Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Drėkinamieji veido kremai
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Veido priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
vile999
QUOTE(Tikutaku @ 2014 04 06, 22:04)
Žiemą-pavasarį mišriai odai naudoju pusriebį,
vasarą-rudenį - paprastą, drėkinamą

user posted image

Iwostin Sensitia Moisturising
*

situos naudojau ir dziaugiausi, kol neatradau sito gerio
visai neriebina, jokiu blizgejimu, labai greit susigeria wub.gif
Clinique Moisture Surge extended thris relief
user posted image
Geee
merginos gal kas naudojate sias L'oreal Skin Perfection priemones? butu idomu suzinoti nuomone rolleyes.gif user posted image
Mureanda
QUOTE(Nylas @ 2014 05 24, 11:20)
O ką manot dėl visiškai natūralios kosmetikos? Aišku ji būtų brangi.
*

Visų pirma, ne visiems ji tinka, bent jau aš jokio ypatingo poveikio nepajaučiau naudodama absoliučiai natūralų Lush firmos Princesse de Neroli drėkinamąjį kremą už 60 eur ax.gif ir visos kitos šios firmos natūralios priemonės (veido šveitikliai, kaukės) jokio wow poveikio nesuteikė, sakyčiau, net suerzindavo odą, ypač šveitikliai su druska doh.gif Taip kad reikia žiūrėti, kas kam tinka ax.gif

QUOTE(SensualitY @ 2014 05 27, 18:16)
Pradėjau naudoti Kanebo- Sensai:

bigsmile.gif Kanebo kreminė pudra labai tiko ir patiko, o kremo nebandžiau. Parašykit po kurio laiko, kokie atsiliepimai ilgiau pavartojus 4u.gif
jauniute
Nezinau, bent jau konkreciai man tai geriausias pakolkas lumene su vitaminu c, labai gerai mano oda po jo atrodo ax.gif labai tiko ir iwostin kremukas mano odai 4u.gif
dukra pirmoji
Sveiki,

as naudoju UOGA UOGA kosmetika:) Jau pora metu. Kremus, sveitiklius. Jie naturalus, kazko labai nepadaro, bet kolkas man dar kazko stipraus nelabai ir reikia:)

Pvz. sveitiklio sudetis (pirkau pries pora dienu) - riesutai malti, miltai, cinamonas ir dar kazkas.

Suvilgai vandeniu ir "nusitrini veida". Man kazkaip patinka:) Tai odziu, kam idomu naturali - galit pasiiureti uogauoga.lt (dar zinau ambrozija.lt
vbg
Labai patiko šitas kremukas - mano oda sausa ir jautri, mažai kas tinka.
GREEN PEOPLE Ekologiškas jauninantis veido kremas jautriai odai
http://ekopirk.lt/eko-produktai/kosmetika-...remas-jautriai/
asrugile223
QUOTE(vbg @ 2015 01 05, 12:46)
GREEN PEOPLE Ekologiškas jauninantis veido kremas jautriai odai
*

Mano gera drauge naudoja, tai irgi labai dziaugiasi smile.gif
super.toma
QUOTE(vbg @ 2015 01 05, 12:46)

*

ir pigus palyginus g.gif reiks prisimint, kai savo Biotherm baigsiu smile.gif
café
QUOTE(super.toma @ 2015 01 06, 12:44)
ir pigus palyginus  g.gif  reiks prisimint, kai savo Biotherm baigsiu smile.gif
*

O beje, kaip Biotherm? ir kurį naudojat? Kaip tik planuoju jų pabandyt ax.gif
bu_bu
QUOTE(Caridian @ 2014 07 09, 16:12)
Ar atsiras zinanciu, ar vit. C tikrai daugumoje produktu yra nestabilus?

*

Kažkuriam Live Chat'e Paulos komanda aiškino, kad vitaminas C pas juos yra tiek laiko stabilus kiek nurodo etiketė (12 mėn po atidarymo man rodos). Pati turėjau to vitamino C mėginuką. Užteko kažkur savaitei, daugiau gal... Tai tikrai paskaistėjo veido oda. Man patiko, vis laukiu jam akcijos ir imsiu pilną wub.gif
kavos_pupa
Aš naudojau Biotherm. Aquasource Nutrition Creme, kaina regis apie 140 Lt. Labai patiko. Pati tekstūra ir poveikis ilgai išlieka. Nedaug reikia, ilgai užtenka.

