Įkraunama...
Įkraunama...

Drėkinamieji veido kremai

Gal kas turi atsiliepimu apie si?
Beautycycle Water
user posted image
Reikia kremuko probleminei odai, issausejusi labai, paberia unsure.gif
Atsakyti
As pradejau naudoti krema "Dr Organic Vitamin E" ir patenkinta esu, drekina, labai atsigavus oda atrodo. Jei kas klaustu tai rekomenduociau:)
Atsakyti

 i 
Reklama forume draudžiama.
Atsakyti
O ką manot dėl visiškai natūralios kosmetikos? Aišku ji būtų brangi.
Atsakyti
QUOTE(Nylas @ 2014 05 24, 10:20)
O ką manot dėl visiškai natūralios kosmetikos? Aišku ji būtų brangi.



Ką reiškia "brangi"? Kaip ten sako - brangiausias turtas yra sveikata. Tai jei nori būti sveika ir graži, tai ir renkiesi tai, kas nekenkia, t.y. sveiką, natūralią kosmetiką wink.gif

Cituoju smile.gif

Visa kosmetika (pramoninė ar natūrali) kuriama būtent iš aliejų ir vandens!!! Tiesiog pramonė naudoja rafinuotus ar net mineralinius aliejus ir paprastą distiliuotą vandenį (daug daug vandens, truputį aliejų ir daug emulsiklių, standiklių, rišiklių), o mes, Marmozel manufaktūra, naudojame nerafinuotus ekologiškus aliejus ir distiliuotus augalinius vandenis. Būtent tokios žaliavos išsaugo vitaminus, priešuždegimines ir tonizuojančias organines medžiagas.

Tai, kas sukurta gamtos ir bereikalingai neperdirbta, yra lengvai įsisavinama ir neteršia kūno. Sąmoningai atsisakome pramoninio “patogumo” greitai susigerti, dailiai atrodyti, blizgėti ir kvepėti “okeanu” ar “arbūzais” (nėra natūralių tokių kvapų)

Mūsų tikslas suteikti odai tikrą, vertingą maistą, o ne surogatus. Būtent taip užtikrinsime jos sveikatą, grožį, būtent taip sutaupysime daug energijos ir pinigų, būtent taip tausosime gamtą.


O kad jau kalbame apie drėkinamuosiuos kremus, tai man vasarai nepakeičiamas yra Marmozel serumas brandžiai odai.

user posted image

Visiškai tobulas balansas - lengvai, bet intensyviai sudrėkina, greitai susigeria.
Atsakyti
Pradėjau naudoti Kanebo- Sensai Silk Emulsion Super moist

http://www.douglas.l...on-super-moist/


Laabai patinka 4u.gif Tikiu,kad naudojant viską [ten pas juos du prausikliai,keli kremai ir pan.] būtų išvis idealu. wub.gif
Atsakyti
Naudoju vichy aqualia thermal light. puikus drėkiklis. vienintelis minusas, kad turi alkoholio sudėtyje, nors man oda nuo jo nedrigsta, bet vis dėltovėliau planuoju pabandyti ką nors iš dr organics
Atsakyti
QUOTE(Gaya @ 2014 05 27, 05:37)
Ką reiškia "brangi"? Kaip ten sako - brangiausias turtas yra sveikata. Tai jei nori būti sveika ir graži, tai ir renkiesi tai, kas nekenkia, t.y. sveiką, natūralią kosmetiką wink.gif

Cituoju smile.gif

Visa kosmetika (pramoninė ar natūrali) kuriama būtent iš aliejų ir vandens!!! Tiesiog pramonė naudoja rafinuotus ar net mineralinius aliejus ir paprastą distiliuotą vandenį (daug daug vandens, truputį aliejų ir daug emulsiklių, standiklių, rišiklių), o mes, Marmozel manufaktūra, naudojame nerafinuotus ekologiškus aliejus ir distiliuotus augalinius vandenis. Būtent tokios žaliavos išsaugo vitaminus, priešuždegimines ir tonizuojančias organines medžiagas.




