Įkraunama...
Įkraunama...

Grožio paslaugos pirktos akcijų metu

turbūt daug kam teko pirkti grožio paslaugas akcijų metu - iš beta.lt, dyl.lt, grupinis.lt ir kitų puslapėlių. ar likot patenkintos suteikta paslauga? ar verta naudotis pateiktomis akcijomis? ax.gif
Atsakyti
Dabar turiu nusipirkusi du kuponus (depiliacijai ir sushiams). Tik dar nenaudojau... blush2.gif
Atsakyti
buvau pirkusi akciją iš East-island SPA centro veido odos diagnostikai su Micro camera. tiesa pasakius man ir tų 19 litų pagailo doh.gif pridėjo tą aparačiuką prie veido gal 3 kartus, pasakė, va , kokia baisi jūsų oda ir viskas blink.gif užtrukau gal 5 min. vienu žodžiu pinigus sumokėjau už tai, kad įjungtų tą ekraną, o kad oda paberta, tai aš ir plika akim matau.
Atsakyti
Buvau nusipirkusi "De visu Facilita" pleistrų lieknėjimui ir stangrinančios veido kaukės rinkinį, tai ant stangrinančios kaukės buvo parašyta, kad ji skirta brandesnio amžiaus moterims, o tie lieknėjimo pleistrai... Baisiai smirdantys, kad net pykindavo, plius nesilaikydavo ant odos... doh.gif
Atsakyti
Oi, aš turbūt akcijų maniakė, nes tikrai nemažai išbandžiau blush2.gif

Esu pirkus iš grožio akcijų manikiūrą su parafino terapija (iš grupinis.lt), tai buvo žiemą, labai norėjau išbandyt tą parafino vonelę, nes girdėjau gerus atsiliepimus. Mokėjau 22 Lt vietoj 50 Lt, kaip, kad skelbė ta akcija biggrin.gif Na, neblogai, bet 50 Lt už tai tikrai nemokėčiau, gal brangus tas parafinas, bet aš kažko ypatingesnio tikėjausi, rankos po poros dienų vėl ėmė skeldėti, o manikiūras buvo atliktas pusėtinu kruopštumu (pačios manikiūrininkės nagai iš viso buvo apleisti blink.gif). Pati idėja labai gera, bet paslauga likau iš dalies patenkinta, gerai, kad kaina nedidelė.

Dar pirkau, (irgi iš grupinio) kirpimą, plaukų ir galvos odos diagnostiką bei intensyvų gydymą Expert grožio salone (75 Lt vietoj 150 Lt). Kirpėja labai maloni pasitaikė, viską išrodė su kamera, patarė dėl plaukų būklės, priežiūros ir pan. įdėjo mėginukų, bet tai procedūrai, kurios norėjau (galvos odos valymas) vis tiek būtų reikėję primokėti blink.gif nesupratau kodėl, nes juk lyg ir turėjo įeiti ir tokia paslauga, na, žodžiu, šitai nepavyko, tai padarė ne odos, o plaukų gydymą. Prisodrino visokiom kaukėm, labai maloni procedūra. Tiesa, sakė, kad tas gėris laikys 10 plovimų, o galutinis poveikis dar ilgiau, bet tiek tikrai nelaikė, nors nėra mano plaukai nualinti ax.gif Dar galiukus pakirpo. Na, iš esmės likau patenkinta, bet antrą kartą nepirkčiau, t.y. vis tiek brangus malonumas.

Iš kiauletaupykle.lt pirkau plaukų dažymą ekologiškais dažais, norėjau iš šviesintų plaukų susigrąžinti natūralią spalvą. 99 Lt už dažymą su kirpimu (skelbė, kad vertė 250 Lt). Dažymu likau labai patenkinta thumbup.gif , na, o kirpti man nebuvo ką, nes atsiauginu plaukus, tai norėčiau kitą kartą pataikyti vien tik ant dažymo akcijos, gal būtų dar pigiau ax.gif

Prieš keletą dienų pirkau irgi iš kiaulės taupyklės pedikiūrą (29 Lt vietoj 70 Lt), bet kuponą atsidėjau šiltiems orams, kai nešiosiu basutes, dabar darausi pati, bet prieš šiltąjį sezoną vis tiek visada kokį kartą-du einu į saloną, tai tokiu būdu tikiuosi sutaupyti ax.gif

Iš beta.lt esu gavus dovanų du sprando masažus, bet dar neprisiruošiau nueiti, taip pat iš gavau dovanų beta.lt kuponą veido procedūrąi (šveitimui) pagal odos tipą su "Medex Bio Science" kosmetika (59 litai už 120 litų), šiandien buvau. Va, čia tai man labai patiko thumbup.gif Valymas , kaukės, masažas truko daugiau kaip pusantros valandos. Super, labai malonu ir gera buvo, maloni, atidi kosmetologė, labai pailsėjus išėjau ir su akivaizdžiai atsigavusia oda wub.gif

