Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

QUOTE(kosemanai @ 2011 04 19, 14:01)
Sveikos,
man nustatyta prolaktinoma, auglys apie 12 mm PRL kiekis 9600 (mIU/I) kai norma iki 600.
Esu nusprendusi daryti operacija. Norėjau pasiklausti gal yra čia tokių, kurioms jau buvo atlikta ši operacija. Mane labai jau neramina ir gazdina tai. Operacijai ryžausi vien dėl to, kad po bromokriptino vartojimo auglys niekur nedingsta, o po vaistu vartojimo operacijos sekme sumazeja (t.y. tikimybė kad auglys ataugs isauga 20%)
Gal kas visa tai jau praejo ir gali pasidalinti savo patirtimi

Gal jau opercija numatyta ar jau padaryta??? Butu ydomu suzinoti kaip sekasi...


Vat ir man ydomu ar yra pakaitalu BR, gal zolines kokios, nors kas nors. Kai pagalvoju, kad pora menesiu reiks tampti neigaliu zmogum, mane is proto varo. O dar vasara, kai daug kur vaziuot reikia, ir vaikas namie sad.gif Nesuprantu, pirma karta kai egriau vaistus, nu ne taip blogai buvo...praktiskai dozes padidinimas jautesi 2-3 dienas, o dabar is lovos pasikelt negaliu...jau nekalbu apie pasirupinima namais ar seimos nariais. Operuotis dabar kaip beviltiska, nebent jau reikes. Internete jokios info nerandu apie gydyma kuo kitu sad.gif
Atsakyti
verysad.gif as irgi nezinau ka daryti su tuo bromkriptinu ...reikia dirbti ir vasara su vyru norisi praleisti smagiai o nuo to vaisto tikrai tampi neigali ligone ....as nei suns negaliu i lauka isvesti ...nei dirbti darbe su klientais mesiu as ta vaista lauk vasarai jauciu pradesiu nuo rudens ne taip gal sunku bus kai uz lango bus prastesnis oras ....
Atsakyti
QUOTE(panele_roze @ 2011 06 19, 11:38)
verysad.gif as irgi nezinau ka daryti su tuo bromkriptinu ...reikia dirbti ir vasara su vyru norisi praleisti smagiai o nuo to vaisto tikrai tampi neigali ligone ....as nei suns negaliu i lauka isvesti ...nei dirbti darbe su klientais mesiu as ta vaista lauk vasarai jauciu pradesiu nuo rudens ne taip gal sunku bus kai uz lango bus prastesnis oras ....

Aš jau apie 1,5 metų geriu šį vaistą. Kad prisitaikyčiau prie jo prireikė gal pusės metų, bet man labiausiai padėjo, kai atitaikė dozę ir kai ryte gerti pradėjau po visą tabletę, o vakare po pusę. Čia vis dėl to reikia kantrybės gydantis su šiuo vaistu. Visą tą laiką tyriausi kas mėnesį, po to kas du . Dabar bus jau kokie trys keturi mėmesiai praėję, kai vėl tirsiuosi.
Atsakyti
Man nuo sito vaisto tai is vis jokiu salutiniu poveikiu, tas pats kas as jo negerciau. Tik, zinoma sureguliavo PRL , siuo metu 120. Dabar gyd.pasake, kad jau tureciau pastoti, ko zinoma labai trokstu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2011 06 19, 15:12)
Aš jau apie 1,5 metų geriu šį vaistą. Kad prisitaikyčiau prie jo prireikė gal pusės metų, bet man labiausiai padėjo, kai atitaikė dozę ir kai ryte gerti pradėjau po visą tabletę, o vakare po pusę. Čia vis dėl to reikia kantrybės gydantis su šiuo vaistu. Visą tą laiką tyriausi kas mėnesį, po to kas du . Dabar bus jau kokie trys keturi mėmesiai praėję, kai vėl tirsiuosi.

