Įkraunama...
Įkraunama...

Reumatoidinis artritas II tema

Ačiukas nuraminai 4u.gif 4u.gif

Žinot visgi gerai,kad mūsų čia daug ....o tai namie vienai nupušt galima. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2011 08 10, 15:52)
Magnifique[/b]tai gal iš tikro tau per sunku bus, tai gal slauga tada, ten žymiai lengviau mokytis, tiek visko nereik, o prie tavo sveikatso ai kaip tik gal būtų. ax.gif

Magnifique, aš siulyčiau stoti į mediciną, o jai neistos stoti į kitą aukštą mokslą, tik ne į slauga doh.gif . Nes progresuojant musu lygai po biski, vis sunkiau ir sunkiau bus dirbti fizinį darbą rolleyes.gif schmoll.gif .... O slaugoje iš viso visą dieną ant kojų ax.gif , manau galima ir susidėvėti dar greičiau unsure.gif Tikrai sveikatai ne į naudą verysad.gif . Pagalvok apie tai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunrayja @ 2011 08 11, 11:01)
Magnifique, aš siulyčiau stoti į mediciną, o jai neistos stoti į kitą aukštą mokslą, tik ne į slauga doh.gif . Nes progresuojant musu lygai po biski, vis sunkiau ir sunkiau bus dirbti fizinį darbą rolleyes.gif  schmoll.gif .... O slaugoje iš viso visą dieną ant kojų ax.gif , manau galima ir susidėvėti dar greičiau unsure.gif  Tikrai sveikatai ne į naudą verysad.gif . Pagalvok apie tai g.gif

AS TAU PRITARIU JEI JAU STOTI TAI TIK I TA SPECELYBE KAD VELIAU DARBE NEBUTU FIZINIO KRUVIO fitness3.gif GERIAU JAU doctor.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunrayja @ 2011 08 11, 13:01)
[color=red].. O slaugoje iš viso visą dieną ant kojų ax.gif , manau galima ir susidėvėti dar greičiau unsure.gif  Tikrai sveikatai ne į naudą verysad.gif . Pagalvok apie tai g.gif

nu nežinau, asr pas jus emdiku šeimoj yr....
šeip tai slauga nereiškia kad jūs turėsit dirbt operacinėj.... ar kokiam skyriuj su ukolčikais lakstysit. Mano pažystama pvz. dirba sesute prie daktarės, antro lygio poliklinikoj. Ir jai gerai ir man..... alga gera, darbas nefizinis, jei ir vaiksčiot sunku, visada perkels I registratūra. Šeip tai kolektyvai paparastai supratingi.
Atsakyti
QUOTE(Sunrayja @ 2011 08 10, 13:43)
Visoms norinčioms  nestuke.gif  linkiu nenuleisti rankų. Aš pastojau nors ir po 10 mėn. bandymų ax.gif . dabar gydausi, gal remisijos sulauksiu cool.gif , o po to apie antra pagalvosiu ax.gif  blush2.gif

.. o dar koks ilgas kelias iki remisijos doh.gif kai pradedu skaičiuoti, negera darosi smile.gif

QUOTE(KATE4 @ 2011 08 10, 17:46)
NORECIAU KAD VISOS SIO FORUMO DALYVES PARASYTUMET,PAGAL KOKIUS SIMTOMUS IR TYRIMUS JUMS PATVIRTINO RA

sąnarių stingimas, aukštas CRB, nežmoniškas sąnarių skausmas - kaip jau minėjo, tai negalėjau normaliai nuo kėdės atsistoti, į vonią įlipti, pasikloti lovą.. plius sąnariuose kaupėsi skystis.
Atsakyti
QUOTE(KATE4 @ 2011 08 10, 17:46)
NORECIAU KAD VISOS SIO FORUMO DALYVES PARASYTUMET,PAGAL KOKIUS SIMTOMUS IR TYRIMUS JUMS PATVIRTINO RA


Sanariu skausmai, patinimas ,CRB aukstas (108 ) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunrayja @ 2011 08 11, 12:01)
Magnifique, aš siulyčiau stoti į mediciną, o jai neistos stoti į kitą aukštą mokslą, tik ne į slauga doh.gif . Nes progresuojant musu lygai po biski, vis sunkiau ir sunkiau bus dirbti fizinį darbą rolleyes.gif  schmoll.gif .... O slaugoje iš viso visą dieną ant kojų ax.gif , manau galima ir susidėvėti dar greičiau unsure.gif  Tikrai sveikatai ne į naudą verysad.gif . Pagalvok apie tai g.gif

Aš su slaugos namuose nedirbsiu.Dirbsiu su vaikais,arba operacinėj.Tai tereiks kraują paimt,kateterį pastatyt,lašelinę pajungt ir panašiai.Senukų kilnot tikrai neplanuoju
Atsakyti
Sveikos! 4u.gif Jau senokai skaitinėju šią temą ir pagaliau nusprendžiau prisiregistruoti ir pati trumpai papasakot savo istoriją. verysad.gif

