Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Grožio paslaugos pirktos akcijų metu
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Caridian
QUOTE(/ Lisa / @ 2011 12 20, 22:56)
Gal kuri lanketes  -atpalaiduojantį kinišką masažą su ekologiškais ar aromaterapiniais aliejais QI ANMO kinų masažo centre Vilniuje!????
*

Buvau ne butent siam masazui uzsirasius, bet kazkokiam kitokiam nugaros (pirkau ne per akcinius kuponus), bet galiu pasakyti keista dalyka, kad turejo buti nugaros ir, berods, dar ranku masazas,o gavau viso kuno masaza lotuliukas.gif nezinau ar masazistas apsiriko, ar kaip cia gavosi.
Aplinka ten labai patiko, itin maloni administratore, pamenu, dar labai skania arbata vaisino, vienas minusas, kad vos spejau nusirengti, praktiskai dar neatsiguliau ant stalo, o masazuotojas jau atejo i patalpa (nors ir tai rengiausi tikrai greitai!), gal deretu pasibelsti ar palaukti ilgiau (nors atejau neveluodama).
Marakesh
QUOTE(taša @ 2011 12 21, 10:20)
tik  daro kinas kruis nesupranta jokios kitos kalbos smile.gif
*

panasi situacija su masazinstem forum palace, kaip ten tas salonas... khara, zodziu kambodzietes masazuoja ir labiau supranta zenklu kalba, negu kokia kitokia biggrin.gif bet masazuoja gerai, rankos tikrai stiprios thumbup.gif
/ Lisa /
QUOTE(taša @ 2011 12 21, 12:20)
butent tokio nebandziau, bandziau pas juos viso kuno masaza. visai neblogai! tik  daro kinas kruis nesupranta jokios kitos kalbos smile.gif
*

QUOTE(Fleur de force @ 2011 12 21, 13:33)
Buvau ne butent siam masazui uzsirasius, bet kazkokiam kitokiam nugaros (pirkau ne per akcinius kuponus), bet galiu pasakyti keista dalyka, kad turejo buti nugaros ir, berods, dar ranku masazas,o gavau viso kuno masaza lotuliukas.gif  nezinau ar masazistas apsiriko, ar kaip cia gavosi.
Aplinka ten labai patiko, itin maloni administratore, pamenu, dar labai skania arbata vaisino, vienas minusas, kad vos spejau nusirengti, praktiskai dar neatsiguliau ant stalo, o masazuotojas jau atejo i patalpa (nors ir tai rengiausi tikrai greitai!), gal deretu pasibelsti ar palaukti ilgiau (nors atejau neveluodama).
*

Nu ziuresim . Ateisiu pusnuoge, kad speciau. lotuliukas.gif
Vitulka
Šviesiaplaukėms ir ne tik! 39 litai už 85 litų vertės spalvą paryškinančią plaukų laminavimo procedūrą grožio salone ORSTELA Klaipėdoje

plaukai nuostabūs. Lygūs kaip stiklas, švelnumas neišpasakytas. Jei vėl akciją "išmestų" pirkčiau net negalvojus.
Apie saloną. Trūko higienos, gal nemačiau, bet man atrodo, kad įrankiai nebuvo dezifenkuoti kaip priklauso g.gif
sky-blue eyes
Gal kuri buvote uzsakiusi balinancia priemone dantims,kainavusi 250lt, su kuponu 34 lt. Uzsakiau gal pries 3 sav,bet taip ir nesulaukiu,uzklausiau ju,atrase,kad atsius registruotu pastu,na palauksiu gal sventinis laikotarpis ilgai keliauja,nors visa kita ka uzsakinejau gavau po poros dienu nuo uzsakymo g.gif
B.r.i.u.n.e.t.e
Kokie atsiliepimai apie Auksine laguna (konkreciau domina manikiuras/pedikiuras)?
_sala_
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2011 12 25, 17:01)
Kokie atsiliepimai apie Auksine laguna (konkreciau domina manikiuras/pedikiuras)?
*