Tai vat, tokie skirtingi įspūdžiai, bet manau, kad čia ne nuo nuolaidų saitų priklauso, o nuo salonų, kurie teikia tas paslaugas. Be to, manau, kad kartais tos kainos (nuo kurių daroma nuolaida) yra išpučiamos, kad pritraukti žmogų, realiai ta mažesnė kaina kai kuriais atvejais yra normali, o ne super duper biggrin.gif Reikia bandyt atsirinkti, gal nepult prie kokių naujovių, o rinktis tai, ką ir taip pirktumėt (kirpimą, dažymą, manikiūrą ir t.t.) ir kas paprastai kainuoja daugiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raudoni bateliai: 23 kovo 2011 - 01:14
aš pati dabar turiu nusipirkus kuponą grožio salone už 25lt vietoj 50lt. nusprendžiau darytis manikiūrą su ilgalaikiu lakavimu. drauge ten darosi be jokių akcijų ir moka 25lt už manikiūrą, bei 20lt už ilgalaikį lakavimą. tai pagalvojau, kad kuo puikiausiai sutilpsiu į akcijos sumą thumbup.gif bet kai paskambinau užsiregistruoti pareiškė, kad dar reiks sumokėti 20lt blink.gif vadinasi visa procedūra be nuolaidų kainuotų 70lt. bet taip gi nėra. tai kur čia ta nuolaida tada gaunasi? g.gif pradėjau aiškintis iš kur tokios kainos, kad iš draugės girdėjau visai kitokias sumas, tada pradėjo man vos ne virkauti, kad kaip neapsimoka tokios akcijos, kad mažesnis uždarbis ir pan. tai kur čia tas sąžiningumas g.gif bet sutiko man padaryti už akcijos kainą lotuliukas.gif jei būčiau nežinojusi tikrų kainų, būčiau buvusi apgauta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Uosė @ 2011 03 23, 10:07)
aš pati dabar turiu nusipirkus kuponą grožio salone už 25lt vietoj 50lt. nusprendžiau darytis manikiūrą su ilgalaikiu lakavimu. drauge ten darosi be jokių akcijų ir moka 25lt už manikiūrą, bei 20lt už ilgalaikį lakavimą. tai pagalvojau, kad kuo puikiausiai sutilpsiu į akcijos sumą thumbup.gif bet kai paskambinau užsiregistruoti pareiškė, kad dar reiks sumokėti 20lt  blink.gif vadinasi visa procedūra be nuolaidų kainuotų 70lt. bet taip gi nėra. tai kur čia ta nuolaida tada gaunasi?  g.gif pradėjau aiškintis iš kur tokios kainos, kad iš draugės girdėjau visai kitokias sumas, tada pradėjo man vos ne virkauti, kad kaip neapsimoka tokios akcijos, kad mažesnis uždarbis ir pan. tai kur čia tas sąžiningumas  g.gif bet sutiko man padaryti už akcijos kainą lotuliukas.gif jei būčiau nežinojusi tikrų kainų, būčiau buvusi apgauta  doh.gif


Nu čia dabar blink.gif kas per nesąmonė doh.gif
Šiaip ten, kur aprašyta akcija, ir net laiške, kurį gauni kartu su kuponu, būna aprašytos visos į kainą įeinančios paslaugos, tad tikrai galima ginčytis mirksiukas.gif
Nors va, Expert salone man nepavyko, nes ėmė aiškinti, kad reikia pasirinkti arba galvos odos gydymą, arba pačių plaukų būklės gydymą/atsatymą. Kai pasakiau, kad noriu rinktis galvos odos gydymą, tai prasidėjo, kad tada bus tik odos šveitimas, o vat gydomoji kaukė jau papildomai kainuoja bla bla bla mad.gif Tada pasakiau, kad gydytų plaukus, nors jie ir taip nenualinti, na, bet papildomai pamaitino ax.gif

O kad verkia dėl akcijinių kainų, tai ko tada dalyvauja? Gi niekas neverčia, jie tikisi daugiau žmonių pritraukti, galų gale čia ir tam tikra reklama - klientė susižavės paslauga ir vėliau taip pat ateis ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raudoni bateliai: 23 kovo 2011 - 11:44
QUOTE(raudoni bateliai @ 2011 03 23, 11:42)
Nu čia dabar  blink.gif kas per nesąmonė  doh.gif
O kad verkia dėl akcijinių kainų, tai ko tada dalyvauja? Gi niekas neverčia, jie tikisi daugiau žmonių pritraukti, galų gale čia ir tam tikra reklama - klientė susižavės paslauga ir vėliau taip pat ateis ir t.t.

tai vat kai taip papuoli, tai ir susidarai atitinkamą nuomonę apie tokius salonus doh.gif plius bendravau su to salono savininke, tai manipuliuoja ji tomis kainomis kaip tik nori.
o tas virkavimas tai manau tik dėl to buvo,kad neturėjo ką, sakyt, nes pagavau apgaudinėjant doh.gif nes drauge minėjo, kad jau ne pirmoje akcijoje jie dalyvauja unsure.gif
Atsakyti
Ar čia ne Egoforma kartais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(raudoni bateliai @ 2011 03 23, 16:17)
Ar čia ne Egoforma kartais?  g.gif

nea unsure.gif ai, gal neviešinsiu rolleyes.gif
Atsakyti
buvau isigijus naturalios med. centre pas tulcina sensorine diagnostika uz 39 lt, vietoj 150, na tu 39 vertas bet 150 tikrai ne
Atsakyti
QUOTE(Uosė @ 2011 03 23, 18:57)
nea unsure.gif ai, gal neviešinsiu  rolleyes.gif

Nereikia nutylėt, aišku, tai labai lietuviška, bet...
Atsakyti