Sąnarius pradėjo skaudėti prieš pusę metų (šiuo metu man yra 18-ika). Nors pati esu klaipėdietė, Santariškės buvo mano antri namai, o gydytoja - Panavienė pradėjo diagnostiką. Kraujo tyrimas buvo geras, visiškai jokių pakitimų būdingų artritui, prišėrė mane diklofenako tabletėmis, pasakė, jog esu psichologiškai jautri ir, kad jokios rimtos ligos man nėra, bei paleido namo su diagnoze - artropatija bei vaistukais Relifex, nuo kurių, beje, mane vėliau pykinti pradėjo. schmoll.gif Sąnariai kuo toliau, tuo labiau skaudėjo ir vis nauji. Po poros mėnesių, ėjau kontrolinio vizito pas okulistę ir rado artritui būdingą, smarkų, uždegiminį akių pažeidimą - uveitą. Aš vėl greitosiomis pas į Santariškes. Gydytoja sunerimo, išrašė didžiausią dozę meloxicam'o (15mg), ir pasakė, kad vėliau kartosim tyrimus, o jei akytės nepraeis po kelių savaičių, tai gersiu metotreksatą. doh.gif Išvada tokia, kad akių uždegimas nepraėjo, sąnarius laaaaabai skauda, geriu metotreksatą, sulfasalaziną ir meloxicam'ą, nors tyrimai nieko nerodo. Gydytoja vis dar stebisi, bet sako, kad yra buvę tokių atvejų, kai kraujo tyrimuose viskas išlenda tik vėliau ir labai smarkiai su sprogimu. verysad.gif Tad, jei kam nors kraujo tyrimai nieko nerodo, o sąnariukus vis tiek skauda, nesileiskit įtikinėjamos gydytojų, kad jums nieko nėra. 4u.gif
Dabartinė mano diagnozė - jaunatvinis idiopatinis poliartritas RF neigiamas. deja, šio artrito formos prognozė ne itin gera, bet ką padarysi... doh.gif
Papildyta:
P.s. atleiskit, kad tokį neblogą romanėlį parašiau, gal nepatingėsit paskaityti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mnisoria @ 2011 08 13, 11:54)
Sveikos!  4u.gif  Jau senokai skaitinėju šią temą ir pagaliau nusprendžiau prisiregistruoti ir pati trumpai papasakot savo istoriją.  verysad.gif

Sąnarius pradėjo skaudėti prieš pusę metų (šiuo metu man yra 18-ika). Nors pati esu klaipėdietė, Santariškės buvo mano antri namai, o gydytoja - Panavienė pradėjo diagnostiką. Kraujo tyrimas buvo geras, visiškai jokių pakitimų būdingų artritui, prišėrė mane diklofenako tabletėmis, pasakė, jog esu psichologiškai jautri ir, kad jokios rimtos ligos man nėra, bei paleido namo su diagnoze - artropatija bei vaistukais Relifex, nuo kurių, beje, mane vėliau pykinti pradėjo. schmoll.gif Sąnariai kuo toliau, tuo labiau skaudėjo ir vis nauji. Po poros mėnesių, ėjau kontrolinio vizito pas okulistę ir rado artritui būdingą, smarkų, uždegiminį akių pažeidimą - uveitą. Aš vėl greitosiomis pas į Santariškes. Gydytoja sunerimo, išrašė didžiausią dozę meloxicam'o (15mg), ir pasakė, kad vėliau kartosim tyrimus, o jei akytės nepraeis po kelių savaičių, tai gersiu metotreksatą.  doh.gif Išvada tokia, kad akių uždegimas nepraėjo, sąnarius laaaaabai skauda, geriu metotreksatą, sulfasalaziną ir meloxicam'ą, nors tyrimai nieko nerodo. Gydytoja vis dar stebisi, bet sako, kad yra buvę tokių atvejų, kai kraujo tyrimuose viskas išlenda tik vėliau ir labai smarkiai su sprogimu.  verysad.gif Tad, jei kam nors kraujo tyrimai nieko nerodo, o sąnariukus vis tiek skauda, nesileiskit įtikinėjamos gydytojų, kad jums nieko nėra.  4u.gif
Dabartinė mano diagnozė - jaunatvinis idiopatinis poliartritas RF neigiamas. deja, šio artrito formos prognozė ne itin gera, bet ką padarysi...  doh.gif
Papildyta:
P.s. atleiskit, kad tokį neblogą romanėlį parašiau, gal nepatingėsit paskaityti. 4u.gif