QUOTE(café @ 2015 01 06, 18:45)
O beje, kaip Biotherm? ir kurį naudojat? Kaip tik planuoju jų pabandyt  ax.gif
*

RasaNe
Visada naudoju Laveros kremus.

Drėkinamasis kremas: Drėkinamasis veido kremas Basis Sensitive, arba

drėkinamasis kremas su atspalviu Grožio balzamas su ekologiškomis acai uogomis Lavera
Pastarasis kremas ypatingai patinka. Aš nesidažau, tai jis puikiai išlygina veido odos atspalvį thumbup.gif

AGAMENONA
noreciau rekomendaciju misriai (T zona gana riebi), plonai, jautriai, reaktyviai ir i berimus linkusiai odai drekiklio. kad butu raminantis, drekinantis, bet nekimstu, nekeltu spuogu ir neriebaluotu...

nieko nebeprisitaikau, ir pavaragau... verysad.gif jie ramina - tai per sunkus, jei spuogus gydo, tai erzina ir israudina oda..
Vitulka
alijošiaus gelis.
Sebamed Clear face Care gel
http://www.feelunique.com/p/Sebamed-Clear-Face-Care-Gel-50ml
-Chloe-
QUOTE(AGAMENONA @ 2015 02 10, 15:23)
noreciau rekomendaciju misriai (T zona gana riebi), plonai, jautriai, reaktyviai ir i berimus linkusiai odai drekiklio. kad butu raminantis, drekinantis, bet nekimstu, nekeltu spuogu ir neriebaluotu...

nieko nebeprisitaikau, ir pavaragau... verysad.gif   jie ramina - tai per sunkus, jei spuogus gydo, tai erzina ir israudina oda..
*

ar bandet sita Bioderma Hydrabio seruma
http://www.kosmetikosdnr.lt/dermatologine-...hydrabio-serum/

jis gerai drekina, nekemsa, nejautrina odos. Pati naudoju, esu patenkita, isskyrus kaina biggrin.gif sudetis panagrineta, kaip labai gera, turi daug naudingu medziagu. pas mane riebi-misri oda mirksiukas.gif
Caridian
QUOTE(-Chloe- @ 2015 02 10, 21:06)
ar bandet sita
http://www.kosmetikosdnr.lt/dermatologine-...hydrabio-serum/

jis gerai drekina, nekemsa, nejautrina odos. Pati naudoju, esu patenkita, isskyrus kaina  biggrin.gif sudetis panagrineta, kaip labai gera, turi daug naudingu medziagu. pas mane riebi-misri oda  mirksiukas.gif
*

Keista, kad PC jis prastai ivertintashttp://www.paulaschoice.com/beautypedia-skin-care-reviews/by-brand/bioderma/_/Hydrabio-Serum-Moisturizing-Concentrate. Nors kosmetikos dnr svetaine , matosi, remiasi Beautypedijos aprasymais, bet nuomones del sio gaminio issiskiria. KDNR vartotojos, kaip supratau perzvelgus komentarus, nera serumu itin patenkintos, nors makeupalley 80% vertina ji kaip kartojama gamini.
-Chloe-
QUOTE(Caridian @ 2015 02 10, 22:26)
Keista, kad PC jis prastai ivertintashttp://www.paulaschoice.com/beautypedia-skin-care-reviews/by-brand/bioderma/_/Hydrabio-Serum-Moisturizing-Concentrate. Nors kosmetikos dnr svetaine , matosi, remiasi Beautypedijos aprasymais, bet nuomones del sio gaminio issiskiria. KDNR vartotojos, kaip supratau perzvelgus komentarus, nera serumu itin patenkintos, nors makeupalley 80% vertina ji kaip kartojama gamini.
*

as asmeniskai kartociau, bet dabar planuoju pigesne alyternatyva, Paula gerai ivertinus Cereve losjonus veidui AM ir PM, pirksiu siuos, ar kuri viena pabandymui. Atsiliepimu irgi daug geru ax.gif
zomša
QUOTE(Caridian @ 2015 02 10, 22:26)
*

Man tai kaip tik atrodo, kad KDNR vertinimai (kiek anksčiau jų bandžiau skaityti) remiasi visokiais klasikiniais natūralistiniais kosmetikos baubų mitais.smile.gif Žodžiu - gerokai prasilenkia jų ir PC vertinimų filosofijos.
Ką galvoju - kad Biodermos serumas iš esmės vidutiniškai įvertintas tik dėl to, kad jis - niekuo neypatingas drėkiklis, o PC apžvalgose visada laikomasi nuomonės, kad visi drėkikliai privalo turėti antioksidantų.

