Įkraunama...
Įkraunama...

Reumatoidinis artritas II tema

nu jooooooooooooooooo
tai va draugija susirinko ax.gif ax.gif




Aš irgi mislyju,ką čia doktioorkai reiks sakyt, šeip jaučiuos apygeriai.... nu jei neskaudėtu čiurnos tai visai gerai būtu, g.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2011 05 04, 17:04)
Tai kam iš mūsų remisija.WIA keik pamenu vaistu negeria



Taip, rimuleee .
As jokiu vaistu negeriu apie 8-9 menesius (pati meciau jos gerti) , jauciuosi neblogai.
Papildyta:
QUOTE(wia @ 2011 05 04, 19:10)
Taip,  rimuleee .
As jokiu  vaistu negeriu apie  8-9 menesius (pati meciau  jos gerti) , jauciuosi  neblogai.
Cia  jau man kaip ir  antra remisija . Pirma truko  tik  puse metu.

Atsakyti
Šiandien pagalvojau, kad kaip jums tas čiurnas skauda, nes man tai nieko.
Ir dabar jau jaučiu, kaip jas maudžia, nestipriai, bet.. doh.gif Na bet tikiuosi, kad nustos, nes jau visai gerai jaučiausi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2011 05 04, 22:34)
Šiandien pagalvojau, kad kaip jums tas čiurnas skauda, nes man tai nieko.
Ir dabar jau jaučiu, kaip jas maudžia, nestipriai, bet.. doh.gif Na bet tikiuosi, kad nustos, nes jau visai gerai jaučiausi unsure.gif


labas rytas 4u.gif
o man viskas prasidejo nuo ciurnu rolleyes.gif ir dabar pagrinde ciurnos, rankos-pirstai ir retais atvejais kelenai unsure.gif
Atsakyti
Man kelienai tai žiauriai reaguoja į šalti, tai žiema labai sudėtinga apsirengt, prisimaunu šiltu kelniu...............
O čiurnos tai iškart pjaut pradėjo. Praktiškai kai prastesni kraujai buvo tai su nuskausminamaisiais nepavaiksčiosi.... taip skauda.
Va ir darban turėjau eit, Ale negaliu, juk visa diena ant koju ten reik.O aš 20 minučiu tik pastovėt galiu. Jau namei ,akd jaustis normaliai , ka galiu darau atsisėdus. O jei jau ilsiuosi - tai prigulu.NU mano draugės priprate, tai aš kavinuosi _gulom. Nes jei pasėdžiu nuleistom kojom irgi paskausta žiauriai.
Šeip jei tvarkausi namie, ar daugiau reikalų, tai po 2 nuskausminamųjų ant karto reik, jei padekupažinu tai kartais per dien 1 geriu.
(kažkaip nesinori labai ekpenu apkraut)
Tiesa poliklinikoj susitikau moteriške, kuriai kažkaipRA viena puse pažeidė, na ir čiurna labiausiai skauda.Sakė skausmai buvo tokie ,kad atsistot negalėjo... tai prieš 10 metu daktarai operasvo lazeriu, kažka patvarkė.Sakė dabar aišku skauda, bet pakenčiama,Bet jei ėvbl kažka stai kojai pasidarė, tai jau keitimui lygtais ėjo... Tai va ta sartritas ir skirtingai visiems.
Aš užšaš gkausiua dėl invalidumo, man mano metuose dabar persikvalifikuot reikia, kad dirbt galėčiau.Ten kur aš galėčiau, neturiu kvalifikacijos. doh.gif O ten kur priimtu, tai negaliu, kojos neatlaikys.Užtat sakau gal paparasčiau būtu keist kvalifikacija
Atsakyti
rimulėėė aš tai nešiojų ir dabar, o žiema nuolat angorinius šildančius įtvarus kelėnams ir čiurnom, kojnes i batus perku tik vilnones buna plonu triusio vilnos ar angorines, o esant galimybei tik vilnonem kojnem vaikstau, riešiniu vilnoniu prisimezgiau, darbe, kad galėčiau sedėti, as buhalteris tai darbas sėdintis, klaviatūra dar dar, bet jei tenka rašyti ranka ir daug tai buna dienų tiesiog fiziskai nepajegi, be nuskausminamųjų negaliu, bet jau giriausi dabar daug geriau
Atsakyti
o iš kur angoriniai įtvarai eklienams ir čiurnoms., man reiktu , nes pernai mezgė man, bet nelabai kaip ant kelienu laikosi.

