Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Prolaktinoma
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Nesulaukiančioms gandro
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
panele_roze
smile.gif labas merginos..rado 4,5mm augliuika.sake turi isnykti bandziau gerti bromkriptina blogai nuo jo buvo ,tai dabar israse dostinex ieskau po visus saitus kur jo gauti pigiau siaip geras poveikis ir uztraukia ta augliuka jis ...prolaktinas 3000 ....
Paukšte
QUOTE(Tino @ 2012 02 08, 11:10)
sveikos. noriu paklaust detalių. kas darėtės MR dėl prolaktinomos. kiek laiko jis trunka ir kiek kainuoja? būčiau dėkinga už atsakymą  ax.gif
*

Mano patyrimu ta procedūra truko kokias 20 minučių. Buvo labai garsu ir nejauku. Man tai labai nepatiko smile.gif Vidury procedūros kažką suleido į veną, trubūt kontrastą.
Ėjau su siunimu, nieko nekainavo, išskyrus CD - 20 lt, arba nuotraukos - 120lt.
Išėjus atrodė kad visa galvą rezonuoja biggrin.gif
Tino
QUOTE(Paukšte @ 2012 02 08, 22:24)
Mano patyrimu ta procedūra truko kokias 20 minučių. Buvo labai garsu ir nejauku. Man tai labai nepatiko smile.gif Vidury procedūros kažką suleido į veną, trubūt kontrastą.
Išėjus atrodė kad visa galvą rezonuoja  biggrin.gif
*

ačiū, merginos, už atsakymus smile.gif aš jau po procedūros. mane perspėjo, kad suleis kontrastą po kiek laiko, bet nieko nebesuleido. 40minučių kalė į galvą... tai grįžau visa keturkampa. tiesiu taikymu į lovą varau. nieko man nerado, sakė, kad nuo vaistų kokių gali būti arba nuo stresų. žodž, viskas gerai, galėsiu atmesti dar vieną diagnozę.
Paukšte
Dėl br gėrimo, iš pradžių irgi ginė paskyrė po visą tabletę... Siaubas. Sėdedavau kaip lavonas, nei rankyčių nei kojyčių smile.gif Pagėriau 5 dienas ir lioviausi.. Vėliau po vizito pas endokrinologą Kaune pradėjau gert po ketvirtadalį ir prieš miegą, tai nieko, išskyrus užkimštą nosį..
Dabar prieš pora savaičių dariau MR, rado 7,5mm prolaktinomą, bet vaistų nepuoliau gert, nes kaip tik po kokių 7 metų atsirado mėnėsinės NATŪRALIAI bigsmile.gif Buvau apakusi. Kadangi dabar kartojasi kas du mėnesius, žiūrėsiu kaip bus toliau, tikėkimės mažės viskas savaime 4u.gif
kosemanai
QUOTE(maika @ 2012 02 08, 15:23)
kosemanai, kaip sekas? Kaip pilvukas auga? smile.gif
*

Pilvukas auga kaip ant mieliu smile.gif jauciuosi taip pat neblogai, bet kai nuvaziuoju i poliklinika tai nuotaika susigadinu porai dienu, nes tyrimu rezultatai prasti. Slapime ir gliukozes randa o dar pasidariau prolaktina doh.gif tai sukiles iki 9200 verysad.gif nuo siandien pradejau vel gerti bromokriptina.
Net nezinau ka ir galvoti, o ir daktarai nieko konkreciai nesako
siaures meskute
QUOTE(kosemanai @ 2012 02 08, 23:15)
Pilvukas auga kaip ant mieliu smile.gif jauciuosi taip pat neblogai, bet kai nuvaziuoju i poliklinika tai nuotaika susigadinu porai dienu, nes tyrimu rezultatai prasti. Slapime ir gliukozes randa o dar pasidariau prolaktina  doh.gif tai sukiles iki 9200  verysad.gif nuo siandien pradejau vel gerti bromokriptina.
*

niu tik nusiramink ir nesijaudink mazajam princui tai kenkia 4u.gif (kiek pamenu berniukas bus blush2.gif ) o tai prolaktinas neturi kilti nestumo metu ???
Aga
QUOTE(kosemanai @ 2012 02 08, 22:15)
Pilvukas auga kaip ant mieliu smile.gif jauciuosi taip pat neblogai, bet kai nuvaziuoju i poliklinika tai nuotaika susigadinu porai dienu, nes tyrimu rezultatai prasti. Slapime ir gliukozes randa o dar pasidariau prolaktina  doh.gif tai sukiles iki 9200  verysad.gif nuo siandien pradejau vel gerti bromokriptina.
*

