Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvas maistas / Žaliavalgystė / Raw Food

QUOTE(*Rūta* @ 2011 03 14, 15:55)
vistiek juoduoja arba per rugstus padazas, siap skaiciua kad kauliuka reika laikyt tame padaze, ir pajuoduos tik virsus
Memelyje 17 val, 3 aukšte, kalbės daktaras, bus rodomi filmukai zarnyno veiklos apdorojant maista tema (aptariami su gydytoju)  ir gyvai gaminami keli patiekaliukai, cukiniju spageti, migdolu pienas (keli smoociai su juo pamaisyti) triufeliai, ir bus gatavi "sokoladinai" tortai kaina jei per mani tai 30lt , jei is "gatves"  ax.gif  50Lt
Papildyta:
Lazdyno riesutai 4u.gif

Šis skanėstas, pasak dietologų, praktiškai neturi trūkumų. Garsusis gydytojas Hipokratas teigė, kad riešutai padeda išgydyti skrandžio, kepenų ir inkstų ligas. Žmonės, nuolatos valgantys riešutų, yra sveikesni, rečiau serga širdies ligomis.

Harmoningasis
Lazdyno riešutai - vitaminų ir mineralų šaltinis. Juose yra kalio, magnio, fosforo, geležies, cinko, seleno, 9 vitaminų ir daug augalinių baltymų, taip pat mums reikalingų aminorūgščių.

Energingasis
Riešuto branduolyje yra 60,5 proc. aliejaus, tai stiprus energijos užtaisas. Turkų vyrai lazdyno riešutais stiprinasi eidami į pasimatymą. Moterys taip pat vertina šiuos riešutus, padedančius įveikti lėtinio nuovargio sindromą.

Dietiškasis
Baltymų lazdyno riešutuose beveik tiek pat kiek mėsoje, o angliavandenių - mažai. Todėl jei mėgstate sausainius su riešutais, rinkitės su lazdyno.

Šildantysis
Rytais jums nuolatos šalta? Kepdami omletą įberkite smulkintų lazdyno riešutų ir juodųjų pipirų, kaip rekomendavo graikų gydytojas Dioskoridas, šią riešutų savybę aptikęs beveik prieš du tūkstančius metų. Beje, tas pats gydytojas tvirtino, jog medaus ir lazdyno riešutų mišinys padeda įveikti kosulį.

Širdingasis
Norėdami, kad jūsų širdis ir kraujagyslės būtų sveikos, patikėkite jas riešutams. Lazdyno riešutuose yra flavonidų, kurie mažina riziką sirgti širdies ir kraujagyslių ligomis.

Jauninantis
Lazdyno riešutuose gausu vitaminų A ir E. Abu jie ilgina jaunystę.

Žvalinantis
Šiuose riešutuose yra folio rūgšties - stipraus antidepresanto, atstatančio nervų audinius. Minėta rūgštis didina protinį ir fizinį aktyvumą; būtina nėštumo metu, nes yra atsakinga už kūdikio nervų sistemos formavimąsi.

Bendringasis
Lazdyno riešutai "draugauja" su daugeliu produktų. Dera ir prie sūrių, ir prie saldžių patiekalų. Juo galima gardinti desertus, jogurtus, konditerijos gaminius, mėsą, tinka jis ir su sūriais. Lazdyno riešutų aliejus ne toks kaloringas kaip, pavyzdžiui, žemės riešutų, be to, nesukelia alergijos.

Ištikimasis
Nes gali būti ilgai laikomas. Kad riešutai nekarsteltų, juos geriau laikyti šaldytuve, sandariai uždarytame inde. Riešutų branduoliai užšaldyti šaldiklyje puikiai išsilaiko iki dvejų metų.

pala pala o kokia cia diena tas seminaras? g.gif del knygos aciu butinai ja nusipirksiu, patiko man aprasymas thumbup.gif
Atsakyti
Oj si penktadieni kovo 18 diena ax.gif
QUOTE(*Rūta* @ 2011 03 14, 14:55)
vistiek juoduoja arba per rugstus padazas, siap skaiciua kad kauliuka reika laikyt tame padaze, ir pajuoduos tik virsus
Memelyje 17 val, 3 aukšte, kalbės daktaras, bus rodomi filmukai zarnyno veiklos apdorojant maista tema (aptariami su gydytoju)  ir gyvai gaminami keli patiekaliukai, cukiniju spageti, migdolu pienas (keli smoociai su juo pamaisyti) triufeliai, ir bus gatavi "sokoladinai" tortai kaina jei per mani tai 30lt , jei is "gatves"  ax.gif  50Lt



