Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvas maistas / Žaliavalgystė / Raw Food

As ir einu prie isvados, kad viskas po truputi. Pradziai smegenineje viska keiti, po to ieskai galimybiu ir virtuveje keist. Gal net prie sezonu derint poziuri reiktu... g.gif
Su svieziom darzovem, vaisiais, riesutukais liudnuma, o zaliavalgiam akcentuojamas sviezumas. Kaip suktis is to? Ar prisimerkt ir nematyt...

Labas rytas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viskas_bus_gerai_:) @ 2011 03 28, 09:30)
As ir einu prie isvados, kad viskas po truputi. Pradziai smegenineje viska keiti, po to ieskai galimybiu ir virtuveje keist. Gal net prie sezonu derint poziuri reiktu...  g.gif
Su svieziom darzovem, vaisiais, riesutukais liudnuma, o zaliavalgiam akcentuojamas sviezumas. Kaip suktis is to? Ar prisimerkt ir nematyt...

Labas rytas  smile.gif


Na abejoju ar tokia jau liudnuma... As asmeniskai tik dbr baigiu balgyt naminius kopustus, morkas, moliugus, bulves, svogunus, cesnakus.
Aisku negaliu sakyt, kad viskas ekologiska, bet gyvent galima bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2011 03 26, 07:56)
seimynai gaminu  ax.gif  bet paskutini sedevra ir vyras valge atbulais dantim, aiskino keistas skonis, o kur nebus jei racione labai daug kas pasikeite ir jau zino tikra maisto skoni, o ne prieskoniuota ar paslepta padazuose  4u.gif

"Nuoga" mesa prasto skonio. Pries pusmeti beveik metus del vaiko alergijos (mp maitinau) kaip baltimu saltini valgiau kalakutienos krutinele veik be prieskoniu... Nesinori tu laiku prisimint. Nuo visu ankstiniu berdavo.
Papildyta:
QUOTE(indrusep @ 2011 03 28, 08:32)
Na abejoju ar tokia jau liudnuma... As asmeniskai tik dbr baigiu balgyt naminius kopustus, morkas, moliugus, bulves, svogunus, cesnakus.
Aisku negaliu sakyt, kad viskas ekologiska, bet gyvent galima  bigsmile.gif

Dabar baigiate, o naujo derliaus dar teks palaukt... Paskutiniu keturiu is sarasiuko ir as dar turiu. smile.gif Beje, sviezaus vaisiaus sarasiuke nei vieno. As dar kokius 5 senienas obuoliukus turiu. biggrin.gif
Parduotuvines salotos, morkos, salierai sausi siuo metu. Sprangios salotos iseina. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viskas_bus_gerai_:): 28 kovo 2011 - 08:37
QUOTE(viskas_bus_gerai_:) @ 2011 03 28, 08:30)
As ir einu prie isvados, kad viskas po truputi. Pradziai smegenineje viska keiti, po to ieskai galimybiu ir virtuveje keist. Gal net prie sezonu derint poziuri reiktu...  g.gif
Su svieziom darzovem, vaisiais, riesutukais liudnuma, o zaliavalgiam akcentuojamas sviezumas. Kaip suktis is to? Ar prisimerkt ir nematyt...



as prisimerkiu ax.gif ir sezoniskumo siek tiek ziuriu ax.gif
nes ziurint ir kitos puses normaliai valganciu tai ten irgi sviezumo reik kazi kiek ten jo yr ? g.gif

sviezus riesutai g.gif na manau tik ju augimo vietose ir tai sezono metu visusr kitur tokie patys kokius mes juos gauname, vaisiai g.gif uobolius lietuviskus kapojam, bananai cia niekada neaugo g.gif uogos musiskos saldytos ax.gif valgosi puikiai 4u.gif kur dar mineti moliugai bigsmile.gif rauginti kopustai agurkai? bigsmile.gif burokeliai bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(viskas_bus_gerai_:) @ 2011 03 28, 08:37)
Parduotuvines salotos, morkos, salierai sausi siuo metu. Sprangios salotos iseina.  verysad.gif


