
Vadinasi jis klaipėdoj registruotas o gyvena vilniuj, pagal registracijos vietą [pasas išduodamas.

Na, nezinau nezinau. Jis buvo issiregistraves Klaipedoj ir preiregistruotas Vilniuje, bet pasa liepe daryti ten, kur isduotas ansktesnis, tai nezinau. Ir cia buvo vos pries kelias savaites. g.gif Mano situacija irgi tokia pat- tai as jau nusiteikiau, kad teks kada imti iseigine po vstuviu ir vaziuoti i Siaulius paso daryti...
Žmona
QUOTE (Will @ 2004 07 24, 09:38)
Na, nezinau nezinau. Jis buvo issiregistraves Klaipedoj ir preiregistruotas Vilniuje, <a href="http://www.ntsearch.com/search.php?q=bet&v=56">bet</a> pasa liepe daryti ten, kur isduotas ansktesnis, tai nezinau. Ir cia buvo vos pries kelias savaites. g.gif Mano situacija irgi tokia pat- tai as jau nusiteikiau, kad teks kada imti iseigine po vstuviu ir vaziuoti i Siaulius paso daryti...

Ne na jei tu registruota Vilniuj gali būti rami nueisi pagal gyvenamą vietą į pasų poskyrį ir išduos jų Vilniuj yra 7, vienas Vilniaus rajono. Gali net nesijaudinti, na nebent neesi registruota........
Taigi mano tokia situacija buvo - 1 mano pasas išduotas Panevėžio raj. migracijos, o antras Vilnaius 7-ojo pasų poskyrio, dabar keisiu pavardę ir kadangi šiuo metu jau gyvenu Vilniaus priemiestyje tai išsiaiškinau, kad man reiks eiti jau ne į 7 pasų poskyrį, o į Vilniaus rajono pasų poskyrį smile.gif
zuikiausia
Sveikutes, smile.gif

gal kuri zinot per kiek laiko reika pasikeisti pasa, ar taikomos baudos?

Ar reikia pranesti bankui apir pasikeitusia pavarde?

Ar reikia keisti vairavimo teise?

IR KIEK VISKAS KAINUOJA?
Aciu visoms is anksto biggrin.gif
Fate
Na apie terminus tikrai tiksliai nežinau, bet kuo greičiau tuo geriau smile.gif
Kainos:
pasas - 60lt,
asmens kortele - 10 lt,
vairavimo teisės - 20lt,
banko kortelės - berods 10 lt (bankui reikia parnešti apie pasikeitusius visus duomenis, santuokos liudijimą į rankas ir pirmyn)

Sėkmės wink.gif
kasiopeja
QUOTE (Tushka @ 2004 08 23, 05:15)
banko kortelės - berods 10 lt (bankui reikia parnešti apie pasikeitusius visus duomenis, santuokos liudijimą į rankas ir pirmyn)

Sėkmės wink.gif

Man niekas neminejo, kad reiks moketi. Turbut patyliukais nuo korteles atskaitys.
VB kortele pakeite per savaite, uzteko parodyti santuokos liudijima.
Hansa pareikalavo naujo asmens dokumento (teko laukti kol padarys naujo ID kortele) ir nauja kortele isdave per 5 d.d.

Tiesa, norint pasikeist pavarde vairuotojo pazymejime butina tureti galiojancia med. komisijos pazyma. Jei jos nera - reikia is naujo pereiti med. komisija... wink.gif
zuikiausia
Na jau po menesio turesiu naujaji pasa smile.gif Dar kartais sumaisau rasydama savo naujaja pavarde smile.gif tai dave laiko pasimokyt smile.gif
PELĖ
Gal kas žinote ar reikia keisti SODROS pažymėjimą?
Svajotoja
QUOTE (PELĖ @ 2004 08 27, 08:25)
Gal kas žinote ar reikia keisti SODROS pažymėjimą?

nereikia. tiesiog reikia ten nunesti santuokos liudijima, pasa ir jie irasys antrame psl. tavo nauja pavarde
Marmiska
QUOTE (Svajotoja @ 2004 08 27, 08:29)
nereikia. tiesiog reikia ten nunesti santuokos liudijima, pasa ir jie irasys antrame psl. tavo nauja pavarde

sodrai uztenka tik liudijimas biggrin.gif
dzudi
QUOTE (Svajotoja @ 2004 08 27, 08:29)

rolleyes.gif As irgi dar nepriprantu prie naujosios savo pavardes tongue.gif Vis ipyskinu savo senaja... laugh.gif Tas pats su parasu... laugh.gif
Pereinamasis laikotarpis... laugh.gif
veikejas
O kaip dėl povestuvinėsk elionės, kuri įvyks iš karto po vestuvių?

Natūralu, kad nei vienas doc'as nebus pakeistas ir niekam niekas nebus pranešta.

Jokių problemų nebus? Važiuosim kaip du svetimi žmonės ir jokios muitinės apie tai nežinos?
Oleska
QUOTE (veikejas @ 2004 08 30, 08:41)
O kaip dėl povestuvinėsk elionės, kuri įvyks iš karto po vestuvių?

Natūralu, kad nei vienas doc'as nebus pakeistas ir niekam niekas nebus pranešta.

Jokių problemų nebus? Važiuosim kaip du svetimi žmonės ir jokios muitinės apie tai nežinos?

Mes taip ir vaziavome biggrin.gif
Niekam neidomu vede jus ar ne biggrin.gif
Seip gal net problemu turetum jei pakeistum dokumentus, nes biletai perkami pries kokius du menesius zinoma sena pavarde. Ir pavardes turi buti vienodos bilete ir pase biggrin.gif
Dovė
Kaip patartumet daryti?
'05-05-21 tuokiames tik baznycioj (sestadienis)
05-24 iskrendam i povestuvine (antradienis)

ka daryt su dokumentu iregistravimu CMB (tuokiames tik baznycioj) jei skrydis anksti ryte...? sekmadieni ir pirmadieni CMB nedirba... ar galima igalioti asmeni, kuris nunestu popieriukus? - norime, kad registruotu ne tada kada atnesim (per 10 d. nespejam). Kitas kelias - diena pries susirasyti CMB? O kuria data tokiu atv. registruotu santuoka?

jei suprantamai parasiau...
Gintarasa
QUOTE(Dovė @ 2005 03 12, 15:28)
Kaip patartumet daryti?
'05-05-21 tuokiames tik baznycioj (sestadienis)
05-24 iskrendam i povestuvine (antradienis)

ka daryt su dokumentu iregistravimu CMB (tuokiames tik baznycioj) jei skrydis anksti ryte...? sekmadieni ir pirmadieni CMB nedirba... ar galima igalioti asmeni, kuris nunestu popieriukus? - norime, kad registruotu ne tada kada atnesim (per 10 d. nespejam). Kitas kelias - diena pries susirasyti CMB? O kuria data tokiu atv. registruotu santuoka?

jei suprantamai parasiau...
*

Jei susirasysit diena pries CMB, tai ta data ir bus irasyta, kada susituoksite CMB. Bet ten reikia pries menesi pareiskimus paduoti. Geriausia butu jei ta pacia diena ir baznycioje, ir CMB susituoktumete.
Gavuke
Merginos gal kas zinot ar registruojant jau ivykusia santuoka CMB reikalingi liudininkai (mes tuoksimes tik baznycioj)?

Aciu mirksiukas.gif
Gintarasa
QUOTE(Gavuke @ 2005 03 13, 22:17)
Merginos gal kas zinot ar registruojant jau ivykusia santuoka CMB reikalingi liudininkai (mes tuoksimes tik baznycioj)?

Aciu mirksiukas.gif
*

Ne
Dovė
QUOTE(gintarasa @ 2005 03 14, 10:40)
Ne
*

Nereikia, mes irgi eisim dieną prieš bažnyčią susirašyt tik dėl formalumo - iš esmės dėl mano pavardės;) - ot biurokratija tam CMB g.gif
Gintarasa
QUOTE(Dovė @ 2005 04 03, 17:31)
Nereikia, mes irgi eisim dieną prieš bažnyčią susirašyt tik dėl formalumo - iš esmės dėl mano pavardės;) - ot biurokratija tam CMB g.gif
*

Tau reikia, nes po bažnyčios santuoka tik apskaitoma, o prieš bažnyčią - santuoka registruojama.
CMS - ne biorokratija, tiesiog visi dokumentai turi būti tvarkingi, nes dėl netvarkingumo prieš šimtmetį ar pusšimtį metų ir dabar atsiliepia žmonėms popierių tvarkymu.

Be to, įstatymus ne CMS kuria, jie tik juos vykdo drinks_cheers.gif .
amzinybe_7
QUOTE(gintarasa @ 2005 04 05, 12:04)
Tau reikia, nes po bažnyčios santuoka tik apskaitoma, o prieš bažnyčią - santuoka registruojama.
CMS - ne biorokratija, tiesiog visi dokumentai turi būti tvarkingi, nes dėl netvarkingumo prieš šimtmetį ar pusšimtį metų ir dabar atsiliepia žmonėms popierių tvarkymu.

Be to, įstatymus ne CMS kuria, jie tik juos vykdo drinks_cheers.gif .
*

Beja, iškilo klausimas, jeigu aš pasilieku mergautinę pavardę ir plius dar man prisideda vyro pavardė, tai nejaugi, man reikia būtinai pasikeisti banko sąskaitas, korteles, studento pažymėjimą? Pasą ir teises pasikeisiu. blush2.gif
Gintarasa
QUOTE(amzinybe_7 @ 2005 04 05, 15:15)
Beja, iškilo klausimas, jeigu aš pasilieku mergautinę pavardę ir plius dar man prisideda vyro pavardė, tai nejaugi, man reikia būtinai pasikeisti banko sąskaitas, korteles, studento pažymėjimą? Pasą ir teises pasikeisiu.  blush2.gif
*

Šito turi klausti pačių bankų ir t.t., nes čia ne CMS darbas.
Night
Na va praėjo jau beveik metų nuo vestuvių, tai žinokit tik dabar jau visur esu -ienė. Prieš savaitę susitvarkiau su popieriais poliklinikoje. Viskas thumbup.gif
Bet viska taip iš lėto tvarkiausi.. pasą kažkur po 2-jų menesių, paskui dar po mėnesio darbe, paskui banke, va dabar ir polilinikoje.
A tiesa liko dar teisės doh.gif , na bet čia vistiek privaloma keisti, tai savaime išsispręs 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.