Įkraunama...
Įkraunama...

Drėkinamieji veido kremai

QUOTE(Ashantii @ 2011 11 01, 09:43)
Merginos bėda mane ištiko doh.gif


Vakare, duše karštam gerai (bet švelniai) išmasažuok veidą su įprastu prausikliu ir rankšluosčiu, ar tiesiog drėgnu rankšluosčiu. O po dušo- gausiai drėkinamuoju kremu išsitepk ir palaikyk per naktį.

Kitą sykį nuprausus veidą gali pabandyti užsitepti jogurto ar kefyro, galima ir su kokiu medumi pasimaišyti, jei oda toleruoja. Palaikius ~5-10 min nuplauti ir padrėkinti odą.
Atsakyti
Paneles, arteja ziema!:) Noreciau isgirsti kokiu nors rekomendaciju apie gerai drekinakcius EKOLOGISKUS veido kremukus:)) Viskas issibaige,pagalvojau laikas kazka naujo isbandyt:)) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(TheyCallMeGrace @ 2011 11 03, 15:51)
Paneles, arteja ziema!:) Noreciau isgirsti kokiu nors rekomendaciju apie gerai drekinakcius EKOLOGISKUS veido kremukus:)) Viskas issibaige,pagalvojau laikas kazka naujo isbandyt:)) ax.gif

Natūralios kosmetikos gamintojai
Ekologinės kosmetinės ir kūno priemonės
Atsakyti
Labas bigsmile.gif
Gal kam buvo tokia problemėlė - oda labai labai sausa, riebiausias kremas padeda tik pusdieniui. Veidą šveičiu 2 - 3 kartus į savaitę, kasdien maitinu pieneliais, valau tonikais. Žodžiu, kaip ir turi būt prižiūriu. Tačiau pastebėjau, kad tas veido sausumas yra tarsi antra oda. Kažkoks kaip suragėjimas ant veido užsidėjęs, kurio niekaip negaliu nušveist. Bandžiau su soda, lyg ir pagerėjo, bet bijau blogiau padaryti. Nes jau ir dabar apie švelnumą odytės kalbos nėra - kaip švitrinis popierius. Kaip kovoti su tuo? blink.gif
Atsakyti
ferrero, priemonės su AHA turėtų viską kaip ranka nuimti.
Mano mamos tokia pati oda buvo, ir švietė, ir drėgnu rankšluosčiu pastoviai masažavo, ir moliais visokiais. Bet oda vis tiek tokia papilkėjusi, apšerpetojusi, kaip apsinešusi buvo, kol silpno (5%) rūgštinio kremo jai nepasiūliau. Tai viskas susitvarkė.
Dar Olay Pro-X aparatas veido valymui jai labai patinka, nes švelniai valo ir pašalina šerpetojimus nežalodamas odos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 09 lapkričio 2011 - 19:21
QUOTE(himalaia @ 2011 11 09, 21:20)
ferrero, priemonės su AHA turėtų viską kaip ranka nuimti.
Mano mamos tokia pati oda buvo, ir švietė, ir drėgnu rankšluosčiu pastoviai masažavo, ir moliais visokiais. Bet oda vis tiek tokia papilkėjusi, apšerpetojusi, kaip apsinešusi buvo, kol silpno (5%) rūgštinio kremo jai nepasiūliau. Tai viskas susitvarkė.
Dar Olay Pro-X aparatas veido valymui jai labai patinka, nes švelniai valo ir pašalina šerpetojimus nežalodamas odos.


O nebus blogiau? Man kažkaip baisoka eksperimentuot su rūgštimis blush2.gif Tai vien tik kremas padėjo, be pilingo?
Atsakyti
Gi ne apie akumuliatoriaus rūgštį kalbam, nėr ko bijot smile.gif Svarbu tik su procentu nepersistengti, pasirikti priemones su +-5% AHA pradžiai.
Cheminis pilingas, t.y. rūgštys dažnai būna švelnesnis, nei mechaninis (visokie grūdeliai ir pan) net ir jautriai odai mirksiukas.gif
Rūgštys ne tik kad pašerpetojimus nuims, bet ir oda sudrėkinti padės. Jei niekas kitkas nepadeda, tikrai rekomenduoju pabandyti. Arba nueiti pas gerą kosmetologę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 09 lapkričio 2011 - 20:04
QUOTE(ferrero @ 2011 11 09, 18:32)
Labas  bigsmile.gif
Gal kam buvo tokia problemėlė - oda labai labai sausa, riebiausias kremas padeda tik pusdieniui. Veidą šveičiu 2 - 3 kartus į savaitę, kasdien maitinu pieneliais, valau tonikais. Žodžiu, kaip ir turi būt prižiūriu. Tačiau pastebėjau, kad tas veido sausumas yra tarsi antra oda. Kažkoks kaip suragėjimas ant veido užsidėjęs, kurio niekaip negaliu nušveist. Bandžiau su soda, lyg ir pagerėjo, bet bijau blogiau padaryti. Nes jau ir dabar apie švelnumą odytės kalbos nėra - kaip švitrinis popierius. Kaip kovoti su tuo?  blink.gif


Hmm... Mano nuomone per dažnai šveičiat, oda turbūt net nespėja atsinaujint, gal taip bando priešintis tam... blink.gif Ar šveitikliai švelnūs, tinkami kasdienam naudojimui?
Atsakyti
sveikos, esu visiskai beviltiska, nuo informacijos gausos galva sukasi, nezinau kas geriausia man doh.gif mano oda misri, taciau nepasakyciau,kad T zona yra labai riebi, nosis nebent, o likusi oda sausoka/normali.Jokiu ypatingu problemu neturiu, noretusi tieisog ja lengvai ir tinkamai sudrekinti, nuprausti ir kazkaip atgaivinti kartais, kad sviezuma , skaistuma jausciau toki bigsmile.gif beja, man beveik 23eji.Dar klausimas, ar tikrai jau butinas paakiu kremas? gal drekinamuoju uzteks patepti visa veida tepant? unsure.gif ....man labai reiketu patarimu apie veido prieziura doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ferrero @ 2011 11 09, 19:32)
apie švelnumą odytės kalbos nėra - kaip švitrinis popierius. Kaip kovoti su tuo?  blink.gif


Aš siūlyčiau pabandyti Aloe Pura alijošiaus gelį, jis labai tinka ypač jautriai, sausai ir supleišėjusiai odai. Aš jį naudoju drėkinimui ir odos raminimui. Kainuoja ~25Lt, jo yra Camėlijos vaistinėje, ebay. Man tai vienas iš metinių atradimų blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Pries kelis metus man buvo labai issausejusi oda po remontu, ypac po paakiais, jau buvau bet kokia vilti praradusi, nuejau pas kosmetologe, tai rekomendavo AVENE krema , bet toki, kuris supakuotas dezuteje , neatsimenu po kiek vienetu, mazose tubelese. Parduoda ir atskirai, po viena, atidarius , jo uztenka porai dienu. Pabandyti tikrai rekomenduoju, nes pries tai , ko tik nedariau, visokias kaukes riebias- nieko . O sio reikejo dvieju tubeliu ir viskas susitvarke. 4u.gif

Biocel kauke naudojau , ji yra su hialurono rugstimi, man labai patiko, veidas labai atsigavo, gal padetu ir kai issausejusi oda smile.gif

Atsakyti
Man padejo prausiklis ir kremukas Babushkos Agafi, Kosmadose yra. http://www.kosmada.l...ir-rupesciu/595
Atsakyti