Įkraunama...
Įkraunama...

Grožio paslaugos pirktos akcijų metu

QUOTE(Bastet @ 2011 09 07, 08:45)
norisi cheminio auksineje lagunoje, bet po patirties su kita grupine akcija, labai baisu  unsure.gif
http://www.kiauletau...ima-su-sukavimu
temukeje neigiamu atsiliepimu apie auksine lagune nepamaciau, gal butu daugiau stailiepimu?  unsure.gif

Sveiki,
Prieš pora dienų kirpausi auksinėje lagūnoje.
Apkirpo tikrai neblogai, kirpėja buvo atidi.
Tačiau buvo keletas momentų dėl kurių tikriausiai nelabai norėčiau ten vėl kirptis.Visų pirma plovėm galvą, na kaip ir atrodo viskas logiška.Pakvietė mane prie plautuvės,žiūriu ant kėdės pridėta kažkokių knygų ar žurnalų , kurie pridengti užtiesalu skirtu (pas taksistus tokius esu mačius biggrin.gif).
Na gerai išplovė galva, uždėjo kaukę, su kuria reikėtų pasėdėti keletą minučių , bet va rankšluostį matyt taupė, todėl net nepasivargino uždėti ant pečių kad nelašėtų ant drabužių.Paprašius pridengti drabužius kad neperšlaptų , palenkė mano galvą prie praustuvės "tai taip palaikykit ir nelašės".
Pradėjo kirpti aišku vėl pataupė ir nedėjo popierinės apykaklės kad plaukų neprikristų už drabužių.
Dar vienas momentas kuris kažkiek nemaloniai nustebino tai kad tas kirpėja naudoja "maxinimes" plauku priežiūros priemones.Nivea laką, shwarckopf vašką plaukams ir panašiai.
Nesu labai priekabi, bet man tai tik neprofesionalumas.Vien dėl to daugiau neičiau ten kirptis.
Gal kažkam tai pasirodys nereikšminga tačiau man šie niuansai paliko nemalonų įspūdį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ewin: 08 rugsėjo 2011 - 07:25
Net mano kieme dirbanti shudkirpeja,kerpanti uz 20lt,. naudoja tik milkshake priemones.
Kai siais laikais galima rintis is tiek kirpyklu Ewin aprasytos niekada nebesirinkciau..
Atsakyti
QUOTE(Sisi @ 2011 09 08, 08:19)
Šiandien akcija blakstienų priauginimui http://kartu.lt/viln..._campaign=daily
Gal kam teko lankytis ten? Užėjau į jų puslapį, tai nelabai rimtai atrodo, kažkokiam kabinete įsikūrę... Ir norisi, ir baisu be blakstienų prieš rimtą šventę likti doh.gif



Pasiziurejau as i ta ju puslapi... na ka as galiu pasakyt smile.gif kuo cia detas blakstienu priauginimas ir nordic walking biggrin.gif?
taip ir norisi pasakyt, kad sumane pasipinigaut, ikale websaite dar ir ta blakstienu priauginima, tipo jau seniai teikiam... neiciau pas tokius (asmeninis ispudis). schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(neblonde @ 2011 09 08, 22:36)
Pasiziurejau as i ta ju puslapi... na ka as galiu pasakyt smile.gif kuo cia detas blakstienu priauginimas ir nordic walking biggrin.gif?
taip ir norisi pasakyt, kad sumane pasipinigaut, ikale websaite dar ir ta blakstienu priauginima, tipo jau seniai teikiam... neiciau pas tokius (asmeninis ispudis). schmoll.gif

Pasižiūrėjau pagal adresą, tai įsikūrę Šnipiškėse kažkokiam bendrabuty doh.gif Brrrr... tikrai nenoriu.... fear.gif
Atsakyti
Ar yra atsiliepimų apie Auksinė sruoga, Erfurto g. 6, Vilnius?

Domina manikiūras su ilgalaikiu lakavimu:
http://kartu.lt/viln...
Atsakyti
Pirkau aš beta.lt manikiūrą SOTHY SPA Klaipėdoje.
tai galiu pasakyt, kad likau nepatenkinta, namuose pasidarau pati daug geriau. pirmiausia, įrankiai buvo neiškaitinti, neišdezinfekuoti. odeles atstumdė nė neatmirkius, kai jas karpė tai įkirpo, beveik visi pirštai buvo sužeisti. vienas nagas buvo truputi įskilęs, galvojau jau salone man tikrai prieš balių, kad nereiktų nusitrumpinti sutvarkys. o ne, paliko koks buvo.
Nulakavimas tai doh.gif toks jausmas, kad pirmą kartą laikė nagų lako šepetėlį rankose.
nesiūlau eiti ten lakuosi ir nagus tvarkytis. beje jei gerai pamenu tai manikiūrininkės vardas Karolina.
Atsakyti
QUOTE(neblonde @ 2011 09 08, 22:36)
Pasiziurejau as i ta ju puslapi... na ka as galiu pasakyt smile.gif kuo cia detas blakstienu priauginimas ir nordic walking biggrin.gif?
taip ir norisi pasakyt, kad sumane pasipinigaut, ikale websaite dar ir ta blakstienu priauginima, tipo jau seniai teikiam... neiciau pas tokius (asmeninis ispudis). schmoll.gif

