Įkraunama...
Įkraunama...

Mano vyras - tolimųjų reisų vairuotojas

As tik rasau, ka man sake. Vyras dirbo pries tai kituose darbuose, ir nu nebuvo, kad visi su kuriais dirbo, eitu i kaire. Aisku budavo atveju apie kuriuos papasakotu. Bet sitam darbe, tai..
Sokiravo butent tas, kad pazystu vyro kolega, galima sakyt ideali seima, demesys, meile, zmona labai pasitiki vyru, abu rupinasi vienas kitu, vaikai.. kaip cia ir rase, kad dar geresnis pasidare. O jis maza to, kad darbe kas vakara isgeria, tai kitoj sali turi moteri, gal net pavadinciau, antrus namus. Man gaunasi toks kaip ir netikras gyvenimas. Labai gaila jo zmonos. Jis grizta po reiso, ji laukia.. Tik nezinau, ar moterys kai kurios nujaucia (gal zino), bet joms "tas pats", ar nenutuokia. Ir kaip tai suzinoti galima. Labai bijau tokios situacijos..

Atsakyti
Laimingų Naujų mielos tolimųjų reisų vairuotojų žmonos smile.gif Tegu neprailgsta laikas belaikant keturias namų kertes ir laukiant, kol sugrįš mūsų vairuotojėliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amukas @ 2012 12 28, 19:23)
As tik rasau, ka man sake. Vyras dirbo pries tai kituose darbuose, ir nu nebuvo, kad visi su kuriais dirbo, eitu i kaire. Aisku budavo atveju apie kuriuos papasakotu. Bet sitam darbe, tai..
Sokiravo butent tas, kad pazystu vyro kolega, galima sakyt ideali seima, demesys, meile, zmona labai pasitiki vyru, abu rupinasi vienas kitu, vaikai.. kaip cia ir rase, kad dar geresnis pasidare. O jis maza to, kad darbe kas vakara isgeria, tai kitoj sali turi moteri, gal net pavadinciau, antrus namus. Man gaunasi toks kaip ir netikras gyvenimas. Labai gaila jo zmonos. Jis grizta po reiso, ji laukia.. Tik nezinau, ar moterys kai kurios nujaucia (gal zino), bet joms "tas pats", ar nenutuokia. Ir kaip tai suzinoti galima. Labai bijau tokios situacijos..

Jusu vyras labai neprotingai elgiasi, kad jums visa tai pasakoja lotuliukas.gif o gal kaip tik gudriai tipo jie visi blogieciai, o as tik vienas sventas bigsmile.gif , nu kazkaip mano vyrui niekas, matyt, taip nesipasakoja, arba jis man nepasakoja, kitu paslapciu schmoll.gif . Ir kada ten taip tiek kalbetis apie ta intyumu gyveniam su nepazystamaisiais? g.gif
As gyvendama Airijoj irgi ivairiu variantu maciau, kai buna vyrai turi drauges ten ir grista pas zmonas i Lt, kai turi daug draugiu, kai net gyvena poros kartu airijoj, o paskui abu grista i atskiras seimas Lietuvoj biggrin.gif doh.gif Bet maciau ir tokiu, kurie isbuna vos ne metus vieni ir tikrai istikimi, nu nebent jau ziauriai uzsislapsitine ir net namo kaimynai nieko nezino:) Vienas rusas, net sake ,mes su zmona susitarem ,kai atskirai tai atskirai, del to vienas kito nieko neklausinejam, kai kartu tai kartu, nes jie gi is vis retai ten gristi gali, o sialia kambari jo draugas ukrainietis visiskai saziningai nieko neturejo ir vykdavo pas zmona. TAigi kam kaip patinka 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vytevyte @ 2012 12 31, 20:08)
Laimingų Naujų mielos tolimųjų reisų vairuotojų žmonos  smile.gif  Tegu neprailgsta laikas belaikant keturias namų kertes ir laukiant, kol sugrįš mūsų vairuotojėliai smile.gif

