Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Mano vyras - tolimųjų reisų vairuotojas
Supermamų klubas > Tarp mūsų, mergaičių... > Vyrai ir moterys
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
jutela
Pasidalinkikime patirtim
Papildyta:
QUOTE(jutela @ 2011 03 27, 14:40)
Pasidalinkikime patirtim
*

Sveikos, likimo drauges.Mano vyras dar nelabai senai isidarbino tolimuju reisu vairuotoju.Kolkas man sis isbandymas labai sunkus, o kai pasiklausai, kad nemazai furistu seimu skiriasi, visai nemalonu pasidaro.Kaip sekasi jums?
meskute :)
Sveikute! Na mano vyras ne tolimu reisu vairuotojas,bet padetis panasi.Jau sesti metai bus kai gyvenam panasiu ritmu, dvi savaites namie - trys menesius isvykes. Neseniai gime antra dukryte biggrin.gif Be proto sunku ,bet aplinkybes(cia reikia padekoti musu vyriausybei verysad.gif siais laikais LT sunku gaut normaliai apmokama darba.na patys suprantat kokia situacija LT.) vercia vyra dirbti svetur.Buvo visko ,bet dabar apsipratau ir gyvenu su ta mintim... NES TAIP REIKIA...
*Pampuška*
Sveikutes smile.gif

Mano vyras toki darba dirba jau ne vieni metai. Pirmus metus budavo labai sunku ji isleisti i reisa, bet ipratau.
Kaip bebutu, tai nera tas darbas, kuri noreciau,kad jis dirbtu. Esam puse metu vede, norisi seimos, bet kai pagalvoji,kad didziaja dali laiko tenka praleisti vienai, tai siek tiek pristabdo. Dabar grizo po 7 savaiciu nebuvimo, o valdzia praejus kelioms dienoms, jau vel veja vaziuoti. Tas mane nervina labiausiai. Gerai,kai namie pabuna koki menesiuka, nes kitu atveju, tai negali nieko planuot, niekur isvaziuot.
Vienintelis dalykas, kuris leidzia su tuo taikstytis, tai geras atlyginimas. Ir kaip as sakau, geriau taip negu,kad puse metu namie nebutu ir atvaziuotu tik keletui savaiciu blush2.gif
secret_lover_
Mano tėtis tolimųjų reisų vairuotojas.. Pati pradžia buvo sunki tiek mamai, tiek pačiam tėčiui, tiek man.. Praėjus laiko tarpui viskas tapo įprasta, ir tarkim dabar matant tėtį namuose, pasidaro labai keista biggrin.gif ir maždaug: " kada išvažiuoji? " Susigyvenom su ta mintim ir dabar neįsivaizduoju jo dirbančio kitokiį darbą ax.gif Reikia pratintis ir laukti 4u.gif
jutela
mes tai jau beveik 5metai vede, auginam 3 metu sunu. Tai va dviem linksmiau nei vienai nuolatos namuose sedeti. As ir kartais keikiu ta musu valstybe, nes cia tupedamas zmogus nieko negali uzdirbti, o seimai reikia juk nemazai. Va pati turiu aukstaji issilavinima, dirbu valstybineje istaigoje ir gaunu juokinga atlyginima.O vyras uzdirba nemazai, tik va namuose retas svecias.

Jurga26
Mano vyras irgi "furistas", tik nezinau ar ilgareisininkas skaitosi? 4u.gif nes jo reisas neilgi, trunka savaite...tada, jei valdzia gerai nusiteikusi gali 1 diena pabut namie, jei ne - tada 2-3 val ir vel isvyksta... bet ...taip vazineja 2 savaites, o 1 namie, ir vel 2 vaziuoja, 1 - namie smile.gif
jutela
Maniskis isvaziuoja mazdaug 2savaitems, grizes kelias dienas pabuna ir vel atgal.Po dvieju tokiu suvazinejimu pabuna kokias 5 dienas.Niekas savaites namuose neleidzia buti, varo kuo greiciau atgal verysad.gif
vijamija
Mano vyras kažkada dirbo furistu, tiesa, gal tik kokį pusmetį, nes man to pakako, kad paskelbčiau ultimatumą: šis darbas ar šeima. Ir nieko blogo tame darbe nemačiau, tiesiog tokie išsiskirimai ne mano charakteriui.

