Įkraunama...
Įkraunama...

Mano vyras - tolimųjų reisų vairuotojas

QUOTE(romaievamatilda @ 2011 12 13, 08:19)
Mano vyras ne furistas, bet truputi paskaiciau, tai nurimkit mielos moterys, vyras medikas arba policininkas, arba karininkas, arba koks jureivis irgi visokiu ten buna. Be to, vyras ir bedarbiu budamas  sugeba nueit i sona, taip, kad profesija cia ne prie ko biggrin.gif Ne visi tokie jau nelaikantis savo kelniu klyno. Tai tiek, nesinervinkit ir mylekit savo furistus:)


Beabejo kad profesija ne prie ko, kalba eina apie tai, kad ne kiekvienas furistas gali išbūti be sekso apie mėn. ar daugiau, užtai ir ieško nuotykių, tik pabrėžiu, kad nevisi tokie, o kad yra neištikimų tarp jų tai faktas. smile.gif
Atsakyti
kažkoks ten......per tv kalbėjo , kad mes LT turim standartus , ir kad labai daug yra vienišų moterų , nes negali išsirinkti sau draugo
nes fūristas , statybininkas ,taxsistas - ne standartas
standartas pas mus -prokuroras ,teisėjas,kariškis bigsmile.gif
bet po tų profesijų man kažkaip dar reiktų darašyt -pedofilas mirksiukas.gif
todėl nuomonė yra tik nuomonė - o ne pagrįstas faktas

o dėl to kad moteris sako kad jos vyras ištikimas bigsmile.gif tai jos teisė thumbup.gif thumbup.gif

o kokia teisė kitoms sakyt kad yra kitaip ? gal kuri žinot jos vyrą geriau nei ji ?gal jūs stovėjot Lenkijos gale ir registravot kiek per dieną pravažiuojančių fūrų stoja pakelėse o kiek ne ? o jei ir taip .tai gal jos buvo iš tų, kur nestojo mirksiukas.gif
Atsakyti
Vienas pazystamas furistas (antros puses neturi) perka cia meile uz pinigus,sako reise neturi kada lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

O siaip del to kad moterys tiki savo vyrais-tai manau kad bet kurioje normalioje seimoje turi buti pasitikiejimas.As savo vyru pasitikiu ir nesvarbu koki darba jis dirba (dabar jis TRV,bet pries tai dirbo cia).
Taip pat zinau seimu-kur vyras dirba cia,kiekviena diena buna namie,bet eina i kaire o zmona galvoja kad jie ideali seima. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džakonda': 13 gruodžio 2011 - 11:34
QUOTE(Laukinė orchidėja @ 2011 12 13, 11:42)
Beabejo kad profesija ne prie ko, kalba eina apie tai, kad ne kiekvienas  furistas gali išbūti be sekso apie mėn. ar daugiau, užtai ir ieško nuotykių, tik pabrėžiu, kad nevisi tokie, o kad yra neištikimų tarp jų tai faktas. smile.gif



Bet ir ne kiekvienas vyras nakvodamas namie kiekviena nakti ir "gaudamas" ta seksa pasitenkina tik tuo. Vistiek kitiems negana. O man tai keista, kaip vyrai nupaisomi tik tokiais judanciais primatais (aisku, yra deja ir tokiu). Atrodo, kad cia kazkokia tragedija pabuti vyrui be sekso. Ne visi tokie aistringi, kad negali ne dienos be jo isbut. Nu gal juos taip zmonos pamyli, kad jiems menesi po to per akis, ka gi ten zinot gali.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo romaievamatilda: 13 gruodžio 2011 - 11:39
QUOTE(Skalsa** @ 2011 12 12, 20:04)
Tai apsiramink gerai,nereikia čia tau kažko įrodinėti,ne tavo problema kokie yra furistai ar kokie nėra,nieko tu nepakeisi ir neįrodysi,o  kad sakai visi ,tai nusišneki konkrečiai  smile.gif



jus gal tikrai vyro traumuojama? g.gif kazkaip nepriemat kito nuomones ir spygaujat ta pati per ta pati? Man atrodo pas jus tiek kazkokio nepilnavertiskumo ar pykcio, kad net rankos dreba rasant. Kitaip taip agresyviai nesireikstumet. Tiesiog nenormalu. Nesako moterys, kad jusu vyras jums neistikimas, bet sako tai ka ir as zinau, nes zinau ne viena ir ne penkis pavyzdzius "tobulu vyru", kurie taip elgiasi. O del minutes stabtelejimo pakeleje, zmonos nebuvo ir nebus informuojamos, nu ir nereikia. Ir toliau kuriamas darnios seimos vaizdas.
Atsakyti
QUOTE(Skalsa** @ 2011 12 12, 19:32)
Čia tik tavo nuomonė  smile.gif Su jumis sėdintys vyrai taip pat eina pas kekšes,o alga maža LT,tai užtenka tik ant murzinos stotinės kešės  mirksiukas.gif Arba dar blogiau,susiranda meilužę kuria myli ir lepina labiau nei savo žmona  smile.gif
O tave kaip suprantu blogai padarė koks furistas,kad taip plyšauji čia  biggrin.gif Arba koreis ant kaklo ir atstūmė  biggrin.gif Nes kitaip tai nesuprantama ko čia vaipaisi kaip mažvaikė  schmoll.gif  biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*visterija* @ 2011 12 13, 10:51)
kažkoks ten......per tv kalbėjo , kad mes LT turim standartus , ir kad labai daug yra vienišų moterų , nes negali išsirinkti sau draugo
nes fūristas , statybininkas ,taxsistas - ne standartas
standartas pas mus -prokuroras ,teisėjas,kariškis  bigsmile.gif
bet po tų profesijų man kažkaip dar reiktų darašyt -pedofilas  mirksiukas.gif
todėl nuomonė yra tik nuomonė - o ne pagrįstas faktas