Klausyk, bet PRL nėštumo metu ir būna didelis juk g.gif
sveikatuke
Sveikutes biggrin.gif siandien buvau pas seimos gyditoja ir suzinojau, kad man ne prolaktinoma, o mastopatija thumbup.gif
Aga
QUOTE(sveikatuke @ 2012 02 09, 19:24)
Sveikutes biggrin.gif siandien buvau pas seimos gyditoja ir suzinojau, kad man ne prolaktinoma, o mastopatija thumbup.gif
*

O kaip ją nustato?
siaures meskute
QUOTE(Aga @ 2012 02 09, 20:27)
O kaip ją nustato?
*

man ir idomu g.gif
sveikatuke
na kaip supratau pagal echoskopa krutu, kad gali buti mastopatija, o siandien seimos gyditoja patvirtino smile.gif o tas prolaktinas sako pakiles turbut del streso...bet israse dar siuntima pas onkologa, kad dar jis apziuretu...smile.gif
kosemanai
QUOTE(sheila102 @ 2012 02 08, 23:24)
o tai prolaktinas neturi kilti nestumo metu ???
*

QUOTE(Aga @ 2012 02 09, 00:05)
Klausyk, bet PRL nėštumo metu ir būna didelis juk g.gif
*

Taip, prolaktinas turi kilti, bet kad pas mane jis perkope visas ribas 9200 o dar tik antras trimestras unsure.gif
čia normos:
I trimestras 190-4050 mU/l
II trimestras 950-5640 mU/l
III trimestras 1100-7400 mU/l
siaures meskute
QUOTE(kosemanai @ 2012 02 09, 20:51)
Taip, prolaktinas turi kilti, bet kad pas mane jis perkope visas ribas 9200 o dar tik antras trimestras  unsure.gif
čia normos:
*

g.gif o tai gydytojai taip nieko ir nesako doh.gif .o kas blogo jei tas prolaktinas didesnis nestumo metu blush2.gif
kosemanai
As kaip suprantu vaikuciui nekenkia, bet man paciai negerai, nes vadinasi augliukas ataugineja, nes ir akiplotis pakites. Bromokriptinas kaip ir mazins jo augima
Viotinola
QUOTE(kosemanai @ 2012 02 09, 19:51)
Taip, prolaktinas turi kilti, bet kad pas mane jis perkope visas ribas 9200 o dar tik antras trimestras  unsure.gif
čia normos:
*

Per nestuke.gif man gydytojas sake, kad kraujo tyrimas niekinis, stebeti akiploti liepe.
QUOTE(kosemanai @ 2012 02 09, 20:44)
As kaip suprantu vaikuciui nekenkia, bet man paciai negerai, nes vadinasi augliukas ataugineja, nes ir akiplotis pakites. Bromokriptinas kaip ir mazins jo augima
*

O kaip jis kinta? ka jauti? kaip tai atrodo?

Tikekis , kad neataugineja sad.gif Jergau, operacija veltui butu sad.gif Juk viskas pavyko, nu gal neataugineja unsure.gif
kosemanai
QUOTE(Viotinola @ 2012 02 09, 22:12)

O kaip jis kinta? ka jauti? kaip tai atrodo?

Tikekis , kad neataugineja sad.gif Jergau, operacija veltui butu sad.gif Juk viskas pavyko, nu gal neataugineja  unsure.gif
*

Akiplotis pas mane susiaurėjęs iš šonų, pati aš nelabai ką jaučiu gal siek tiek mažiau matau nosi kai žiūriu tiesiai biggrin.gif O akiplotį tikrinau praeitą savaitę. Tyrimas atliekamas skirtingai, skirtingose poliklinikose. Kauno klinikose tikrino su senu aparatu kai reikia su viena akim žiureti tiesiai ir tiesiog vedžioja švieselę ir reikia pasakyti nuo kurio momento pradedi ją matyti ir kai baigi. O savo poliklinikoje tai dariausi su nauju aparatu jis manau nustato tiksliau nes ten ta svieselė ne šviečia nuolat o karts nuo karto įsižiebia skirtinguose vietose ir tiesiog reikia spaudžioti pultelį.

