Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: tyrimai dėl vėžio
Supermamų klubas > Konsultacijų centras > Klausimas gydytojai ginekologei
Lurdes
Sveiki,
norėčiau paklaust,ar yra kokie tyrimai(kraujo ar ne),kuriais galima būtų pasitikrinti dėl vėžio(gimdos kaklelio,kiaušidžių,makšties ir pan.)?
Klausiu todėl,kad esu gerokai išgąsdinta liūdnos artimų žmonių patirties,kai vėžį aptikdavo tiesiog atsitiktinai- pvz,gydant kokią kitą ligą ar operuojant.
Taigi,jei yra tokie tyrimai,kur juos galima pasidaryti ir ar jie mokami?
Neramina ir tai,kad gimdos kaklelio vėžys,kiek girdėjau,viena dažniausiai pasitaikančių vėžio diagnozių.
Erika Čerškuvienė

Dėl gimdos kaklelio-atlikti onkocitologinį tepinėlį.Vilniuje galima atlikti poliklinikoje nemokamai.Kitur-nežinau.Kiaušidžių-specialus kraujo markeris CA-125.Atliekama tik privačiose laboratorijose.
Profilaktiškai tikrintis pas ginekologą kasmet.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.