Buvau Auksinėj lagūnoj, bet man darė probleminių vietų masažą su įvyniojimu. Šiaip salono aplinka nepasirodė labai jau daili ir jauki. Nelabai skoninga, darbuotojos pasirodė vidutinio lygio, dauguma rusakalbės. Administratorė buvo maloni, vaisino arbata su saldainiais, nes teko daugiau nei pusvalandi laukt procedūros... doh.gif O tai sunervino ir ne juokais. Pats proceduru kabinetas irgi nepasirodė labai jaukus, nes vidury kambario - stalas kaip operacinės su labai ryškia lempa. Pati kosmetologė stamboka moteris, kuri visos sprocedūros metu labai prakaitavo... (suprantama, masažas reikalauja jėgų, bet estetikos jausmo irgi nelabai daug sukelia). Dar žiauriai sunervino tas, kad pasiprašiau prieš tai į tualetą (jis šalia to kabineto, kuriame atliekamos procedūros ir juo gali naudotis tik tos kosmetologės klientai ir aišku ji pati), tai pašiurpau kai pamačiau, kad kažkas atliko reikalus ir nenuleido vandens..Vos nesupykino...
Kita vertus, masažas buvo atliktas neblogai, naudojo aliejus, šildomą paklodę, mačiau kad turi daug procedūroms skirtų priemonių ir įrangos. Bet..kai padarė įvyniojimą, t.y. ištepė moliu su pipirais ir įvyniojo į medžiagos juostas (savadarbes, jos visada tokios? šito nežinau, todėl neskubu smerkti)), paguldė, apklojo ir tada paliko mane gulėti. Na ir ką, pamiršo mane...Kai atbėgo po kokių 20-30 min, pati prisipažino doh.gif Nu žodžiu...Nepasakyčiau, kad sužavėjo mane.
-čiobrelis-
Gal kam teko lankytis BRONZAGE soliariumuose? g.gif
B.r.i.u.n.e.t.e
QUOTE(aistuliaa @ 2011 12 27, 20:23)
Gal kam teko lankytis BRONZAGE soliariumuose?  g.gif
*

As lankiausi Zveryne. Berods tik 2 soliariumai yra - stovimas ir gulimas. Ejau tik i gulima. Aptarnavimas malonus, soliariumas svarus, tvarkingas, tik senoviskas pasirode ax.gif Ir kazkaip neitin kaitino lempos smile.gif
-čiobrelis-
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2011 12 27, 20:33)
As lankiausi Zveryne. Berods tik 2 soliariumai yra - stovimas ir gulimas. Ejau tik i gulima. Aptarnavimas malonus, soliariumas svarus, tvarkingas, tik senoviskas pasirode  ax.gif Ir kazkaip neitin kaitino lempos  smile.gif
*

Tai nelabai kas gero smile.gif
-čiobrelis-
Gal nelabai į temą, yra akcija lūpų balzamams, gal kam yra tekę bandyti? ax.gif
Elzė
Lyg ir susidomejau sia akcija, Grozio rojuje Kaune. Bet cia kelis atsliepimus radau nelanai teigiamus, tai nebezinau... Gal dar kas pasisakytu?
Twiggy
QUOTE(Elzė @ 2011 12 28, 11:03)
Lyg ir susidomejau sia akcija, Grozio rojuje Kaune. Bet cia kelis atsliepimus radau nelanai teigiamus, tai nebezinau... Gal dar kas pasisakytu?
*

Nerekomenduoju, išuž smegenis kaip reikiant biggrin.gif
Ramzetė
Labai vilioja mane ši Biodroga spa siūloma akcija Vilniuje wub.gif
Ar būtų atsiliepimų apie procedūras kūnui šiame salone?
guodzik
visada rekomenduoju pries perkant pasidometi tikraja kaina biggrin.gif nes ne karta esu radusi kad tikra kaina mazesne nei akcijine biggrin.gif todel nieko niekada nebeperku.
Vvovere
QUOTE(*ElGuna @ 2011 12 09, 21:56)
gerai, kad nepirkau. kas nepatiko?
*

Man tai visai normaliai, tik nepatiko, kad labai skubejo kazkur iseiti tai dare pagreitintu budu, bet rezultatas normalus, persidaryt nereiks kaip sakant. Taciau antra karta neiciau.
Papildyta:
QUOTE(*ElGuna @ 2011 12 12, 15:37)
dariausi blakstienu priauginima Vijoleje. nerekomenduoju, nepatiko. kadangi turiu su kuo palyginti, tai pasakysiu, kad ir blakstienu buvo per mazai ideta, ir desines akies blakstienas suklijavo taip, kad jos krito i akies vidu doh.gif  pasakiau, kad ilgu nedetu, kad butu naturaliai, tai atsimerkus pamaciau karves ilgio blakstienas, tai gerai, kad pries tai pasakiau nedeti dar ilgesniu, nes jau butu suklijavus. grizus namo, sekmingai per puse ilgio sumazinau doh.gif  ir klijavo baltai klijais, ne juodais, ir kai kur balti kuoksteliai matosi nuo sulipusiu kliju, kai kur blakstienas buvo per arti akies priklijavusi, kad net dure. nu vienu zodziu, ir pati daugiau neisiu ir kitom nerekomenduoju schmoll.gif
*