Tikiuosi kad neataugs, nors kai pastojau tai man sakė, kad yra didelė tikimybė, kad atsinaujins viskas
Aga
Nu man irgi sakė, kad per nėštumą PRL darytis net neverta g.gif
aureka
Sveikos 4u.gif Ziuriu tema apmirus, ar nera mergaiciu gerianciu bromkriptina g.gif
Deja deja ir man ta bruda paskyre.Kaip bijau pasiskaicius ta salutini poveiki doh.gif
maika
QUOTE(aureka @ 2012 03 31, 20:33)
Sveikos  4u.gif  Ziuriu tema apmirus, ar nera mergaiciu gerianciu bromkriptina  g.gif
Deja deja ir man ta bruda paskyre.Kaip bijau pasiskaicius ta salutini poveiki  doh.gif
*

Geriančių bromkriptiną yra nemažai, bet turinčių diagnozę prolaktinoma tai mažiau 4u.gif
Kokia tavo istorija?
Nesibaimink iš anksto irnesakyk.gif Gal tau viskas bus ok mirksiukas.gif

kosemanai, kaip tau sekasi? 4u.gif
siaures meskute
QUOTE(maika @ 2012 03 31, 21:22)
kosemanai, kaip tau sekasi?  4u.gif
*

aha ir as atejau pasmalsaut kaip musu kosemanams sekasi , kai pasiziuriu kokie jie dideli wub.gif
aureka
QUOTE(maika @ 2012 03 31, 20:22)
Geriančių bromkriptiną yra nemažai, bet turinčių diagnozę prolaktinoma tai mažiau  4u.gif
Kokia tavo istorija?
Nesibaimink iš anksto  irnesakyk.gif Gal tau viskas bus ok  mirksiukas.gif
kosemanai, kaip tau sekasi?  4u.gif
*

Na mano diagnoze hipofizes mikroadenoma 3x2mm.Sunkiai sekasi pastot, o jei pastoju ankstyvas persileidimas.Tai pradejom tyrimus daryt.Pas genetikus.Vyra tyrem.AFS -buvo neigiamas, bet aspirina paskyre gert.Su skydliauke viskas gerai.Kiti hormonai normose, O va prolaktinas pakiles-746.Paskyre magnetini rezonansa ir rado doh.gif Dar pakartotinai paeme krauja prolaktinui.Ketvirtadieni rezultatai.
Paskyre ta slykstuka vaista.Tai kaip matau daugumai ne kas nuo jo.Va man toks kvailas klausimas iskilo del jo vartojimo ir alkoholio taures blush2.gif Nusimato iv baliuku, tai net nezinau kaip cia....
Radvilė
Labas rytas 4u.gif

Turiu ir aš problemų su prolaktinu. Nuolat n metų gerdavau brompkriptiną po vieną tabletę prieš miegą, buvo endokrinoologė prieš n metų paskyrusi. Reziume - kol geriu, tol prolaktinas normoj, bet jei negeriu - sukyla. taip ir žaidžiu ištisai. Dabar nusprendžiau rimčiau išsitirti. Vietinė endokrinologė davė siuntimą pasidaryti magnetinį rez. bei kitą siuntimą į Kauno klinikas pas endokrinologą. Bėda ta, kad nežinau pas ką registruotis g.gif Ir eilės ten labai ilgai reikia laukti ?
Be to, noriu paklausti, gal kuri esat susidūrusi su gydytoju V. Šidlausku. Klausiu dėl to, kad šis gydytojas atvažiuoja į miūsų miestą balandžio viduryj. Nereikėtų tuomet vykti į Kauną. g.gif

Nuo bromkr jokių pašalinių pojūčių nejaučiu. Man jis kaip vitaminas pasidarė rolleyes.gif
Diagnozės tikslios nežinau, ant vieno siuntimo parašė - prolaktinoma, o ant kito - hyperprolaktinemija.

Antras mėnuo nebegeriu bromkr, tai iškart jaučiu ovuliaciją ir folikulus augant. Ko geriant labai retai būdavo.
maika
QUOTE(aureka @ 2012 03 31, 21:48)
Va man toks kvailas klausimas iskilo del jo vartojimo ir alkoholio taures  blush2.gif Nusimato iv baliuku, tai net nezinau kaip cia....
*

