Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

QUOTE(Linux @ 2012 01 22, 14:16)
Sheila, jei tau tokios istorijos patinka, galiu pasakyti, kad su prolaktinu, kurs buvo visada apie 2500, ir mikroprolaktinoma, be jokiu vaistu ir pastojau, ir pagimdziua jau 2 vaikus.Tiesa, pirmaji gaminom 2 metus...  ax.gif bet buvau labai uzsispyrus negert bromkriptino (turejau gert 6 tabletes per diena). Sakiau, kol jauna, kol turiu laiko, bandysiu ir siaip pastot. O geriusia yra tai, kad po antro vaikucio prolaktinomos neliko nei zenklo! Kai pamaciau prolaktino tyrimo ats - 250, pakalausiau - gal cia jusus apartas viena nuli pamirso nupiest  biggrin.gif taip kad nosis aukstyn spjaunam i veida tam prolaktinui! Kur bjaurus tipas... Linkejimai visoms ir LAIKYKITES!


nu va super thumbup.gif jau isitikinau , kad moters noras ir tikejimas visagalis clap_1.gif as geriu po viena tablete ir tikiu, kad ne prolaktinas mums trukdo, bet manau jau siais metais pamatyti savo issvajotuosius II NT teste. blush2.gif juk turi pavykti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Linux @ 2012 01 22, 13:16)
Sheila, jei tau tokios istorijos patinka, galiu pasakyti, kad su prolaktinu, kurs buvo visada apie 2500, ir mikroprolaktinoma, be jokiu vaistu ir pastojau, ir pagimdziua jau 2 vaikus.Tiesa, pirmaji gaminom 2 metus...  ax.gif bet buvau labai uzsispyrus negert bromkriptino (turejau gert 6 tabletes per diena). Sakiau, kol jauna, kol turiu laiko, bandysiu ir siaip pastot. O geriusia yra tai, kad po antro vaikucio prolaktinomos neliko nei zenklo! Kai pamaciau prolaktino tyrimo ats - 250, pakalausiau - gal cia jusus apartas viena nuli pamirso nupiest  biggrin.gif taip kad nosis aukstyn spjaunam i veida tam prolaktinui! Kur bjaurus tipas... Linkejimai visoms ir LAIKYKITES!

O mmm buvo?
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2012 01 22, 17:23)
O mmm buvo?



mmm buvo, bet ciklo trukmė buvo pati įvairiausia, tai 35, rai 62, tai 48 dienos, laktacija visada buvo... tokiu būdu ta prolaktinomą ir atrado. Bandžiau pradžioj gert bromkriptiną, bet žiauriai nuo jo jaučiausi, visiškai nedarbinga...
Atsakyti
QUOTE(Linux @ 2012 01 24, 10:37)
mmm buvo, bet ciklo trukmė buvo pati įvairiausia, tai 35, rai 62, tai 48 dienos, laktacija visada buvo... tokiu būdu ta prolaktinomą ir atrado. Bandžiau pradžioj gert bromkriptiną, bet žiauriai nuo jo jaučiausi, visiškai nedarbinga...

Cia ir yra skirtumas... agituoti spjaukite i BR nelabai teisinga wink.gif Pas Jus buvo ciklas, bent kazkoks, vadinasi vyko ovuliacija. O jei mmm nera isvis, negalima spjauti i BR, tiesiog reikia gerti vaistus nuo visiskai mazytes dozes, nuo ketvirtuko tabletes. Labai faina, kad PRL susitvarke, kuo as jau nelabai tikiu, kad taip bus sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2012 01 24, 11:59)
Pas Jus buvo ciklas, bent kazkoks, vadinasi vyko ovuliacija.


nesutinku schmoll.gif - ciklas, mmm gali būti, o O nebūti. ją parodo OT, echoskopija, ar yra koks folis, nors irgi negarantuotai jis plyšta. aš va visada turiu mmm, OT rodo riebų I, vadinasi nėra O. organizmas ilsisi po IUI ir laukia IVF... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2012 01 24, 11:13)
nesutinku  schmoll.gif - ciklas, mmm gali būti, o O nebūti. ją parodo OT, echoskopija, ar yra koks folis, nors irgi negarantuotai jis plyšta. aš va visada turiu mmm, OT rodo riebų I, vadinasi nėra O. organizmas ilsisi po IUI ir laukia IVF...  verysad.gif

