Įkraunama...
Įkraunama...

Reumatoidinis artritas II tema

QUOTE(Magnifique @ 2011 08 20, 13:40)
esu girdėjus truputį.tai autoimuninis sindromas,kuris gan dažnai būna kartu su vilklige.kraujas būna tirštas ir dažnai visur atsiranda trombai.tik žinau,kad pas mane jo tikrai nėra,nes kraujas pas mane blogai kreša


dare visus tyrimus del vilkliges, nepasitvirtino....
o gal pas Dadoniene esi buvusi?
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2011 08 20, 13:39)
jus rasote, kad pasiklausti mediku,
net nusijuokiau, ne visi medikai dar savo srityje viska zino, o jau apie papildus zino tik tai, uz ka gauna priemoka, tai niekam ne paslaptis
neisizeiskite, bet cia lankosi zmones , kurie serga, dalijai savo patirtimi, savo isgijimu ar pablogejimu , kuriems kai kada reikia issikalbeti, nes buna sunku ir slogu....
o jau reklamu papildams per tv ziurejimas prie pykinimo veda, nes nesako, kad viu pirma reikia ieskoti priezasties, o ne maskuoti simptoma....
toms moterims, kurioms kaip jus rasote padejo alavijas, buvo nustatytas RA ar kiti sanariniai strukturiniai ar degeneraciniai pakitimai? daryti spec tyrimai, magnetiniai rezonanasai?

Kai nori žino ir tie gydytojai.
Dėl ligų nustatymo toms moterims nežinau, nes kalbėjom kaip čia pasakius, buitiškai, kad buvo tokia ir tokia problema, magnetinis rezonansas tai buvo darytas.
čia rusų kalba, kam įdomu
http://www.mir-aloev...orov/A_z/artrit
Gero savaitgalio...
Atsakyti
Na, asmeniškai aš tikrai niekam nerekomenduočiau nutraukti gydymo vaistais ir pradėti gydytis šarlatanų žolėm. Jei tie alavijai ar kažkokios kitos žolės būtų tokios stebuklingos, manau, jau ankščiau būtume išgirdę apie jas. ir ne tik mes, bet ir medikai. Ir šiaip kalbame ne apie kokį skrandžio sutrikimą, o apie rimtą autoimuninę ligą, tad netikiu nors tu ką, kad kažkokios žolės gali padėt pagyt. Nes tikrai tuomet kokio velnio žmonės vis dar serga artritu? Jeigu porą žmonių patyrė tokį dalyką kaip 'stebuklą' ir tiesiog ėmė ir išgijo (juk kartais taip tikrai būna, žmogaus organizmas medikams ir mokslininkams vis dar yra paslaptis), tai dar nereiškia, akd reikia daryti kažkokią žolių propagandą. Rimtas ligas, gydome rimtais vaistais ir tik tokiu atveju tikimės 'stebuklo' - t.y. pagerėjimo, remisijos. Visos tos žolytės, mano galva, gali nebent tik stiprinti imuninę sistemą arba tiesiog pasižymėti švelniu kokiu nors gydomuoju poveikiu, bet tikrai ne išgydyti ligą. Čia tik mano nuomonė, tikiuosi nei vienos neįžeidžiau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mnisoria @ 2011 08 20, 14:29)
Na, asmeniškai aš tikrai niekam nerekomenduočiau nutraukti gydymo vaistais ir pradėti gydytis šarlatanų žolėm. Jei tie alavijai ar kažkokios kitos žolės būtų tokios stebuklingos, manau, jau ankščiau būtume išgirdę apie jas. ir ne tik mes, bet ir medikai. Ir šiaip kalbame ne apie kokį skrandžio sutrikimą, o apie rimtą autoimuninę ligą, tad netikiu nors tu ką, kad kažkokios žolės gali padėt pagyt. Nes tikrai tuomet kokio velnio žmonės vis dar serga artritu? Jeigu porą žmonių patyrė tokį dalyką kaip 'stebuklą' ir tiesiog ėmė ir išgijo (juk kartais taip tikrai būna, žmogaus organizmas medikams ir mokslininkams vis dar yra paslaptis), tai dar nereiškia, akd reikia daryti kažkokią žolių propagandą. Rimtas ligas, gydome rimtais vaistais ir tik tokiu atveju tikimės 'stebuklo' - t.y. pagerėjimo, remisijos. Visos tos žolytės, mano galva, gali nebent tik stiprinti imuninę sistemą arba tiesiog pasižymėti švelniu kokiu nors gydomuoju poveikiu, bet tikrai ne išgydyti ligą. Čia tik mano nuomonė, tikiuosi nei vienos neįžeidžiau.  4u.gif


sutinku, bet ka daryti, kai tu vaistu orgnizmas nepriima, o pakeiti nelabai kuom yra?
kada ir medikai skescioj rankomis...
geriu metatraksata, vemiu toliau nei matau, bet pakaitalo nera
o Balvociutes arbatos man padeda, geriu asmeniskai man pagaminta misini, savickio mikstura ir miskine sidabrazole, man visai tai ji paskyre asmeniskai.....
Atsakyti
QUOTE(vasarelele @ 2011 08 20, 11:34)
Ne. Bet gi nebūtinai sirgti pačiam, kad būtų galima papasakoti, pasidalinti ką žinai. Ne turguje girdėjau visa tai rolleyes.gif
Ir dar galėčiau papasakoti, bet matau sunku patikėti...o kita vertus nesu tikra, kad ir aš taip greitai patikėčiau. Aplink visko tiek daug, kad sunku pasirinkti, atsirinkti...
Linkiu visoms sveikatikės, stiprybės ir tikėjimo, nes tai turbūt yra labai labai svarbus dalykas...

cia netikejime esme,as bandziau ir man tas nepadejo...
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2011 08 20, 14:51)
sutinku, bet ka daryti, kai tu vaistu orgnizmas nepriima, o pakeiti nelabai kuom yra?
kada ir medikai skescioj rankomis...
geriu metatraksata, vemiu toliau nei matau, bet pakaitalo nera
o Balvociutes arbatos man padeda, geriu asmeniskai man pagaminta misini, savickio mikstura ir miskine sidabrazole, man visai tai ji paskyre asmeniskai.....

O bandei relifex'ą, meloxicam'ą (movalį) ir visus kitus nesteroidinius vaistus nuo skausmo ir uždegimo? Taip pat sulfasalazino bazinę terapiją? Negi niekas visiškai netinka? Nes jei tu sugebi gyventi gerdama žolines arbatas ar kažkas tokio, tai nesuprantu... Nes artritas ne juokas - ir skauda ir tinsta ir akis puola ir širdį, tai negi tau žolytės geriau už vaistus padeda? Neįtikima... N 4u.gif a, bet sveikatos tau ir stiprybės.
Papildyta:
QUOTE(KATE4 @ 2011 08 20, 15:01)
cia netikejime esme,as bandziau ir man tas nepadejo...

Man asmeniškai irgi visi tie vaistai stebuklingai artrito 'neišgydo', akys vis tiek siaubingai kenčia, bet bent jau apramina visą tą uždegimą ir skausmą, slopina autoimunines reakcijas. vis gi reikia susitaikyti, kad ši liga neišgydoma ir su ja mažiau ar daugiau, bet teks gyventi visą gyvenimą, tad naivu norėti, kad vienoks ar kitos preparatas panaikintų visus simptomus. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mnisoria @ 2011 08 20, 15:09)
O bandei relifex'ą, meloxicam'ą (movalį) ir visus kitus nesteroidinius vaistus nuo skausmo ir uždegimo? Taip pat sulfasalazino bazinę terapiją? Negi niekas visiškai netinka? Nes jei tu sugebi gyventi gerdama žolines arbatas ar kažkas tokio, tai nesuprantu... Nes artritas ne juokas - ir skauda ir tinsta ir akis puola ir širdį, tai negi tau žolytės geriau už vaistus padeda? Neįtikima... N 4u.gif a, bet sveikatos tau ir stiprybės.