Man tik pirmą rytą buvo prastai nuo jo - gal kad per staigiai pašokau iš lovos. Dar buvo blogai kai alkoholio taip rimčiau nei taurė vyno pavartojau hihihi.gif Tai dabar žinau arba alkoholis, arba tabletė (nu taip būna kartą-du per metus) rolleyes.gif O nuo taurės vyno nieko nebus irnesakyk.gif
fenk-ju
Sveikos mergytes, as su savo prolaktinu irgi kovoju. Trumpai: kai nepavyko pastoti pasidariau tyrimus PRL buvo virs 1200. Tada paskyre gerto po 1 tabletyte bromokriptino. Nusipirkau, geriu, bet panorau suzinoti priezastis del ko kyla. Taigi prasidejo keliones po gydytojus. Esme, kad niekas man nedaro siuntimo MRT. KMUKe endokrinologe liepe nutraukti bromokriptino gerima, nes nemato poreikio man jo gerti, nes vien tai kad tik padidejes prolaktinas man prolaktinomos diagnozuoti negali. Tipo gali buti dar ir su ginekologinem bedom susije..
Tai va nebegeriu as to bromokriptino, bet pradejo labai svaigti galva.. Ar jums mergytes yra taip buve, kad jei pajauciat kad kyla PRL kad svaigtu galva?
Reikes vel pasitikrinti tyrimus jauciu, kad bus uzkile virs normu. Radvile man kaip tik atvirksciai, kai nustojau gerti br, tai nustojau jausti foliu augima ir O. doh.gif
kosemanai
Sekasi neblogai, savijauta gera, nestumas nevargina. Jei ne pilvukas ir vaikucio judesiai tai ir nesijausciau nescia biggrin.gif Augam po truputi nestuke.gif ir laukiu didziosios dienos smile.gif
Seip geriu bromokriptina, po ketvirti du kart dienoje, nes buvo pradeja vel skaudeti galva, nors ir dabar karts nuo karto jauciu keista maudima. Konsultavausi su KMUK endokrinologais tai nuramino, liepe nekreipti demesio i prolaktino kieki ir megautis nestumu, nebent mano pacios savijauta labai pablogetu t.y. pradetu smarkiai skaudeti galva atsirastu svaigimas, pykinimas smile.gif po gimdymo liepe pasidaryti MRT smile.gif bet Kauno klinikose MRT eiles nezmoniskos. Mano eile 2013 metais ir tai tiksliai datos nezinau, nes teks pasiskambinti lapkriti ir pasitikslinti. Tai MRT darysiu Vilniuje.
Seip esu puikiai nusiteikusi ir todel gerai jauciuosi.
Linkiu visoms optimizmo ir sulaukti savo stebuklelio 2.gif
Jautruolė
QUOTE(Radvilė @ 2012 04 02, 08:11)
Labas rytas  4u.gif

Turiu ir aš problemų su prolaktinu. Nuolat n metų gerdavau brompkriptiną po vieną tabletę prieš miegą, buvo endokrinoologė prieš n metų paskyrusi. Reziume - kol geriu, tol prolaktinas normoj, bet jei negeriu  - sukyla. taip ir žaidžiu ištisai. Dabar nusprendžiau rimčiau išsitirti. Vietinė endokrinologė davė siuntimą pasidaryti magnetinį rez. bei kitą siuntimą į Kauno klinikas pas endokrinologą. Bėda ta, kad nežinau pas ką registruotis  g.gif Ir eilės ten labai ilgai reikia laukti ?
Be to, noriu paklausti, gal kuri esat susidūrusi su gydytoju V. Šidlausku. Klausiu dėl to, kad šis gydytojas atvažiuoja į miūsų miestą balandžio viduryj. Nereikėtų tuomet vykti į Kauną.  g.gif

Nuo bromkr jokių pašalinių pojūčių nejaučiu. Man jis kaip vitaminas pasidarė  rolleyes.gif
Diagnozės tikslios nežinau, ant vieno siuntimo parašė - prolaktinoma, o ant kito - hyperprolaktinemija.

Antras mėnuo nebegeriu bromkr, tai iškart jaučiu ovuliaciją ir folikulus augant. Ko geriant labai retai būdavo.
*