QUOTE(sindirela @ 2011 03 14, 16:17)
pala pala o kokia cia diena tas seminaras? g.gif del knygos aciu butinai ja nusipirksiu, patiko man aprasymas thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2011 03 14, 17:24)
Oj si penktadieni kovo 18 diena  ax.gif

oi tu velnias, kaip reik suspet ant 17 val. g.gif o kiek laiko viskas truks?
klausyk o kaip del ateities, gal dar bus daugiau tu seminaru g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sindirela: 14 kovo 2011 - 16:55
QUOTE(*Rūta* @ 2011 03 10, 21:24)
va sitas klausimas man iskilo kuom skiriasi kokoso sviestas nuo aliejaus (kaip zinoma jis kambario temperaturoje yra kietos konsistencijos)  g.gif  kiek ziurineju nete lyg vienas ir tas pats, o tu tame receptuke alieju kur nurodei naudojai?

Aš į pyragą dėjau kokosų aliejų..kadangi kambario temperatūroj jis būna sustingęs, tai dažnai jį sviestu pavadinu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasma @ 2011 03 12, 11:32)
Aš nežinau ar kitos forumietės žino, bet Vilniuje yra restoranas žaliavalgiams, jie turi savo tinklapį (jame ir valgiaraštis, ir kainos) ir galbūt kas nors panorės išbandyti naują virtuvę, tai galės apsilankyti: http://www.rawraw.lt/apie-mus


Valgiau tenai moliūgų sriubą, tai visai nieko...ir RawRaw duoneles su saulėgrąžų sėklų paštetu, tai duoniukai faini, o tas paštetas man nepatiko, nes jis šiaip su druska ir kitais prieskoniais ir dar įdėta kokosų aliejaus, kuris labiau visokiem saldumynam tinka...tai vat man nepatiko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Minx: 14 kovo 2011 - 20:58
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(sindirela @ 2011 03 14, 16:53)
oi tu velnias, kaip reik suspet ant 17 val. g.gif o kiek laiko viskas truks?
klausyk o kaip del ateities, gal dar bus daugiau tu seminaru g.gif


zinok nezinau ar dar bus, besidominciu labai daug, viskas priklausys nuo pirmojo renginuko sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2011 03 15, 08:57)
Labas rytas  4u.gif
zinok nezinau ar dar bus, besidominciu labai daug, viskas priklausys nuo pirmojo renginuko sekmes 4u.gif


O Kodel Vln. nieko negirdziu kad butu organizuojama... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(indrusep @ 2011 03 15, 08:47)
O Kodel Vln. nieko negirdziu kad butu organizuojama...  verysad.gif



lotuliukas.gif niu jau nesakykyte, kiek jus Vilniuje turite musu kaime ne istolo nesviecia, pernai maciau vyko kokie 5 seminarai tomis temomis 4u.gif siemet Rasmos uzrodytas restoraniukas maciau jau kaska vel planuoja Faceboooke prie ju prisijunkite 4u.gif tikrai rasite 4u.gif
Atsakyti
O aš tai Kaune tokios seminaro norėčiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(indrusep @ 2011 03 15, 08:47)
O Kodel Vln. nieko negirdziu kad butu organizuojama...  verysad.gif


va irodymai ax.gif



Sveiki,
Vilniuje kovo 2d. (trečiadienį) bus paskaita apie žaliavalgystę.
Visus kam įdomu kviečiu

registracija ir organizatorių puslapis:
http://www.success.l...a-zaliavalgyste

Taip pat smulkesnė informacija: http://www.esujums.lt

kadangi renginys jau ivykes, nuorodos neveikia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rūta*: 15 kovo 2011 - 10:24
QUOTE(*Rūta* @ 2011 03 15, 11:23)
va irodymai  ax.gif
Sveiki,
Vilniuje kovo 2d. (trečiadienį) bus paskaita apie žaliavalgystę.
Visus kam įdomu kviečiu 

registracija ir organizatorių puslapis:
http://www.success.l...a-zaliavalgyste

Taip pat smulkesnė informacija: http://www.esujums.lt

kadangi renginys jau ivykes, nuorodos neveikia


4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif aciux wub.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

jei bus norinciu i seminariuka man i AZ prasom ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rūta*: 16 kovo 2011 - 08:27
http://www.technolog...u...amp;l=2&p=1

manau idomu turetu buti, pati nespejau dar perskaityt doh.gif
Atsakyti