Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvas maistas / Žaliavalgystė / Raw Food

Gyvas maistas Kas tai yra gyvas maistas? Tai yra tiesiog gyvas, nevirtas ir nekeptas maistas. Toks maistas yra gaminamas naudojant ne aukštesnę, nei 43 laipsniai temperatūrą (jei išvis ji yra naudojama). Tokiu būdu maiste išsaugomos veiklos maistinės medžiagos, nesunaikinami enzimai, vitaminai ir kitos naudingos medžiagos, esančios maisto produktuose.
user posted image
Atsakyti
Mano MB man pasakojo apie gyvo maisto naudą, kada nors kokią vasarą norėčiau šitaip pasimaitinti ar šeip daugiau tokio maisto į kasdienę mitybą įtraukt smile.gif nes mūsų skrandis yra tarsi laboratorija per kurią mes pažįstam visatą ir mus supančią aplinką, o ne atliekų maišelis, kad visą brudą į jį kišti ir sėdėt apsisotinusiam smile.gif Virtą ar keptą maistą 4 kartus ilgiau virškina, nei žalią, tad nesinori apkrauti savo skranduko 4u.gif
Atsakyti
Katik sužinojau KLP bus pirmasis seminaras bigsmile.gif , ir mane kviečia receptuku pora gyvai pademonstruoti ax.gif uj kaip jaudinuosi ax.gif graziai estetiskai ir svarbiausia skaniai kaip viska padaryt ax.gif dar turi prašymą receptukus surinktus paplatinti ax.gif kiek smagiu rupesteliu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rūta*: 10 kovo 2011 - 10:37
QUOTE(*Rūta* @ 2011 03 10, 11:14)
o ka del svieziu vaisiu klausei nelabai supratau  ax.gif

ir netycia gal klaipediete esi ir facebooke mes susirasem neseniai?

na sviezius vaisius nokina kazkaip ten kamerose, tai idomu ar vizualiai skiriasi sunokinti dirbtinai ir naturaliai blush2.gif

ne, ten buvau ne as ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2011 03 10, 11:36)
Katik sužinojau KLP bus pirmasis seminaras  bigsmile.gif  , ir mane kviečia receptuku pora gyvai pademonstruoti  ax.gif  uj kaip jaudinuosi  ax.gif  graziai estetiskai ir svarbiausia skaniai kaip viska padaryt  ax.gif  dar turi prašymą receptukus surinktus paplatinti  ax.gif kiek smagiu rupesteliu  ax.gif

ane, oi kaip fain, gal gali pasakyti kur ir kada bus as irgi noreciau sudalyvaut smile.gif
tiesa gal zinai kur pas mus mieste galima kokoso sviesto nusipirkti, eko parduotuvese jis velniskai brangus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sindirela: 10 kovo 2011 - 11:39
QUOTE(Laura @ 2011 03 10, 10:55)
na sviezius vaisius nokina kazkaip ten kamerose, tai idomu ar vizualiai skiriasi sunokinti dirbtinai ir naturaliai blush2.gif

ne, ten buvau ne as ax.gif


na ir man butu idomu, abrikosus jau kaip ir skiriu ax.gif gal anglu kalba yra geriau mokanciu ir mums pavyzduku paieskotu? bigsmile.gif

QUOTE(sindirela @ 2011 03 10, 11:35)
ane, oi kaip fain, gal gali pasakyti kur ir kada bus as irgi noreciau sudalyvaut smile.gif
tiesa gal zinai kur pas mus mieste galima kokoso sviesto nusipirkti, eko parduotuvese jis velniskai brangus doh.gif


organizavo saviem pazystamiem, gavos per lupu lupas labai daug zmoniu vakare zinos ar bus didesne sale tada paskelbsiu palciau 4u.gif

viska kas cia kosminem kainom perku uzsieniuose ax.gif par tarpininkus ar pati, ebejus .de amazonas.de ax.gif dazniausiai vokieciu puslapiais naudojuosi 4u.gif

sviesto kokoso nesu pirkusi tik lotuliukas.gif geras pamirsau koki sviesta pirkau doh.gif bet tepu ant kuno, reiks issiaiskinti koki gal ir bus koks kakavos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2011 03 10, 12:47)
na ir man butu idomu, abrikosus jau kaip ir skiriu  ax.gif  gal anglu kalba yra geriau mokanciu ir mums pavyzduku paieskotu?  bigsmile.gif
organizavo saviem pazystamiem, gavos per lupu lupas labai daug zmoniu vakare zinos ar bus didesne sale tada paskelbsiu palciau  4u.gif

viska kas cia kosminem kainom perku uzsieniuose  ax.gif  par tarpininkus ar pati, ebejus .de amazonas.de  ax.gif dazniausiai vokieciu puslapiais naudojuosi  4u.gif 

sviesto kokoso nesu pirkusi tik  lotuliukas.gif  geras pamirsau koki sviesta pirkau  doh.gif  bet tepu ant kuno, reiks issiaiskinti koki gal ir bus koks kakavos  lotuliukas.gif

ups turejau omeny kakavos sviesta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sindirela @ 2011 03 10, 12:37)
ups turejau omeny kakavos sviesta doh.gif



i apie ji nieko negaliu pasakyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sindirela @ 2011 03 10, 12:35)
ane, oi kaip fain, gal gali pasakyti kur ir kada bus as irgi noreciau sudalyvaut smile.gif
tiesa gal zinai kur pas mus mieste galima kokoso sviesto nusipirkti, eko parduotuvese jis velniskai brangus doh.gif

As ir kakavos sv. ir kokosu sv. pirkau akomaskincare.co.uk siuncia i lt, siuntimo kaina priklauso nuo svorio 4u.gif
Atsakyti
Tik ka padariau vaniles lazdeliu uzpiltine, pagal rasta receptuka turetu gautis desertuose naudojamas Vaniles ekstraktas bigsmile.gif dabar 6 savaites rezultato laukimo ax.gif


jei kam idomu, as i tymbark stiklini 200ml buteliuka dariau

4 vaniles lazdeles ipjoviau truputuka issilgai ir uzpyliau (orginaliam recepte degtine) skiestu 70 laipsniu spiritu, kai bus gatava padarysiu nuotraukyte
turetu atrodyti taip

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rūta*: 10 kovo 2011 - 18:59
QUOTE(Laura @ 2011 03 10, 10:09)
kokosu sviestas:

cia



va sitas klausimas man iskilo kuom skiriasi kokoso sviestas nuo aliejaus (kaip zinoma jis kambario temperaturoje yra kietos konsistencijos) g.gif kiek ziurineju nete lyg vienas ir tas pats, o tu tame receptuke alieju kur nurodei naudojai?
Atsakyti
lotuliukas.gif nerimstu


kas geriua anglu graibotes ar galite pagalbeti? ax.gif

http://www.akomaskin...p/105/1/butters

kuris kakavos kuris kokoso sviestai yra? g.gif ir ar visi valgomi? ax.gif

kaineles puslapiuke superines 4u.gif aciu 4u.gif
Atsakyti