Įkraunama...
Įkraunama...

Reumatoidinis artritas II tema

Sveikutės,
Ar yra dar kam nors taip: nuo medrolio labai lengvai susidaro melynės unsure.gif . Mano visos kojos baisia atrodo doh.gif . Atrodo, kad mane muša kažkas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunrayja @ 2011 08 02, 11:21)
Sveikutės,
Ar yra dar kam nors taip: nuo medrolio labai lengvai susidaro melynės unsure.gif . Mano visos kojos baisia atrodo doh.gif . Atrodo, kad mane muša kažkas doh.gif

O sita ir as turiu beda,is pradziu galvojau kad gal kraujagisles trukineja bet dabar isitikinau kad menkiausias odos paspaudimas virsta melyne,nezinau ar tai susija su medroliu ar liga bet atrodo tai tikrai negraziai verysad.gif
Atsakyti
Maskatuk, nuo Ra gali kilt temperatūra ir leistis aišku gali. Reiškais kažkeik vaistai veikia ir kažkiek slopina liga.Jo eilės pas daktarsu ilgos. Užtat aš panevėžy gydausi..... nes ten pas reumatologa galiu eit kai man reik, o ir talonu kartais po 2 dienu būna, nu ilgiausiai 2 savaites laut reikia.Bet kai jau nepirma kart einu, tai galiu ir be talono nueit pasiklaust ko ir paskambint pasiteiraut.

Na man su akimis prietemoj vaiksčioot visi šie metai en kas. o metai prieš susergant RA visokios akių bėdos lindo.Tai uždegimas, tai tipo virusas sakyse, taio sausumas iš kažkur... nors anksčius jpkiu bėdų nenbuvo.
Na važiuosiu i klinikas, gal etn ka pririnks.
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2011 08 02, 12:40)
Maskatuk, nuo Ra gali kilt temperatūra  ir leistis aišku gali. Reiškais kažkeik vaistai veikia ir kažkiek slopina liga.Jo eilės pas daktarsu ilgos. Užtat aš panevėžy gydausi..... nes ten pas reumatologa galiu eit kai man reik, o ir talonu kartais po 2 dienu būna, nu ilgiausiai 2 savaites laut reikia.Bet kai jau nepirma kart einu, tai galiu ir be talono nueit pasiklaust ko ir paskambint pasiteiraut.

Na man su akimis prietemoj vaiksčioot visi šie metai en kas. o metai prieš susergant RA visokios akių bėdos lindo.Tai uždegimas, tai tipo virusas sakyse, taio sausumas iš kažkur... nors anksčius jpkiu bėdų nenbuvo.
Na važiuosiu i klinikas, gal etn ka pririnks.


buvau pas akiu gyd, tai nieko blogo nerado, tik labai maza, tik prasidejusia katarakta, aisku, negeras tai dalykas, bet tik pradzia, liepe pastoviai gerti papildus akims,
tai ir geriu-ocuval ar koki kita, kur nera B gr vit, nes jimes alergiska....
Atsakyti
QUOTE(Sunrayja @ 2011 08 02, 12:21)
Sveikutės,
Ar yra dar kam nors taip: nuo medrolio labai lengvai susidaro melynės unsure.gif . Mano visos kojos baisia atrodo doh.gif . Atrodo, kad mane muša kažkas doh.gif

o nuo skausmo geri ką?nes nuo visų Movalių ir tt.trombocitų mažėja ir kraujo krešėjimo laikas pailgėja.pas mane jau seniai ta problema yra
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2011 08 02, 13:24)
o nuo skausmo geri ką?nes nuo visų Movalių ir tt.trombocitų mažėja ir kraujo krešėjimo laikas pailgėja.pas mane jau seniai ta problema yra

o gerai sakai gali buti ir nuo movalio nes ir ji geriu
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2011 08 02, 14:24)
o nuo skausmo geri ką?nes nuo visų Movalių ir tt.trombocitų mažėja ir kraujo krešėjimo laikas pailgėja.pas mane jau seniai ta problema yra

Aš irgi geriu Movali. g.gif Gal cia nuo jo... kazkaip galvojau cia nuo hormonu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunrayja @ 2011 08 02, 22:21)
Aš irgi geriu Movali.  g.gif Gal cia nuo jo... kazkaip galvojau cia nuo hormonu g.gif

Nuo jo,nuo jo.
Atsakyti
niu jau po daktarų. ryt i klinikas.

Tos mano akys tokios juokingos, man taip prastai, peršti, skauda ,raudonos kaip buliaus, o daktarė sako uždegimas mažesnis.
bet kadangi tolyn nebegerėja o eina prastyn, tai sakė,kad reik žūrėt ar pakanka vaistų nuo RA ir hormonus i akis.Tai nežinau ka ryt darys ar leiss hormonus ar bandys dar taikyti lašinamus.... vienu žodžiu mano daktarytė atidavė mane kažkokiam uždegimu specui. kad greičiau pritaikytu vaistus. tai tiek

o visos mūsū bėdos su akimis, tai nuo to ,kad nuo RA akys sausėja, braižosi, uždegimas metasi, netgi opelės pasidaro....,nors aš ašaras pilu(ne lašinu , o pilu ) bet man noieiko geryn neina. sakė kad gali būt toks RA sunkaii parinko vaistus nuo ra . dabar kol akims p[arinks... bet parinks. tik būt geroiau kad apsveiskčiau iki 26, visgi pajūrin noriu.

Atsakyti
Ar daug kas turite B-27 ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tomoshius @ 2011 08 04, 08:08)
Ar daug kas turite B-27 ? g.gif



Čia uždegiminės spondiliartropatijos ligų grupė? g.gif
Bet ar reumatoidinis artritas įeina į šių ligų grupę..? ax.gif Asmeniškai aš tai tikrai nežinau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Diditukas @ 2011 08 04, 10:22)
Čia uždegiminės spondiliartropatijos ligų grupė?  g.gif
Bet ar reumatoidinis artritas įeina į šių ligų grupę..?  ax.gif  Asmeniškai aš tai tikrai nežinau...  blush2.gif

Čia antigenas.Reikėjo šiaip pilną rašyt HLA-B27.Jis gali nulemti reumatologinių ligų atsiradimą.Bet jį turi ne visi sergatys RA ir panašiai.Aš jo neturiu.
Reumatologinių ligų kodai,berods visi prasideda raide M mirksiukas.gif Pas pane yra M08.8
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magnifique: 04 rugpjūčio 2011 - 10:49