As irgi absoliuciai nerekomenduoju. Nusipirkau kupona, uzsirasiau, atejau sutartu laiku, pasirodo moteris, kuri turejo daryt nebedirbo Vijolej ir jie sake mes cia ne prie ko. Pasake, kad dirba kitam salone doh.gif paskambinau jai tai sake tuoj atvaziuoju, nors buvo jau sutartas laikas, ir ji net nieko nesugebejo per dvi savaites pranesti ir matyt tikejosi, kad neateis niekas gal, nes lauke iki paskutines minutes is namu isvaziuot.... tada velavo apie 20min ir atvaziavus pareiske, kad pamirso raktus nuo salono namie. pasivazinejom kol galiausiai man atejo laikas i darba eit. jauciuosi sugaisusi laika ir tikrai pas ja nesinori darytis. taigi ismesti pinigai i bala.
Marakesh
QUOTE(Vvovere @ 2011 12 31, 21:05)

As irgi absoliuciai nerekomenduoju.
*

na cia tai virsune su tokiu poziuriu rolleyes.gif o padare kaip? man tai dabar atkritineja po truputi jos "menas", tai matau, kaip prie vienos blakstienos kartais net po 3 maniskes priklijuodavo doh.gif
Clure
Gal kas yra girdėjęs ką nors gero ar blogo apie Frėjos grožio namus Vilniuje?
Clure
QUOTE(Clure @ 2012 01 02, 14:14)
Gal kas yra girdėjęs ką nors gero ar blogo apie Frėjos grožio namus Vilniuje?
*

Na surizikavau, nusipirkau kuponą ir šiandien pat nuėjau ax.gif ir likau visai patenkinta, maloniai bendravo ir gražiai sutvarkė plaukučius
kissa666
QUOTE(aistuliaa @ 2011 12 19, 15:07)
Gal kam teko lankytis masažuose bodyforma.lt (GYDOMOSIOS KOSMETOLOGIJOS CENTRAS) ar „Masažo klinikoje“, Žukausko g. 21, Vilniuje?  g.gif

Elguna, matau lankėtės Masažo klinikoje, kaip ten šiaip aplinka?
*

as buvau ten... pirkau karstu akmenuku masaza... bet man nepatiko schmoll.gif turiu su kuo palyginti... tai cia labiau ne masazas akmenukais buvo, o paglostymas doh.gif be to, kol jinai ten pakeisdavo akmenukus vandeni, tie nauji jau spejo atsalti, tai man dejo vos siltus unsure.gif
prekestolen
QUOTE(kissa666 @ 2012 01 04, 00:55)
as buvau ten... pirkau karstu akmenuku masaza... bet man nepatiko  schmoll.gif  turiu su kuo palyginti... tai cia labiau ne masazas akmenukais buvo, o paglostymas  doh.gif  be to, kol jinai ten pakeisdavo akmenukus vandeni, tie nauji jau spejo atsalti, tai man dejo vos siltus  unsure.gif
*

O man Masažo klinikoje dėjo tikrai karštus, netgi sekančią dieną jaučiau tarsi nugaros oda šiek tiek užjautrėjusi..na kai saulėje persidegini ir kai kur nors prisiglaudi- toks jausmas..Bet šiaip labai patiko, labai šauni masažistė. Ir pats masažas buvo anaiptol nepaglostymas. Matyt tai priklauso nuo masažistės....

kissa666
QUOTE(prekestolen @ 2012 01 04, 10:41)
O man Masažo klinikoje dėjo tikrai karštus, netgi sekančią dieną jaučiau tarsi nugaros oda šiek tiek užjautrėjusi..na kai saulėje persidegini ir kai kur nors prisiglaudi- toks jausmas..Bet šiaip labai patiko, labai šauni masažistė.
*

hm... gal tiesiog kita masaziste buvo... gal man taip tiesiog nepasiseke unsure.gif
grmarti
QUOTE(kissa666 @ 2012 01 04, 10:54)
hm... gal tiesiog kita masaziste buvo... gal man taip tiesiog nepasiseke  unsure.gif
*

Masažo klinikoje ir aš buvau, tik gegužę, skelbė visokias akcijas, pirkau kuponą karštų akmenų masažui, kurį dievinu ir man jis buvo atliktas ne kartą kituose salonuose, tai visa užsisvajojusi kaip bus gera nuėjau ir nusivyliau: jaunutė mergaitė nors ir stengėsi atlikti kaip ją mokino, bet gavau ne masažą, o tik paglostymą, geriau būčiau sumokėjusi daugiau ir nuėjusi kitur, pinigai į balą.
Bet vis paskaitau šią temą, radau gerų atsiliepimų, tai pamąsčiau: gal pasikeitė darbuotojos arba jos tiesiog įgijo patirties... g.gif
kissa666
QUOTE(grmarti @ 2012 01 04, 13:28)
Masažo klinikoje ir aš buvau, tik gegužę, skelbė visokias akcijas, pirkau kuponą karštų akmenų masažui, kurį dievinu ir man jis buvo atliktas ne kartą kituose salonuose, tai visa užsisvajojusi kaip bus gera nuėjau ir nusivyliau: jaunutė mergaitė nors ir stengėsi atlikti kaip ją mokino, bet gavau ne masažą, o tik paglostymą, geriau būčiau sumokėjusi daugiau ir nuėjusi kitur, pinigai į balą.
Bet vis paskaitau šią temą, radau gerų atsiliepimų, tai pamąsčiau: gal pasikeitė darbuotojos arba jos tiesiog įgijo patirties... g.gif
*

vat ir as pas labai jaunute buvau... ir man pas ja nepatiko unsure.gif
prekestolen
QUOTE(grmarti @ 2012 01 04, 14:28)
*

Aš buvau ne pas jauną mergaitę.
Moteris man darė, vyresnio amžiaus. Dažnai irgi apsilankau masažuose, tai galiu pasakyti, kad ji dirbo tikrai profesionaliai, senbuviškai...
kissa666
QUOTE(prekestolen @ 2012 01 04, 14:59)
Aš buvau ne pas jauną mergaitę.
Moteris man darė, vyresnio amžiaus.  Dažnai irgi apsilankau masažuose, tai galiu pasakyti, kad ji dirbo tikrai profesionaliai, senbuviškai...
*

na tai jums pasiseke 4u.gif

gal pirko kas nors? 27 Lt už 58 Lt vertės kapitalinį lengvojo automobilio išorės plovimą ir vidaus valymą bei durelių paruošimą žiemai!
registruotis galima tik internetu, registracija vyksta (t.y. turetu vykti) jau nuo gruodzio 31d., siandien sausio 4, vis negaliu uzsiregistruoti doh.gif skambinu kiekviena diena, sako kazkas su serveriu, ir vis zada kad ta diena bus sutvarkyta doh.gif
sytes
Sveikos 4u.gif
Prisijungsiu ir as su savo komentarais.
Del HN studijos turbut neverta plestis, nes daugumos atsiliepimai vienodi ir aiskus - blogiau nebuna.
Salone L'amour teko isigyti modelini plauku kirpima su atstatomaja kauke - likau patenkinta. Dariausi manikiura Deguonies Grozio Centre - taip pat tik geriausi atsiliepimai. Viskas atlikta kruopsciai, profesionaliai, pati manikiurininke tikrai nuostabi. Vyras yra isigyjes kuponu vyriskam kirpimui tame paciame centre - liko patenkintas ir sake be akcijos ten eis.
Rytoj einu i veido valyma Healthy Joy salone, komentarus parasysiu po to.
prekestolen
Truputi ne įtemą- bet kiek pamenu buvo minėta zizu.lt ir jų patikimumas.

Pirkau iš ten sušių kuponą. Nesulaukusi kupono, parašiau jiems, greit gavau ats, kad kuponų jie tiesiog nesiunčia į el.pašto dėžutes, o reikia ieškoti prisijungus zizu.lt puslapyje. Tą pati perskaičiau ir DUK ir radau savo sušius.
Taigi kuponą gavau, pirktą dalyką irgi manau gausime.
_sala_
QUOTE(prekestolen @ 2012 01 05, 14:45)
Truputi ne įtemą- bet kiek pamenu buvo minėta zizu.lt ir jų patikimumas.

Pirkau iš ten sušių kuponą. Nesulaukusi kupono, parašiau jiems, greit gavau ats, kad kuponų jie tiesiog nesiunčia į el.pašto dėžutes, o reikia ieškoti prisijungus zizu.lt puslapyje. Tą pati perskaičiau ir DUK ir radau savo sušius.
Taigi kuponą gavau, pirktą dalyką irgi manau gausime.
*

Aš irgi iš jų esu pirkusi, tai viskas gerai, kuponą reikia atsispausdinti pačiam iš jų puslapio. Nebuvo jokių problemų.
saaa11
Mano patirtis su tais nuolaidų kuponais doh.gif doh.gif nusipirkau veido valymą Kaune (nežinau, ar galima salona įvardinti), tai per visą kupono galiojimo laiką nebuvo vietų...Dar buvau pirkusi plaukų laminavimo procedūrą, tai efekto nulis, nors kai einu pas savo kirpėją, tai visada gerai būdavo.
Sonie
Skaiciau skaiciau kol pavargau biggrin.gif Matau labai daug blogu atsiliepimu apie kuponini blakstienu priauginima. Kadangi pati dirbu su tuo ne vienus metus galiu drasiai pasakyti - nebuvo ne vienos klientes, kuri atejo po kuponinio blakstienu priauginimo ir viskas buvo padaryta graziai, tvarkingai (o ju buvo nemazai). Ypac baisus reikalas kas pirkosi kuponus i VDG Style. Todel sitoj vietoj siulau tikrai netaupyt, nes finale gailesites. Tuomet geriau isvis nesidaryt.
Isvis mano nuomone tokia - meistres (betkokios srities), kurios gerai dirba ir turi klientu tikrai kuponu nepaleidzia, nes kam daryti gerokai pigiau, jeigu gali ta pati daryti brangiau. Kuponus paleidzia tik naujos meistres, nesusirinkusios klienturos arba meistres, kurios del vienokiu ar kitokiu priezasciu negali susirinkti klientu. Mano pazystama turi grozio salona, tai kuponus leidzia tik nesenai kursus pasibaigusios kirpejos, geros kirpejos tikrai tuom neuzsiema. Tuomet viena drauge baige vizazo kursus - ji irgi dirba tik pagal kuponus.
Na cia tik tokia mano nuomone apie grozio apslaugu kuponus 4u.gif
prekestolen
QUOTE(saaa11 @ 2012 01 06, 20:55)
Mano patirtis su tais nuolaidų kuponais doh.gif  doh.gif  nusipirkau veido valymą Kaune (nežinau, ar galima salona įvardinti), tai per visą kupono galiojimo laiką nebuvo vietų...Dar buvau pirkusi plaukų laminavimo procedūrą, tai efekto nulis, nors kai einu pas savo kirpėją, tai visada gerai būdavo.
*

Žinoma galima, čia tam ir ši tema. O jei neatsirado vietos kupono galiojimo laiku, turi vistiek priimti, jau ir pasibaigus galiojimui. Man irgi taip buvo su vienu kuponu- be problemų paslaugą gavau ir pasibaigus kupono galiojimui. Svarbu užsiregistruoti dar galiojant kuponui.

QUOTE(Sonie @ 2012 01 07, 17:02)

Isvis mano nuomone tokia - meistres (betkokios srities), kurios gerai dirba ir turi klientu tikrai kuponu nepaleidzia, nes kam daryti gerokai pigiau, jeigu gali ta pati daryti brangiau. Kuponus paleidzia tik naujos meistres, nesusirinkusios klienturos arba meistres, kurios del vienokiu ar kitokiu priezasciu negali susirinkti klientu. Mano pazystama  turi grozio salona, tai kuponus leidzia tik nesenai kursus pasibaigusios kirpejos, geros kirpejos tikrai tuom neuzsiema. Tuomet viena drauge baige vizazo kursus - ji irgi dirba tik pagal kuponus.
Na cia tik tokia mano nuomone apie grozio apslaugu kuponus  4u.gif
*

Nebūtinai. Yra ir gerų meistrių, paleidžiančių savo paslaugas per kuponus. Bet jos tai padaro vieną kartą- kad prisivilioti dar klientų, pasidaryti apie save reklamą, "atšviežinti" kaip sakoma, informaciją apie save ir saloną.

Vakar buvau procedūroje su Dr.Alkaičio kosmetika, Mezanine natūralios terapijos namuose. pirkta irgi per kartu.lt. Pasirinkau Teatro g. saloną. Procedūrą atliko vaikinas. Viskas tiko ir patiko, rezultatas tikrai jaučiasi, veido oda atsigavo, o ir veido, rankų ir pėdų masažas labai atpalaidavo ir lengvumo suteikė.
mexica
Cia geriau neit ir neskaityt, o tai prisigasdinau dabar, kad visur viska blogai daro.. biggrin.gif
Nusipirkus esu du kuponus dabar - vien manikiurui "Frejos grozio namuose" ir dar viena blakstienom - pas kazkokia mergaite Berta, Nageviciaus 3
Ir ten ir ten einu rytoj, tai parasysiu atsiliepimus po to.
Jolkuce
QUOTE(mexica @ 2012 01 10, 12:22)
Cia geriau neit ir neskaityt, o tai prisigasdinau dabar, kad visur viska blogai daro.. biggrin.gif
Nusipirkus esu du kuponus dabar - vien manikiurui "Frejos grozio namuose" ir dar viena blakstienom - pas kazkokia mergaite Berta, Nageviciaus 3
*

bigsmile.gif lauksim thumbup.gif
As ir nesutinku, kad visur fuflo, gi zmones skirtingi ir tos pacios paslaugos vienus tenkina, kitu ne ax.gif ...As va kartosiu vel kirpima akcijini pvz. biggrin.gif
prekestolen
Salonas Teatro g. 11 Vilniuje. gal yra ten apsilankiusių??
Eisiu ten rytoj pas prof. kirpėją konsultuotis ir kirptis. ax.gif

Taip pat - į Angel sothys Spa Pylimo g. SPA manikiūro darytis. Atsiliepimus parašysiu.
VVaidaVV
O as vistik noreciau sutikti su Sonia.
As taip pat priauginu blakstienas ir klienciu turiu pakankamai, vos speju suktis, tenka kartais ir savaitgaliais papluseti... Nors kaina nera zema...tad koks tikslas man leisti akcijas???? geri meistrai savo klientura turi ir nauju jiems nereikia.
Teko ir man keliom klientem galbeti sulipintas blakstienas, pasimoke ir sake geriau sumoketi daugiau ir tureti verta tu pinigu rezultata.
Dar kitas niuansas, uz ta akcijine kaina daznai padaro ne pilna priauginima, o dalini. pirmas vaizdas grazus, bet greitai blakstienos iskrenta ir t.t.

Per kuponus esu pirkusi modelinius kirpimus + kauke ar procedura. pirma karta nuejau i salona Pasilaiciuose. Kirpeja buvo labai maloni, bet kirpo drebanciom rankom, nors prasiau tik galiukus pakirpti. daugiau i ta salona tikrai negrysiu. kitas salonas buvo centre, tai kirpeja verksleno kad nespeja, tas atsiliepe ir jos darbe, nes viska dare atmestinai ir paskubom.
Na pirmai pasitaikiusiai kirpejai savo plauku kirpimo tikrai nepatikesiu, tad ir pastaraji syki pasikirpau tik kirpciukus ir galiukus.
sesuo dare plauku tiesinima keratinu per akcijas, priemones tikrai pagailejo. nera ko lyginti rezultato kur padaroma kaip reikiant.
ir dar nemazai pavyzdziu, kurie nuvyle.
Beje pirkau sunui zurnalo "Flintas" prenumerata, man atrodo mokejau 79 lt, sekancia diena ismete akcija, tipo 79, o kainavo 120 (tiksliai sumos nepamenu), na tai kaip zmoniu apgaudinejimas!!!!!????? as be akcijos tiek pat mokejau, kiek jie paskui siule su akcija.

Na ka verta pirkti, tai kokius bilietus i kina, nes kitaip neparodys filmo, pirkta su akcija ar be ir pan.

Kad ir kaip as peikciau tas akcijas, kad ir kiek kartu esu nusvilusi, bet vistiek as ilendu i ju puslapius ir paziurineju ka siulo. va kad ir siandien nusipirkau sushiu torta, bus matyt....
rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(prekestolen @ 2012 01 10, 16:13)
Salonas Teatro g. 11 Vilniuje.  gal yra ten apsilankiusių?? 
Eisiu ten  rytoj pas prof. kirpėją konsultuotis ir kirptis.  ax.gif

Taip pat - į Angel sothys  Spa Pylimo g. SPA manikiūro darytis. Atsiliepimus parašysiu.
*

eisite pas stiliste/kirpeja Viola? kirpimo stilius idomus, grifka graziai nukirpo mirksiukas.gif
Iznija
Taigis pasisakysiu ir as
Siandien ryte (juokas ima iki siol) pasinaudojau "99 Lt už 500 Lt vertės spuogų naikinimo procedūrą E-LIGHT lazeriu" grozio salone Jaunyste Vilniuje.
Aprasau proceduros eiga:
Nusiauni batus, atsiguli. Ant akiu uzdejo du vatos tamponus ir ant galvos uzdejo gumyte kur pinigams suristi (na, kad vata nuo akiu nenukristu). Kol taip guliu ir kol kosmetologe reguliuoja kazka, uzklausiu jos kaip cia nyksta tie spuogai? Ji nustebusiu balsu man atsako, kad cia jokie spuogai nenyksta (tebunie galvoju, gal prisipirkusi visokiu proceduru sumaisiau. Namuose patikrinus pasirodo, kad nesumaisiau), kad tiesiog sumazeja rauksliu, kad cia pati pati veiksmingiausia procedura pasaulyje, bet turejau nusipirkti min. 4 proceduras, bet poveiki pajusiu ir po vienos. Nu bet gi dar galima istaisyti ta klaida sumokejus uz procedura pilna kaina, t.y. 500 Lt. Dar pamini, kad mano veido odai LABAI reikia visokiu proceduru (paklausus apie odos trukumus, buvo paminetos tik nezymios rauksleles), kurias as galiu isigyti tuoj pat salone su pacia didziausia nuolaida. Kadangi nesureaguoju i jos pasiulymus, pradedam procedura. Ji man liepia lb stipriai uzsimerkti, ka as ir padarau (mintyse pagalvoju, kaip as taip isgulesiu valanda). 4 kartus sublyksi sviesa, man nuimama nuo akiu vata ir sako viskas! Viso gero. Kol risuosi batus, nuziuriu kosmetologe, kad jai paciai reiktu pasinaudoti visomis proceduromis doh.gif Viskas su pokalbiais ir procedura uztruko lygiai 4 min. Suprantama poveikio as jokio nepajutau. Nu bet gal rytoj grazi atsibusiu.
Taigis, reziume: 99 Lt negaila, nu bet 500 Lt uz tokia procedura......
O dar turiu ten per akcija isigyjusi panasia procedura biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif bei Miramedoje.
Dar esu isigyjusi balinamuosius dantu sepetelius uz 10 Lt, kurie kainuoja ale 24 Lt uz 1 vnt., bet kai atsiiminejau tuos sepetelius, tai maciau, kad jie kainuoja 12 Lt.
Ne apie grozio prekes ir paslaugas cia nerasysiu.
Flo.
Gavau dovanų manikiūrą Dalios salone Vilniuj, gal kuri esat buvus?
Vook
gal esat kuri buvus Žygimanto g.11 Kosmetologijos salone? gavau dovanų depiliacijos kuponą, tai net nežinau ar verta unsure.gif
prekestolen
Manikiūras ANGEL SPA Sothy's salone pirktas pagal kuponą- visai gerai atliko. Labai mandagus priėmimas, kaip kažkas čia rašė, kad gavo barti už paprašytą lakavimą, tai man mandagiai buvo priminta, kad lakavimas neįeina, bet aš ir nesitikėjau jo. Esu nusipirkusi porą kuponų, tai mielai ten išnaudosiu ir antrąjį.

Grožio salonas Teatro g. 11-16. Pirkau kuponinį kirpimą. Na čia visa istorija, bet ačiūdie nebuvau tos istorijos pagr. herojė, o viską teko stebėti iš šalies. Salone dirba 2 kirpėjos.(viso 4 kirpėjos po 2 pamainas) Aš papuoliau pas puikią mergaitę (oksana ar gitana blush2.gif ), apkirpo tikrai gerai, gal tik truputį erzino nuolatinis pastabavimas, kad mano plaukai labai sausi.. Na bet tai ne iš blogos valios, tad irnesakyk.gif. Na o jos kolegė elgėsi gan keistai. Negaliu pasakyti ar ji buvo girta ar apsvaigusi nuo vaistų, (nes girdėjau-dejavo, kad serga..) bet judesiai buvo gan stipriai nekoordinuoti, kliuvinėjo už baldų, krito daiktai, fenas. Dar pridėkim, kad glėbesčiavo klientę, jai sėdint kėdėje vis paglostydavo viršugalvį, pabučiuodavo tardama 'umnica", išeinant ją apkabino, pabučiavo. Galiu tvirtinti, jos tikrai nebuvo draugės,nes prieš tai, luakiant eilėje, visiškai nebendravo. Plaukus irgi dažė gan keistai..na man beliko tik džiaugtis , kad ne ji mane "paėmė" atėjusią, nes anoji klientė irgi buvo su kuponu.
Zhaltvyksle
QUOTE(prekestolen @ 2012 01 12, 09:33)
Grožio salonas Teatro g. 11-16. Pirkau kuponinį kirpimą. Na čia  visa istorija, bet ačiūdie nebuvau tos istorijos pagr. herojė, o viską teko stebėti iš šalies.  Salone dirba 2 kirpėjos.(viso 4 kirpėjos po 2 pamainas) Aš papuoliau pas puikią mergaitę (oksana ar gitana  blush2.gif ), apkirpo tikrai gerai, gal tik truputį erzino nuolatinis pastabavimas, kad mano plaukai labai sausi.. Na bet tai ne iš blogos valios, tad irnesakyk.gif.  Na o jos kolegė elgėsi gan keistai. Negaliu pasakyti ar ji buvo girta ar apsvaigusi nuo vaistų, (nes girdėjau-dejavo, kad serga..) bet judesiai buvo gan stipriai nekoordinuoti, kliuvinėjo už baldų, krito daiktai, fenas. Dar pridėkim, kad glėbesčiavo klientę, jai sėdint kėdėje vis paglostydavo viršugalvį, pabučiuodavo tardama 'umnica",  išeinant ją apkabino, pabučiavo. Galiu tvirtinti, jos tikrai nebuvo draugės,nes prieš tai, luakiant eilėje,  visiškai nebendravo. Plaukus irgi dažė gan keistai..na man beliko tik džiaugtis , kad ne ji mane "paėmė" atėjusią, nes anoji klientė irgi buvo su kuponu.
*

O siaube scare.gif Aš tai tikrai nesėdžiau ir nekentėčiau, greit pasišalinčiau po pirmo bandymo paglostyti, pabučiuoti.
grmarti
QUOTE(Iznija @ 2012 01 11, 22:52)
Taigis, reziume: 99 Lt negaila, nu bet 500 Lt uz tokia procedura......
*

Man gaila būtų ir tų 99 Lt, geriau kitur be kuponų nueiti į veido valymą. Kiek vis praeinu vakarais pro "Jaunystę" š.miestelyje, tai nematau, kad ten klientų būtų, vis matau, kad jie skelbia akcijas portaluose doh.gif

QUOTE(Zhaltvyksle @ 2012 01 12, 09:35)
O siaube  scare.gif Aš tai tikrai nesėdžiau ir nekentėčiau, greit pasišalinčiau po pirmo bandymo paglostyti, pabučiuoti.
*

Pritariu drinks_cheers.gif Tikrai išeičiau.
MuzikALI
QUOTE(mexica @ 2012 01 10, 13:22)
*

buvau as pas berta dar vasara kupona nusipirkusi smile.gif vasara buvo mano vestuves tai pries jas norejau pasigrazinti smile.gif esme tame, kad pradzioje blakstienos atrode graziai, t.y. pirma diena, gal tiksliau pirma puse dienos. jau i pavakare buvo iskritusiu, o po nakties dar daugiau, issiklaipe visaip jos ir t.t. beja pastebejau, kad ji klijuoja ant keliu blakstienu viena, o turetu ant vienos viena klijuot, zodziu pas ja daugiau kojos nekeliau doh.gif doh.gif
Vook
turbūt nereiktų kaltint kosmetologių ir specialisčių, kurios dirba įvairiose centruose, nes tikriausiai ne jos pačios sugalvoja taupyt priemones ir pan. ax.gif
prekestolen
Mano nuomone nebūtinai per akcijas viskas atliekama prastai. Tiesiog, būna, kad ir be akcijos kupono, dirbdamas specialistas ne kaip atlieka paslaugą. Man ir pačiai ir apkirpę nekaip yra ir nagus iki kraujo 'apdraskė" manikiūrščikė..tiesiog nepataikai ant gero. Bet šiaip iš dalies yra tiesos- kad akcijas stumia salonai turintys mažai klientūros, nes pastebėjau, kad dažnai kartojasi tie patys vardai...matyt ir per akcijas nepavyksta prisivilioti pastovių klientų..
minha
QUOTE(prekestolen @ 2012 01 12, 16:55)
stumia salonai turintys mažai klientūros, nes pastebėjau, kad dažnai kartojasi tie patys vardai...matyt ir per akcijas nepavyksta prisivilioti pastovių klientų..

bet tai nematau logikosas, jei stumi kuponus ir nori pritraukti klienturos kam darai darba atbulomis rankomis?? negris gi ir kitiems pasakys, kur neiti smile.gif
Jolkuce
QUOTE(minha @ 2012 01 12, 17:02)
bet tai nematau logikosas, jei stumi kuponus ir nori pritraukti klienturos kam darai darba atbulomis rankomis?? negris gi ir kitiems pasakys, kur neiti smile.gif
*

drinks_cheers.gif manau jei tai darai protingai, turi stengtis paslauga atlikt kokybishkai ir be priekaishtu, jei esi sudomintas turet daugiau klientu ir tiketis, kad jie pas tave sugrys dar ne karta 4u.gif

Marakesh
QUOTE(MuzikALI @ 2012 01 12, 12:45)
beja pastebejau, kad ji klijuoja ant keliu blakstienu viena, o turetu ant vienos viena klijuot,
*

turejau toki pat atbulom rankom daryta blakstu priklijavima vilniuje, salone Vijole irgi su kuponu. po ti, kai pradejo kristi blakstienos, pamaciau, kad kai kuri 1 blakstiena net prie maniskiu net 4 sugebedavo priklijuoti bash.gif
admin*1
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.