Bioderma Hydrabio serumo turėjau mėginio pakuotę, užteko ilgai. Mano oda sausa, todėl aš jį naudodavau tik kaip serumą ir ant jo tepdavau drėkinantį kremą. Porų kimšimo nepastebėjau, odos tikrai nedirgino, šiek tiek papildomo drėkinimo pridėdavo. Jei kalbėsime vien apie drėkinimo funkciją - man jis visai patiko, labai „neutralus“ produktas. Bet ar kartočiau - nežinau, stengiuosi dairytis į kiek turtingesnes sudėtis.
klementyna

Bioderma Hydrabio serumo turėjau mėginio pakuotę, užteko ilgai. Mano oda sausa, todėl aš jį naudodavau tik kaip serumą ir ant jo tepdavau drėkinantį kremą. Porų kimšimo nepastebėjau, odos tikrai nedirgino, šiek tiek papildomo drėkinimo pridėdavo. Jei kalbėsime vien apie drėkinimo funkciją - man jis visai patiko, labai „neutralus“ produktas. Bet ar kartočiau - nežinau, stengiuosi dairytis į kiek turtingesnes sudėtis.
*

[/quote]
Gal paminėtumėte kokį pavyzdį? aš irgi norėčiau daugiau negu drėkiklio. 4u.gif
zomša
QUOTE(klementyna @ 2015 02 11, 12:05)
Gal paminėtumėte kokį pavyzdį? aš irgi norėčiau daugiau negu drėkiklio.  4u.gif
*

Aš čia apie serumus. Tik dabar supratau, kad tema - drėkinančių kremų. ax.gif Į kremus mažiau dėmesio kreipiu, man ir taip juos sunku išsirinkti.

O iš serumų šiuo metu labai patinka Andalou naturals. iherb perku, kaina gera, sudėtis - irgi, antioksidantų turi, padrėkina, ir bent jau man odos nedirgina.smile.gif Gal nesausai odai jis tiktų ir be drėkinančio kremo ant viršaus.
Paula's choice bandyti irgi patiko, bet nelabai patinka silikonai sudėtyje - kai jų prisisluoksniuoja, man oda kažkaip per sunkiai jaučiasi.
AGAMENONA
ne per dau aliejingas???

man net nuo ana lotan balancerio (kuris kaip tik riebiai, balansuoja) oda blizga (nors nera ziauriai super riebi, nu bet riebaluojasi) - bet jei tepciau kakza matinio su saliciliu - iskart iseda raudonom demem...
bioderma man nepatinka ir nzn kodel...

O iš serumų šiuo metu labai patinka Andalou naturals. iherb perku, kaina gera, sudėtis - irgi, antioksidantų turi, padrėkina, ir bent jau man odos nedirgina.smile.gif Gal nesausai odai jis tiktų ir be drėkinančio kremo ant viršaus.
Paula's choice bandyti irgi patiko, bet nelabai patinka silikonai sudėtyje - kai jų prisisluoksniuoja, man oda kažkaip per sunkiai jaučiasi.
*

[/quote]
lydema
QUOTE(Vitulka @ 2015 02 10, 05:48)
alijošiaus gelis.
Sebamed Clear face Care gel
http://www.feelunique.com/p/Sebamed-Clear-Face-Care-Gel-50ml
*

Jūs šį bandėt? smile.gif Labai domina atsiliepimas smile.gif Kokia jūsų oda? ax.gif
Vitulka
QUOTE(lydema @ 2015 02 11, 20:55)
Jūs šį bandėt? smile.gif Labai domina atsiliepimas smile.gif Kokia jūsų oda?  ax.gif
*

aš jo daug sutepusi. Ir dabar apie jį pagalvoju vis, nes sunku rasti, kas nekemša. Na, kadangi čia gelis, tai išsitepus oda tokia limpanti. Tačiau aš jį tepdavau vakare, kol dantis išsivalai, pavaikštai, to jausmo nebelieka. Odą nuramindavo, padrėkindavo, nors dregmės žiemą iš jo trūko, nes mano oda mišri į sausumą. Oda ryte graži būdavo smile.gif
Vasarą gal grįšiu ax.gif
zomša
QUOTE(AGAMENONA @ 2015 02 11, 15:23)
ne per dau aliejingas???