o dėl to kad moteris sako kad jos vyras ištikimas  bigsmile.gif  tai jos teisė  thumbup.gif thumbup.gif

o kokia teisė kitoms sakyt kad yra kitaip ? gal kuri žinot jos vyrą geriau nei ji ?gal jūs stovėjot Lenkijos gale ir registravot kiek per dieną pravažiuojančių fūrų stoja pakelėse o kiek ne ? o jei ir taip .tai gal jos buvo iš tų, kur nestojo  mirksiukas.gif

aš taipat pritariu visterijai,šaunuolė biggrin.gif kiekvienas turim savo nuomonę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiesiaisviesiai @ 2011 12 26, 05:24)
jus gal tikrai vyro traumuojama? g.gif  kazkaip nepriemat kito nuomones ir spygaujat ta pati per ta pati? Man atrodo pas jus tiek kazkokio nepilnavertiskumo ar pykcio, kad net rankos dreba rasant. Kitaip taip agresyviai nesireikstumet. Tiesiog nenormalu. Nesako moterys, kad jusu vyras jums neistikimas, bet sako tai ka ir as zinau, nes zinau ne viena ir ne penkis pavyzdzius "tobulu vyru", kurie taip elgiasi. O del minutes stabtelejimo pakeleje, zmonos nebuvo ir nebus informuojamos, nu ir nereikia. Ir toliau kuriamas darnios seimos vaizdas.

tavo nuomonė apie mane man iš vis neįdomi tongue.gif Aš irgi žinau,kad vyrai eina pas kekšes ar pas nuolatinę tą pačia meilužę,bet neįskiriu jokios profesijos,taip kaip čia daroma šitoje temoje,juokinga ir tiek doh.gif tongue.gif Manykit ir toliau,kad jūsų namie sėdintys vyrai,turi mažiau pagundų nusukti į kairę,nei furistai irnesakyk.gif naivuolės biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skalsa**: 03 sausio 2012 - 00:23
Po tiek laiko vėl atsiverčiau šią temą - kaip supratau didžiausias skaudulys ir jautri tema visoms (net ne furistų žmonoms biggrin.gif ) - tai vyro ištikimybė - nepriklauosmai nuo jo profesijos. Nors man pvz. net ne tame temos esmė buvo ir teisingai sakot - norėdamas nueiti į šoną vyras nebūtinai turi dirbti vairuotoju, čia net nediskutuotina aksioma.
Jeigu pavyktų vėl prikelti temą, būtų įdomu iš furistų žmonų/draugių sužinoti daugiau jų šeimyninio gyvenimo niuansų - tiesiog kaip vaikai reaguoja į tai kad tėčio ištisai nėra namie, kaip tvarkotės vienos buityje, kai visi namai ant jūsų pečių, ką veikiate vakarais kai vyro nėra šalia, su kuom aptariate šeimos problemas, su kuom tariatės dėl pirkinių ir kt. Aišku, gal klausimai ir juokingi - bet vis ne apie "antrą galą"... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita77 @ 2012 03 22, 09:15)
Po tiek laiko vėl atsiverčiau šią temą - kaip supratau didžiausias skaudulys ir jautri tema visoms (net ne furistų žmonoms biggrin.gif ) - tai vyro ištikimybė - nepriklauosmai nuo jo profesijos. Nors man pvz. net ne tame temos esmė buvo ir teisingai sakot - norėdamas nueiti į šoną vyras nebūtinai turi dirbti vairuotoju, čia net nediskutuotina aksioma.
Jeigu pavyktų vėl prikelti temą, būtų įdomu iš furistų žmonų/draugių sužinoti daugiau jų šeimyninio gyvenimo niuansų - tiesiog kaip vaikai reaguoja į tai kad tėčio ištisai nėra namie, kaip tvarkotės vienos buityje, kai visi namai ant jūsų pečių,  ką veikiate vakarais kai vyro nėra šalia, su kuom aptariate šeimos problemas, su kuom tariatės dėl pirkinių ir kt. Aišku, gal klausimai ir juokingi - bet vis ne apie "antrą galą"... biggrin.gif


klausimai tikrai juokingi g.gif vaikai ilgisi tėčio,žmona ilgisi vyro,buityje manau tvarkomės kaip ir visos,su šluota ir pirmyn,o pasitarti kai iškyla klausimų galim su vyrais,turim tokius stebuklingus aparačiukus kaip "mobilieji telefonai". Vakarais guldom vaikus ir gulam miegoti pačios. Būna kartais labai sunku,bet juk nesižudysi tai ir gyveni žmogus toliau taip kaip moki...
Atsakyti
Sveikos,as susidomejau sia tema,mano vyras irgi furistas, dirba kol kas po Lietuva, bet iesko geresnio apmokamo darbo i tolimus reisus,bet nieks nepriima be patirties ,graudu. O alga gauna maza 1300lt ,darbas atsakyngas ir pavojingas, dirba nuo ryto iki vakaro, uz virsvalandzius nemoka , ziauru. Gal galetumet pasakyti kurios furu imones neapgaudineja su pinigais? galit rasyti i emaila nerami.pakrante@gmail.com buciau dekinga
Atsakyti
QUOTE(jutela @ 2011 03 27, 14:42)


Sveikos, likimo drauges.Mano vyras dar nelabai senai isidarbino tolimuju reisu vairuotoju.Kolkas man sis isbandymas labai sunkus, o kai pasiklausai, kad nemazai furistu seimu skiriasi, visai nemalonu pasidaro.Kaip sekasi jums?

skaityk , kad seimai pindec g.gif
Atsakyti