Įkraunama...
Įkraunama...

Reumatoidinis artritas II tema

Susiradau lapelį su rodikliais (kai kurie gal ne taip rašosi, aš ne LT): Krea, ALT, ALP, Gliukozė, KO+Diff, FW1, FW2 ir šlapimą dar nešu tirti.
O dabar ant išvadų lapo radau tokius ats. (čia per pirmą vizitą, kai jau tikrai prastai buvo) - Anti CCP teigiamas (ar čia galima įtarti vilkligę?), CRB 55, ASLO 291, RF neigiamas. FW1 45, FW2 90. Leukocitai 6.7, eritrocitai 4,1, hemoglobinas 112, trombocitai 409, hematokritas 0,35.
Papildyta:
šakės, kaip bijau aš tos vilkligės. Neužmigsiu, skaitysiu turbūt visą naktį apie šias ligas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2011 04 02, 00:31)
šakės, kaip bijau aš tos vilkligės. Neužmigsiu, skaitysiu turbūt visą naktį apie šias ligas verysad.gif



neskaityk! kartais kuo maziau zinai- geriau miegi. o kartais pradedi skaittyt kazka ir isikalbi sau ta liga.. atrodo kad tikrai tikrai ja sergi ir net jauti visus simptomus...
laikykis!!!
mano RA tyrimas kazkoks juokingas- tik du rodykliai...

p.s o as labai bijau sios ligos ir likti vienisa su ja.karta pagalvoju- mama turi teti ir mane.. o as ..kai tevu nebeliks neturiu nieko... verysad.gif angel_sadangel.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taša: 02 balandžio 2011 - 11:25
Labas mergicos 4u.gif
Žinokit vakar galvojau,kad jau gyvenime čia nebeužeisiu,bo mirt ruošiaus blush2.gif doh.gif Ške sakant po kalnus prisilaipiojau doh.gif Šiaip kadangi esu hipertonikė ir širdininkė,man nelabai galima kilt daugiau nei į 2km.aukštį ir tai neilgam,o matote aš sumaniau pakilt į 3km.700m doh.gif Baigėsi tuo,kad apturėjau kažkokį širdies priepuolį ir vos kojų nepakračiau doh.gif Koks mane biesas ten traukė unsure.gif Pradžiai užkilus tik galva svaigo-na,aišku,dėl slėgio.Tada pradėjo skaudėt po 5 min.ŽIAURIAI.Bet galvoju dzin,reik nueit pažiūrėt į savo ir kitas salas.Takelis normalus toks,tik vis truputį nuo kalno,truputį į kalną.Beeinant pajutau,kad jau oro trūksta mažumėlę,bet nusprendžiau iki gal nueit kelio.Nuėjau,o jau viskas-čiut gyva doh.gif Pulsas apie 160k./min.galvą skauda,svaigsta ji,kvėpuot neįmanoma.O dar reikėjo apie km.pareit atgal doh.gif Tai vos parsivilkau,nes tada dar padidėjo pulsas,prasidėjo permušimai,kvėpuot beveik nebegalėjau,širdį dūrė doh.gif apačioj gavau deguonies ir kažkokių vaistų (nežinau kokių,bo ispaniškai tik kalbą tie visi..),tai per porą val.atsigavau ir grįžus namo apie 20val.nuėjau miegot doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2011 04 02, 11:23)
mano RA tyrimas kazkoks juokingas- tik du rodykliai...

p.s o as labai bijau sios ligos ir likti vienisa su  ja.karta pagalvoju- mama turi teti ir mane.. o as ..kai tevu nebeliks neturiu nieko... verysad.gif  angel_sadangel.gif


O kokie rodikliai? CRB ir RF turbūt?
Suprantu Tavo baimes, bet brangioji, nors mums dabar ir gerai kartu, bet aš negaliu būti visiškai tikra, kad ateityje aš neliksiu viena su savo ligom.. žinai, visko gyvenime būna rolleyes.gif Stenkis mažiau apie tai galvoti, nors ir sunku 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Magnifique @ 2011 04 02, 12:39)
Labas mergicos  4u.gif
Žinokit vakar galvojau,kad jau gyvenime čia nebeužeisiu,bo mirt ruošiaus

Nu bet negalima šitaip pervertinti savo jėgų user posted image Pasaugok save, niekas kitas to nepadarys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2011 04 01, 12:19)
Anti CCP būdingas ne RA,o Vilkligei.Čia tipinis Vilkligės tyrimas,kaip ir ANA.

Man atrodo maišai kažką smile.gif Jeigu skaitai angliškai, tai radau literatūroj va ką "ANA and RF aren't very specific tests (people can test positive) and may or may not have RA or Lupus. And the latter two are just indicative of inflammation. But the Anti-CCP was supposed to be fairly specific for RA and the Anti-Sm and Anti-RNP tests are typically only positive in those who have lupus" ir dar čia "none of the patients from the lupus or healthy control groups was positive for anti-CCP"
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2011 04 02, 19:32)
O kokie rodikliai? CRB ir RF turbūt?
Suprantu Tavo baimes, bet brangioji, nors mums dabar ir gerai kartu, bet aš negaliu būti visiškai tikra, kad ateityje aš neliksiu viena su savo ligom.. žinai, visko gyvenime būna rolleyes.gif Stenkis mažiau apie tai galvoti, nors ir sunku 4u.gif
Papildyta:

Nu bet negalima šitaip pervertinti savo jėgų user posted image Pasaugok save, niekas kitas to nepadarys 4u.gif



jo tik sitie.
aciu 4u.gif

taviskis man atrodo, na ir turbut yra labai geras zmogus. nepaleisk ji!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taša: 02 balandžio 2011 - 19:23
QUOTE(taša @ 2011 04 02, 13:23)
neskaityk! kartais kuo maziau zinai- geriau miegi. o kartais pradedi skaittyt kazka ir isikalbi sau ta liga.. atrodo kad tikrai tikrai ja sergi ir net jauti visus simptomus...
laikykis!!!
mano RA tyrimas kazkoks juokingas- tik du rodykliai...

p.s o as labai bijau sios ligos ir likti vienisa su  ja.karta pagalvoju- mama turi teti ir mane.. o as ..kai tevu nebeliks neturiu nieko... verysad.gif  angel_sadangel.gif



pilnai pritariu, neskaityk tu apie ligas pradžiuoj. NU tavo CRB visai neiko.. nu mano toks jau apsveikus buvo, o kad RF geras tai džiaugtis reik.(nu aiš,ku nugesins mane mergos pasakys kad gal užslėpta forma ) bet aš manau kad jei nerodo REF tai ttikėkis kad tau bus ne RA op koks infekcinis artritas. tas nors praeina.... Na tipo neskaiyyk tu kas gali būt blogiau, ir bus viskas liuks. Gal sustabduys ta tavo artrita.
Nu tau nedatė tyrimu dėl infekcijos židinio, nes man tai darė chlamidijas, mikoplazmas ir dar 2 rūšis brūdo. kai rado mikoplazmu buvau jau aopsidžiaugus kad gal bus infekcinis artritas, ale ir RF blogas buvo. tai mano viltys žlugo.


Magnifique
Jėzus vaikel nedurnavok. Nu aišku juanysėt rizika padidinta, nu bet žinai gi kad negalima, ne juokai juk....
Nu atsigauk tik... pasiilsėk.


Merginos man irgi kartais kyla tokia mintis ,kad visaip gyvenimas gali mestelt, mano ligos gali MB ir atsibost. Nu ėgėda pačiai nuo tokiu minčių, nes maniškis jau laiko patikrintas, ir šeip labai atsakingas žmogus. Bet kartais pagalvoju kad gali nutikt taip, jog jo nervai nelaikys, atsiras priekaištai ar dar kas.Tipo kokia našta aš jam.
Bet tos mintys mūsų santykių neardo.Aš pasitempaiu, aišku labai sabve daboju, bet pasidariau ševeliūra, nu chemini, nes nevissada galiu galva išplaut.tai dabar vaizdas žymaii geresnis.Išmečiau nuskalbtus rūbus, , žiūriu kad bent atrodyt gerai.Kiek įmanoma. Aišįku savim rūpinuos , vaistus geraiou, ireškau alternatyvų ... na ir namie stengiuosi bent palepint patiekalais. Nu nors tiek.
Iš kitos pusės jums jaunoms labaiu gresia tokei dalykai.Maniškis dabar rūpinas kaip mūsų trijule i mokslius išleist. O va jauniem sakau kitaip.Ta baimė gal didesnė. Bet sakau kad nereik bijot, jei jūs rūpinsitės savim, ir nesiaukosit, ati manau viskas bus ok.O jei kliai ir išsiskirs tai manau taip ir geriau.Kartais geriau vienai ramiai, nei amžini priekaištai kokia esi ligonė. Šeip linkiu visoms, kad antros pusės supratingos būtų... drinks_cheers.gif
na ka dar pridurt žinot suprantu veina, kad gyvenima su ligota mergina gali susiet tik labai atsakingi jaunuoliai.. tokiu jums visoms ir linkiu. Iš tikro pasteėbjau, kad supratingiausi yra tei,kurių šeimose kažkokių bėdų yra, ar tėvai serga ar broliai.Jie kažkaip kitaip žmones vertina , santykisu, ir į gyvenima kartu žiūri.


Na prievarta žmogaus neužlaikysi, bet prisižiūrėt ir savim pasirūpint mes juk dar galim. TRIk nepersistengt reik....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimulėėė: 02 balandžio 2011 - 19:29
QUOTE(taša @ 2011 04 02, 19:22)
jo tik sitie.

taviskis man atrodo, na ir turbut yra labai geras zmogus. nepaleisk ji! 4u.gif

Mano nuomone, vien pagal tai nenustatys niekaip RA schmoll.gif Juk CRB rodo uždegimą, ligos paūmėjimą, o RF nevisad teigiamas. Pas mane RF neigiamas, nors liga šiuo metu aktyvi labai.. Tau reiktų platesnį kraujo tyrimą pasidaryt, kad ramiau būtų smile.gif Bet juk pas Tave imunitetas visada buvo silpnas, tai tikiu, kad jokia bjauri RA prie Tavęs neprisikabins schmoll.gif 4u.gif

Saugau saugau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(rimulėėė @ 2011 04 02, 19:27)
pilnai pritariu, neskaityk tu apie ligas pradžiuoj. NU tavo CRB visai neiko.. nu mano toks jau apsveikus buvo, o kad RF geras tai džiaugtis reik.(nu aiš,ku nugesins mane mergos pasakys kad gal užslėpta forma ) bet aš manau kad jei nerodo REF tai ttikėkis kad tau bus ne RA op koks infekcinis artritas. tas nors praeina.... Na tipo neskaiyyk tu kas gali būt blogiau, ir bus viskas liuks. Gal sustabduys ta tavo artrita.
Nu tau nedatė tyrimu dėl infekcijos židinio, nes man tai darė chlamidijas, mikoplazmas ir dar 2 rūšis brūdo. kai rado mikoplazmu buvau jau aopsidžiaugus kad gal bus infekcinis artritas, ale ir RF blogas buvo. tai mano viltys žlugo.


Aš esu pasidarius chlamidijų tyrimą, urea/mikroplazmų tyrimus (bet čia prieš pusmetį dėl nestuke.gif dariausi), tai viskas pas mane gerai. Nu tikrai paklausysiu Jūsų, nebeskaitysiu. Reikia mokytis iš svetimų klaidų. Gal dar nėra taip blogai. Laikas parodys smile.gif
Ir dėl Jūsų požiūrio į santykius su vyru sutinku drinks_cheers.gif Stengiuosi kitaip kompensuoti viską ir neapsileisti smile.gif
Atsakyti
Šian vėl mirštu.Ir visai neprieštarauju.Brolis pasakė,kad vakar mano šuniukas mirė verysad.gif verysad.gif Tai širdis į šipulius sudužo ir gyvent nesinori.Durnas šuo buvo,ale mylėjau begalo. verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Nu nepergyvenk Magnifique... console.gif console.gif Aišku gaila , vistiek draugas geras buvo, kad ir durnas. friends.gif