man net nuo ana lotan balancerio (kuris kaip tik riebiai, balansuoja) oda blizga (nors nera ziauriai super riebi, nu bet riebaluojasi) - bet jei tepciau kakza matinio su saliciliu - iskart iseda raudonom demem...
bioderma man nepatinka ir nzn kodel...
*

Na, tą aliejingumą kiekvienas supranta savaip. Mano oda sausa.
Man jis (Andalou Naturals) nėra per riebus - tikrai ne tas pats, kas, pvz., gryną aliejų užtepus. Susigeria į odą, plėvės ant veido nepalieka. Ir konsistencija jo tokia, kaip ir priklauso - serumo tipo.
Ducky
QUOTE(zomša @ 2015 02 12, 11:15)
Na, tą aliejingumą kiekvienas supranta savaip. Mano oda sausa.
Man jis (Andalou Naturals) nėra per riebus - tikrai ne tas pats, kas, pvz., gryną aliejų užtepus. Susigeria į odą, plėvės ant veido nepalieka. Ir konsistencija jo tokia, kaip ir priklauso - serumo tipo.
*

o jūs gal netyčia naudojote Adalou Naturals paakių kremą? Beje tas serumas brandžiai odai skirtas?
zomša
QUOTE(Ducky @ 2015 02 12, 11:06)
o jūs gal netyčia naudojote Adalou Naturals paakių kremą? Beje tas serumas brandžiai odai skirtas?
*

Neteko, atskirai paakiams skirtų priemonių neperku, o visam veidui per mažas kiekis.smile.gif Sudėtys jų visų trijų serumų nelabai skiriasi.

Teoriškai turbūt rašo, kad brandžiai. Nežinau, neskirstau produktų pagal odos „amžių“.smile.gif
lydema
QUOTE(Vitulka @ 2015 02 11, 12:50)
aš jo daug sutepusi. Ir dabar apie jį pagalvoju vis, nes sunku rasti, kas nekemša. Na, kadangi čia gelis, tai išsitepus oda tokia limpanti. Tačiau aš jį tepdavau vakare, kol dantis išsivalai, pavaikštai, to jausmo nebelieka. Odą nuramindavo, padrėkindavo, nors dregmės žiemą iš jo trūko, nes mano oda mišri į sausumą. Oda ryte graži būdavo smile.gif
Vasarą gal grįšiu  ax.gif
*

Pas mane su odos sausumu panaši bėda rolleyes.gif Reikės pabandyt.. O ką žiemą naudojat jei ne paslaptis ? blush2.gif
Caridian
QUOTE(lydema @ 2015 02 11, 20:55)
Jūs šį bandėt? smile.gif Labai domina atsiliepimas smile.gif Kokia jūsų oda?  ax.gif
*

Nebloga priemone, bet bent man tik ne dienai, nes lipnumas erzina.
Vitulka
QUOTE(lydema @ 2015 02 12, 16:08)
Pas mane su odos sausumu panaši bėda  rolleyes.gif Reikės pabandyt.. O ką žiemą naudojat jei ne paslaptis ?  blush2.gif
*

dabar naudoju Clarins Daily energizer kremą, bet trūksta drėkinimo. Todėl laukiu Naruko kremo. Kartą į savaitą drėkinamąją kaukę dedu, dabar Guerlain super aqua smile.gif
Tas Clarins kremas tikrai padaro odą gaivia, šviežia, švytinčia, kaip makiažo pagrindas thumbup.gif Vasarą jis geriau būtų, bet nežinojau, ką pirkt, tai pradėjau naudot nieko nelaukus.
Turėjau Sibu Nourishing kremą, bet man netiko, veidas matinis, dar poras kimšo, atidaviau sesei.
Dar labai labai tiko NumisMed dieninis kremas, mišriai į sausumą odai nuostabus, nekimšo porų, drėkinimo net per daug buvo! http://www.kosmetikosdnr.lt/dermatologine-...-kremas-5-urea/
-Chloe-
QUOTE(Vitulka @ 2015 02 13, 15:52)