4u.gif Ir tau LAimingu NAuju drinks_cheers.gif
Atsakyti
Jusu vyras labai neprotingai elgiasi, kad jums visa tai pasakoja lotuliukas.gif o gal kaip tik gudriai tipo jie visi blogieciai, o as tik vienas sventas bigsmile.gif

4u.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Nei neprotingas nei gudrus, tiesiog "ntipiskas". biggrin.gif Del ko anksciau labai pykdavau ant jo (kad nesilinksmina, niekur neina ir pan.. ), dabar paziurejus ir paskaicius apie kitus, bent jau kolkas labai dziaugiuosi... O pasakoja manau, kad is iprocio, kai susipazinom sufomavom tokius butent santykius smile.gif ir del to, kad as vienintelis zmogus sukuriuo jis "sneka".
Atsakyti
QUOTE(amukas @ 2013 01 02, 20:43)
. O pasakoja manau, kad is iprocio, kai susipazinom sufomavom tokius butent santykius smile.gif ir del to, kad as vienintelis zmogus sukuriuo jis "sneka".

Arba del to, kadgalvotumet,jog jis kazkoks vienintelis doras,taip nebuna. Nelabai suvokiu, kam pasakoti zmonai, kad visi eina isskyrus mane g.gif Nebuna taip gi. Mes darbe pasnekedavom, bet ir tai ne iki visisku smulkmenu, bet namuose jie nei paskaodavo,nei sakydavo,kad kiti taip daro.Kam inesti nerimo? na nuejo tai nuejo,gara nuleist reik visiems. Kam apkrauti zmona, kuri niekaip negali padeti,bei negali vazineti kartu visada. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*liūtė* @ 2013 01 02, 22:13)
Arba del to, kadgalvotumet,jog jis kazkoks vienintelis doras,taip nebuna. Nelabai suvokiu, kam pasakoti zmonai, kad visi eina isskyrus mane g.gif  Nebuna taip gi. Mes darbe pasnekedavom, bet ir tai ne iki visisku smulkmenu, bet namuose jie nei paskaodavo,nei sakydavo,kad kiti taip daro.Kam inesti nerimo? na nuejo tai nuejo,gara nuleist reik visiems. Kam apkrauti zmona, kuri niekaip negali padeti,bei negali vazineti kartu visada. ax.gif

Pasakoja ir man,na ir kas ,niekas nuo to nesikeičia schmoll.gif reikia pasitikėti vienas kitu,mylėti ir gerbti,tada nerūpės ką daro kiti tongue.gif
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif

Bandziau ieskoti, bet neradau, gal yra atskira tema, furistems - moterims?
Atsakyti
QUOTE(Kutveliukas @ 2013 02 25, 13:14)
Sveikos visos  4u.gif

Bandziau ieskoti, bet neradau, gal yra atskira tema, furistems - moterims?

Yra bendraminčiuose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(TaiRa** @ 2013 02 25, 15:08)
Yra bendraminčiuose  mirksiukas.gif

aš tai supratau,kad čia moteris vairuojanti vilkiką ieško bendraminčių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Komilfo* @ 2013 02 25, 16:14)
aš tai supratau,kad čia moteris vairuojanti vilkiką ieško bendraminčių  mirksiukas.gif


teisingai supratote, tenais irgi randu tik furistu zmonu tema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kutveliukas @ 2013 02 25, 20:52)
teisingai supratote, tenais irgi randu tik furistu zmonu tema smile.gif

Tai gal del to,ak dmazai toki darba dirbanciu moteru?Tai atidarykit nauja 4u.gif KAip suprantu pati dirbat? KAip sekasi? As kiek zinau tai daugiausia porom vaziuoja...
Atsakyti
QUOTE(Kutveliukas @ 2013 02 25, 19:52)
teisingai supratote, tenais irgi randu tik furistu zmonu tema smile.gif

tuomet manau bendraminčių reikėtų ieškoti skyrelyje darbas gal g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti