Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos nuo jaunųjų

nežinau,kaip kiti, bet mes sumanėme piršliams padovanoti kažkias prisiminimui skirtas dovanas smile.gif tik bėda g.gif niekaip nesumanome ką 4u.gif
gal galit kas padėti, patarti ar pasidalinti savo patirtim ax.gif būčiau tikrai labai dėkinga blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kadangi pati ne kartą buvau tose garbingose pareigose, kalbėsiu iš patirties ir savo varpinės: padovanokit nuotraukų mirksiukas.gif Jei piršliai šeima, tai albumą (nebūtinai pilną), jei ne- gražiai įpakuokit. Nes visokie stikliniai, keramikiniai niekučiai tik dulka, o čia bus šiltas prisiminimas apie jūsų šventę wub.gif
Atsakyti
O mes savo pirsliams padovanojom juokingus suvenyrus. Pirslienei striptiza sokanti vyrioka, o pirsliui mergina. Patiko ne tik pirsliams, bet ir sveciams, nes pries iteikdami pademonstravom ka tie suvenyrai moka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule222 @ 2006 07 01, 12:04)
O mes savo pirsliams padovanojom juokingus suvenyrus. Pirslienei striptiza sokanti vyrioka, o pirsliui mergina. Patiko ne tik pirsliams, bet ir sveciams, nes pries iteikdami pademonstravom ka tie suvenyrai moka 4u.gif



Na, jei pirsliai bendraamziai ar tik siek tiek vyresni tai tokia dovana tinka. O musu pirsliams jauciu net neisdrysciau tokios dovanos iteikt. Zodziu, aukstuomenes ponai, inteligentiski, zinomi, turi savo verslus, tad ir dovana jiems nupirkom tokia vertingesne. Nupirkom tokia didele raityta krikstoline vaza, na, gal pusantro metro aukscio. Zodziu, sumokejom tikrai nemenkai, bet negi gaila 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hestija @ 2006 07 04, 00:05)
Jei turi ką su ja veikt. Aš, pvz., tokios nenorėčiau schmoll.gif



Na, abejoju ar su vaza daug ka nuveiksi. Jiems si dovana tiktu prie interjero.Juk neismsi ir nezaisi su ja. Gal pas tave namuose nera labai prabangu, tai ir ta vaza butu ne i tema, tada daug labaiu tinktu kokia paprastesne dovana, todel tu ir neturetum kur pritaikyti tokia dovana.Sakau, cia pagal pirsliu dar padeti reikia pirkt dovana. Jei jauni, linksmi, tai labai gera dovana ir koks linksmas siuvenyras ar dar kazkas, bet jei pirsliai rimti, tai abejoju ar jiems tokia dovana patiktu. 4u.gif
NENOREJAU NIEKO IZEISTI JEI KA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LABUSKA @ 2006 07 04, 13:50)
Gal pas tave namuose nera labai prabangu, tai ir ta vaza butu ne i tema, tada daug labaiu tinktu kokia paprastesne dovana, todel tu ir neturetum kur pritaikyti tokia dovana.Sakau, cia pagal pirsliu dar padeti reikia pirkt dovana. Jei jauni, linksmi, tai labai gera dovana ir koks linksmas siuvenyras ar dar kazkas, bet jei pirsliai rimti, tai abejoju ar jiems tokia dovana patiktu.  4u.gif
NENOREJAU NIEKO IZEISTI JEI KA 4u.gif

Prie ko čia prabanga? Tiesiog neturėčiau kur jos dėt, kam panaudot, o dulkių surinkėjo man nereikia tongue.gif Suvenyrų taip pat pilni kampai doh.gif Šiuo atveju aš kategoriška- nuotraukos prisiminimui ir viskas. Koks skirtumas, už ką mokėt- ar už vargu ar reikalingą daiktą, ar už jūsų vestuvių prisiminimus (o nuotraukos, beje, kainuoja labai nepigiai). Piršliai tikrai tai įvertins- nes jei jau sutiko piršliaut, vadinasi, esat jiems svarbūs žmogiukai
NIEKAS NAĮSIŽEIDĖ. JEI KĄ
Atsakyti
su tuo albumu gal ir tikrai nebloga idėja rolleyes.gif reiks pasitart su būsimuoju g.gif
Atsakyti
Ir as manau,kad nuotrauku albumelis tikrai yra originalu bei grazi padeka pirsliams uz ju atsakingas pareigas. thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Labutis visoms!

Paskaiciau ir apsidziaugiau, kad pataria dovanoti albuma pirsliam, nes mes jau nupirkom po albuma (musu pirsliai ne pora blink.gif ). Ir dar uzsakiau maikes su uzrasu pirsliai ir data (nedidelem raidem, kad ir po to galetu uzsideti..)

Tik tabar nezinau, kaip cia daryt su tom nuotraukom? Ar butina jas sudeti?, nes tada negalesim graziai supakuoti iki paskutines sekundes.. Patarkit 4u.gif

O, gal kas galetu patarti, kokius grazius zodzius atsidekojimui? Niekur negaliu rasti.. Noreciau uzrasyti ant albumo.

Is anksto aciu visom, nes man jau panika blink.gif drugeliai pilve uraganus daro, kai tik pagalvoju apie kita sestadieni blink.gif 7 dienos beliko.. unsure.gif
Atsakyti
pas mane bus liudininkai. Jie gyvena kitame mieste, nei kad vyks vestuves. Tai pamaniau, kad jiems uzsakysiu kambari viesbutuky, su sampanu, zvakemis, vonia ir pan. Kad pailsetu po sunkaus darbo (liudijimo)....ka manot? gal dar ko truksta, o gal tai visai briedova ideja...angel_sadangel.gif
Atsakyti
Aš tai mačiau vienoje parduotuvėje specialius rankšluosčius piršliui ir piršlienei. Bet aišku tai būtų per maža dovana. Tikrai geras pasiūlymas nuotraukų albumą padovanoti. Manau taip ir reikės padaryti smile.gif
Atsakyti
nuotraukos labai sauni dovana. viesbutuko kambarys irgi super thumbup.gif tik gal ji reiktu ne vestuvine nakti uzsakyt, nes vestuvine nakti pirsliam vargu ar bus jegu dar dziaugtis romantika. bet mintis tikrai gera smile.gif
Atsakyti