Dar labai labai tiko NumisMed dieninis kremas, mišriai į sausumą odai nuostabus, nekimšo porų, drėkinimo net per daug buvo! http://www.kosmetikosdnr.lt/dermatologine-...-kremas-5-urea/
*

Nusipirkau ir as sita pagaliau thumbup.gif labai smagiai uzsitepe, labai skalsus jaucias, fainas jausmas, oda pridrekinta, bet neblizga ir neriebi, bet tokia nu faina wub.gif tik labai sunku rast sio kremo, gal vel uzveze i vaistines, nzn, vienoj netiketai uzmaciau ir ciupau bigsmile.gif Nes bent jau internete nera sio kremo pirkt. Idomu, kaip tas naktinis analogiskas, ar labai skiriasi?
Jolanteleee
QUOTE(-Chloe- @ 2015 02 21, 19:19)
Nusipirkau ir as sita pagaliau  thumbup.gif labai smagiai uzsitepe, labai skalsus jaucias, fainas jausmas, oda pridrekinta, bet neblizga ir neriebi, bet tokia nu faina  wub.gif tik labai sunku rast sio kremo, gal vel uzveze i vaistines, nzn, vienoj netiketai uzmaciau ir ciupau bigsmile.gif  Nes bent jau internete nera sio kremo pirkt. Idomu, kaip tas naktinis analogiskas, ar labai skiriasi?
*

As turejau dienini ir naktini su 5% slapalo ir hialiuronu, tai naktinis daug sunkesnis man pasirode, uzsitepdavau tai visas veidas blizgejo, kaip aliejum isteptas. Bet man tas netrukde, o ir odai tiko ir patiko, buvo pridrekinta, gaivi. Dabar nebenaudoju ju ir ziuriu lenda sausi ploteliai, jauciu reika gryst prie ju.
zomša
QUOTE(-Chloe- @ 2015 02 21, 18:19)
tik labai sunku rast sio kremo, gal vel uzveze i vaistines, nzn, vienoj netiketai uzmaciau ir ciupau bigsmile.gif  Nes bent jau internete nera sio kremo pirkt. Idomu, kaip tas naktinis analogiskas, ar labai skiriasi?
*

Nes juos išėmė iš prekybos, vietoje jų lieka dieninis ir naktinis su šlapalu ir hialuronu.smile.gif
Dieninį turėjau tik su šlapalu+hialuronu, o naktinius pirkau abu - vien su šlapalu ir šlapalas+hialuronas. Abu naktinius teko naudoti kulnams - pirkdama nesužiūrėjau, kad pačiame jų sudėties priekyje yra denatūruotas alkoholis. doh.gif Bet kokiai odai su laiku tai yra peilis.
O dieninis kažkaip sunkiai gėrėsi į veidą, nors drėkino tikrai labai neblogai.
Šiuo metu naudoju analogiškus iš Eucerin (irgi šlapalas ir hialuronas, dieninis ir naktinis), patinka žymiai labiau.
Jolanteleee
QUOTE(zomša @ 2015 02 22, 10:35)
Nes juos išėmė iš prekybos, vietoje jų lieka dieninis ir naktinis su šlapalu ir hialuronu.smile.gif
Dieninį turėjau tik su šlapalu+hialuronu, o naktinius pirkau abu - vien su šlapalu ir šlapalas+hialuronas. Abu naktinius teko naudoti kulnams - pirkdama nesužiūrėjau, kad pačiame jų sudėties priekyje yra denatūruotas alkoholis. doh.gif Bet kokiai odai su laiku tai yra peilis.
Šiuo metu naudoju analogiškus iš Eucerin (irgi šlapalas ir hialuronas, dieninis ir naktinis), patinka žymiai labiau.
*

Oho, reiks ir man pagaliau pradet skaityt sudetis, galvojau tas su slapalu taip isgirtas, tai bus geri ir tie, o pasirodo va kaip gaunasi.
Sakykit, o gal esat naudojusi eucerin tik su slapalu, ar labai skiriasi nuo to kur su slapalu ir hialiuronu?