Sveikutė,
gal pavėluotai atsakysiu apie dr. Šidlauską-mačiau, užklausei. Aš pas jį lankausi nuo gruodžio mėnesio.Pradžioje l.išgąsdino (atseit, pakitimai skydliaukėje), paėmė biopsiją, laukiau dvi savaites ats. kaip ant adatų doh.gif Ačiū D, nieko blogo nerado( padidėjusi skydl. ir PRL aukštokas, kai negeriu vaisto), dabar reguliariai lankausi pas jį ir tikrinam skydliaukės veiklą.Man jis patinka-taktiškas, ramus, žino ką daro ir svarbiausia- nusimano nevaisingumo srityje smile.gif Sėkmės.
Beje, nuo Bromo nejaučiu šalutinio poveikio-gal pradžioje, pirmąsias savaites kai gėriau, pykino, o dabar nebe mirksiukas.gif
aureka
QUOTE(aureka @ 2012 03 31, 20:48)
Na mano diagnoze hipofizes mikroadenoma 3x2mm.Sunkiai sekasi pastot, o jei pastoju ankstyvas persileidimas.Tai pradejom tyrimus daryt.Pas genetikus.Vyra tyrem.AFS -buvo neigiamas, bet aspirina paskyre gert.Su skydliauke viskas gerai.Kiti hormonai normose, O va prolaktinas pakiles-746.Paskyre magnetini rezonansa ir rado  doh.gif Dar pakartotinai paeme krauja prolaktinui.Ketvirtadieni rezultatai.
Paskyre ta slykstuka vaista.Tai kaip matau daugumai ne kas nuo jo.Va man toks kvailas klausimas iskilo del jo vartojimo ir alkoholio taures  blush2.gif Nusimato iv baliuku, tai net nezinau kaip cia....
*

o mano atsakymas gan idomus,pakartotinas prolaktinas 207 blink.gif Gyd nelabai suprato.Vaistus liepe gert del augliuko.
Jei prolaktinas normalus, tai nebezinau kokios priezastys doh.gif
maika
QUOTE(kosemanai @ 2012 04 03, 21:45)
Sekasi neblogai, savijauta gera, nestumas nevargina.
*

thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(aureka @ 2012 04 11, 13:45)
o mano atsakymas gan idomus,pakartotinas  prolaktinas  207  blink.gif Gyd nelabai suprato.Vaistus liepe gert del augliuko.
Jei prolaktinas normalus, tai nebezinau kokios priezastys  doh.gif
*

Kokią ciklo dieną PRL tyrimas darytas?
Arba gal vaistai sureguliavo PRL, o su laiku gal sunaikins ir prolaktinomą 4u.gif
aureka
QUOTE(maika @ 2012 04 11, 20:21)
thumbup.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Kokią ciklo dieną PRL tyrimas darytas?
Arba gal vaistai sureguliavo PRL, o su laiku gal sunaikins ir prolaktinomą  4u.gif
*

Apie 30 diena buvo.Nors sake nesvarbu kokia diena.O tas ir idomiausia, kad as vaistu dar net nebuvau pradejus gert.Ta diena kai eme krauja, man juos tik parase smile.gif
maika
QUOTE(aureka @ 2012 04 11, 21:44)
Apie 30 diena buvo.Nors sake nesvarbu kokia diena.O tas ir idomiausia, kad as vaistu dar net nebuvau pradejus gert.Ta diena kai eme krauja, man juos tik parase  smile.gif
*

hihihi.gif
Vieniems svarbi ciklo diena, kitiems ne. Nesuprasi čia irnesakyk.gif
Nu jo, įdomiai čia gavosi hihihi.gif Aš tai kitam cikle pakartočiau tyrimą ax.gif
Radvilė
QUOTE(Jautruolė @ 2012 04 11, 11:02)
Sveikutė,
gal pavėluotai atsakysiu apie dr. Šidlauską-mačiau, užklausei. Aš pas jį lankausi nuo gruodžio mėnesio.Pradžioje l.išgąsdino (atseit, pakitimai skydliaukėje), paėmė biopsiją, laukiau dvi savaites ats. kaip ant adatų doh.gif Ačiū D, nieko blogo nerado( padidėjusi skydl. ir PRL aukštokas, kai negeriu vaisto), dabar reguliariai lankausi pas jį ir tikrinam skydliaukės veiklą.Man jis patinka-taktiškas, ramus, žino ką daro ir svarbiausia- nusimano nevaisingumo srityje smile.gif Sėkmės.
Beje, nuo Bromo nejaučiu šalutinio poveikio-gal pradžioje, pirmąsias savaites kai gėriau, pykino, o dabar nebe mirksiukas.gif
*

labai ačiū už atsakymą 4u.gif
Mačiau, kad jis Kaune priima. Planuoju vykti, nes į mano miestą jis tik birželį atvažiuos dabar. Buvo atvykes praeitą šeštadienį, bet negalėjau eiti, nes dar tyrimas nepadarytas. doh.gif
Tu privačiai lankaisi ? Eilės ten didelės ? 4u.gif
Man labai įdomu, ką jis naujo pasakytų. Musėt - ir toliau gerk bromkriptiną kol pastosi unsure.gif
Reiks ryt pasiskambinti. unsure.gif
mergele22
Sveikos merginos,