man nei RA, nei sistemines vilkliges, nei sklerodermijos nerado, itaria tik antifosfolipidini sindroma, eisiu pas Dadoniene
o sergu as generalizuota sarkoidoze, prie kurios irgi buna sanariu skausmai, tik man skauda visus sanarius, kada nori ir kaip nori jie maudzia, todel reumatologai ir pradejo ieskoti toliau ligu...
taigi , man is vaistu-prednizolonas arba metatraksatas.....
o ka darytumete mano vietoje?
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2011 08 20, 13:49)
dare visus tyrimus del vilkliges, nepasitvirtino....
o gal pas Dadoniene esi buvusi?

tai nebūtinai vilkligė turi būt..kai gulėjau,tai ji vizitacijose būdavo ir konsiliumuose..šiaip man dar Butrimienė patiko visai.
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2011 08 20, 15:18)
man nei RA, nei sistemines vilkliges, nei sklerodermijos nerado, itaria tik antifosfolipidini sindroma, eisiu pas Dadoniene
o sergu as generalizuota sarkoidoze, prie kurios irgi buna sanariu skausmai, tik man skauda visus sanarius, kada nori ir kaip nori jie maudzia, todel reumatologai ir pradejo ieskoti toliau ligu...
taigi , man is vaistu-prednizolonas arba metatraksatas.....
o ka darytumete mano vietoje?


Įdomus atvejis čia pas tave. g.gif Mano artrito tai kraujas nerodo, o kai užpuolė akis gydytojai susirūpino, nes iš pradžių po pirštus žiūrėjo į tai, nes mat jei kraujas nerodo, tai ir nėra. tačiau dabar gydytoja prieš tris dienas patvirtino ir truputį pakeitė diagnozę, paaiškindama, kad tai seronegatyvus poliartritas. Iškart išrašė padidintą dozę metotreksato. Galbūt nereiktų tau taip skubėti su prednizolono vartojimu, nes kaip žinia šie vaistai yra tikrai nekokie, aišku ir kiti ne geresni, bet apie prednizoloną mano gydytoja ypač neigiamai atsiliepia. Plius kai tau nėra diagnozuota 100% liga. Ieškok padorios reumatologės-(o) ir tarkis su ja-(juo) dėl laaaabai išsamios diagnostikus, daugelio tyrimų, gydymo ir panašiai, nesileisk pumpuojama vaistai vien tam, kad užmaskuoti kažkokius simptomus. Tik tiek galiu patarti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mnisoria @ 2011 08 20, 15:29)
Įdomus atvejis čia pas tave.  g.gif Mano artrito tai kraujas nerodo, o kai užpuolė akis gydytojai susirūpino, nes iš pradžių po pirštus žiūrėjo į tai, nes mat jei kraujas nerodo, tai ir nėra. tačiau dabar gydytoja prieš tris dienas patvirtino ir truputį pakeitė diagnozę, paaiškindama, kad tai seronegatyvus poliartritas. Iškart išrašė padidintą dozę metotreksato. Galbūt nereiktų tau taip skubėti su prednizolono vartojimu, nes kaip žinia šie vaistai yra tikrai nekokie, aišku ir kiti ne geresni, bet apie prednizoloną mano gydytoja ypač neigiamai atsiliepia. Plius kai tau nėra diagnozuota 100% liga. Ieškok padorios reumatologės-(o) ir tarkis su ja-(juo) dėl laaaabai išsamios diagnostikus, daugelio tyrimų, gydymo ir panašiai, nesileisk pumpuojama vaistai vien tam, kad užmaskuoti kažkokius simptomus. Tik tiek galiu patarti.  4u.gif


