Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai ir plokštelės

QUOTE(Gintarija7 @ 2007 09 15, 17:59)
Sveikos, as planuoju detis breketus, neuzilgo eisiu konsultacijai, na bet kaip zinia breketus reiks nesioti ne vienus metus. O jei po kokiu metu suplanuociau nestuma, kaip tada? Ar tai suderinami dalykai? Gal kas turit informacijos apie tai? g.gif



suderinama cool.gif
Atsakyti
Na ziuresiu, ka man pasakys gydytoja. Butinai apie tai paklausiu smile.gif
Atsakyti
sveikos. blush2.gif
čia aš su tokiu reikaliuku.. 4u.gif
gal galite man pasakyti keletą ortodontijos klinikų adresų/numerių?
em..ankščiau buvo tema,kur pagr.žinutėje buvo daug kontaktų ,bet nespėjau nei vieno nusirašyt. blush2.gif
būčiau dėkinga. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Alala00 @ 2007 09 18, 17:27)
sveikos.  blush2.gif
čia aš su tokiu reikaliuku..  4u.gif
gal galite man pasakyti keletą ortodontijos klinikų adresų/numerių?
em..ankščiau buvo tema,kur pagr.žinutėje buvo daug kontaktų ,bet nespėjau nei vieno nusirašyt.  blush2.gif
būčiau dėkinga.  blush2.gif



turbut kalbi apie sia tema: Tema



o siaip daug ka dar gali per google rasti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La fraise: 18 rugsėjo 2007 - 19:31
QUOTE(La fraise @ 2007 09 18, 21:30)
turbut kalbi apie sia tema: Tema
o siaip daug ka dar gali per google rasti  smile.gif


oj,labai aciu,pasimeciau as tose temose. blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
iki kokio amžiaus galima nešioti ploštelę?ar nėra tam apribojimų?
Atsakyti
QUOTE(#Antradiene# @ 2007 10 22, 21:37)
iki kokio amžiaus galima nešioti ploštelę?ar nėra tam apribojimų?


Sveika. Kiek as zinau tai tikrai amziaus riba yra, gal iki 14m, zinau tik, kad suagusiam zmogui tikrai nedes ploksteles.
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2007 10 22, 22:30)
Sveika. Kiek as zinau tai tikrai amziaus riba yra, gal iki 14m, zinau tik, kad suagusiam zmogui tikrai nedes ploksteles.


Na o kuo plokstele skiriasi nuo breketu, kad ploksteles suaugusiems nedes, o breketus - des? smile.gif
Neskleiskite gandu, jei neturite patikimo informacijos saltinio, o tik kita gandu nesiotoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(UnknownUser @ 2007 10 22, 23:15)
Na o kuo plokstele skiriasi nuo breketu, kad ploksteles suaugusiems nedes, o breketus - des? smile.gif
Neskleiskite gandu, jei neturite patikimo informacijos saltinio, o tik kita gandu nesiotoja smile.gif


Jeigu nieko nezinociau, tai tikrai nerasyciau!!! Pati esu su breketais gana senai, tai labai daug apie tai skaitau!!!Breketus deda vaikamas jau 12-13 metu!!! Suaugusiam zmogui isitiesinti dantis neskirs tik dantu plosteles! Po breketu plokštele reikia nesioti nakti, kad dantukai negriztu i savo senas vietas. Ir jokiu gandu as neskleidziu!!!! schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anira: 23 spalio 2007 - 02:51
QUOTE(Anira @ 2007 10 23, 03:46)
Jeigu nieko nezinociau, tai tikrai nerasyciau!!! Pati esu su breketais gana senai, tai labai daug apie tai skaitau!!!Breketus deda vaikamas jau 12-13 metu!!!  Suaugusiam zmogui isitiesinti dantis neskirs tik dantu plosteles! Po breketu plokštele reikia nesioti nakti, kad dantukai negriztu i savo senas vietas. Ir jokiu gandu as neskleidziu!!!!  schmoll.gif  schmoll.gif


Viskas priklauso nuo to, kas yra norima padaryti su vienu dantimi ar dantu eile. Breketai, is tiesu, "moka" dantis stumdyti taip, kaip praktikoje ploksteles nestumdo, taciau tiek breketo, tiek ploksteles pagalba sukurta jega dantis suaugusiame zandikaulyje veiks vienodai.
As apie tai jau 3 metai, kaip nieko neskaitau, bet gincytis galime smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo UnknownUser: 23 spalio 2007 - 20:37
QUOTE(Anira @ 2007 10 23, 02:46)
Jeigu nieko nezinociau, tai tikrai nerasyciau!!! Pati esu su breketais gana senai, tai labai daug apie tai skaitau!!!Breketus deda vaikamas jau 12-13 metu!!!  Suaugusiam zmogui isitiesinti dantis neskirs tik dantu plosteles! Po breketu plokštele reikia nesioti nakti, kad dantukai negriztu i savo senas vietas. Ir jokiu gandu as neskleidziu!!!!  schmoll.gif  schmoll.gif


Nu kam taip putotis...
Ir is kur toks isitikinimas.
Man beveik trisdesimt (manau, kad suaugus, gal ne visiem taip atrodo). Jau trecius metus nesioju ortodonto paskirtas ploksteles. Dantys buvo reti ir atsikise.
Dabar "fasadas" mane jau tenkina - jei buciau tokia buvusi, net nebuciau kreipusis pas ortodonta, sakandzio problemos dar taisosi.
Taip kad suaugusiems ploksteles yra gaminamos, nesiojamos ir rezultatai puikus.

Atsakyti
QUOTE(nouvelle @ 2007 10 26, 15:41)
Nu kam taip putotis...
Ir is kur toks isitikinimas.
Man beveik trisdesimt (manau, kad suaugus, gal ne visiem taip atrodo). Jau trecius metus nesioju ortodonto paskirtas ploksteles. Dantys buvo reti ir atsikise.
Dabar "fasadas" mane jau tenkina - jei buciau tokia buvusi, net nebuciau kreipusis pas ortodonta, sakandzio problemos dar taisosi.
Taip kad suaugusiems ploksteles yra gaminamos, nesiojamos ir rezultatai puikus.



taip taip cool.gif
as irgi pries breketus nesiojau plokstele ir buciau ja sekmingai toliau nesiojus, bet pradejau labai simuliuoti (ne savo naudai aisku blush2.gif ) ir susidejau breketus ax.gif
Pacioje pradzioje gydyma zadejome testi vien plokstele rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La fraise: 26 spalio 2007 - 17:24