Gal kas turit parduoti Cabaser ar Dostinex? Būtų man geriau 1mg ar 2mg ir kuo didesnė pakuotė.
Žiūriu, kad keletas merginų pardavinėja, bet jau galiojimas nebetinka.
Aš pati anksčiau siųsdavausi internetu, bet dabar man tame psl nebeišeina parsisiųsti, o vaistukų beturiu tik 2 sav., tad skubiai reikia. Gal kartais yra tokių merginų, kurios siunčiasi internetu ir galėtų parsiųsti?
mamyteJ
Sveikos mamytes ir norincios jomis buti 4u.gif

Truputeli paskaiciau tema. Bet tikriausiai as cia visai ne nepritampu prie jusu.. unsure.gif

Panasiai pries metus man t.p. gine buvo skyrusi bromokriptina,todel,kad gera pusmeti negalejau pastoti. Nuejau pasikonsultuoti ir kai pamate ,kad issipaudzia pieno is karto juos skyre. Bet nedare jokio tyrimo.(Pienas buvo uzsilikes nuo pirmojo nestumo)
60 tabl. isgeriau per menesi ir po to is karto pastojau net du kartus,bet nesekmingai.. Antras nestumas buvo jau 10 sav. po kurio man vel issispaudzia po maza laseli pieno.. doh.gif Bet si karta nebeskyre bromokriptino,tik liepe reguliariai atlikti namu darbus ir laukti rezultatu. Taciau pradejau vel nerimauti,nes jau 3-cias menuo ,kaip niekas nesigauna... schmoll.gif
Norejau paprasyti,gal galit pakomentuoti mano situacija? Gal man vel reiketu pagerti BRO..? Dabar neturiu galimybes apsilankyti pas gine,todel tuo tarpu ir kreipiuosi i jus.

4u.gif

kosemanai
QUOTE(mamyteJ @ 2012 06 01, 13:59)
Norejau paprasyti,gal galit pakomentuoti mano situacija? Gal man vel reiketu pagerti BRO..? Dabar neturiu galimybes apsilankyti pas gine,todel tuo tarpu ir kreipiuosi i jus.

4u.gif
*

Mano nuomone reiktu atlikti išsamų kraujo tyrimą t.y. nustatyti kiek hormonu pas tave yra t.y. ar prolaktinas viršija normas ar ne. Savavališkai pradėti gerti bromokriptina tikrai nepatarciau. Cia reiktu konsultuotis su endokrinologu.

Mano atveju kadangi proloktinas buvo labai didelis tai bomokriptina geriau net iki 16 nestumo savaites, kad nutraukus staigiai vaistu vartojimą nebūtų persileidimo.
mamyteJ
QUOTE(kosemanai @ 2012 06 03, 12:22)
Mano nuomone reiktu atlikti išsamų kraujo tyrimą t.y. nustatyti kiek hormonu pas tave yra t.y. ar prolaktinas viršija normas ar ne. Savavališkai  pradėti gerti bromokriptina tikrai nepatarciau. Cia reiktu konsultuotis su endokrinologu.

Mano atveju kadangi proloktinas buvo labai didelis tai bomokriptina geriau net iki 16 nestumo savaites, kad nutraukus staigiai vaistu vartojimą nebūtų persileidimo.
*

Na taip... Aciu uz nuomone 4u.gif Kai tik galesiu is karto leksiu pas gydytoja ir prasysiu ,kad darytu ka nors,jeigu vis dar nesiulis jokiu tyrimu.

Aukit sveiki 4u.gif wub.gif
Laur.
Ačiū.
maika
QUOTE(kosemanai @ 2012 06 03, 12:22)
*

Jau sūnelis ant rankų wub.gif Labai sveikinu 4u.gif
Kaip prolaktinas? Ką dėl prolaktinomos? ax.gif
siaures meskute
kosemanai , didziausi ir nuosirdziausi sveikinimai sulaukus savo dziaugsmelio wub.gif aukit sveiki ir laimingi 4u.gif
kosemanai
Ačiū už sveikinimus. Mažylis gimė sveikas ir stiprus biggrin.gif
Kolkas po gimdymo nesidariau jokių tyrimų, bet jauciu, kad prolaktinas tikrai labai didelis, nes kaip speju del didelio prolaktino kiekio turejau labai didelių bėdų su krutine. Teko, net antibijotikus gerti. O šiuo metu ir bromokriptina geriu net po tris tabletes bet laktacija t.y. pieno nemažėja . Po truputi pradėsiu darytis tyrimus: ir prolaktino, ir MRT smile.gif tada žiūrėsiu kaip kas. O savijauta kolkas gera.
Viotinola
QUOTE(kosemanai @ 2012 06 09, 20:58)
Ačiū už sveikinimus. Mažylis gimė sveikas ir stiprus biggrin.gif
Kolkas po gimdymo nesidariau jokių tyrimų, bet jauciu, kad prolaktinas tikrai labai didelis, nes  kaip speju del didelio prolaktino kiekio turejau labai didelių bėdų su krutine. Teko, net antibijotikus gerti. O šiuo metu ir bromokriptina geriu net po tris tabletes bet laktacija t.y. pieno nemažėja . Po truputi pradėsiu darytis tyrimus: ir prolaktino, ir MRT smile.gif tada žiūrėsiu kaip kas. O savijauta kolkas gera.
*