o kojiėns tai jo visos vilnonės(tik triušio vilnos nepernešu- šalta ji man) o šeip vasarai man primezgė tokiu prikolnu raštuotu vilnoniu kojiniu, iš plono siūlo. thumbup.gif

O kad specelybe gera turi, tai tik džiaugtis reik. Aišku prie kompo pasėdėčiau ir aš.Nors kai blogai buvo, tai po 1,5 val susingdavo nugara o ir ranka pelės formos pasiodarydavo lotuliukas.gif Ai dabar kai geriau, tai juokinga jau.
Na o rašyt galiu tik storu žėliniu tušiniu.
Atsakyti
http://ekologiskos-p...s_keliu_itvarai
pas mane sitie, ten yra ir alkunems ir ciurnom 4u.gif 4u.gif

rašau ir tik geliniu rasikliu arba rasaliniu rolleyes.gif

labai megstu nerti megzt ale negaliu niekaip, dukrai reikejo padaryti rankinuka is lino, padariau, bet jau su asarom ir i diena tik po 6 eiles vaseliu plotis tik 15 cm, kaip man baisu va tada pasijauciu neigali verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fa: 05 gegužės 2011 - 09:15
O kaip tie įtvarai kokiu oru naudojat. O žiemai tai ju nepakanka


o megst aš irgi negaliu, po 6 eiluytes ir taip ranka sskauda
Atsakyti
Sveikos. Jau nuo ryto gvildenam bėdeles savo smile.gif Man tai labai faini tie įtvarai atrodo, kuriuos Fa įkėlė smile.gif Aš turiu vieną ortopedinį, tai nešiojau, kai skysčiai sąnaryje kaupėsi, palengvindavo judėjimą. Kadangi man didesnės bėdos prasidėjo po Naujųjų, tai nežinau kaip reaguos sąnariai į orų permainas, kai jau dabar turiu RA. Turbūt teks ir man žiemai įsigyti įtvarus. Bet tada tektų ant abiejų alkūnių ir abiejų kelio sąnarių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2011 05 05, 10:53)
O kaip tie įtvarai kokiu oru naudojat. O žiemai tai ju nepakanka


o megst aš irgi negaliu, po 6 eiluytes ir taip ranka sskauda

zinok man pakako ziema, dejaus kai labai salta situos tada medvilnines tokias timpas ir storas velvetines kelnias.
dabar po dzinsais dedu kai bus silciau nebedesiu, bet rytais dar salta 0 rodė unsure.gif
i orus tiksliau slegio kitimus ir zema slegi labai skaudziai reaguoja mano sanariai
Atsakyti
aišku, aš tais šaltais rytais tai moviaus šiltas tiompas storas tokias. O džinsu tai engaliu enšiopt- šalta. Turiu audimo kelnes tokias storas su puku. Bet būtų gerai orams atšilus džinsus užsidėt.

Šeip kažkaip džiaugiuos ,kad mūsų čia krūva susidarė.Pasiramstydamos lengviau ir linksmiau gyvensim.Va Magnifique,patarė tai įsitaisiau ugus.... dabar liuks įtvarai. NU jei atsiras kas išaiškins kokius batus nusipirkt, tai liuks gyvensiu
Merginos neikaip neprisitaikau batų. Man reik kad neperšlaptu, kai lyja ir balos, ir kad kvėpuotų.Anksčiau kai problemų neturėjau su čiurnom, tai pirkau ir turguj (tipo odinius) ir parduotuvėse.Kažkaip niekad reikšmės jiems daug mneetikiau. ( bet askutinės 2 poros tai vandeni leido, vieni permirkdavo, o kiti per siųles leido) tai nenueidavau iš mašinos iki parduotuvės. Tai va Negaliu vaiksčiot su neperšlampamais batais, nes suko kojas, o reik patogių, kad pirštu nespaustu dar.... oi reikalavimu daug. Nu bet kas su čiurnom vargstat mane suprasit.
Žiūrėjau kažkada eco batus , tai fasona stinkamas, tik reiktu numeriu didesnių,kad nespaustu ... o jau plonumas odos. Kiana didelė, tai neįsivaizduoju, jei permirksta tie batai , tai paskui verksiu pinigus balon išmetus
Atsakyti