Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

Pagaliau susiruosiau nuleisti kraujo. Rezultatas 2280 doh.gif Aisku mazesnis nei pradinis kazkada, bet vistiek jo majo...
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2011 11 01, 23:45)
Pagaliau susiruosiau nuleisti kraujo. Rezultatas 2280  doh.gif Aisku mazesnis nei pradinis kazkada, bet vistiek jo majo...

oi oi oi be bromokriptino neisiversi. ech ka dabar jau padarysi junkis prie musu 4u.gif


kazi kaip kosemanai jauciasi , 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sheila102: 01 lapkričio 2011 - 22:51
QUOTE(sheila102 @ 2011 11 01, 23:50)
oi oi oi  be bromokriptino neisiversi. ech ka dabar jau padarysi junkis prie musu  4u.gif 
kazi kaip kosemanai jauciasi ,  4u.gif

Zinau, kad niekaip. Buvau pas homeopate, tai ji man pasake, kad homeopatinis gydymas salia iprastinio tik, vien tik homeopatiniai nepades doh.gif O tiek vilciu turejau. S....

As jau cia gal 6 metai kiurksau, tikiuosi, kada nors is cia pasiplauti be jokiu PRL ir Br bigsmile.gif Ech kaip pasvajoti gera biggrin.gif o dabar vel vaistine taranuot su uzsakymais reikes unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2011 11 02, 00:03)
Zinau, kad niekaip. Buvau pas homeopate, tai ji man pasake, kad homeopatinis gydymas salia iprastinio tik, vien tik homeopatiniai nepades  doh.gif O tiek vilciu turejau. S....

As jau cia gal 6 metai kiurksau, tikiuosi, kada nors is cia pasiplauti be jokiu PRL ir Br  bigsmile.gif  Ech kaip pasvajoti gera  biggrin.gif o dabar vel vaistine taranuot su uzsakymais reikes  unsure.gif


na gal ne taip parasiau blush2.gif sveika sugrizus 4u.gif maciau kad tikrai ne dabar atejai cia nes temukes paskaitinejau ax.gif bet jau sesi metai tai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sheila102 @ 2011 11 02, 00:11)
na gal ne taip parasiau blush2.gif   sveika sugrizus 4u.gif maciau kad tikrai ne dabar atejai cia nes temukes paskaitinejau ax.gif  bet jau sesi metai tai  doh.gif

Joo, stazas nemazas. Bet as bent priezasti zinau, yra mergaiciu, kurios 10 metu vargsta ir nezino priezasties kodel PRL aukstas sad.gif Vargo vakariene smile.gif

Kosemanai prapuolusi, ikistu nosi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viotinola: 01 lapkričio 2011 - 23:58
QUOTE(Glamour @ 2011 11 01, 22:21)
mano skydliaukė kaip ir normose buvo, tai turbūt ne priežastis, bet gydytojas nori guldyti i ligoninę ir tirti. Bet tai nėra skubu, anot jo, tai tikiuosi gruodžio sausio mėnesiais atrasti laiko ir išsitirti.

Glamour, jei skydliaukeje, kaip minejai yra mazgeliu, tai tikrai su ja nera viskas gerai. Siulyciau keisti endokrinologa, pasidaryti ATPO tyrima (butinai). Sakau tai is asmenines patirties, negaisk brangaus laiko. Pas mane pradejus gydyti skydliauke, nebereikia gerti bromkriptino, prolaktinas laikosi normos ribose (200), o kazkada buvo 800.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
noreciau paklausti ka jus manot apie mano atveji, o jis toks: rugsejo viduri itarus kad nevyksta ovuliacija pasidariau PRL tyrima ir man parode virs 900 doh.gif o praeita sav as jau pamaciau II nespejusi sugerti nei vieno but bromkriptin, kaip manot gal man tas PRL galejo momentiskai buti uzkiles, ar galejo taip greit man jis nusimust g.gif ir ka manot nieko blogo kad as nebegeriu bromkriptin, nes endokrinologe sake kad jei pastociau nebegert g.gif
Atsakyti
As niekur nedingusi. Sveikatele kaip ir taisosi jau nebepykina, na būna tokių pavienių atvejų kai pasidaro negera. Geriu ir toliau bromokriptiną ir laukiu konsultacijos su kauniškiais kurie mane operavo, ką jie pasakys dėl bromokriptino.

