Įkraunama...
Įkraunama...

Grožio paslaugos pirktos akcijų metu

QUOTE(Malena @ 2011 04 10, 21:59)
Parasykit kur buvot ir pas ka daretes.
Nesamone tikrai, burnos higiena ne 15min uztrunka schmoll.gif
Nesuprantu, atrodytu akcijos esme pritraukti nauju klientu, o iseina taip kad kai kurie tik pasigadina reputacija ir viskas.


Klinika "Denta". Kaunas.
Atsakyti
ne i tema bet paskutini karta higiena dare man 30min ir kainavo 150lt, isvale tai idealiai, tik tris dienas susizioti negalejau. vale su soda, ant dantuku tikrai buvo apnasu nes rukau, geriu kava ir pan. tai dantys pora tonu pasviesejo bet procedura ne is paciu maloniausiu.
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 04 12, 12:15)
tai ji ir negali buti informatyvi, nes aiskiai parasyta, kad tik pasinaudosiu ta paslauga rolleyes.gif

Nenoriu buti nemaloni, bet, o kokia prasme is jusu sitos zinutes kitoms forumo skaitovems? Malena norejo pasakyti ,kad vardan to jog forumas butu idomus ir naudingas visoms reikia ,kad musu postai teiktu informacija tam tikra tema.
Skaitytojams nenaudinga zintoi ,ka jus darysite, taigi ir neidomu, idomu realus atsiliepimai ,isvados , nuomones.

I tema: Katik grizau is Sarma Style kirpyklos Kaune laisves al( Gruodzio g) turejau silko procedura uz 25lt vietoj 60lt. Labai labai malonus aptarnavimas thumbup.gif Ilgai plove galva ,kol gulejau masazineje kedeje, poto gera puse valandos po kakzokiu spec sildutuvu laikiau ant galvos CHI firmos silka, tada isfenavo ir uz tapacia kaina truputi pakirpo galiukus, nes buvo labai nusiure thumbup.gif Zinoma vos vos, sruogelem neskirste,tiesiog lygiai susukavo ir aplygino. Procedura truko virs valandos. Plaukai atrodo graziai ,nors zvilga neipatingai, bet svelnus ir sunkesni,primaitinti tokie, patare neplauti kelias dienas,kad geriau viskas isigertu. Tikiuosi rezultatas nevienkartinis g.gif
Atsakyti
Sveikos,
Esu pirkusi tik veido valymo procedūrą. Kaina 160Lt, mokėjau 60Lt. Į procedūrą turėjo įeiti veido valymas, masažas, konsultacija ir 3-jų dalių kosmetikos rinkinys. Procedūra likau labai patenkinta... Salono pavadinimo nepamenu, bet jis Kalvarijų gatvėje paskutiniame name prie Žalio tilto Vilniuje. KOsmetologė labai maloni moteriškė... aplinka graži ir tvarkinga, paguldė mane ant šildomo stalo smile.gif... Veido valymas buvo atliekamas kaukiu pagalba, tad gal nelabai ką išvalė, tačiau po visų procedūrų oda buvo graži ir atsigavusi. Labiausiai patiko galvos ir kaklo masažas.... jis vienas vertas tų 60Lt/ moteriškė turi pasakiškas rankas ir tikrai moka jį daryti ir truko jis ne 15 min., kaip skelbė, bet kokį pusvalandį jei dar ir tarpelius tarp kaukių skaičiuočiau!!!! Užtrukau netrumpai... dėl konsultacijos.. - turiu labai jautrią ir inoringą, odą, bet kosmetologė išsisuko su pasiūlymu pasiieškoti kremo žiemai ne parduotuvėse, bet universiteto vaistinėje pagal sudėti. Į namus įdėjo indelį kaukės, pilingo tiūbelę ir kremuką. Pilstoma tik kaukė, visa kita nedideliais kiekiais, bet tvarkingose pakuotėse. Eičiau dar.
Manau, kad jų reklaminė akcija pasiteisins. Užsirašė mano el.pašto adresą ir atsiųs informaciją apie naujas akcijas 4u.gif

