Įkraunama...
Įkraunama...

Pamatai

Manu kad neverta, nes bus baseinas + ašys gali "pavaikščiot"

Gal kas žinto kur www pasiskaityt apie polinius gręžtinius pamatus. Ne reklamų kokių, bet apie konstrukcijas, skaičiavimus, atsparumus ar pan.
Atsakyti
QUOTE(Vyriukas @ 2011 11 21, 10:12)
Manu kad neverta, nes bus baseinas + ašys gali "pavaikščiot"

Gal kas žinto kur www pasiskaityt apie polinius gręžtinius pamatus. Ne reklamų kokių, bet apie konstrukcijas, skaičiavimus, atsparumus ar pan.

http://cdn.uber.lt/n...iai_pamatai.pdf
Atsakyti
QUOTE(zigiz @ 2011 11 21, 15:01)


Super. Dėkoju.
Atsakyti
Sveiki,

Gal rekomenduosite kas uzsiima poliniais pamatais, reikia 5 - 6metro gylio. Idomu kas geriau jai eitu rinktis greztiniai ar spraustiniai?
Atsakyti
QUOTE(*** @ 2011 11 24, 13:03)
Sveiki,

Gal rekomenduosite kas uzsiima poliniais pamatais, reikia 5 - 6metro gylio. Idomu kas geriau jai eitu rinktis greztiniai ar spraustiniai?


Bandyk Vilniaus rentini. Pasak ju, tai spraustiniai pigiau, nei specialus greztiniai (prasto gruunto atveju). Pas mane jie nesenai irenge 4.5m spraustinius polius.
Atsakyti
QUOTE(Bingo @ 2011 11 24, 13:37)
Bandyk Vilniaus rentini. Pasak ju, tai spraustiniai pigiau, nei specialus greztiniai (prasto gruunto atveju). Pas mane jie nesenai irenge 4.5m spraustinius polius.


Butent su jais ir kalbejau, ieskau dar konors kad kainas palygint. Jai nepaslaptis kiek kainavo ar pilnai dare pamatus ar tik sukale (gali atsakyt privaciai).
Atsakyti
QUOTE(Bingo @ 2011 11 24, 13:37)
Bandyk Vilniaus rentini. Pasak ju, tai spraustiniai pigiau, nei specialus greztiniai (prasto gruunto atveju). Pas mane jie nesenai irenge 4.5m spraustinius polius.

Sveiki, domintu ir mane, kas galetu Vilniuje atlikti greztinius pamatus be Vilniaus rentinio?
Pas mane kietas gruntas prasideda nuo 4m, pavirsinis vanduo yra 2,7m gylyje.
Bingo - kiek mazdaug tau kainavo 4,5m poliai?
Atsakyti
QUOTE(Raituzas @ 2011 11 25, 09:14)
Sveiki, domintu ir mane, kas galetu Vilniuje atlikti greztinius pamatus be Vilniaus rentinio?
Pas mane kietas gruntas prasideda nuo 4m, pavirsinis vanduo yra 2,7m gylyje.
Bingo - kiek mazdaug tau kainavo 4,5m poliai?


Kaina manau indvidualus reikalas pagal kiekviena specifini projekta. Mano atveju gavosi apie 500lt vienas polis.
Atsakyti
QUOTE(Raituzas @ 2011 11 25, 09:14)
Sveiki, domintu ir mane, kas galetu Vilniuje atlikti greztinius pamatus be Vilniaus rentinio?
Pas mane kietas gruntas prasideda nuo 4m, pavirsinis vanduo yra 2,7m gylyje.
Bingo - kiek mazdaug tau kainavo 4,5m poliai?


Vilniuje labai nebloga pasiulyma pateikė Geostatyba. Man ji buvo rekomenduota kaip lygiavertė Vilniaus Rentiniui. Paskaičiavo su vibropoliais ir tikrai labai konkurencinga kaina, geresne nei dauguma gręžtinius siūlė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 27 lapkričio 2011 - 01:15
QUOTE(mintas @ 2011 11 27, 01:14)
Vilniuje labai nebloga pasiulyma pateikė Geostatyba. Man ji buvo rekomenduota kaip lygiavertė Vilniaus Rentiniui. Paskaičiavo su vibropoliais ir tikrai labai konkurencinga kaina, geresne nei dauguma gręžtinius siūlė.

Jo, penktadieni jau isiunciau uzklausima i Geostatyba, matysim ka atsakys.
Atsakyti
pradejau ieskot kas gali paskaiciuoti ir irengti plokstuminius pamatus, radau tik legalet atstovus, Termoplokk tik pacio produkto paradavejus.. gal kas esat susidure ir zinot, kas irengineja sio tipo pamatus.

aciu
Atsakyti
QUOTE(Gato negro @ 2011 11 27, 20:17)
pradejau ieskot kas gali paskaiciuoti ir irengti plokstuminius pamatus, radau tik legalet atstovus, Termoplokk tik pacio produkto paradavejus.. gal kas esat susidure ir zinot, kas irengineja sio tipo pamatus.

aciu


as irgi ieskojau, nieko daugiau neradau, yra dar www.plokstuminiaipamatai.lt, bet panasu cia tos pacios legalett klemiskes...
Atsakyti