Ka galiu pasakyti apie kuponus blakstienu priauginimui, tai gal geriau nereikia doh.gif O jei perkat, tai ziurekit kad nebutu silkines ax.gif Vakar vienai klientei ilgai ir nuobodziai teko tvarkyt blakstienas po akcijos, nors daresi ir prabangiam salone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bacilla @ 2011 09 13, 12:19)
Ka galiu pasakyti apie kuponus blakstienu priauginimui, tai gal geriau nereikia  doh.gif O jei perkat, tai ziurekit kad nebutu silkines ax.gif  Vakar vienai klientei ilgai ir nuobodziai teko tvarkyt blakstienas po akcijos, nors daresi ir prabangiam salone  4u.gif


O prie ko cia silkines ar ne silkines blink.gif Visos blakstienos yra sintetines ir tik ju tipas "kaip" silk ar mink... Gerai atliktam darbui itakos dideles nedaro kokios jos, cia jau skonio reikalas, nes truputi skiriasi pats vaizdas.
Atsakyti
sveikos, gal kam pravers, paliksiu keleta savo atsiliepimu:)
Egoformoj nagus lakuojuos jau triskart, bet tik pas Svetlana,labai patyrus jauciasi,daro kokybiskai, greitai, tikrai supranta savo darba ir patarimu padalija. Kitu darbuotuoju siame salone net nepasakosiu,kaip daro ilgai,netvarkingai ir dar speja savo reikalus tavrkyt tuo metu blink.gif
Monikoj manikiura gelini dariaus ,bet lakas nusilpuo kaip lipdukas ,po 2-3 sav.,nors siaip su masaziukais ranku,kaip reikia,graziai dare...
O Grozio eksperte dariau kelis kartus jau akne gydomaja procedura su Christina kosmetika tai labai labai patiko ir ne tik man,bet ir draugems..kaip po veido valymo efektas, be mechaniniu spaudinejimu,svari svari odele thumbup.gif
dabar noreciau tame Grozio eksperte ir kirptis,tik man ten kirpejos pasirode lb jaunutes,kazi ar ka gero padarytu su mano ziurkes uodegyte g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rihANNA: 14 rugsėjo 2011 - 23:34
Sveikos,
norejau pasidalinti savo ispudziais apie Victoria GYM grozio salona. Buvau nusipirkusi plauku kirpima, dazyma ir susukavima uz 89 litus (buvo skelbiama, kad 220 Lt vertes).
Uzsirasiau pries kelias savaites, galvojau nueisiu, kazkaip naujai nudazys ir apkirps, zodziu pasikeisiu. Uzsirasiusi buvau 16:00- tai prieme tik gerokai po puses penkiu (salone dirbo tik viena kirpeja). Mano noras pasikeisti buvo ignoruotas- nudaze tik saknis ( ir tai spalvos neatitaike, nes "nezinau ar turesim situ dazu, kadangi visos nori sviesiai dazytis...") pakirpo galus, nors pries tai paklause kaip noriu kirptis ir sakiau, kad iskarpytu plauku noriu. O geriausiai, kad apie 18:30 dar nevisiskai isdziovinusi mano plaukus pasake, kad jau viskas (nes jau nuo sesiu sedejo kita vargse kliente). Zodziu visiskas nusivylimas ir pinigu bei laiko svaistymas.

Bukit atsargios!
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2011 09 13, 21:55)
O prie ko cia silkines ar ne silkines  blink.gif  Visos blakstienos yra sintetines ir tik ju tipas "kaip" silk ar mink... Gerai atliktam darbui itakos dideles nedaro kokios jos, cia jau skonio reikalas, nes truputi skiriasi pats vaizdas.

Tiek tai dar pati suprantu, pagrindu nereikia destyt biggrin.gif Tiesiog kas dirba su silkinem, man pasitikejimo nekelia, nes normalios meistres kiek zinau bent jau ir su tom, ir su naturaliom dirba mirksiukas.gif O kas per akcijas skelbiasi kad su profesionaliom Perfect Silk Lashes dirba, tai sorry, juokinga lotuliukas.gif Aisku, yra ir tokiu kur ir su silkinem dirba ir labai puikiai viska daro :4u:Tikrai yra geru meistriu, kur ner skirtumo kokios blakstienos, viska padaro puikiai 4u.gif Bet dazniausiai toki priauginima galima pasidaryt ir uz 50lt, ir vietoj normaliu padeliu prabangiai uzklijuojami pleistriukai ir t.t. biggrin.gif Sorry uz nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bacilla @ 2011 09 19, 11:05)
Tiek tai dar pati suprantu, pagrindu nereikia destyt  biggrin.gif Tiesiog kas dirba su silkinem, man pasitikejimo nekelia, nes normalios meistres kiek zinau bent jau ir su tom, ir su naturaliom dirba  mirksiukas.gif O kas per akcijas skelbiasi kad su profesionaliom Perfect Silk Lashes dirba, tai sorry, juokinga  lotuliukas.gif Aisku, yra ir tokiu kur ir su silkinem dirba ir labai puikiai viska daro :4u:Tikrai yra geru meistriu, kur ner skirtumo kokios blakstienos, viska padaro puikiai 4u.gif  Bet dazniausiai toki priauginima galima pasidaryt ir uz 50lt, ir vietoj normaliu padeliu prabangiai uzklijuojami pleistriukai ir t.t. biggrin.gif Sorry uz nuomone mirksiukas.gif


Tuomet visvien jusu nesuprantu schmoll.gif Tai jei normalios meistres dirba su tom ir tom, tai taip iseina, kad visos normalios meistres jums pasitikejimo nekelia, nes visdelto dirba ir su silkinem g.gif
Akcijas tikslas yra reklama uz kuria susimoka klientas pirkdamas sias akcijas. Gaila, kad kai kurie salonai si puiku buda pavercia nekokybiskom paslaugom, bet manau jie tik daugiau praranda, nes tai jau gaunasi antireklama jiems patiems.
Atsakyti