Kitus kuponus pirkau iš pramogų sferos: šokoladinis fondiu dviems - labai neblogas, antra kartą nusipirkau 2 valandų boulingą už 19Lt. nes pirmąjį kartą patiko, dar turiu pigesnį bilietą į vichy parką, va tik su kapitaliniu mašinos plovimu tragedija.... užrašė po trijų savaičių 8 val. ryte... unsure.gif ir nelabai patinka, kad kupone neišvardytas paslaugų sąrašas. Tik pabando mano mašinos langų iš vidaus neišvalyti g.gif

O šiaip tokios akcijos daromos dėl reklamos su tikslu pritraukti klientus, o ne užsidirbti... tad verkimus, kad neapsimoka smagiai pašiepčiau wink.gif. Va kad reklamuoja manikiūra ir padaro jį atmestinai, tai isiusčiau.. nes darausi pati... o paskutiniais bandymai pasidaryti šią procedūrą salone baigėsi tragiškai.... vieną kartą "manikiūristei" teko rodyti kaip dildomi nagai, kad neliktų atplaišų ir dar ji sugebėjo pati lakuojant tris kartus sugadinti užbaigtus nagus doh.gif ... ir abu kartus "manikiūristės" naudojo pasenusius.. per daug klampius lakus, kurie nedžiūva doh.gif

Prašau atleisti, kad išsiliejau... ikvėpimas biggrin.gif
Atsakyti
as pirkau Estel otium seruma isausejusiems galiukams ir tonika jautriai galvos odai per grupini. naudoju jau beveik menesi. man patinka. labiausiai tonikas, nes nueme man niezuli, mane nuo vieno sampuno isbere ir tokie spuogeliai atsirado is kazkur, tai ne tokai jautri galva pasidare.
Atsakyti
QUOTE(pienas @ 2011 04 14, 01:01)
Sveikos,
Esu pirkusi tik veido valymo procedūrą. Kaina 160Lt, mokėjau 60Lt. Į procedūrą turėjo įeiti veido valymas, masažas, konsultacija ir 3-jų dalių kosmetikos rinkinys. Procedūra likau labai patenkinta... Salono pavadinimo nepamenu, bet jis Kalvarijų gatvėje paskutiniame name prie Žalio tilto Vilniuje. KOsmetologė labai maloni moteriškė... aplinka graži ir tvarkinga, paguldė mane ant šildomo stalo smile.gif... Veido valymas buvo atliekamas kaukiu pagalba, tad gal nelabai ką išvalė, tačiau po visų procedūrų oda buvo graži ir atsigavusi. Labiausiai patiko galvos ir kaklo masažas.... jis vienas vertas tų 60Lt/ moteriškė turi pasakiškas rankas ir tikrai moka jį daryti ir truko jis ne 15 min., kaip skelbė, bet kokį pusvalandį jei dar ir tarpelius tarp kaukių skaičiuočiau!!!! Užtrukau netrumpai... dėl konsultacijos.. - turiu labai jautrią ir inoringą, odą, bet kosmetologė išsisuko su pasiūlymu pasiieškoti kremo žiemai ne parduotuvėse, bet universiteto vaistinėje pagal sudėti. Į namus įdėjo indelį kaukės, pilingo tiūbelę ir kremuką. Pilstoma tik kaukė, visa kita nedideliais kiekiais, bet tvarkingose pakuotėse. Eičiau dar.
Manau, kad jų reklaminė akcija pasiteisins. Užsirašė mano el.pašto adresą ir atsiųs informaciją apie naujas akcijas 4u.gif

Kitus kuponus pirkau iš pramogų sferos: šokoladinis fondiu dviems - labai neblogas, antra kartą nusipirkau 2 valandų boulingą už 19Lt. nes pirmąjį kartą patiko, dar turiu pigesnį bilietą į vichy parką, va tik su kapitaliniu mašinos plovimu tragedija.... užrašė po trijų savaičių 8 val. ryte...  unsure.gif ir nelabai patinka, kad kupone neišvardytas paslaugų sąrašas. Tik pabando mano mašinos langų iš vidaus neišvalyti  g.gif


Toks jausmas, kad cia as rasiau bigsmile.gif. Uzsukau cia parasyti savo atsiliepimus apie veido procedura grozioexperte, nes siandien ten buvau thumbup.gif 100proc sutinku su jusu nuomone. Lidija Zuk kosmetologe ne tik atliko veido procedura, bet ir masaza, galvos ranku pieciu. Uztrukau 1,30val. Kad daaugiau butu tokiu kosmetologu. Bet ir seip sitam salone man labai jauku pasirode. wub.gif