O koks pas Jus PRL?
pas mane buvo apie 700 ir gine sake, kas prie tokiu skaiciu neskiria... bet paskaiciau SM, kad norint pastoti turi buti 200...
Atsakyti
Pas mane buvo 800,tai gyd.is kart paskyre bromkriptina, pradzioj po 1 tab.dabar po puse tab.
Atsakyti
smile.gif as po viena vakare geriau kokia savaite ir neistveriau ....sutinku reikia kantrybes ,norejau paklausti kiek matau jei prolaktinas nenukris iki normos tai pastot be sansu?
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2011 06 16, 15:21)
Gal jau opercija numatyta ar jau padaryta??? Butu ydomu suzinoti kaip sekasi...


As jau po operacijos. Praejo jau mėnuo. Esu labai patenkinta Kauno kliniku medikais ir visu personalu, tikrai nuostabūs ir savo darbą išmanantys žmonės.
Pati operacija praejo sklandžiai, didžiausias vargas buvo tai, kad po to reikejo keleta dienu kviepuoti per burna, šitą pernešti buvo tikrai sunku.
Prolaktino kiekis po operacijos sumazejo nuo 9456 iki 2393. Po menesio atliko papildoma tyrima tai vel kaip ir padidejo prolaktinas 2528. Tai israse Bromocriptina. Po keliu savaiciu vaziuosiu vėl į Kauną konsultuotis.

QUOTE(Viotinola @ 2011 06 16, 15:21)
Vat ir man ydomu ar yra pakaitalu BR, gal zolines kokios, nors kas nors.....

pakaitalas yra tai DOSTINEX(veiklioji mežiaga kabergolinas) tik jie žymiai brangesni ir kainuoja apie 200 Lt. Taciau mano endokrinologe sake kad galima analogiškų vaistų su kabergolinu nusipirkti Baltarusijoje žymei pigiau.
Šiuos vaistus reikia vartoti rečiau maždaug viena karta per savaite ir nuo ju nebuna tokio žalutinio poveikio kaip nuo Bromocriptino.

Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2011 06 19, 19:25)
O koks pas Jus PRL?
pas mane buvo apie 700 ir gine sake, kas prie tokiu skaiciu neskiria... bet paskaiciau SM, kad norint pastoti turi buti 200...



man buvo apie 1000 ar net 1500. Nebepamenu jau.
Atsakyti
Birzelio men. buvo virs 400... tai vis tik endokrinologas israse bromkriptino - dabar vakarais geriu po ketvirti, paskui po puse. Tai jokio pasalinio poveikio nejauciu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimoza:): 27 birželio 2011 - 21:20
As taip pat jokio salutinio efekto nuo bromocriptino nepastebejau, gal todel kad geriu pries pat miega. Taip man pasiule endokrinologe.
Atsakyti
QUOTE(kosemanai @ 2011 06 23, 15:59)
pakaitalas yra tai DOSTINEX(veiklioji mežiaga kabergolinas) tik jie žymiai brangesni ir kainuoja apie 200 Lt. Taciau mano endokrinologe sake kad galima analogiškų vaistų su kabergolinu nusipirkti Baltarusijoje žymei pigiau.
Šiuos vaistus reikia vartoti rečiau maždaug viena karta per savaite ir nuo ju nebuna tokio žalutinio poveikio kaip nuo Bromocriptino.

Apie Dostinex esu girdejus, tik jo kaina apie 450 lt man sake.

Kaip suprantu po operacijos vistiek reiks naudoti BR sad.gif Vargelis.

QUOTE(kosemanai @ 2011 06 28, 14:00)
As taip pat jokio salutinio efekto nuo bromocriptino nepastebejau, gal todel kad geriu pries pat miega. Taip man pasiule endokrinologe.

Pries miega negaliu gerti sad.gif tada prasideda bemieges nakteles doh.gif

Kazkodel LT kalba niekur nerandu apie maisto produktus, kurie mazina PRL kieki g.gif Panasu, kad mazai kas domisi sia liga sad.gif ir be vaistu jokios alternatyvos nesiulo sad.gif

Anglu kalba yra info apie produktus, bet pati sudarineti savo meniu ir uzsiimti savigyda kazkaip nedrasu doh.gif Nors gal sakau iki gydytojo vizito (spalio men) vertetu pameginti g.gif gal neprisizaisciau su maistu unsure.gif Ir vis geriau nei nieko nedaryti....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viotinola: 01 liepos 2011 - 12:05