Jei patapo nestuke.gif , vadinasi vyko ovuliacija, juk be jos nebutu nestuke.gif . Sutinku, kad esant mmm nebuna ovuliacijos, bet neesant mmm, tai apie ovuliacija kazin ar imanoma kalbeti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2012 01 24, 12:23)
Jei patapo  nestuke.gif , vadinasi vyko ovuliacija, juk be jos nebutu  nestuke.gif . Sutinku, kad esant mmm nebuna ovuliacijos, bet neesant mmm, tai apie ovuliacija kazin ar imanoma kalbeti wink.gif


tai jau taip - tada viskas gerai thumbup.gif
o aš va nežinau, kodėl man O nevyksta...
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2012 01 24, 11:49)
tai jau taip - tada viskas gerai  thumbup.gif
o aš va nežinau, kodėl man O nevyksta...


Uztat ir sakau, kad taip jau spjaudytis nelabai reiketu tongue.gif Mielai spjauciau, bet... Beje esu girdejus, kad cukrus - augliukų maistas, tai kas turi visokias adenomas, gal ir tas galioja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2012 01 24, 10:59)
Cia ir yra skirtumas... agituoti spjaukite i BR nelabai teisinga wink.gif 


atsiprašau, ne taip mane supratot 4u.gif aš neagituoju negerti vaistų, tikrai tikrai. Čia aš sau leidau būt tokia neatsakinga... ax.gif Aš agituoju "spajut į veidą" prolaktinui! Kovot su juo! Geromis mintimis taip pat! Beje, kai aš pastojau, viena kompetetinga gydytoja sakė - negali būti, tai būtų ėjimas prieš gamtą...
Atsakyti
QUOTE(Linux @ 2012 01 24, 13:17)
atsiprašau, ne taip mane supratot  4u.gif aš neagituoju negerti vaistų, tikrai tikrai. Čia aš sau leidau būt tokia neatsakinga...  ax.gif  Aš agituoju "spajut į veidą" prolaktinui! Kovot su juo! Geromis mintimis taip pat! Beje, kai aš pastojau, viena kompetetinga gydytoja sakė - negali būti, tai būtų ėjimas prieš gamtą...

Mano endokrinologė irgi sunkiai patikėjo smile.gif Dar ir dabar stoviu eilėj magnetiniam rezonansui, eilė - metai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2012 01 24, 13:20)
Mano endokrinologė irgi sunkiai patikėjo smile.gif Dar ir dabar stoviu eilėj magnetiniam rezonansui, eilė - metai doh.gif


ai, tai ir gerai, nes kol maitinsit savo kūdikėlį, magnetinio rezonanso vistiek nedarys... beje, magentinis rezonansas yra apmokamas ligonių kasų... neesu visiškai tikra, ar vis dar, bet prieš kokiu metus ar pusantrų dariausi privačioj klinikoj (Grybo gatvėj), tai kažkokia nedidelę priemoką teko sumokėt. Ir laukiau turbūt kokias 2 savaites.
Atsakyti
QUOTE(Linux @ 2012 01 24, 13:27)
ai, tai ir gerai, nes kol maitinsit savo kūdikėlį, magnetinio rezonanso vistiek nedarys... beje, magentinis rezonansas yra apmokamas ligonių kasų... neesu visiškai tikra, ar vis dar, bet prieš kokiu metus ar pusantrų dariausi privačioj klinikoj (Grybo gatvėj), tai kažkokia nedidelę priemoką teko sumokėt. Ir laukiau turbūt kokias 2 savaites.

Kad nieko nesakė dėl maitinimo, nes net nėščiai galima daryti antroj nėštumo pusėj g.gif
Atsakyti