Kaip smagu matyti tokias zinutes smile.gif Olialia, menkas malonumas kai prasiseda bedos su krutine doh.gif O pati maitini suneli? Gal del to nemazeja pieno? Tfu, tfu, tfu kazkaip bedu pavyko su pieno kiekiu isvengti...
Brituska
Labas mergytes, nustatė ir man prolaktinomą (hipofizio adenomą)- rado augliuką.
Nepastoju jau 4 metai, pasak gydytojų viskas gerai, išskyrus padidėjusį prolaktiną, bandyta 4 kartus IUI - nesėkimingai. Tuo metu gerdavau bromkriptiną, po 1 tab. Bet niekas nesekė, ar jisai tikrai krenta.
Dabar kai jau kreipiausi į endo, dėl galvos skausmų, ir ištyrė iki galo priežastis kodėl padidėjęs prolaktinas.
Viotinola
QUOTE(Brituska @ 2012 07 09, 12:19)
Nepastoju jau 4 metai, pasak gydytojų viskas gerai, išskyrus padidėjusį prolaktiną, bandyta 4 kartus IUI - nesėkimingai. Tuo metu gerdavau bromkriptiną, po 1 tab. Bet niekas nesekė, ar jisai tikrai krenta.
Dabar kai jau kreipiausi į endo, dėl galvos skausmų, ir ištyrė iki galo priežastis kodėl padidėjęs prolaktinas.
*

Laba,

kokio dydzio augliuka rado? unsure.gif
maika
*

Koks dabar prolaktinas? Bromokriptino šiuo metu negeri?
kosemanai
Dabar jau kreipiausi į endo, dėl galvos skausmų, ir ištyrė iki galo priežastis kodėl padidėjęs prolaktinas.
*

Bent jau gerai, kad dabar zinai priezasti kas yra ir tai galima gydyti. Tik nesigazdink viskas cia gerai ir nera pasaulio pabaiga. Viskas pagydoma ir tai nera kazkas labai bloga. Tikrai tau galima padeti jei ne vaistais tai operacija. Tikriausiai tau dare MRT kad nustate prolaktinoma, tai siulyciau paimti nuotraukas ir pasikonsultuoti su neurochirurgu. Nes pernai kai man nustate jauciausi tikrai siaubingai, jau prisigalvojus buvau visokiu nesamoniu. As taip pat turejau prolaktinoma bet pernai geguze sekmingai man ja isoperavo (nes buvo virs centimetro dydzio) o sias metais geguze jau supuoju savo stebukleli.
Taip kad tikrai tik nesijaudink smile.gif

Beje norejau pasidziaugti tuo kad atlikus MRT nusiraminau, nestumas neturejo blogu pasekmiu ir prolaktinoma neataugo. O prolaktinas siuo metu 1600. Maitinu, bet su krutimis vargstu vis karts nuo karto pakyla temperatura iki 39 g.gif
Brituska
QUOTE(Viotinola @ 2012 07 09, 11:25)
Laba,

kokio dydzio augliuka rado?  unsure.gif
*

darė MRT, parašyta 0,22x0,6 cm diametro
PRL yra 1275, dabar pradėjau kerti bromkr. po pusę tab. taip kas 7 dienas didindama dozę iki 2 tab. per dieną.
Papildyta:
QUOTE(kosemanai @ 2012 07 09, 12:11)
Bent jau gerai, kad dabar zinai priezasti kas yra ir tai galima gydyti. Tik nesigazdink viskas cia gerai ir nera pasaulio pabaiga. Viskas pagydoma ir tai nera kazkas labai bloga. Tikrai tau galima padeti jei ne vaistais tai operacija. Tikriausiai tau dare MRT kad nustate prolaktinoma, tai siulyciau paimti nuotraukas ir pasikonsultuoti su neurochirurgu. Nes pernai kai man nustate jauciausi tikrai siaubingai, jau prisigalvojus buvau visokiu nesamoniu. As taip pat turejau prolaktinoma bet pernai geguze sekmingai man ja isoperavo (nes buvo virs centimetro dydzio) o sias metais geguze jau supuoju savo stebukleli.
Taip kad tikrai tik nesijaudink smile.gif

