Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai ir plokštelės

QUOTE(anciuke @ 2005 07 31, 09:42)
negi nieks negalite ideti KMU "breketininku" kontakto?
buciau labai dekinga  4u.gif  4u.gif



nugi pasieskok per google, cia kauno medicinos universiteto klinikos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 07 29, 10:03)
NE visiems...
Jei sąkandis visiškai atsistato ir nestipriai buvo iškrypę dantys - gali ir nereikėt...
Bet jei dantys labai stipriai keitė savo vietą - tada prireikia.
DAr būna, kad kai jauniems tvarko - irgi nereikia, o jei vyresniems - prireikia.
Žodžiu- geriausiai žino ortodontas,,,



nesamone. Deda plokstele is isores, kaip vaikystej kad budavo, ir tik tam, kad dantys nesugryztu i pradine padeti, kad negautu soko, nes jie buvo iprate buti suverzti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cili @ 2005 07 31, 20:09)
nesamone. Deda plokstele is isores, kaip vaikystej kad budavo, ir tik tam, kad dantys nesugryztu i pradine padeti, kad negautu soko, nes jie buvo iprate buti suverzti  ax.gif

Nebūtinai plokštelę deda wink.gif Mano sesei ant apatinių priekinių dantų klijavo vielą iš vidaus, o plokštelę tik viršuje dėjo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fukuotukaf @ 2005 07 31, 20:19)
Nebūtinai plokštelę deda wink.gif Mano sesei ant apatinių priekinių dantų klijavo vielą iš vidaus, o plokštelę tik viršuje dėjo ax.gif



nu neteko matyti g.gif is mano pazystamu, tai visiems ploksteles dejo
Atsakyti
QUOTE(Cili @ 2005 08 01, 07:54)
nu neteko matyti  g.gif  is mano pazystamu, tai visiems ploksteles dejo


Man tikrai viršuj klijuos vielutę vidinėj dantų pusėj. Mano kolegei irgi.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 08 01, 08:30)
Man tikrai viršuj klijuos vielutę vidinėj dantų pusėj. Mano kolegei irgi.

Man gydytoja irgi sake, kad des is vidines puses vielute. Ir sake, kad ja reikes nesioti is pradziu kasdiena, po to tik naktimis ir taip vis trumpiau. Tai tesis mazdaug du metus po breketu nuemimo. Nesinoretu, kad ta vielute vel butu is isores...
Atsakyti
Pastebėjau, kad šita temelė labai populiari ir aktuali. Ir iš tikrųjų nešioti breketus nėra taip jau labai paprasta. Manau visoms rūpi pasidalinti įspūdžiais apie higieną, pašalinį poveikį, efektą ir aišku finansinę šito reikalo pusę. Tuo labiau, kad breketų nešiojimas dažnai trunka ir keletą metų. Ar nenorėtumėte, kad aš jums užvesčiau atskirą temelę, tarkim "Breketų nešiotojų pokalbiai" su sąrašėliu priekyje, nuo kada kas breketus nešioja, kada baigė nešioti, amžius ir t.t. Stengčiausi sekti jūsų pokalbius ir laikas nuo laiko jį papildyti. Jeigu norite tokios poklabių temelės čia- laukiu pasiūlymų. rolleyes.gif
Atsakyti
ko cia gincijates del tu ploksteliu ir vieluciu? visiems po breketu reikia kazka nesioti.. tiek ta plokstele tiek ta vielute prilaiko dantis kad jie negristu i pradine padeti.. kaip cili ir sake.. o kokiu budu jie prilaikomi tai koks gi dabar skirtumas?
Atsakyti
QUOTE(Odontologė @ 2005 08 01, 17:26)
Pastebėjau, kad šita temelė labai populiari ir aktuali. Ir iš tikrųjų nešioti breketus nėra taip jau labai paprasta. Manau visoms rūpi pasidalinti įspūdžiais apie higieną, pašalinį poveikį, efektą ir aišku finansinę šito reikalo pusę. Tuo labiau, kad breketų nešiojimas dažnai trunka ir keletą metų. Ar nenorėtumėte, kad aš jums užvesčiau atskirą temelę, tarkim "Breketų nešiotojų pokalbiai" su sąrašėliu priekyje, nuo kada kas breketus nešioja, kada baigė nešioti, amžius ir t.t. Stengčiausi sekti jūsų pokalbius ir laikas nuo laiko jį papildyti. Jeigu norite tokios poklabių temelės čia- laukiu pasiūlymų.  rolleyes.gif


Aš norėčiau thumbup.gif
Atsakyti
Siandien eisiu breketu detis !!! rolleyes.gif Ir noriu ir bijau ax.gif Labiausiai bijau po paskaitymo apie zaizdas kur pritrina is vidines lupu puses blink.gif Na bet - nado Fedia, nado.....
Atsakyti
QUOTE(dinka @ 2005 08 02, 13:07)
Siandien eisiu breketu detis !!!  rolleyes.gif Ir noriu ir bijau  ax.gif Labiausiai bijau po paskaitymo apie zaizdas kur pritrina is vidines lupu puses  blink.gif Na bet - nado Fedia, nado.....



sekmes, ir nepanikuok, o siaip kaip minejau :Gad tik tokie skausmai mus ir lydetu visa gyvenima"... ax.gif
Atsakyti
As nesuprantu uz ka jus mokat tokius pinigus! blink.gif Uz virsutini ir apatini zandikaulius mokejau 1600lt ir veliau turesiu sumoket 800lt uz plokstele. Uz jokius gomurio lankus ir apsilankymus pas ortodonte as papildomai nemoku. tongue.gif
Atsakyti