Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Drėkinamieji veido kremai
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Veido priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
ritinelis1
QUOTE(vyšnaitė_iš_vazono @ 2013 04 23, 00:33)
Aš internetinėj. Labai nepatogu į Ozą važiuot.

WS Siūlau ieškot alternatyvų, pasidomėt, ką kokie indridientai naudingo suteikia veidu, o kurie konservantai, naudingi tikrai gamintojui, kda produktas ilgiau stovėtų. Na aš per daug neišmanau, bet man geriau elogologiškas, be chemijos, negu su.

Jei veidas sausas, problema gali būti ir vandens trūkumas.  4u.gif
*

Gal pasakytumet kurioj interneto pardoj? ax.gif
body
doh.gif
www.uogauoga.lt/
vyšnaitė_iš_vazono
QUOTE(Vitulka @ 2013 04 23, 10:34)
nu baikit, eikit į natūralios kosmetikos temas. Čia moralų nereik  schmoll.gif pačios žinom ką tepam.
Natūralūs kremai pilni vaško, aliejų tikrai neišeitis, ypač drėkint odą schmoll.gif
*

O wau, kokie pykčiai, bigsmile.gif taigi atsiliepimas buvo ir apie Eucerin, o uogos uogos roziu zydejimas yra taip pat ir drekinamasis kremas, todel manau, kad tinka temai smile.gif Mano kreme jokio vaško nėra lotuliukas.gif , ir ne vien iš aliejaus susideda rolleyes.gif
ritinelis1
QUOTE(body @ 2013 04 23, 12:18)

kas cia per israiska? sie kremai pardavinejami ivairiose internetinese pardose, ne tik oficialioj.
vyšnaitė_iš_vazono
QUOTE(ritinelis1 @ 2013 04 23, 16:15)
kas cia per israiska? sie kremai pardavinejami ivairiose internetinese pardose, ne tik oficialioj.
*

ir man keistokai pasirodė, tarsi visas pasaulis žinotų tą uogą uogą biggrin.gif Nors aš uogos uogos internetinėj irgi perku, anksčiau tai tiesiog sumaišydavo tą kremą ir iškart šviežią atsiųsdavo, dabar nežinau kaip, bet labiausiai eina pasitikėt galiojimo laiku, jei iš pačios uogos perki, dažniausiai būna labai neseniai sumaišyti
body
Mažiau kudakuokit, geriau google naudotis išmokit.
Galiu parekomenduoti gerą drėkiklį riebiai odai - Noreva Actipur dieninis kremas, odą gerai sudrekiną ir matizuoja. Man patinka bigsmile.gif user posted image
Orma
As naudoju
Aveda kremuka: http://www.aveda.com/product/5219/16663/Co...tion/index.tmpl Vyrui jis irgi labai patinka. Kai jau baiginejasi, visada praso ir primena atsisiusti (paprastai siunciuosi is Lookfantastic, bet siandien jo kazkodel nera pardavime). Bet mano nuomone labaiu tinkamas siltajam periodui, nes ziema man sunkiai susidoroja su sildymo isdziovinta veido oda...

Bioderma drekinanti seruma is zydrosios linijos, berods Hydrabio... smile.gif Na, i seruma man jis sunkiai nesa, kartai nakciai vietoje kremo uztepu.