Beje norejau pasidziaugti tuo kad atlikus MRT nusiraminau, nestumas neturejo blogu pasekmiu ir prolaktinoma neataugo. O prolaktinas siuo metu 1600. Maitinu, bet su krutimis vargstu vis karts nuo karto pakyla temperatura iki 39  g.gif
*

ir aš jau po visų tų ligoninių ir diagnozių prisigalvojau visokių baisiausių dalykų...reikia man jau ir pas nervų gydytoją schmoll.gif nes kartais užeina tokie baimės priepuoliai, rankos kojos dreba, toks jausmas kad traukuliai eitu per visą kūną...
smagu Jums, kad po visų vargų pagaliau turite Stebuklą 4u.gif
Viotinola
QUOTE(Brituska @ 2012 07 09, 13:19)
darė MRT, parašyta 0,22x0,6 cm diametro
PRL yra 1275, dabar pradėjau kerti bromkr. po pusę tab. taip kas 7 dienas didindama dozę iki 2 tab. per dieną.
*

Nu va, gerk vaistukus kaip paskirta wink.gif , darykis PRL ir nesinervink smile.gif

Kosemanai, skaitinejau, kad operuotis rekomenduojama nuo 1 cm. O pati vaistus gerei pries operacija? Gal ir minejai, nepamenu blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Brituska @ 2012 07 09, 13:24)
ir aš jau po visų tų ligoninių ir diagnozių prisigalvojau visokių baisiausių dalykų...reikia man jau ir pas nervų gydytoją  schmoll.gif  nes kartais užeina tokie baimės priepuoliai, rankos kojos dreba, toks jausmas kad traukuliai eitu per visą kūną...
smagu Jums, kad po visų vargų pagaliau turite Stebuklą  4u.gif
*

Ir as turejau streso wink.gif Bet kai pasiskaitinejau daugiau, pakalbejau su gydytojais,susipazinau su liga, nerimas praejo wink.gif Tikrai , Brituska, nera viskas taip blogai.
maika
QUOTE(Brituska @ 2012 07 09, 13:24)
ir aš jau po visų tų ligoninių ir diagnozių prisigalvojau visokių baisiausių dalykų...
*

Nusiramink 4u.gif
Gėriau bromokriptiną ir manoji 6 mm prolaktinoma per metus dingo ax.gif PRL normose, bet vaistus ir toliau jau dar metus geriu mastau.gif
Viotinola
QUOTE(maika @ 2012 07 09, 13:43)
Nusiramink  4u.gif
Gėriau bromokriptiną ir manoji 6 mm prolaktinoma per metus dingo  ax.gif PRL normose, bet vaistus ir toliau jau dar metus geriu  mastau.gif
*

Geeeeeeras bigsmile.gif Vadinasi, kad dings augliukas ir tokia galimybe yra bigsmile.gif Man per nestuke.gif padidejo verysad.gif 1mm, nors gydytojas sake, kad gali buti paklaidos reikalas. Mat MR dariausi tik 2 kartus.
maika
QUOTE(Viotinola @ 2012 07 09, 13:59)
Geeeeeeras  bigsmile.gif  Vadinasi, kad dings augliukas ir tokia galimybe yra  bigsmile.gif Man per  nestuke.gif  padidejo  verysad.gif 1mm, nors gydytojas sake, kad gali buti paklaidos reikalas. Mat MR dariausi tik 2 kartus.
*

Tikrai taip bigsmile.gif Ir pati buvau gerokai nustebinta bigsmile.gif
Nepergyvenk, iš tikrųjų juk kas tas 1 mm 4u.gif
Viotinola
QUOTE(maika @ 2012 07 09, 18:50)
Tikrai taip  bigsmile.gif Ir pati buvau gerokai nustebinta  bigsmile.gif
Nepergyvenk, iš tikrųjų juk kas tas 1 mm  4u.gif
*

Na pas mane jau 8mm, tai rezerve dar 2 mm turi iki makroadenomos bijau.gif , o norisi ne vienturteli auginti ax.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.