Visas kitas kuponus irgi pirkau isskyrus fondiu. Su masinos plovimu tikrai tragedija doh.gif

Atsakyti
Na ka, pasidaviau ir as sitokiai provokacijai biggrin.gif Isigijau 25 lt kupona, kirpimui, su plauku kauke ir galvos masazu ,salone Adalana.Tiek trydaliojau ir baiminausi , kad grysiu "plika", bet visumoje mano lukescius pateisino si procedura smile.gif Likau tikrai patenkinta, tvarkinga salono aplinka, malonia kirpeja, ir zinoma labiausia kirpimu thumbup.gif
Atsakyti
aš kol kas grožio procedūras tik dvi esu pirkusi - abi buvo soliariumo abonementai smile.gif Equador soliariumu Kaune likau labai patenkinta: ir aplinka, ir aptarnavimas, ir patys soliariumai thumbup.gif
paskui susigundžiau Rimandijos salono soliariumu, o ten tai visiška priešingybė doh.gif nesu didelė ekspertė, bet lyginant su Equador'u, nepatinka nei aptarnavimas, nei patys soliariumai schmoll.gif
Atsakyti
va taip gera ideja ir suzlugdoma..su tai grupiniais pirkimasi. Dabar kur bepaziuresi - akcija groziui poseleti, bet tikrai paslauga nebeatitinka kainos, nes pirmine ryskiai uzkelta.sad.gif greit mes atsikasim sito triuko ir po to net i gera akcija nebenoresim reaguot....sad.gif taip gera ideja ir zlunga
Atsakyti
QUOTE(pūkuotukė87 @ 2011 04 20, 10:35)
aš kol kas grožio procedūras tik dvi esu pirkusi - abi buvo soliariumo abonementai  smile.gif Equador soliariumu Kaune likau labai patenkinta: ir aplinka, ir aptarnavimas, ir patys soliariumai  thumbup.gif
paskui susigundžiau Rimandijos salono soliariumu, o ten tai visiška priešingybė  doh.gif nesu didelė ekspertė, bet lyginant su Equador'u, nepatinka nei aptarnavimas, nei patys soliariumai  schmoll.gif

man ir equadore patiko viskas super , su kuponu gera kaina gavos bigsmile.gif ,bet tiesą pasakius jų kainos iki padebesių ir be akcijų net nežadu grįžti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguonytė @ 2011 04 26, 18:19)
man ir equadore patiko viskas super , su kuponu gera kaina gavos  bigsmile.gif  ,bet tiesą pasakius jų kainos iki padebesių ir be akcijų net nežadu grįžti  ax.gif

as paskaiciavau kad su akcija ir tai neapsimoka, nes pvz Solisun be akcijos iseina dar net pigiau biggrin.gif o siaip pati i soliariuma nevaikstau, gal buciau susigundziusi bet ziauriai neapsimoka. o del uzkeltu kaino pastebejau. kazkada sumasciau pirkti dantu higiena, idomumo delei perziurejau kainas to salono tai pastebejau kainu neatitikima ir is principo nepirkau.
Atsakyti
as pirkau plauku kirpima. Kainos tiksliai neatsimenu bet gal kazkas 35lt vietoj 70Lt is Alondz, Vilniuje. Kirpimu likau netgi labai patenkinta ir galiuosi kad neisidemejau kirpejos vardo. Bet visgi 90% tikra kad ji buvo naujoke ir tokiu budu gal norejo"ieiti i rinka" rolleyes.gif man tokie itarimai kyla del to, kad ji buvo labai nedrasi, nelabai mokanti bendrauti su klientais, bet labai kruopsti. zodziu galiausiai esu labai patenkinta cool.gif Siaip viena bendradarbe irgi pirko kirpima kitame salone, ir sake jos irgi neapleido nuojauta kad dirbo naujoke.

Del tu masiskai parduodamu kuponu teko girdeti gandu, kad savininkai juos pardavineja, o darbuotojai turi atidirbti. Todel ir verkia. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorela: 26 balandžio 2011 - 21:12