QUOTE(*camomila* @ 2011 11 02, 13:32)
Sveikos 4u.gif
noreciau paklausti ka jus manot apie mano atveji, o jis toks: rugsejo viduri itarus kad nevyksta ovuliacija pasidariau PRL tyrima ir man parode virs 900  doh.gif  o praeita sav as jau pamaciau II nespejusi sugerti nei vieno but bromkriptin, kaip manot gal man tas PRL galejo momentiskai buti uzkiles, ar galejo taip greit man jis nusimust g.gif  ir ka manot nieko blogo kad as nebegeriu bromkriptin, nes endokrinologe sake kad jei pastociau nebegert g.gif


O gal tu jau tuo momentu buvai nėščia? Nes pas mane prolaktinas nėštumo laikotarpiu padidejo, nors ir geriu bromokriptiną.
O dėl vaistų gėrimo tai jei tau endokrinologė pasakė nebegerti tai ir nebegerk, nes nėštumo laikotarpiu skirtingais trimestrais prolaktinas gali užkilti net iki 8000 ir tai normalu. Prolaktinas skatina pieno gaminimą smile.gif ir tai gerai kai pastoji. Tavo atveju manau bromokriptino gerti nereikia, nors dar pasikonsultuok su ginekologe ar endokrinologe.
Atsakyti
tik, mergytes, pastojus negalima BR staigiai bac paimt ir nutraukt. doze turi buti mazejanti... nes staigus nutraukimas gali issaukti persileidima... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*camomila* @ 2011 11 02, 13:32)
Sveikos 4u.gif
noreciau paklausti ka jus manot apie mano atveji, o jis toks: rugsejo viduri itarus kad nevyksta ovuliacija pasidariau PRL tyrima ir man parode virs 900  doh.gif  o praeita sav as jau pamaciau II nespejusi sugerti nei vieno but bromkriptin, kaip manot gal man tas PRL galejo momentiskai buti uzkiles, ar galejo taip greit man jis nusimust g.gif  ir ka manot nieko blogo kad as nebegeriu bromkriptin, nes endokrinologe sake kad jei pastociau nebegert g.gif


na o as manau kad turetum klausyti gydytojos. juk ir pati bromokriptino tikrai daug negerei, turbut todel ir liepe nutraukti. bet gal tu nubek bent pas savo gine ir pasitark o geriausia pas savo endokrinologe. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kosemanai @ 2011 11 02, 14:22)
As niekur nedingusi. Sveikatele kaip ir taisosi jau nebepykina, na būna tokių pavienių atvejų kai pasidaro negera. Geriu ir toliau bromokriptiną ir laukiu konsultacijos su kauniškiais kurie mane operavo, ką jie pasakys dėl bromokriptino.
O gal tu jau tuo momentu buvai nėščia? Nes pas mane prolaktinas nėštumo laikotarpiu padidejo, nors ir geriu bromokriptiną.


na va kaip viskas sauniai nepastebesi kai jau su didziuliu pilvuku vaiksciosi 4u.gif . ui kaip faina... blush2.gif na tikrai kaip idomu kaip tau su tuo bromokriptinu baigsis. g.gif ar lieps nutraukti juk visa nestuma tikrai negersi g.gif
Atsakyti
Su BR nutraukinejimu, tai ne karta esu rasius...vienas endokrinologas liepe iskart nutraukti, kai tik pastosiu - rezultate nustojo vystytis nestuke.gif Kitas endokrinologas, ginekologas perspejo, ka jokiu budu negalima nutraukti iskart. Nes nestumas mazdaug iki 12 -14 sav (laiko jau tiksliai nepamenu) priklauso nuo hormonu, staiga nutraukus BR PRL turi savybe soktelti kelis kartus. O tai gali issaukti persileidima, nors anotacijoj man atrodo apie tai neraso.Zodziu gyveni, mokaisi ir tobuleji wink.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Pries nestuma man buvo diagnozuota prolaktinoma. Dariausi MR ir rado darinuka. BR man si reikala kuo puikiausiai sutvarke, geriau po 1 tabl ir prolaktinas buvo savo vietoj. Po gimdymo pati maitinau savo maziu iki 1.5 metu. Dar po keliu menesiu pasidariau kraujo tyrimus ir....prolaktinas buvo normoj ( labai graziai, per pati viduriuka ) bigsmile.gif Nesuprantu nieko, negi jis man stebuklingai pats susitvarke g.gif
Gal kas nors kazka panasaus esate girdejusios.

QUOTE(Viotinola @ 2011 11 02, 20:40)
Su BR nutraukinejimu, tai ne karta esu rasius...vienas endokrinologas liepe iskart nutraukti, kai tik pastosiu - rezultate nustojo vystytis  nestuke.gif  Kitas endokrinologas, ginekologas perspejo, ka jokiu budu negalima nutraukti iskart. Nes nestumas mazdaug iki 12 -14 sav (laiko jau tiksliai nepamenu) priklauso nuo hormonu, staiga nutraukus BR PRL turi savybe soktelti kelis kartus. O tai gali issaukti persileidima, nors anotacijoj man atrodo apie tai neraso.Zodziu gyveni, mokaisi ir tobuleji wink.gif

Taip taip, as geriau BR iki 13 nestumo savaites. Po biski ginekologe mazino iki ketvircio tabletes. Staigiai nutraukt neleido.
Atsakyti