Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

QUOTE(kosemanai @ 2012 06 03, 12:22)
Mano atveju kadangi proloktinas buvo labai didelis tai bomokriptina geriau net iki 16 nestumo savaites, kad nutraukus staigiai vaistu vartojimą nebūtų persileidimo.

Jau sūnelis ant rankų wub.gif Labai sveikinu 4u.gif
Kaip prolaktinas? Ką dėl prolaktinomos? ax.gif
Atsakyti
kosemanai , didziausi ir nuosirdziausi sveikinimai sulaukus savo dziaugsmelio wub.gif aukit sveiki ir laimingi 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už sveikinimus. Mažylis gimė sveikas ir stiprus biggrin.gif
Kolkas po gimdymo nesidariau jokių tyrimų, bet jauciu, kad prolaktinas tikrai labai didelis, nes kaip speju del didelio prolaktino kiekio turejau labai didelių bėdų su krutine. Teko, net antibijotikus gerti. O šiuo metu ir bromokriptina geriu net po tris tabletes bet laktacija t.y. pieno nemažėja . Po truputi pradėsiu darytis tyrimus: ir prolaktino, ir MRT smile.gif tada žiūrėsiu kaip kas. O savijauta kolkas gera.
Atsakyti
QUOTE(kosemanai @ 2012 06 09, 20:58)
Ačiū už sveikinimus. Mažylis gimė sveikas ir stiprus biggrin.gif
Kolkas po gimdymo nesidariau jokių tyrimų, bet jauciu, kad prolaktinas tikrai labai didelis, nes  kaip speju del didelio prolaktino kiekio turejau labai didelių bėdų su krutine. Teko, net antibijotikus gerti. O šiuo metu ir bromokriptina geriu net po tris tabletes bet laktacija t.y. pieno nemažėja . Po truputi pradėsiu darytis tyrimus: ir prolaktino, ir MRT smile.gif tada žiūrėsiu kaip kas. O savijauta kolkas gera.

Kaip smagu matyti tokias zinutes smile.gif Olialia, menkas malonumas kai prasiseda bedos su krutine doh.gif O pati maitini suneli? Gal del to nemazeja pieno? Tfu, tfu, tfu kazkaip bedu pavyko su pieno kiekiu isvengti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viotinola: 28 birželio 2012 - 13:55
Labas mergytes, nustatė ir man prolaktinomą (hipofizio adenomą)- rado augliuką.
Nepastoju jau 4 metai, pasak gydytojų viskas gerai, išskyrus padidėjusį prolaktiną, bandyta 4 kartus IUI - nesėkimingai. Tuo metu gerdavau bromkriptiną, po 1 tab. Bet niekas nesekė, ar jisai tikrai krenta.
Dabar kai jau kreipiausi į endo, dėl galvos skausmų, ir ištyrė iki galo priežastis kodėl padidėjęs prolaktinas.
Atsakyti
QUOTE(Brituska @ 2012 07 09, 12:19)
Labas mergytes, nustatė ir man prolaktinomą (hipofizio adenomą)- rado augliuką.
Nepastoju jau 4 metai, pasak gydytojų viskas gerai, išskyrus padidėjusį prolaktiną, bandyta 4 kartus IUI - nesėkimingai. Tuo metu gerdavau bromkriptiną, po 1 tab. Bet niekas nesekė, ar jisai tikrai krenta.
Dabar kai jau kreipiausi į endo, dėl galvos skausmų, ir ištyrė iki galo priežastis kodėl padidėjęs prolaktinas.

Laba,

kokio dydzio augliuka rado? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Brituska @ 2012 07 09, 12:19)
Labas mergytes, nustatė ir man prolaktinomą (hipofizio adenomą)- rado augliuką.
Nepastoju jau 4 metai, pasak gydytojų viskas gerai, išskyrus padidėjusį prolaktiną, bandyta 4 kartus IUI - nesėkimingai. Tuo metu gerdavau bromkriptiną, po 1 tab. Bet niekas nesekė, ar jisai tikrai krenta.
Dabar kai jau kreipiausi į endo, dėl galvos skausmų, ir ištyrė iki galo priežastis kodėl padidėjęs prolaktinas.

Koks dabar prolaktinas? Bromokriptino šiuo metu negeri?
Atsakyti
QUOTE(Brituska @ 2012 07 09, 12:19)
Labas mergytes, nustatė ir man prolaktinomą (hipofizio adenomą)- rado augliuką.
Nepastoju jau 4 metai, pasak gydytojų viskas gerai, išskyrus padidėjusį prolaktiną, bandyta 4 kartus IUI - nesėkimingai. Tuo metu gerdavau bromkriptiną, po 1 tab. Bet niekas nesekė, ar jisai tikrai krenta.
Dabar jau kreipiausi į endo, dėl galvos skausmų, ir ištyrė iki galo priežastis kodėl padidėjęs prolaktinas.