Kazkada pirkau vyrui si kremuka http://www.men-uusa.com/men-umattmoisturizer33oz.aspx, bet tiesa sakant sunaudojau pati blush2.gif . Nepakeiciamas daiktas vasarai, tiesa be SPF, pukiai sukuria matiskuma ir absorbuoja riebala, puikus drekinantis pagrindas makiazui.
sonatos
Christian Dior kremas Hydra Life Protective Cream SPF15 labai geras kremas.Esu patenkinta juo.
pilkoji28
Man sausą, šerpetojančią veido odą atstatė Dr. Spiller Sanvita kremas, vienintelis, kuris taip gerai padrėkina, pamaitina.
Aštunta nata
Man pardavėja labai išgyrė Algologie drėkinamajį serumą. 30 ml kainuoja 100 lt, vadinasi Hydratant intensive serum. Girė, kad be parabenų, mineralinių aliejų, silikonų ir pan. Gal kas bandėt, kaip jums poveikis? 4u.gif
afavela
Nesenai oda issigydziau ir vis dar sekmingai naudoju Loreal triple active day krema. Oda buvo nusausejus iki zaizdu verysad.gif Bandziau tiek kremu, kad niekas nepadejo, nuo kitu dar blogiau pasidarydavo. Si nupirkau vyrui, taciau pabandziau pati ir esu be galo laiminga thumbup.gif
migle111
QUOTE(Aštunta nata @ 2013 05 16, 12:24)
Man pardavėja labai išgyrė Algologie drėkinamajį serumą. 30 ml kainuoja 100 lt, vadinasi Hydratant intensive serum. Girė, kad be parabenų, mineralinių aliejų, silikonų ir pan. Gal kas bandėt, kaip jums poveikis?  4u.gif
*

Paskaiciau apie sita kosmetika ir man ji pasirode tikrai verta demesio..tai nusipirkai sita drekinama seruma, dar negavau, ziuresiu kaip jis.nors mano oda misri, bet reikalingas drekinimas, tai man patiko del to kad turetu nekimsti poru ir gana lengvas...na ziuresim kaip patiks g.gif
body
Aš vasarai dienai nusipirkau drėkinantį kremą su SPF. Labai neblogas, drėkinimo užtenka.
Paula’s Choice Skin Balancing Ultra-Sheer Daily Defense Broad Spectrum SPF 30
user posted image
Emixsit
QUOTE(migle111 @ 2013 05 31, 12:56)
Paskaiciau apie sita kosmetika ir man ji pasirode tikrai verta demesio..tai nusipirkai sita drekinama seruma, dar negavau, ziuresiu kaip jis.nors mano oda misri, bet reikalingas drekinimas, tai man patiko del to kad turetu nekimsti poru ir gana lengvas...na ziuresim kaip patiks g.gif
*

Bus įdomūs jūsų atsiliepimai smile.gif
Aštunta nata
QUOTE(migle111 @ 2013 05 31, 13:56)
*

Aš šiandien turiu gauti, tikiuosi nekimš, parašysiu vėliau unsure.gif
migle111
QUOTE(Aštunta nata @ 2013 06 03, 13:58)
Aš šiandien turiu gauti, tikiuosi nekimš, parašysiu vėliau  unsure.gif
*

o aš šiandien tureciau irgi labai idomu. bet pagal sudeti nepanasu kad kimstu, atrodo lengvas, nors ka gali zinot...Bandysim drinks_cheers.gif
Hypnotic Poison
user posted image

geras:) gerai susigeria i oda thumbup.gif
migle111

o aš šiandien tureciau irgi labai idomu. bet pagal sudeti nepanasu kad kimstu, atrodo lengvas, nors ka gali zinot...Bandysim drinks_cheers.gif
*

[/quote]
Na ka, naudoju jau savaite Algologie drek. seruma, tai man jis labai patiko, toks lengvas kaip vandenukas, susigeria akimirksniu...Kad kimstu poras irgi nepastebejau dar, gal ir nekims...Mano oda yra mišri, bet kaip zinom drekinimo reikia visiems odos tipams. Užskaitau sia priemone,bandysiu kitas, ir manau Algologie taps mano nr.1 biggrin.gif
Mivida
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2013 06 09, 13:53)
user posted image

geras:) gerai susigeria i oda thumbup.gif
*

Kauke parodete g.gif
kumiko
gal butu atsiliepimai apie siuos melynos serijos kremus is uriage http://www.herba.lt/lt/produktai/?skaitamedisid=410
Swychek
Gal parekomenduotumete koki gera, nelabai brangu ir Lietuvoje parduodama drekinama veido krema vasarai? Nes ziema naudojau Biodermos Sebium Hydra, bet vasara noriu padaryti pertrauka nuo jo, ir siaip pameginti kazka lengvesnio. Siuo metu nusipirkau Rasos krema rozini jautriai odai, bet nepakankamai man drekina, nosis visa serpetoja... Mano oda misri, linkusi riebaluotis ir tuo paciu sauseti... (P.s. vandens geriu tikrai laaaabai daug:) ) Aciu, jei kas atsiliepsit smile.gif
vyšnaitė_iš_vazono
QUOTE(Swychek @ 2013 06 16, 20:33)
Gal parekomenduotumete koki gera, nelabai brangu ir Lietuvoje parduodama drekinama veido krema vasarai? Nes ziema naudojau Biodermos Sebium Hydra, bet vasara noriu padaryti pertrauka nuo jo, ir siaip pameginti kazka lengvesnio. Siuo metu nusipirkau Rasos krema rozini jautriai odai, bet nepakankamai man drekina, nosis visa serpetoja... Mano oda misri, linkusi riebaluotis ir tuo paciu sauseti... (P.s. vandens geriu tikrai laaaabai daug:) ) Aciu, jei kas atsiliepsit smile.gif
*

pasižiūrėkit iš uogos uogos ką nors
Emixsit
Man labai patiko Natura Siberica drėkinamasis veido kremas sausai odai, nors mano pačios yra riebi. Labai malonus užsitepus, kvapas toks truputį lyg ir žolinis, bet man patinka, be to su spf 20. smile.gif
jbm
Ar bandėt kuri Iwostin drėkinamąjį kremą? Nekemša porų?
Emoli
user posted image

Man žiauriai šitas patiko. Jau baigiu sunaudot - pirksiu kitą.

http://www.bioeco.lt/lt/eparduotuve/veidui..._ir_mandarinais
Bri-gita
Siuo metu naudoju siuos smile.gif dienini http://www.boots.com/en/Lancome-Hydra-Zen-...Dry-Skin_36372/
ir naktini http://www.boots.com/en/Lancome-Hydra-Zen-...ensitive_36376/
Dieninis drekina gerai ir skaniai kvepia. Naktinis taip pat neblogai drekina, ryte veidas atrodo siek tiek skaistesnis, pailsejes. smile.gif Bet visgi as labiau Clarins myletoja 4u.gif Siuos bandziau pirma karta ir kai pabaigsiu manau grysiu prie Clarins wub.gif O ir dauguma mano veido prieziuros priemoniu yra butent sios firmos ax.gif
Swychek
QUOTE(jbs @ 2013 06 18, 22:23)
*

As naudojau Iwostino kremus. Nezinau kodel, bet man labai nepatiko. Visu pirma labai riebino oda, visa oda blizgejo tiesiog, visu antra man bent jau kiso poras, visu trecia siaip palikdavo labai nemalonu jausma ant veido, ypac po to tepant pudra... verysad.gif Bet cia tik man gal sitaip...
brigitula82
as esu labai patenkinta Artistry prieziuros linija.
jau 5 metus naudoju,efektas yra,nekemsa poru,puikiai valo ir drekina,naudoju kaukes,
rekomenduoju visiems,nes yra kremu kurie tinka kudikiams,pati isbandziau ant dukrytes,nes gime su labai sausa odele,po keliu dienu viskas normalizavosi deka kremuko.
dar labai patinka,kad kremu ir kitu priemoniu pakanka ilgam.
AniMi
QUOTE(Emoli @ 2013 06 18, 21:27)
user posted image

Man žiauriai šitas patiko. Jau baigiu sunaudot - pirksiu kitą.

http://www.bioeco.lt/lt/eparduotuve/veidui..._ir_mandarinais
*

O čia tik internetu galima įsigyt?
lipnuske
Bandziau Biocell drekinancia veido kauke..super patiko..gal kas rekomenduotu panasaus poveikio veido krema? 4u.gif
mr nobody
jau 2 buteliuka perkuosi Eucerin su 5% urea tikrai man gerai drekina,tikras issigelbejimas mano odai.. 4u.gif
meddeina
QUOTE(jbs @ 2013 06 18, 21:23)
*

