Įkraunama...
Įkraunama...

Drėkinamieji veido kremai

QUOTE(kotryna40 @ 2013 03 12, 14:06)
koki krema rekomenduotumet labai sausai odai? iki siol pirkau is parduotuves bet nepadeda


Man labai patiko Aquatonale sios serijos kremas: http://monostilius.l..._HYD1_DCREAM200

Vilniuje universiteto vaistineje ji perpilsto ir pardavineja meginukuose (20 ml kainuoja apie 20 Lt), bent jau man uztenka ilgam. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(issiblaskiusi @ 2013 04 14, 22:07)
Man labai patiko Aquatonale sios serijos kremas: http://monostilius.l..._HYD1_DCREAM200

Vilniuje universiteto vaistineje ji perpilsto ir pardavineja meginukuose (20 ml kainuoja apie 20 Lt), bent jau man uztenka ilgam. smile.gif

Naudoju si krema pirkau per paroda. Siaip be jokiu parabenu toks naturalesnis, bet mano sausai odai truko drekinimo, jis toks lengvas, sakyciau gal tinkamas misriai odai. O dabar laukiu parkeliaujant Filorga drekinancio kremo, tikiuosi atstatys mano dregmes balansa, nes vietomis pleiskanojanti, tempianti oda.
Atsakyti
As naudoju biodermos kremukus, man jie megstamiausi. turiu sausa - labai sausa oda.
Dienai naudoju toki Hydrabio Légère
user posted image
Nakciai Créaline Riche
user posted image

Esu labai patenkinta. O kad dar labiau padeto odai susinormalizuoti patarciau gera kauke drekinancia nusipirkti (man asmeniskai melynos biodermos linijos labai patinka, ir makiazo valikli kuris nesauzintu mirksiukas.gif )
Atsakyti
geri biodermos kremukai tikrai, turėjau kažkada pavasarį, kai oda išprotėjus buvo, tokia raustanti ir labai jautri. Tai užsitepi ir atrodo, kad viską nuima iškart biggrin.gif . Nors vėliau supratau, kad organizmui vandens trūko, nes pasidariau tyrimus ir nustatė dehidrataciją, t.y. kad negeriu pakankamai vandens. Pradėjau gert pakankamai vandens ir viskas su oda susitvarkė, nereikia tokių rimtų kremų, kaip bioderma. Nors problemas šie kremai moka spręsti smile.gif
Atsakyti
Del vandenuko naudojimo pritariu 100 proc,taip savo mamai patariau ir susitvarke odos tempima,pirko visokius kremus,isrikiuota eilute stovejo induku,paklausiau kiek vandens per diena isgeri,tai pagalvojus atsake gal kokia puse stiklines,nes nenori blink.gif g.gif bet kai per pora menesiu pradejo isgert per diena ne maziau 2 ltr,problema eme dingt thumbup.gif
As nesenai nusipirkau toki
http://www.gydomojik...triai-odai-arad
man super padrekina,oda atrodo godziai sugeria ir nelieka ant veido to nemalonaus riebumo,lipnumo jausmo bigsmile.gif malonus jausmas smile.gif
Dar turiu dovanu gavus Thalgo La Beaute Marine kremuka,labai fainas bet man truksta drekinimo g.gif
Atsakyti
Sveikos,

atėjo laikas išbandyti ką nors naujo ir galbūt rasti kažką geresnio nei naudojau iki šiol ax.gif Todėl ateinu ir aš pasitarti su jumis smile.gif
Mano veido oda nėra problematiška, specialių priemonių kažkam maskuoti ar kažką patobulint nereikia biggrin.gif Buvau susidomėjusi Biodermos kremais, tačiau skaičiau kelis postus jog jis daugiau skirtas pagydyti odos problemas, o man reikia tiesiog maitinančio, drėkinančio kremo jaunai odai 4u.gif
Galbūt galite ką nors parekomenduoti ką pačios naudojat ar esat atradusios maitinantį, nereikalingų chemikalų neprikrautą veido kremą? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NoMinds: 21 balandžio 2013 - 18:17
QUOTE(NoMinds @ 2013 04 21, 20:15)
Sveikos,

atėjo laikas išbandyti ką nors naujo ir galbūt rasti kažką geresnio nei naudojau iki šiol ax.gif Todėl ateinu ir aš pasitarti su jumis smile.gif
Mano veido oda nėra problematiška, specialių priemonių kažkam maskuoti ar kažką patobulint nereikia  biggrin.gif  Buvau susidomėjusi Biodermos kremais, tačiau skaičiau kelis postus jog jis daugiau skirtas pagydyti odos problemas, o man reikia tiesiog maitinančio, drėkinančio kremo jaunai odai  4u.gif 
Galbūt galite ką nors parekomenduoti ką pačios naudojat ar esat atradusios maitinantį, nereikalingų chemikalų neprikrautą veido kremą?  smile.gif



Žinau gerą variantą, mano oda panaši ir amžius studentiškas, ekologiškas uogos uogos rožių žydėjimas smile.gif tik jis ne maitinantis, o drėkinantis, bet yra kažkoks ir maitinantis jas juos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšnaitė_iš_vazono: 21 balandžio 2013 - 18:44
QUOTE(vyšnaitė_iš_vazono @ 2013 04 21, 18:43)
Žinau gerą variantą, mano oda panaši ir amžius studentiškas, ekologiškas uogos uogos rožių žydėjimas  smile.gif tik jis ne maitinantis, o drėkinantis, bet yra kažkoks ir maitinantis jas juos


Esu bandžiusi Uogos uogos vieną iš kremų, bet jis man netiko g.gif Buvo per riebus ir keistos konsistencijos. Galbūt Rožių žydėjimas būtų ir geresnis variantas, tačiau po praito man netikusio kremo norėčiau pabandyti kokios kitos firmos produkciją 4u.gif
Bet dėkui už pasiūlymą. Reiks bandyt dar kartą skaityti visą temą ir ieškoti favoritų biggrin.gif
Atsakyti
Tai jūs turbūt aliejinio pagrindo bandėt, tie tai tikrai nelabai... O vandens pagrindu puikūs smile.gif toks yra rožių žydėjimas, oranžinis debesėlis. Geriau nesirinkti flower power ir žiemos karštis, kokį jūs bandėt?
Atsakyti
QUOTE(vyšnaitė_iš_vazono @ 2013 04 22, 13:22)
Tai jūs turbūt aliejinio pagrindo bandėt, tie tai tikrai nelabai... O vandens pagrindu puikūs  smile.gif toks yra rožių žydėjimas, oranžinis debesėlis. Geriau nesirinkti flower power ir žiemos karštis, kokį jūs bandėt?


Bandžiau Žiemos karštį doh.gif Toks vaizdas kad aliejum veidą kas rytą tepčiau, poros pradėjo kimštis nuo to riebalo. Gal tuomet teks apmąstyti tą rožių žydėjimo kremo variantą ir pabandyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(NoMinds @ 2013 04 22, 18:21)
Bandžiau Žiemos karštį  doh.gif  Toks vaizdas kad aliejum veidą kas rytą tepčiau, poros pradėjo kimštis nuo to riebalo. Gal tuomet teks apmąstyti tą rožių žydėjimo kremo variantą ir pabandyt  g.gif


Siūlyčiau kasdieniniam vartojimui niekad neimti Žiemos karščio ir Gėlių jėgos, gal ir kažkurie kiti irgi yra aliejinio pagrindo... Rožių žydėjimas tikrai labai fainas, toks lengvas pavasarinis, nekemša porų, ne riebalas, o vandens pagrindu kurtas kremas smile.gif
Atsakyti
Rožių žydėjimas tai tobulas kremas. Iš pradžių bijojau naudot savo problematiškai odai, nes tirštokas atrodė, bet super efektas. Labai lengvas, greitai įsigeria ir veidas ne taip riebaluojasi. Deja, labai neskalsus, daug naudot reikia.
Atsakyti