Beje, gal kas turit atsiliepimu apie si krema? Physiogel AI
http://www.cocooncenter.co.uk/physiogel-ai...-50ml/3411.html
zomša
QUOTE(Jolanteleee @ 2015 02 22, 15:34)
Oho, reiks ir man pagaliau pradet skaityt sudetis, galvojau tas su slapalu taip isgirtas, tai bus geri ir tie, o pasirodo va kaip gaunasi.
Sakykit, o gal esat naudojusi eucerin tik su slapalu, ar labai skiriasi nuo to kur su slapalu ir hialiuronu?
*

Tai va - dieniniuose nėra, naktiniuose yra. Net nepagalvojau, kad gali skirtis.
O Eucerin neteko nieko kito pirkti, apskritai turbūt pirmą kartą jų kremus pilnais kiekiais bandau.smile.gif Sudėtimis nėra ypatingi, drėkikliai ir tiek, bet man maloniai ant odos jaučiasi, drėkina, o tas ir svarbiausia.
-Chloe-
QUOTE(Jolanteleee @ 2015 02 22, 15:34)

Beje, gal kas turit atsiliepimu apie si krema? Physiogel AI
http://www.cocooncenter.co.uk/physiogel-ai...-50ml/3411.html
*

sita kaip tik baigineju. Siaip neblogas, kartotinas. Nusipirkau vasara, tai tada pasirode per sunkus, per riebus, sukniai geres, bet ziemai gerai suejo. Patiko, kad nekimso poru, neismete spuogais nuo jo, sudetis gera. Visgi Numis med kremas man 10 k labiau patinka, neprisimenu, kada mano oda taip fainai atrode, kaip juo pasitepus ax.gif
Meskala
QUOTE(zomša @ 2015 02 22, 10:35)
*

pritariu panelytei zomšikei smile.gif kai tik pakeitė tą pagaliau mano surastąjį sau kremuką Numis Med Urea į "ale patobulintą" - turintį hialurono, pastebėjau, kad sunkiai susigeria, kažkaip net truputį mažiau drėkinimo (žiemą vienu metu net tempė odą). Ne į naudą tas hialuronas. Ar dar kažko kito pridėta, nežinia. Tataigis, padariau kaip ir Zomša, pakeičiau į Eucerin su 5% urea. Panašus efektas kaip ankstesnio Numis med. Dar naudojau tokį žiemai - man labai patiko, oda puikiai vertino: čia
skiriasi tuo, kad turi karnitino - Carnitine to strengthen the skin’s natural barrier and protect it from further moisture-loss. Tačiau yra kažkuo švelniai riebesnis, neblizga ant odos, vnž žiemai - kaip tik.
-Chloe-
QUOTE(Meskala @ 2015 04 13, 20:01)
pritariu panelytei zomšikei smile.gif kai tik pakeitė tą pagaliau mano surastąjį sau kremuką Numis Med Urea į "ale patobulintą" - turintį hialurono, pastebėjau, kad sunkiai susigeria, kažkaip net truputį mažiau drėkinimo (žiemą vienu metu net tempė odą). Ne į naudą tas hialuronas. Ar dar kažko kito pridėta, nežinia. Tataigis, padariau kaip ir Zomša, pakeičiau į Eucerin su 5% urea. Panašus efektas kaip ankstesnio Numis med. Dar naudojau tokį žiemai - man labai patiko, oda puikiai vertino: čia
skiriasi tuo, kad turi karnitino - Carnitine to strengthen the skin’s natural barrier and protect it from further moisture-loss. Tačiau yra kažkuo švelniai riebesnis, neblizga ant odos, vnž žiemai - kaip tik.
*

Imeskit, kaip atrodo tas Eucerin su 5% urea?
Meskala
QUOTE(-Chloe- @ 2015 04 13, 21:19)
Imeskit, kaip atrodo tas  Eucerin su 5% urea?
*

Eucerin Urea 5%
ritinelis1
Nerandu temos tik apie hialurona todel klausiu cia, gal kuri naudojoate toki krema? Kokie atsilipimai? usa komentarai labai giria
Home Health Hyaluronic Acid Moisturising kremas
http://www.amazon.com/gp/product/B000Q97ZS...=A350ZACCOSLMVO
-Chloe-
QUOTE(Agneta8 @ 2015 08 09, 17:57)
Papildyta:
Mano atradimas ir esu labai patenkinta paakių kremu su hialuronu ir alijošiumi, labai gerai drėkina, nedirgina akių, mažina smulkias raukšleles, nuima paburkimus ir mažina pajuodusius paakius: http://www.aloevera.lt/veido-prieziura-su-...7013654197.html
*

skamba kaip gryna reklama doh.gif Plius moksliskai neirodyta, kad alijosius drekina.