Žinai,Panavienė visiems sako,kad yra jautrūs,tipo psichologiškai jautrus esi ir išsigalvoji savo ligą.Dėja,vaikų ligoninė nėra susidūrusi su sero negatyviais artritais,kai kraujas jų nerodo.Pati "gydžiausi" pas Panavienę,ji tiesiog farširavo mane nuskausminimaisiais,Meloksikamo gerdavau labai įvairiai,bet dažniausiai apie 30mg.plius leisdavausi pakaitom tai Dolmeną,tai Diklaką. doh.gif Kai suėjo 18 metų,su didžiausiu džiaugsmu perbėgau pas suaugusius.Ten jau po truputį pradėjo gydymą,bet ir tai ne visai tokį kokio reiktų.Bet tikiu,kad ateis laikas ir gausiu pilną gydymą (greičiausiai,su neurologo pagalba tas laikas ateis greit).Dabar geriu sulfasalaziną,Relifexą, ir maždaug kartą per mėnesį susileidžiu 10d. steroidus,būklei pataisyt.Seniau gėriau Meloxikamą,bet organizmas po metų nebetoleravo jo,pradėjo labai opėt gerklė ir burna,tai pekeičiau į Relifexą,kuris anksčiau man netiko,bet dabar maždaug viskas ok ir geriu jį jau daugiau nei 1,5 metų.Laiks nuo laiko ir nuo jo paopėja,tada kuriam laikui keičiu į Brexin miltelius (jie žostkai geri,Santariškėse gydytoja sakė,kad realiai patys veiksmingiausi,tik,kad kompensuodavo jo labai mažai ir kaina gan didelė,bet dabar žiūriu,kad normaliom dozėm geriant 20 dienų kainuoja 27 Lt.Tai aišku brangokai,bet kai reikia,tai ir be kompensacijos perku.)
Pas ką dabar gydaisi?Nes jau 18 rašei,tai nuo Panavienės pabėgt turėjai jau... g.gif
Atsakyti
Gal kuri gydotės pas gyd. Šniuolienę?
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2011 08 13, 19:18)
Gal kuri gydotės pas gyd. Šniuolienę?

Aš gydžiausi pas ją. Bet dabar pas Bukauskienę ax.gif
Iš pradžiu patiko man , bet paskui kažkokia ji pasidarė abejinga rolleyes.gif , nusprendžiau (patarė draugė) užsirašyti pas Bukauskienę. Esu patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2011 08 13, 12:12)
Žinai,Panavienė visiems sako,kad yra jautrūs,tipo psichologiškai jautrus esi ir išsigalvoji savo ligą.Dėja,vaikų ligoninė nėra susidūrusi su sero negatyviais artritais,kai kraujas jų nerodo.Pati "gydžiausi" pas Panavienę,ji tiesiog farširavo mane nuskausminimaisiais,Meloksikamo gerdavau labai įvairiai,bet dažniausiai apie 30mg.plius leisdavausi pakaitom tai Dolmeną,tai Diklaką. doh.gif  Kai suėjo 18 metų,su didžiausiu džiaugsmu perbėgau pas suaugusius.Ten jau po truputį pradėjo  gydymą,bet ir tai ne visai tokį kokio reiktų.Bet tikiu,kad ateis laikas ir gausiu pilną gydymą (greičiausiai,su neurologo pagalba tas laikas ateis greit).Dabar geriu sulfasalaziną,Relifexą, ir maždaug kartą per mėnesį susileidžiu 10d. steroidus,būklei pataisyt.Seniau gėriau Meloxikamą,bet organizmas po metų nebetoleravo jo,pradėjo labai opėt gerklė ir burna,tai pekeičiau į Relifexą,kuris anksčiau man netiko,bet dabar maždaug viskas ok ir geriu jį jau daugiau nei 1,5 metų.Laiks nuo laiko ir nuo jo paopėja,tada kuriam laikui keičiu į Brexin miltelius (jie žostkai geri,Santariškėse gydytoja sakė,kad realiai patys veiksmingiausi,tik,kad kompensuodavo jo labai mažai ir kaina gan didelė,bet dabar žiūriu,kad normaliom dozėm geriant 20 dienų kainuoja 27 Lt.Tai aišku brangokai,bet kai reikia,tai ir be kompensacijos perku.)
Pas ką dabar gydaisi?Nes jau 18 rašei,tai nuo Panavienės pabėgt turėjai jau... g.gif


Visi Panavienę siaubingai giria, jui yra net įgijusi geriausios vaikų reumatologės statusą, bent kiek aš ir tėvai girdėjom, tačiau realiai likom nusivylę, nes iš pradžių ji mane vos ne psichologine ligone išvadino ir tik prirašė nuskausminamųjų, bet kaui uždegimas kibo į akis tada jau mat iškart ir metotrekstatą prirašė. doh.gif Žodžiu, poveikio jokio nejaučiu sąnariai kaip skauda taip skauda, eisiu kitą savaitę akių tikrintis, gal bent uveitas bus pridusintas. verysad.gif Reikės bėgti pas suaugusiųjų reumatologus, teisingai tu sakai, o mane Panavienė laiko bemaž 'neoficialiai', nes mat dar nori stebėt, o mes ir leidžiam jai tai daryt kol kas, bet kaip matau nieko nebus. doh.gif
O tau uždegimas į akytes ar kitus organus nekibo niekad?
P.s. Tyrimai visad kažką rodė ar ir kaip man nieko, bet sąnariai skauda? blush2.gif
Atsakyti