Įkraunama...
Įkraunama...

Drėkinamieji veido kremai

Mano oda misri, bet po prausimosi jauciu tempima, reikalauja drekinimo. Prausimuisi naudoju Vichy Normaderm zaliaji prausikli, po jo - Lancome Hydra Zen drekinanti ir raminanti krema fluida. Anksciau pries krema dar naudojau Clinique seruma, sutraukianti odos poras, buvo idealu smile.gif Tik serumo Lietuvoje jau nera, uzsisakiau is JAV Clinique puslapio, dabar laukiu to gerio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GZA @ 2012 03 27, 10:13)
Anksciau pries krema dar naudojau Clinique seruma, sutraukianti odos poras, buvo idealu smile.gif Tik serumo Lietuvoje jau nera, uzsisakiau is JAV Clinique puslapio, dabar laukiu to gerio ax.gif


Gal galit nuorodą įdėt kaip tikslaii atrodo ir kaip vadinasi? Kokia sudėtis? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos.

Visa laika vargstu su oda. Gydziausi ja nuo spuogu, naudojau ivairiausias priemones, isbandziau ivairiausius kosmetologus, dematologus, privacius kabinetus. Taciau vis tiek veido oda liko problemine. Dabar irgi iskyla karts nuo karto tokiu cystos tipo spuogu, paberia kakta, smakra. Aplamai, zandai mano baisus. Nueje kazkokiom raudonom demem, plemais. Kai uzmaskuoju pudra, ju nesimato, bet kai pudra nusiplaunu, tai tos demeles labai gerai matosi ir neisnyksta niekaip. O dar oda labai sauseja. Geriau ir vitaminu odai, ir vandens daug geriu, zalios arbatos, net kuri laika maitinausi vien sveiku maistu, nieko kepto, jokiu padazu, bet oda vis tiek liko tokia... Maistas itakos odai nepadare. Tai norejau paklausti, koki drekinama krema patartumeti mano sausai ir serpetojanciai odai? Pries tai naudojau fiziogeli, dabar iwostina tepuosi, bet nei vienas siu kremu reikiamo efekto nesuteike, oda labai sauseja... Bent jau su viena beda noretusi susitvarkyti, po to ziureti su tom demem, kaip jau ten kas...
Atsakyti
QUOTE(Swychek @ 2012 03 28, 14:18)
Tai norejau paklausti, koki drekinama krema patartumeti mano sausai ir serpetojanciai odai?

aš noriu pasiūlyt Sebamed gelį. Nekemša porų, gali trūkt drėkinimo, bet tokiu atveju aš storiau užtepu. Ryte jokio odos sausumo 4u.gif
Atsakyti
Siulau naudoti ne tik kremuka, bet ir serumus, pavyzdziui su hialuronu arba elastinu, kad oda gautu papildomos dregmes.
Atsakyti
QUOTE(Egllytte @ 2012 03 28, 19:53)
Siulau naudoti ne tik kremuka, bet ir serumus, pavyzdziui su hialuronu arba elastinu, kad oda gautu papildomos dregmes.

pritariu! O šiaip, geriausia sausai odai kremai aliejiniu pagrindu. Skaitykite sudetis. Naudokite drėkinančias kaukes
Atsakyti
Gera kosmetologe tikrai patars, ka galima papildomai panaudoti. Zinoma, butina pasitikrinti sveikata, gal kazkam yra alergija - pvz - mane, pasirodo raudonom demem beria nuo kaciu, to nezinojau, keista tai, kad auginu kate, o alergija pasireiske tik po keleriu metu... sad.gif Reiketu pasitikrinti skydliaukes veikla, bei, aisku, moteriskus reikalus, hormonai daro savo... Ir, zinoma, metams begant, ypac, jeigu sitos problemos seniau nebuvo, kinta odos bukle, tai papildomi drekikliai tikrai nepakenks.
Atsakyti
Man paauglystej buvo tokia pati beda su skruostu oda, issausedavo raudonais plemais. Dermatologe patare naudot Essex krema ir kuo maziau praust veida, ta prasme karta per diena. Nu ir padejo, praejo tie plemai smile.gif
Atsakyti
As ivairiu kremuku, sviestu buvau isbandziusi, bet dabar pasiliksiu kuriam laikui prie vieno. Man uz reklama niekas nemokejo biggrin.gif , tai jei ka nors sudomins sio puikaus kremuko pavadinimas, tai parasykit i AZ.

Del ko puikaus? nes oda drekina labai gerai, tikrai pamaitina. Siaip jau turiu alergija salciui, tai retkarciais kazkokiais lyg sausais plotais, kad net labai negraziai ismesdavo demelėm ant veido, o rankos paraudusios, trukstancios nuo salcio(cia jau pirstines nebepadeda, nes nuo vaikystes taip) , o sitas kremas man pagyde viska.

Labiausiai buvau nustebusi dar del to, kad, kai buvau Pelenes parodoje ir galvoju, va kaip dauguma pasitikrinsiu prie physiogel kremu palapines odos dregme. Toki aparata liecia prie veido ir parodo procentais kiek dregmes yra, o darbuotoja pasako kiek turi buti(pvz ant zandu berods 80-100, ant zandikaulio 60 turi buti- tiksliai nebepamenu tu turimu buti skaiciu) ir , kai sulaukiau savo eiles, ji tikrino mano odos dregme ir akys vis pletesi, pletesi, sako "jus paziurekit kokie auksti rodikliai, labai labai geri, jums tikrai tinka si priemone ka naudojat, nu tikrai liuks viskas pas jus, naudokit ka naudojus"

Tai va jau gerus pora menesiu naudoju sy krema ir esu patenkinta. Zinoma geriu kuo daugiau vandens, nes vanduo labai naudingas organizmui, vien kremai nieko nepades. Nepykit, kad taip issipleciau biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(S@lsa @ 2011 10 05, 20:22)
As ziema Lancome Hydra Zen naudoju, man jis labai puikus gerai maitinantis, oda neserpetoja nuo salcio, si saltaji sezona vel kartosiu bigsmile.gif


As irgi uz Lancome Hydra Zen. Ziema naudoju drekinanti krema visu tipu odai, o vasara - truputi lengvesnes konsistencijos Hydra Zen fluida. Tiesa, pries krema dar naudoju poras sutraukianti Clinique seruma.
Atsakyti
Aciu uz atsakymus, merginos smile.gif Na bandziusi as ir kaukes visokias ir priemones visas naudoju be jokiu priedu, kvapu ir panasiai. Bet oda sauseja ir beria, kaip berusi.. Buvau pas endokrinologa, nustate, kad skydliauke negamina pakankamai tiroksino, tai israse tabletes gerti rytais. Bet nuo to odos bukle nepagerejo... sad.gif O kokius pvz tiksliai serumus patartumete naudoti? Jei oda linkusi i spuogus, ar neprades kimstis poros nuo kremuku aliejiniu pagrindu?
Atsakyti
QUOTE(Swychek @ 2012 03 29, 14:02)
Jei oda linkusi i spuogus, ar neprades kimstis poros nuo kremuku aliejiniu pagrindu?

aš asmeniškai jūsų vietoje nenaudočiau jokių kremų, o tuo labiau aliejiniu pagrindu
Atsakyti