Gal kas naudojo Bioderema Atoderm Nutritive?

burunduks
Sveikos,

jauciuos, lyg atkelta is kokio 15 amziaus doh.gif Esme tokia, kad man jau apie 30 ir paskutiniu metu kazko tai veido oda baisiai tempia: kakta ir skruostus. Iki siol su kremais nelabai draugavau, nes oda normali, problemu niekad nebuvo. Atsirado kelios rauksleles apie akis, kaktoje - be cia jau grynai nuo raukymosi. Zodziu is vis nieko nenusimanau apie tuos kremus. Ziuriu, dabar yra su slapalu, dar yra visokie hialuronai, deguonies kremai ir t.t. Nu man tamsus miskas ne kas kita. Yra tu kruva priemoniu. Per savaitgali susivokiau, kad mano oda ne sausa, o dehidratuota. Cia vienos tepa ir kremu, ir dar losjonais, ir dar nakciai kazka, paakiams atskirai blink.gif

Tai nuo ko man pradet? Nusipirkti dienai drekinamaji krema, nakciai koki nuo rauksliu? Dar paakiams? Dar sveitiklio reikia - kaip daznai ji naudoti? Ir is vis nuo kokios firmos pradeti pirkti? Suprantu, kad cia individualu, bet nejaugi uz simtus jau pirkti, bijau vyras velniu duos, jeigu nepataikysiu unsure.gif
-Chloe-
QUOTE(burunduks @ 2015 08 16, 10:52)
Sveikos,

jauciuos, lyg atkelta is kokio 15 amziaus  doh.gif Esme tokia, kad man jau apie 30 ir paskutiniu metu kazko tai veido oda baisiai tempia: kakta ir skruostus. Iki siol su kremais nelabai draugavau, nes oda normali, problemu niekad nebuvo. Atsirado kelios rauksleles apie akis, kaktoje - be cia jau grynai nuo raukymosi. Zodziu is vis nieko nenusimanau apie tuos kremus. Ziuriu, dabar yra su slapalu, dar yra visokie hialuronai, deguonies kremai ir t.t. Nu man tamsus miskas ne kas kita. Yra tu kruva priemoniu. Per savaitgali susivokiau, kad mano oda ne sausa, o dehidratuota. Cia vienos tepa ir kremu, ir dar losjonais, ir dar nakciai kazka, paakiams atskirai  blink.gif

Tai nuo ko man pradet? Nusipirkti dienai drekinamaji krema, nakciai koki nuo rauksliu? Dar paakiams? Dar sveitiklio reikia - kaip daznai ji naudoti? Ir is vis nuo kokios firmos pradeti pirkti? Suprantu, kad cia individualu, bet nejaugi uz simtus jau pirkti, bijau vyras velniu duos, jeigu nepataikysiu  unsure.gif
*

Labas, manau drekinti pirma reikia, cia nepriklausomai nuo amziaus. Man tai padeda toks puslapis kaip kosmetikosdnr.lt apsispresti. Is tam tikros prekiu grupes issirenki geriausia pagal kaina ir sudeti sau varianta.
Kas del sveitiklio, tai reikalinga, bet labai retai, karta per savaite ar net reciau, jei oda jautri ir issausejus. Pradekite nuo kremo. Man asmeniskai tinka ir patinka Bioderma melyna linija, aisku kosmetika nera is pigiuju. Bet pasigilinus gal ir Rasos kokios rasciau kremuka. Tarkim serumas ju labai labai pagirtas.
Shokolada
QUOTE(burunduks @ 2015 08 16, 11:52)
Sveikos,

...

Tai nuo ko man pradet? Nusipirkti dienai drekinamaji krema, nakciai koki nuo rauksliu? Dar paakiams? Dar sveitiklio reikia - kaip daznai ji naudoti? Ir is vis nuo kokios firmos pradeti pirkti? Suprantu, kad cia individualu, bet nejaugi uz simtus jau pirkti, bijau vyras velniu duos, jeigu nepataikysiu  unsure.gif
*