Turėtų kimšti, nes jo sudėtyje nemažai aliejų..
ericute
As tai visai netiketai atradau Planter's firmos gaminius.Pradzioje pabandziau krema veidu su haliuronu,tai super jis man.puikiai drekina oda,suteike stangrumo ,gerai susigeria,nekemsa poru visai.tik galiojimas trumpas 3 men. o visa kita thumbup.gif paskui dar pabandziau sios firmos paakiu krema,tai isviso wub.gif geresnio nesu turejusi.
ir sudetis kremu yra gera,be jokiu ten parabenu,glicerinu ir t.t
beautee
ar bandete kas si nauja clinique? https://www.google.co.uk/search?q=clinique&...2F%3B1024%3B680 ax.gif
Incubus
Bandžiau šitą Clinique ir labai nusivyliau. Jis gerai padengia odą, bet visai nedrėkina. Baigus naudoti po kelių dienų pamačiau, kad mano oda labiau dehidratuota ne prieš pradedant vartoti. oda pradėjo luptis tiesiog gabalais doh.gif
style18
QUOTE(Swychek @ 2013 06 19, 12:06)
As naudojau Iwostino kremus. Nezinau kodel, bet man labai nepatiko. Visu pirma labai riebino oda, visa oda blizgejo tiesiog, visu antra man bent jau kiso poras, visu trecia siaip palikdavo labai nemalonu jausma ant veido, ypac po to tepant pudra... verysad.gif Bet cia tik man gal sitaip...
*

man kimšo ax.gif
ReginaV
QUOTE(Aštunta nata @ 2013 05 16, 12:24)
...Algologie drėkinamajį serumą....

Perskaičiau tokį dalyką, "...serumas neatlieka kasdienės odos priežiūros funkcijos, tad kartu su juo reikia naudoti kremą. Serumas greitai absorbuojamas, palieka malonų pojūtį ant odos, nes lengva serumo tekstūra jos neapsunkina. Kremas sukuria apsauginį sluoksnį, kuris saugo ir serumą (nuo išgaravimo), ir odą (nuo diskomforto ir sausumo pojūčio). Be to, serumas ir kremas sustiprina vienas kito poveikį...."

Ar kartu reikia pirkti kremą? Ar tikrai neužtenka vien serumo? Tai tiesa, ar rašo, kad tik pirktum daugiau? g.gif
nemeganfox
Lieku ištikima Olay drėkinamiesiems losjonams smile.gif Vienintelis daiktas kuris nekemša porų, greitai susigeria, nelieka riebumo jausmo. Atrodo atsibosta naudojant, nusiperku kažką naujo ir paskui sukandus dantis naudoju iki galo, kad vėl galėčiau nusipirkt Olay biggrin.gif Ir taip kiekvieną kartą biggrin.gif Keistos mes moterys biggrin.gif
g-a-b-r-i-e-l-e
Vakar gimtadienio proga pasidovanojau si drekinanti kremuka.
user posted image

Drekina gerai, bet mano odai noretusi daugiau pamaitininmo. Idealiausia butu naudoti su Shiseido minkstinamuoju koncentratu.
madam fifi
QUOTE(nemeganfox @ 2013 09 11, 11:28)
Lieku ištikima Olay drėkinamiesiems losjonams smile.gif Vienintelis daiktas kuris nekemša porų, greitai susigeria, nelieka riebumo jausmo. Atrodo atsibosta naudojant, nusiperku kažką naujo ir paskui sukandus dantis naudoju iki galo, kad vėl galėčiau nusipirkt Olay biggrin.gif Ir taip kiekvieną kartą biggrin.gif Keistos mes moterys biggrin.gif
*

