Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

QUOTE(Glamour @ 2012 10 26, 00:17)
pritariu, rutguda, tavo pamąstymams. mirksiukas.gif

mirksiukas.gif
Aišku, nereikėtų priimti to kaip 100% tiesos ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Na va, as pakartojau savo prolaktina.Buvo 27cd.Tai jis cia geras pas mane skaitosi?Pirma karta buvo 746 kai norma (102-496).Po sio tyrimo dariausi rezonansa ir rado mikro adenoma. Tyrima pakartojau buvo 207 kai norma (105-548)
O dabar toks atsakymas
Prolaktinas (PRL) 9,07
ng/mL
(x21.2mIU/L)
Folikulinė fazė 4.5 - 33
Ciklo vidurys 6.3 - 46
Liuteininė fazė 4.9 - 40
1-as nėšt. trimestr. 3.2 - 43
2-as nėšt. trimestr. 13 - 166
3-as nėšt. trimestr. 13 - 318
Atsakyti
aureka, ka sako daktarai? Skirs kokį gydymą, ar tik lieps stebėti PRL ?
Atsakyti
Sveikos, mergaitės 4u.gif Gal galit rekomenduoti endokrinologą Vilniuje? Gal kuri lankotės pas Agnę Abraitienę ar Saulių Grigonį? Reikia pasikonsultuot dėl PRL...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gintare*: 05 gruodžio 2012 - 14:09
QUOTE(*Gintare* @ 2012 12 05, 15:06)
Sveikos, mergaitės  4u.gif Gal galit rekomenduoti endokrinologą Vilniuje? Gal kuri lankotės pas Agnę Abraitienę ar Saulių Grigonį? Reikia pasikonsultuot dėl PRL...


Aš lankausi pas Lina Zabulienę, ji konsultuoja Antakalnio poliklinikoj, su siuntimu nemokamai. Aišku, dar buvau tik du kart, paskyrė gydymą,dabar laukiam rezultato ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rutguda @ 2012 12 05, 15:24)
Aš lankausi pas Lina Zabulienę, ji konsultuoja Antakalnio poliklinikoj, su siuntimu nemokamai. Aišku, dar buvau tik du kart, paskyrė gydymą,dabar laukiam rezultato ax.gif

Nu va, užsiregistravau pirmadieniui pas ją ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

baigiau maitint dukrą prieš 1,5 metų. Mėnesinės atsirado, reguliarios, krūtys sumažėjo, nusiskundimų jokių, bet.. vis vonioj pastebiu, kad spustelėjus spenelius pasirodo pieno lašeliai.... Ar čia man jau nerimauti???? sad.gif
Atsakyti
QUOTE(JN @ 2012 12 14, 10:46)
Sveikos merginos,

baigiau maitint dukrą prieš 1,5 metų. Mėnesinės atsirado, reguliarios, krūtys sumažėjo, nusiskundimų jokių, bet.. vis vonioj pastebiu, kad spustelėjus spenelius pasirodo pieno lašeliai.... Ar čia man jau nerimauti???? sad.gif

Labas, mano prolaktinas yra ties virsutine normos riba, bet niekada is speneliu nebego skystis.Manyciau, kad konsultacija su gyd. tavo atveju nepakenktu...
Atsakyti
aš pagaliau prisiruošiau MRT atlikti ir man prolaktinomos nerado, bet PRL padidėjęs.
Geros žinios, bet... liekame toje pačioje neatsakytų kalusimų stadijoje.
Atsakyti
Sveikos,
turiu ir as klausimuka del prolaktino smile.gif
Buvo pas mane padidejes iki 31 ( norma iki 25 ), geriau Bromocriptina sumazejo per menesi iki 6 smile.gif Tik pradejus geri vaistus menesines buvo trumpenes ( po ju tikrino ekoskopu ovuliacija vyko ) o dabar isvis veluoja ( testa dariausi neigiamas sad.gif ) ar gali but del vastu? ar testas blogas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2012 12 16, 22:29)
aš pagaliau prisiruošiau MRT atlikti ir man prolaktinomos nerado, bet PRL padidėjęs.
Geros žinios, bet... liekame toje pačioje neatsakytų kalusimų stadijoje.



Man taip pat Hipofizis normoje, bet prolaktinas padidejes, gydytoja sako, kad hipofizis vis vien jo gamina per daug. korteleje raso Prolaktinoma.
Atsakyti
Aš jau susitaikiau, kad vaistai visam gyvenimui turbūt.
Papildyta:
QUOTE(gagniete @ 2013 01 02, 14:11)
Sveikos,
turiu ir as klausimuka  del prolaktino smile.gif
Buvo pas mane padidejes  iki  31 ( norma iki 25 ), geriau  Bromocriptina  sumazejo per menesi iki 6 smile.gif Tik  pradejus geri vaistus menesines buvo  trumpenes ( po ju tikrino  ekoskopu ovuliacija vyko ) o dabar isvis veluoja ( testa dariausi  neigiamas sad.gif ) ar gali but del vastu? ar testas blogas  biggrin.gif


Po kelių dienų pakartok vėl testą. Gal dar nerodė.
O vėluoti gali ir nuo kitų priežasčių. Šiaip dėl vaistų neturėtų vėluoti mmm. Nebent išlindo kokia kita bėda. Jei visgi mmm nepasirodys, teks kreiptis į daktarus. Tikėkimės čia tau naujametinė dovanėlė - kūdikėlis bus ta priežastis.
Atsakyti