kadangi pati kažkada su tokiom bėdom turėjau reikalų, nepatingėsiu parašyti. Nesiūlyčiau vadovautis tuom, kas kitiems tiko. Pradžiai galėtumėt, jei yra galimybių, apsilankyti pas kosmetologę - nebūtinai darytis kažkokias procedūras, o grynai konsultacijai, kad pasakytų kas kaip su oda ir ką būtiniausia naudoti. (nors būna ir tokių nuo Diervo "specialisčių", kur žmogui su riebia spuoguota oda pasiūlo paakių kremą nusipirkti, tai jei nėra kas rekomenduoja, paieškokit normalaus salono, atsiliepimų). Galbūt įdės šiek tiek rekomenduotų priemonių pasibandymui. O paskui galima nusipirkti pigesnius atitikmenis. Svarbiausia, kad pasakytų kas būtiniausia turėti (micelinis vanduo, drėkinantis kremas, galbūt jau ir serumas ar kaukė, galbūt naktinis kremas). Pasakytų, koks odaos tipas, tada dėl šveitimo dažnumo aiškiau, pvz., kad nenutrinti per dažnai. Čia taip rašau apie visą kompleksą kaip prižiūrėti odą, nes jei nusipirksite vieną kokį kremą nuo raukšlių ar paakiams ir nebus efekto, gailėsitės išleistų pinigų ir nusivilsite. Pas mane visokių odos bėdelių buvo kol nesusiderinau viso rinkinio, ką turiu turėti, ir eigos ką kada naudoti. Po vieną priemonę vaistinėse rekomenduodavo ar Kristanose visokiose, Dieve, kiek pinigų aš veltui išmetus. Tikėdavau stebuklingom priemonėm, o naudos nebuvo, kol kosmetologė neįstatė į vėžes 4u.gif
burunduks
Aciu jums labai, viskas daug aiskiau.
Sans site
Geriausias vichy drekinamasis kremas dar geros biocell kaukes
Gorada
hey plem, gal kas žinot kas nutiko su antioffice? Man jų kremas veidui vienintelis tobulai tikęs, o daba nei viena jų svetainė nebeveikia, tai kaip nusipirkt? ką jie iš vis nebepardavinės?
gal galit kokį analogą rekomenduoti? mano oda vietom mišri, daugumoj sausa. Blyn tiek visko kažkada išbandžiau kol atsirinkau tikusį, kiek metų tik jį naudojau, o daba še kad nori...
fuchia
QUOTE(Gorada @ 2015 08 27, 14:36)
hey plem, gal kas žinot kas nutiko su antioffice? Man jų kremas veidui vienintelis tobulai tikęs, o daba nei viena jų svetainė nebeveikia, tai kaip nusipirkt? ką jie iš vis nebepardavinės?
gal galit kokį analogą rekomenduoti? mano oda vietom mišri, daugumoj sausa. Blyn tiek visko kažkada išbandžiau kol atsirinkau tikusį, kiek metų tik jį naudojau, o daba še kad nori...
*

Man antioffice paakiu kremas visai patiko, naudojau veidui. Parduotuvese juos ispardavinejo ir sake nebeprekiaus, o daugiau nieko nezinau smile.gif
elviva
Manau reikia skaityti sudėtį. Geriausia esu bandžiusi kai daug oil surasyta sudėtis.
Papildyta:
O dizainas ir reklama gan dažnai įtakoja pasirinkimą.
Shokolada
QUOTE(burunduks @ 2015 08 17, 19:48)
Aciu jums labai, viskas daug aiskiau.
*

Neblogas sitas dehidratuotai odai, bet kaip sakiau, kas tinka man, nebutinai patiks jums 4u.gif
siaip situ kremu yra dvieju rusiu (drekinamasis visu tipu odai ir drekinamasis dehidratuotai), tai as juos naudoju pakaitom, pagal situacija mirksiukas.gif
Guinot Hydrazone
user posted image

user posted image

Cia jei svarbu sudetis user posted image

Tai jei kokia specialiste rekomenduos, as prisidedu rolleyes.gif
linivo
QUOTE(Shokolada @ 2015 08 31, 09:49)
Neblogas sitas dehidratuotai odai, bet kaip sakiau, kas tinka man, nebutinai patiks jums 4u.gif
siaip situ kremu yra dvieju rusiu (drekinamasis visu tipu odai ir drekinamasis dehidratuotai), tai as juos naudoju pakaitom, pagal situacija  mirksiukas.gif

*

dirbu su sia produkcija ir asmeniskai nauodoju nes turiu labai sausa dehidratuota oda man ji superine.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2016 Invision Power Services, Inc.