Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvas maistas / Žaliavalgystė / Raw Food

*Rūta*, tikiuosi jūsų sodybai viskas bus gerai ir dukra greit pasveiks. O tu bulves žalias valgei?
Atsakyti
QUOTE(big_smile @ 2011 06 07, 10:36)
Va, koki meniu sudariau smile.gif



neblogas meniu, paziuriu i savaji nu irgi kaskas panasaus ir gaunasi, tik vietoje obuoliu valgau darzoves, jauciu reikes pradeti sverti g.gif

Papildyta:
QUOTE(Pelede @ 2011 06 07, 11:01)
*Rūta*, tikiuosi jūsų sodybai viskas bus gerai ir dukra greit pasveiks. O tu bulves žalias valgei?



aciu 4u.gif tikiuosi ir as ax.gif

bulves virtas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2011 06 07, 12:46)
neblogas meniu, paziuriu i savaji nu irgi kaskas panasaus ir gaunasi, tik vietoje obuoliu valgau darzoves, jauciu reikes pradeti sverti  g.gif



Matai, jei vietoj obuoliu valgai darzoves, gali neuztekti kaloriju ir vakare gali jaustis isbadejus. O kai kuriom dienom pas tave gali buti per daug riebalu, nors cia reiktu jau sverti tiksliau ir skaiciuoti ( saulegrazose 73 proc kaloriju yra is riebalu, avokaduose net 77 proc. ).
Siaip 7-oji diena atrodo super meniu thumbup.gif Nors kaloriju tai cia gautusi tik apie 500, bet jei sirgai tai aisku nesinorejo daugiau.
Atsakyti
Skaitančioms rusiškai Raw in Russian
cool.gif
Atsakyti
Sulaukiau šiandien savo džiovintuvo Excaliburo bigsmile.gif

Tai dabar galvosūkis - ką čia sudžiovinus g.gif Nebent žolių kokių pririnkt reik.

Tik dar neturiu tu Paraflex lapu...
Atsakyti
labas rytas,


dar karta perziurejau savo meniu ir pasiūlytą, isvada viena daugiau vaisiu bigsmile.gif man tas tinka


QUOTE(big_smile @ 2011 06 07, 17:31)
Sulaukiau šiandien savo džiovintuvo Excaliburo  bigsmile.gif

Tai dabar galvosūkis - ką čia sudžiovinus  g.gif   Nebent žolių kokių pririnkt reik.

Tik dar neturiu tu Paraflex lapu...


bigsmile.gif kaip fainiai, pavydziu ax.gif man tas reikalas kuo toliau tuo labiau tolsta doh.gif vietoje to popieriaus girdejau ir skaiciau, kad paprasta kepimo popieriu naudoja (jei nepaslaptis kiek mokejai kur pirkai? )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rūta*: 08 birželio 2011 - 06:48
QUOTE(*Rūta* @ 2011 06 08, 06:48)
labas rytas,
dar karta perziurejau savo meniu ir pasiūlytą, isvada viena daugiau vaisiu  bigsmile.gif  man tas tinka
bigsmile.gif  kaip fainiai, pavydziu  ax.gif  man tas reikalas kuo toliau tuo labiau tolsta  doh.gif  vietoje to popieriaus girdejau ir skaiciau, kad paprasta kepimo popieriu naudoja (jei nepaslaptis kiek mokejai kur pirkai? )


Teisingos isvados drinks_cheers.gif

Taip, ir as pradziai bandysiu kepimo popieriu naudoti jei prireiks.
Pirkau 4926T modeli -9 padeklu su taimeriu is ebay'jaus is anglijos, tai 900 gavosi su atsiuntimu. Per savaite atsiunte.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo big_smile: 08 birželio 2011 - 08:11
9-toji diena

1 puskilograminis pomidoras
1 puodukas kopustu salotu
5 bananai
0,5 meliono
apie 300gr trapuciu is vilniaus ax.gif paskutiniai verysad.gif

svoris 85,2
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rūta*: 08 birželio 2011 - 08:19
o idomu kaip kokybe to dziovintuvo esancio maksimose, kur kaina iki 150lt?

Atsakyti
mano kokteiliukai
Atsakyti
10-toji diena

1 didelis pomidoras
1 avokadas
0,7 litro koteiliuko (migdolai , vanduo, šaldytas bananas, braskes medus, malti linu semenys)
1 puodukas datuliu

nakti nubudau nuo didelio gerkles skausmo, jokie vaisktai nenuima, ryti nieko negaliu doh.gif nepasisveriau, kaip ismokyti kolegas prie 35 laipniu kabinete nedaryt skersveju doh.gif


QUOTE(dimming @ 2011 06 08, 16:39)


thumbup.gif saunuole
Atsakyti
uzjauciu del gerkles, gal skalauti ja kazkuom galima butu? zolelem, druska?
nors, kai man rimtai skaudeti pradeda , zoleles nepadeda smile.gif
Atsakyti