Na, čia dar irgi klausimas dėl tų aliejų... g.gif Kdangi tema apie drėkinamuosius kremus, tai teko skaityt, kad yra 2-jų tipų: angliškai vadinamieji moisturizers (kuriuose yra aliejų) ir hydrators (kuriuose aliejų nėra, ir kurie dėl šios ptriažasties labai tinka riebiai odai).....
Ir šiaip....man tos visos savamosklės kosmetikos gamintojos... g.gif Ko gero, nei tyrimų kokių yra apie poveikį odai (ypač ilgalaikį), nei apie kokį nors sertifikavimą bent jų puslapyje nelabai randu...
Atsakyti
QUOTE(Leda @ 2014 05 28, 17:23)
Na, čia dar irgi klausimas dėl tų aliejų... g.gif Kdangi tema apie drėkinamuosius kremus, tai teko skaityt, kad yra 2-jų tipų: angliškai vadinamieji moisturizers (kuriuose yra aliejų) ir hydrators (kuriuose aliejų nėra, ir kurie dėl šios ptriažasties labai tinka riebiai odai).....
Ir šiaip....man tos visos savamosklės kosmetikos gamintojos... g.gif Ko gero, nei tyrimų kokių yra apie poveikį odai (ypač ilgalaikį), nei apie kokį nors sertifikavimą bent jų puslapyje nelabai randu...

Idomiai cia apie tuos moisturizers ir hydrayors. As kaip tik maniau kad pastarieji yra tokie sunkesni dehidratuotai odai ir mano misriai, linkusiai blizgeti odai butu persunkus. Reiks paieskoti info tuo klausimu. Gyveni ir mokaisi :-D
Atsakyti
Ar atsiras zinanciu, ar vit. C tikrai daugumoje produktu yra nestabilus?

Perskaiciau stai ka:

L-ascorbic acid is highly unstable when exposed to heat, light and air losing its beneficial effects on skin cells. The potency of topical L-ascorbic acid degrades because of its conversion into dehydroascorbic acid. Dehydroascorbic acid is the inactive form of vitamin-C.

Most products on the market contain L-Ascorbic acid in aqueous solution and they have very very poor stability. They degrade in just a few days. Pure and active L-Ascorbic solution is clear in color and turns yellow as it is degraded into Dehydroascorbic Acid. Further degradation would turn the color of ascorbic acid from yellow to dark brown. Some manufacturers put food yellow food colorings into their product so that you will never be able know how inactive and degraded are their product.

Kilo klausimas del Paulas Choice vit. C booster, ar jis stabilus? Apskritai, dauguma priemoniu su vit. C sudetyje (kaip pagrindiniu elementu), pakuojamos i buteliukus su pipete... Visai nesinori svaistyti pinigu del kelias dienas veikiancios priemones biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(klementyna @ 2014 05 28, 16:51)
Naudoju vichy aqualia thermal light. puikus drėkiklis. vienintelis minusas, kad turi alkoholio sudėtyje, nors man oda nuo jo nedrigsta, bet vis dėltovėliau planuoju pabandyti ką nors iš dr organics

aha ,man sitas irgi visai nieko 4u.gif tik labai mazas kiekis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nylas @ 2014 05 24, 11:20)
O ką manot dėl visiškai natūralios kosmetikos? Aišku ji būtų brangi.


nu aš atradau dabar labai neblogą eko kremuką. ir kaina ne žvėriška tikrai apie 30 lt thumbup.gif
Alba Botanica (Aloe & Green Tea Oil-Free Moisturizer )
nu žinokit džiūgauju atradus. veidas pasidaro švelnus, atrodo lygesnis. ir nežinau tiksliai nuo kurio ingrediento veidą taip maloniai šaldo smile.gif kvapas neįpatingas ( beveik nesijaučia) . Mano oda anksčiau net papleiskanodavo, tai greitai šita probloma dingo nuo šito kremuko. be aliejų, tai neriebina odos ir labai gerai susigeria. žodžiu rekomenduoju drinks_cheers.gif

tiesa pirkau Green Papaya , eko parduotuvėje Klaipėdos Big'e. Tik va internetinėj jų parduotuvėj nematau šito. Nors tikrai turi turėt, nes nesenai buvau , tai mačiau kad turi ir nuolaida kaip tik yra mirksiukas.gif
Atsakyti