Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tyrimai ir tolimesni gydymai

Labas Mamytės 4u.gif

Kiek praverčiau temeles , radau kažką panašaus į mezoterapiją ,bet kiek suprantu tai ne tas pats ax.gif

Pradėjau domėtis plaukų atgaivinimu ,gal net ir gydymu ,nes yra problemėlių su jais g.gif
Kirpėja patarė pasiieškot ir pasidaryt plaukų ir/ar galvos odos tyrimukus,kad nustatyt priežastis dėl esančių problemų..Ir toliau būtų nustatomas gydymas ,ar tiesiog rekomenduojamos priemonės smile.gif

Tad klausimėlis : AR ESATE DARIUSIOS PLAUKŲ TYRIMUS? AR SEKĖ POTO GYDYMAS ..IR T.T KAIP? KAS? KUR? KIEK? Viskas įdomu ir viskas reikalinga .

Padiskutuokime, pasidalinkime,pasitarkime ir padėkime viena kitai 4u.gif 4u.gif 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Dariausi,tai sakė kad plaukai sausoki reikia rečiau plaut ir naudot palmių aliejų... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shelly @ 2011 03 18, 18:28)
Dariausi,tai sakė kad plaukai sausoki reikia rečiau plaut ir naudot palmių aliejų... biggrin.gif

O kur darėtės ir kas kaip? biggrin.gif

Nes aš prieš kelias dienas irgi užtaikiau ,tai žodžiu ,nemokomai ,vaistinėje ,pavarinėjo pavarinėjo tuo aparačiuku ,pasakė ,kad sausi (kas man ir taip žinoma), kad slinkimo nemato ir iškart buvo įkištas lankstinukas ir pirštu parodyta ,ką rekomenduoja nusipirkti biggrin.gif (šitas šampūnas ,kaukė ir ampulytės biggrin.gif ). Ir pabrėžė ,kad kaip tik db akcija vyksta toms priemonėms doh.gif
Atsakyti
Darausi karta per metus mazdaug. Paskutini karta pries menesi. Sake, kad gili saknis biggrin.gif Galvos oda linkus riebaluotis, plaukai tankus. Paskui kai istyre galvos oda tyre pati plauka, sake viskas labai gerai, plaukas zvilgus, su paciu plauku ner jokiu problemu. Galvos oda reikia karta per savaite geriau valanciu sampu praplaut, kadangi as ta pati zinojau ir darau, tai daugiau nieko.
Atsakyti
Malena ,kur darėtės/darotės? Kiek viskas kainuoja?

Aš radau vienam salone grožio ,tai tyrimas su procedūra kainuos nuo 59 iki 150lt..Galvoju šitą dar pabandysiu , poto pusę metų kokių žiūrėsiu prižiūrėsiu ir matysiu tada ..Jei nieko ,tada jau rimčiau ieškosiu ,radus esu irgi vieną centrą ,vien konsultacija kainuoja 175lt ,poto gydymas .. rolleyes.gif Na bet db dar bandysiu kiek įmanoma prižiūrėt ir tada... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inguti @ 2011 03 18, 20:26)
Malena ,kur darėtės/darotės? Kiek viskas kainuoja?


Vaistinese, kazkada tyre Orising firmos atstove, dabar Panoramos vaistinej Phytomer atstove (?). Nemokamai. Nelabai matau reikalo eit rimciau tirtis irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2011 03 18, 21:37)
Vaistinese, kazkada tyre Orising firmos atstove, dabar Panoramos vaistinej Phytomer atstove (?). Nemokamai. Nelabai matau reikalo eit rimciau tirtis irnesakyk.gif

Tai jo ,kai nėra reikalo ,tai tik smalsumo tikslais smile.gif

Gal mergaitės ėjo kur privačiai ? Su gydymu?
Atsakyti
Noriu atgaivinti tema 4u.gif

Gal dabar kur matet, kad nemokamai tirtu plaukus ir galvos oda? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2012 07 13, 12:42)
Noriu atgaivinti tema  4u.gif

Gal dabar kur matet, kad nemokamai tirtu plaukus ir galvos oda?  ax.gif

user posted image
*Čia Šeimos vaistinėse.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balalaika.: 13 liepos 2012 - 12:20
QUOTE(Balalaika. @ 2012 07 13, 13:15)
user posted image
*Čia Šeimos vaistinėse.


O, aciuuu labai 4u.gif

Apsidziaugiau per anksti doh.gif Laikas netinkamas verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tučka: 13 liepos 2012 - 13:27
As galvos odos ir plauku tyrima dariausi PC panorama esančioje Expert grožio salelėje.
Atsakyti
Išduosiu paslaptį turiu aš tą tyrimo aparatą,lankiau trichologijos seminarus,bet tam kad nustatyti plaukų ir odos tipą tas aparatas man nėra reikalingas.Čia daugiau marketinis triukas,kad padidintum pardavimus,nes po tokio 'išsamaus' tyrimo,tikrai žymiai greičiau atversite savo piniginę ir įsigysite jums siūlomą produktą.Nekenčiu tokių dalykų ir padėjau aš tą aparatą i stalčių,nes kam tas aparatas,kai viska matai ir be jo-tik tam kad atrodytum prieš klientą turintis daugiau kompetencijos?Mano klientai ir taip manim pasitiki,nereikia man tais aparatais mojuoti smile.gif Tik gaila,kad tai supratau po to kai nusipirkau jį...
Atsakyti