labai aciu uz patarimus smile.gif
beje, o kas daresi su akimis?
man diagnozuota kataraktos pradzia, labai bijau sviesos, tamsoje keliu kojas kaip gandras smile.gif
o nuo prednizolono man daresi nepaaiskinami dalykai-krito temp, retejo pulsas, vos nueidavau iki tualeto, o visas kunas dege, gyd liepe nutraukti....
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2011 08 20, 15:39)
labai aciu uz patarimus smile.gif
beje, o kas daresi su akimis?
man diagnozuota kataraktos pradzia, labai bijau sviesos, tamsoje keliu kojas kaip gandras smile.gif
o nuo prednizolono man daresi nepaaiskinami dalykai-krito temp, retejo pulsas, vos nueidavau iki tualeto, o visas kunas dege, gyd liepe nutraukti....


O man diagnozavo okulistė žiūrėdama pro plyšinę lempą uveitą. Tai yra akių pažeidimas, kuris 90% atsiranda tada, kada sergama kokia nors artrito forma arba autoimunine liga. Labai stiprus pažeidimas ir uždegimas man buvo, tai keturis kartus per diena lašinau kortikosteroidus ir gėriau arklišką metotreksato dozę, dabar jau lyg ir pasitaisė šiek tiek reikalai, bet nepraėjo iki galo, sakė gydytoja, akd gali jis mane visą gyvenimą lydėti, todėl reikia beprotiškai saugoti akis ir jas dažnai tikrintis. Nes pirmiausia ką pažeidžia artritas be sąnarių yra akys, plaučiai ir širdis, žinoma vėliau nuo vaistų kepenys ir inkstai. Taip taip, visi šie tavo išvardinti simptomai nuo prednizolono man ne naujiena, nes tai yra labai stiprūs hormoniniai vaistai, kurie ilgai vartojami visiškai pakeičia žmogų, todėl jei yra galimybę ir nėra būtinybės nesileisk jais gydoma. jau geriau metotreksatą mažesnėmis dozėmis vieną kartą per savaitę gerti. Apskritai mano pagrindis patarimas būtų - negerk bet ko, atidžiai išanalizuok koks gydymas tau skiriamas, kokie privalumai ir trūkumai bei efektyvumas numatomas, nes gali nė nepastebėt kaip greitai susigadinsi sveikatą gerdama stiprius vaistus be priežasties. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mnisoria @ 2011 08 20, 15:51)
O man diagnozavo okulistė žiūrėdama pro plyšinę lempą uveitą. Tai yra akių pažeidimas, kuris 90% atsiranda tada, kada sergama kokia nors artrito forma arba autoimunine liga. Labai stiprus pažeidimas ir uždegimas man buvo, tai keturis kartus per diena lašinau kortikosteroidus ir gėriau arklišką metotreksato dozę, dabar jau lyg ir pasitaisė šiek tiek reikalai, bet nepraėjo iki galo, sakė gydytoja, akd gali jis mane visą gyvenimą lydėti, todėl reikia beprotiškai saugoti akis ir jas dažnai tikrintis. Nes pirmiausia ką pažeidžia artritas be sąnarių yra akys, plaučiai ir širdis, žinoma vėliau nuo vaistų kepenys ir inkstai. Taip taip, visi šie tavo išvardinti simptomai nuo prednizolono man ne naujiena, nes tai yra labai stiprūs hormoniniai vaistai, kurie ilgai vartojami visiškai pakeičia žmogų, todėl jei yra galimybę ir nėra būtinybės nesileisk jais gydoma. jau geriau metotreksatą mažesnėmis dozėmis vieną kartą per savaitę gerti. Apskritai mano pagrindis patarimas būtų - negerk bet ko, atidžiai išanalizuok koks gydymas tau skiriamas, kokie privalumai ir trūkumai bei efektyvumas numatomas, nes gali nė nepastebėt kaip greitai susigadinsi sveikatą gerdama stiprius vaistus be priežasties.  mirksiukas.gif


labai aciu uz patarimus smile.gif
buvo malonu bendrauti, po apsilankymo pas Dadoniene, parasysiu
sveikatos tau 4u.gif
Atsakyti