as visiskai pritariu drinks_cheers.gif vieninteli ir bekvapi perku, bet vienintelis taip mano odai tinka, bet kadangi pakuote po 100 ml, labai atsibosta biggrin.gif
clue
QUOTE(madam fifi @ 2013 09 16, 19:20)
as visiskai pritariu drinks_cheers.gif vieninteli ir bekvapi perku, bet vienintelis taip mano odai tinka, bet kadangi pakuote po 100 ml, labai atsibosta biggrin.gif
*

o kuri butent naudojate? gal galite ideti nuotrauka ar nuoroda?
kazko panasaus ieskau, o kiekis didelis man patinka bigsmile.gif
Ntu-Kpi
QUOTE(madam fifi @ 2013 09 16, 19:20)
*

Kur perkate Olay priemones? blush2.gif
lumi
QUOTE(g-a-b-r-i-e-l-e @ 2013 09 15, 16:47)
Vakar gimtadienio proga pasidovanojau si drekinanti kremuka.
user posted image

Drekina gerai, bet mano odai noretusi daugiau pamaitininmo. Idealiausia butu naudoti su Shiseido minkstinamuoju koncentratu.
*

Koks Jūsų odos tipas ? Ir kokį toniką naudojate ? 4u.gif
migle111
Ar bandėte "Filorga" kremus? Įdomu pasidarė, nes aprasymas labai suzavejo, ypac naktinis Sleep-recover kremas...
http://filorga.lt/index.php?route=product/...p;product_id=59
Man labai sunku su kremais...tai poras kemsa, tai riebus, tai nedrekina doh.gif Paskiaciau cia apie Olay, kokius naudojat dienai? (mano misri oda)...
g-a-b-r-i-e-l-e
QUOTE(Žėrutis @ 2013 09 17, 08:47)
Koks Jūsų odos tipas ? Ir kokį toniką naudojate ?  4u.gif
*

Mano oda sausa. Toniko nenaudoju jokio 4u.gif
madam fifi
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2013 09 16, 20:03)
Kur perkate Olay priemones? blush2.gif
*

as pirkdavau droge, bet dabar nuejus neradau sio losjono g.gif jis su spf15, bekvapis.. esu ir is drugstore pirkus viena karta, tai is jav pakuote siek tiek skyresi ir bekavpo jis irgi, nors kvapas vistiek kitoks lyg biggrin.gif 4u.gif
http://www.drugstore.com/olay-complete-all...78?catid=182945

Papildyta:
nors prie mano kiek pamenu, buvo tikrai parasyta fragrance free 4u.gif
Tresor
QUOTE(migle111 @ 2013 09 18, 15:34)
Ar bandėte "Filorga" kremus? Įdomu pasidarė, nes aprasymas labai suzavejo, ypac naktinis Sleep-recover kremas...
http://filorga.lt/index.php?route=product/...p;product_id=59
Man labai sunku su kremais...tai poras kemsa, tai riebus, tai nedrekina doh.gif  Paskiaciau cia apie Olay, kokius naudojat dienai? (mano misri oda)...
*

Esu bandziusi drekinanti krema Hydra Filler, bet tikrai nieko ispudingo. Paprastas, lengvas kremukas sakyciau siltuoju metu laiku, bet tikrai nekartojantis produktas.
Caridian
Gal zinote seruma su hyaluronic acid, o ne su sodium hyaluronate? Nesiseka toki rasti schmoll.gif
Mulana
Laba diena,

Reikia Jusu patarimo ir atsiliepimu apie floritane kosmetika. Radau internete pirkti ampules veidukui,mano oda nors ir riebi,bet jauciu kad paskutiniu metu labai dehidratuota. Kosmetologe patare panaudoti serumus arba ampules,vis gundausi sita firma,bet niekur nerandu atsiliepimu apie ja blush2.gif
rejunjona
Sveikos! Rekomenduokite kremuka, kuri galeciau naudoti nakciai. Mano oda sausa, ne mazai kremu kimso poras. Maitinu vaikeli, todel jauciu,kad oda netekusi ne tik skysciu, bet ir vitaminu.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.