Bent jau gerai, kad dabar zinai priezasti kas yra ir tai galima gydyti. Tik nesigazdink viskas cia gerai ir nera pasaulio pabaiga. Viskas pagydoma ir tai nera kazkas labai bloga. Tikrai tau galima padeti jei ne vaistais tai operacija. Tikriausiai tau dare MRT kad nustate prolaktinoma, tai siulyciau paimti nuotraukas ir pasikonsultuoti su neurochirurgu. Nes pernai kai man nustate jauciausi tikrai siaubingai, jau prisigalvojus buvau visokiu nesamoniu. As taip pat turejau prolaktinoma bet pernai geguze sekmingai man ja isoperavo (nes buvo virs centimetro dydzio) o sias metais geguze jau supuoju savo stebukleli.
Taip kad tikrai tik nesijaudink smile.gif

Beje norejau pasidziaugti tuo kad atlikus MRT nusiraminau, nestumas neturejo blogu pasekmiu ir prolaktinoma neataugo. O prolaktinas siuo metu 1600. Maitinu, bet su krutimis vargstu vis karts nuo karto pakyla temperatura iki 39 g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kosemanai: 09 liepos 2012 - 12:15
QUOTE(Viotinola @ 2012 07 09, 11:25)
Laba,

kokio dydzio augliuka rado?  unsure.gif

darė MRT, parašyta 0,22x0,6 cm diametro
PRL yra 1275, dabar pradėjau kerti bromkr. po pusę tab. taip kas 7 dienas didindama dozę iki 2 tab. per dieną.
Papildyta:
QUOTE(kosemanai @ 2012 07 09, 12:11)
Bent jau gerai, kad dabar zinai priezasti kas yra ir tai galima gydyti. Tik nesigazdink viskas cia gerai ir nera pasaulio pabaiga. Viskas pagydoma ir tai nera kazkas labai bloga. Tikrai tau galima padeti jei ne vaistais tai operacija. Tikriausiai tau dare MRT kad nustate prolaktinoma, tai siulyciau paimti nuotraukas ir pasikonsultuoti su neurochirurgu. Nes pernai kai man nustate jauciausi tikrai siaubingai, jau prisigalvojus buvau visokiu nesamoniu. As taip pat turejau prolaktinoma bet pernai geguze sekmingai man ja isoperavo (nes buvo virs centimetro dydzio) o sias metais geguze jau supuoju savo stebukleli.
Taip kad tikrai tik nesijaudink smile.gif

Beje norejau pasidziaugti tuo kad atlikus MRT nusiraminau, nestumas neturejo blogu pasekmiu ir prolaktinoma neataugo. O prolaktinas siuo metu 1600. Maitinu, bet su krutimis vargstu vis karts nuo karto pakyla temperatura iki 39  g.gif


ir aš jau po visų tų ligoninių ir diagnozių prisigalvojau visokių baisiausių dalykų...reikia man jau ir pas nervų gydytoją schmoll.gif nes kartais užeina tokie baimės priepuoliai, rankos kojos dreba, toks jausmas kad traukuliai eitu per visą kūną...
smagu Jums, kad po visų vargų pagaliau turite Stebuklą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brituska: 09 liepos 2012 - 12:20
QUOTE(Brituska @ 2012 07 09, 13:19)
darė MRT, parašyta 0,22x0,6 cm diametro
PRL yra 1275, dabar pradėjau kerti bromkr. po pusę tab. taip kas 7 dienas didindama dozę iki 2 tab. per dieną.

Nu va, gerk vaistukus kaip paskirta wink.gif , darykis PRL ir nesinervink smile.gif


Kosemanai, skaitinejau, kad operuotis rekomenduojama nuo 1 cm. O pati vaistus gerei pries operacija? Gal ir minejai, nepamenu blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Brituska @ 2012 07 09, 13:24)
ir aš jau po visų tų ligoninių ir diagnozių prisigalvojau visokių baisiausių dalykų...reikia man jau ir pas nervų gydytoją  schmoll.gif  nes kartais užeina tokie baimės priepuoliai, rankos kojos dreba, toks jausmas kad traukuliai eitu per visą kūną...
smagu Jums, kad po visų vargų pagaliau turite Stebuklą  4u.gif

Ir as turejau streso wink.gif Bet kai pasiskaitinejau daugiau, pakalbejau su gydytojais,susipazinau su liga, nerimas praejo wink.gif Tikrai , Brituska, nera viskas taip blogai.
Atsakyti
QUOTE(Brituska @ 2012 07 09, 13:24)
ir aš jau po visų tų ligoninių ir diagnozių prisigalvojau visokių baisiausių dalykų...

Nusiramink 4u.gif
Gėriau bromokriptiną ir manoji 6 mm prolaktinoma per metus dingo ax.gif PRL normose, bet vaistus ir toliau jau dar metus geriu mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(maika @ 2012 07 09, 13:43)
Nusiramink  4u.gif
Gėriau bromokriptiną ir manoji 6 mm prolaktinoma per metus dingo  ax.gif PRL normose, bet vaistus ir toliau jau dar metus geriu  mastau.gif

Geeeeeeras bigsmile.gif Vadinasi, kad dings augliukas ir tokia galimybe yra bigsmile.gif Man per nestuke.gif padidejo verysad.gif 1mm, nors gydytojas sake, kad gali buti paklaidos reikalas. Mat MR dariausi tik 2 kartus.
Atsakyti