morkiukus pas ukininkus treciadieni pirkau tai sultys superines, ir pyraga morku ir blogo uzmaisiau, siandiena ragausiu bigsmile.gif

kaip man su salieru susidraugauti doh.gif nu ne prokur ir jokioje formoje man nelenda doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rūta*: 28 kovo 2011 - 08:43
QUOTE(*Rūta* @ 2011 03 28, 08:42)
kaip man su salieru susidraugauti  doh.gif  nu ne prokur ir jokioje formoje man nelenda  doh.gif

Ir aš su salieru nelabai draugauju, kaip ir visa mano šeima. Bet visgi radau vieną būdą - spaudžiu sultis iš morkų, salierų, citrinos ir kokių dviejų apelsinų smile.gif taip visai skanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2011 03 28, 08:42)
sviezus riesutai  g.gif  na manau tik ju augimo vietose ir tai sezono metu visusr kitur tokie patys kokius mes juos gauname, vaisiai  g.gif  uobolius lietuviskus kapojam, bananai cia niekada neaugo  g.gif  uogos musiskos saldytos  ax.gif valgosi puikiai  4u.gif  kur dar mineti moliugai  bigsmile.gif  rauginti kopustai agurkai?  bigsmile.gif  burokeliai  bigsmile.gif

kaip man su salieru susidraugauti  doh.gif  nu ne prokur ir jokioje formoje man nelenda  doh.gif

Ir Lietuvoj vienam prekybcentryje bananai auga smile.gif.
As noreciau keliu naminiu citrinu ir/ar apelsinu per metus. Zievele butu saugi naudojimui i maisto produktus. smile.gif

Salierai draugaudavosi salotose su morkom ir majonezu vienoj kavinukej arba lesiu troskinyje. Deja, su raw mazai kas sieja siuos patiekalus...
Atsakyti
Vis paskaitineju sita tema, bet ma rods neuztikau sita .Yra ir receptuku i siaip visokiu straipsiu anglu kalba.
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2011 03 28, 11:02)
Vis paskaitineju sita tema, bet ma rods neuztikau sita  .Yra ir receptuku i siaip visokiu straipsiu anglu kalba.


jau kanisuojuos wink.gif
ačiūsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 03 28, 11:48)
jau kanisuojuos wink.gif
ačiūsmile.gif

Gera knaisiojimosi. Da viena radau.
O cia lietuviskai. Tik mazoka informacijas. Manyciau, ka sis puslapis vis da ruosiamas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flegma: 28 kovo 2011 - 11:12
smagu, kad puslapiuku daugeja 4u.gif

gal pasidalintume ka konkreciai gero randate su vertimais i LT kalba? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rūta*: 28 kovo 2011 - 11:12
QUOTE(*Rūta* @ 2011 03 28, 12:12)
smagu, kad puslapiuku daugeja  4u.gif

gal pasidalintume ka konkreciai gero randate su vertimais i LT kalba?  4u.gif

Nelabai randu kazko tinkamo lietuviskai. Daugoka informacijos kitom kalbom. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Abi @ 2011 03 28, 10:04)
Ir aš su salieru nelabai draugauju, kaip ir visa mano šeima. Bet visgi radau vieną būdą - spaudžiu sultis iš morkų, salierų, citrinos ir kokių dviejų apelsinų  smile.gif taip visai skanu  thumbup.gif


Aisku kad cia dbr i raw rasau visiskai visiskai negerai darau, bet apie saliera noriu labai labai parasyt viena recepteli, del kurio pradejau dievinti apskritai saliera, gal kam pagelbes... ax.gif
Reikia:

0,5 vištienos krūtinėlės didelis saldžiarūgščio obuolio
2 saliero stiebų
sauja graikiškų riešutų
majonezo
Vistiena isverdi ir viska sumaisai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indrusep: 28 kovo 2011 - 11:17