Aš turiu katina, kurio vardas Garfildas.Užnervuoja jis mane 3 kart per diena. I savvaite karta būtinai kur nors primeža.Nu atsibodo juodai..ale gi mūsų garfildas, akis išverčia ir nebepykstu.


pim rimtai mažiau skaityk kol kas. Na kai jau bus diagnozė aiški tada po biški... Man tai labai depresijon metė... užtat sakau kad neskubėt. Jie taviškis protingas vyra sir nepuls tavęs gazdint galėtum jo paprašyt, kad internete paknistų, bet tik kokių RA ar atrito gydymo būdų....manau to pradžiai gana. na apei maistya , ir kita. Gal ka gydimui naudingo rastu. bet čia tik tu atveju jei jo pcichika tvirta, nes kiekvienas straipsnis parsidera ,kaokia baisi ta RA , žmogus gali neatlaikyt.... Nu gausis norėjom geraiu o gavosi atvirksčiai. Tai va nes karatis tei vyrai sureaguoja perdaug jautriai.Na kol kas tau diiagnozė dar neopatviortinta. tikėsimės ,akd kokia lengvesne diagnoze tau įpaišys.

Žinot dar pasiskūst noriu visų straipsniu apie RA autoriais.Nei vienas ennuramino, enparašė kad tai nemirtina ir kad žmonės prisitaiko ir visai padoriai gyvena.nes man kai priskaičiau straipsnių atrodė,kad gyvenimas baigėsi. Tai tiek.
sėkėms ir neliūdim......
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2011 04 02, 22:13)
Nu nepergyvenk Magnifique... console.gif  console.gif Aišku gaila , vistiek draugas geras buvo, kad ir durnas. friends.gif

Aš turiu katina, kurio vardas Garfildas.Užnervuoja jis mane 3 kart per diena. I savvaite karta būtinai kur nors primeža.Nu atsibodo juodai..ale gi mūsų garfildas, akis išverčia ir nebepykstu.
pim rimtai mažiau skaityk kol kas. Na kai jau bus diagnozė aiški  tada po biški... Man tai labai depresijon metė... užtat sakau kad neskubėt. Jie taviškis protingas vyra sir nepuls tavęs gazdint galėtum jo paprašyt, kad internete paknistų, bet tik kokių RA ar atrito gydymo būdų....manau to pradžiai gana. na apei maistya  , ir kita. Gal ka gydimui naudingo rastu. bet čia tik tu atveju jei jo pcichika tvirta, nes kiekvienas straipsnis parsidera ,kaokia baisi ta RA , žmogus gali neatlaikyt.... Nu gausis norėjom geraiu o gavosi atvirksčiai. Tai va nes karatis tei vyrai sureaguoja  perdaug jautriai.Na kol kas tau diiagnozė dar neopatviortinta. tikėsimės ,akd kokia lengvesne diagnoze tau įpaišys.

Žinot dar pasiskūst noriu visų straipsniu apie RA autoriais.Nei vienas ennuramino, enparašė kad tai nemirtina ir kad žmonės prisitaiko ir visai padoriai gyvena.nes man kai priskaičiau straipsnių atrodė,kad gyvenimas baigėsi. Tai tiek.
sėkėms ir neliūdim......

Mano nuolat myždavo visur-iš keršto,ale vis tiek mylėjau beproto.Uodegytę pavizgina,akytėm paklapsi ir atleidi viską.Tik nervuodavo,kad pritriznodavo,tai dabar taip gaila,kad barėm,nes matyt dėl ligos darydavo (po skrodimo sužinojom,kad vėžys visam žarnyne,bet neskaudėjo,nesikankino)
Atsakyti
Nu aišku gaila, bet liga nieko nepadarysi.
Atsakyti