Virbalė
MB anksciau dirbo darba, kuris daznai pareikalaudavo savaitems isvaziuoti komandiruotems i kita miesta. Is pradziu buvo sunku, laukdamasi vaikiuko, grizusi po darbo pasijusdavau labai vienisa. Jis grizes is komandiruotes vis stebedavosi, kaip paaugo pilvukas ax.gif Bijojau, kad atejus gimdymo terminui, nebutu kur nors isvykes. Bet prie to pripranti. MB pakeite darba, dabar visa laika buna namuose, o kartais taip noretusi, kad vel nors trumpam kur nors isvyktu biggrin.gif
Pati dirbau tarptautinio transporto imoneje, teko tiesiogiai dirbti su tolimuju reisu vairuotojais. Girdedavau ju tarpusavio kalbas grizus is reisu, juokelius... Taigi galiu pasakyti, kad viskas labai priklauso nuo paties zmogaus. Nes tikrai teko girdeti, kad keletas ju isvyke turedavo visai kitus gyvenimus. Ypac tie, kurie vaziuodavo i Rytus ir vadinami "senais vilkais" toje prifesijoje. Skusdavosi, jeigu ilgesni laika neatsirasdavo kokio ilgesni laika trunkancio reiso. Bet tikrai budavo ir tokiu (ypatingai neseniai pradejusiu dirbti tokio pobudzio darba ir jaunu, neseniai sukurusiu seimas), kurie budavo issiilge savo seimu, zmonu, namu. Taigi viskas labai priklauso nuo paties zmogaus, jo vertybiu, kodel jis dirba toki darba ir, zinoma, nuo santykiu seimoje smile.gif
sepallaa
Labas 4u.gif Mano vyras isidarbino vadinamuoju furistu g.gif dabar kolkas po lietuva dirbs, paskui laukia tikri tolimieji reisai verysad.gif Nezinau, kaip reiks but vienai su dukryte verysad.gif Kaip reiks susitaikyt su tuo verysad.gif
jutela
QUOTE(sepallaa @ 2011 04 06, 15:25)
Labas 4u.gif  Mano vyras isidarbino  vadinamuoju furistu g.gif  dabar kolkas po lietuva dirbs, paskui laukia tikri tolimieji reisai verysad.gif  Nezinau, kaip reiks but vienai su dukryte verysad.gif Kaip reiks susitaikyt su tuo verysad.gif
*

Kaip sako, kad ir suo kariamas pripranta.Va mes su suneliu jau pripratom, nera lengva, bet uztat kaip gera buna, kai po ilgo laukimo tetis grizta biggrin.gif
jovitel12
na nzn, as nenoreciau kad maniskis butu tolimu reisu vairuotoju. maniskis buvo karta komandiruoteje, vaziavo su lengva masina i belgija. tai papasakojo kas darosi lenkijoje...... vaziuoji per miskeli ir kas keli kilometrai stovi pagundos "zvaigzdutes". na nzn kai papasakojo tai jauciu geriau kad nedirbtu visai negu dirbtu vairuotoju...
A.N.Onimas
Mano du pazistami pradejo dirbti furiskais , vien del to ,kad isaugoti santuoka .
Kitaip butu issiskyre , o taip isvaziuoja ,pailsi vienas nuo kito . Alternnatyva skyryboms biggrin.gif
isejus111
zinau pora kur vyras jau kokia 10m isvazineja i reisus, bent is paziuros laimingai gyvena.
SheMe
Vyras prieš 3-4 mėn įsikūrė firmą ir vežioja krovinius į užsienį. Pirmadienį išvažiuoja ir dažniausiai šeštadieniui grįžta. Tada vėl pirmadienį išvažiuoja. O per savaitgalį tvarkosi įmonės reikalus, mašiną remontuoja ir pan. doh.gif Kai kūrėsi firmą niekam neprieštaravau, nes čia buvo jo svajonė. Bet dabar imu galvoti ar aš noriu tokio gyvenimo, gyvenimo be vyro. Kaip ir turiu vyrą, kaip ir neturiu g.gif Mūsų vaikutis dar tik nepilnai 2 metukų, tai ką jam vargšiukui galvoti, kai tėvą mato į savaitę tik pusantros paros.. ale "savaitgalinis tėtis" gaunasi. Gaila vaiko unsure.gif Taigi taigi, vat tokie nevisai optimistiškas mano požiūris į tolimųjų reisų vairuotojus biggrin.gif
Patikimas
QUOTE(SheMe @ 2011 09 07, 00:25)
Vyras prieš 3-4 mėn įsikūrė firmą ir vežioja krovinius į užsienį. Pirmadienį išvažiuoja ir dažniausiai šeštadieniui grįžta. Tada vėl pirmadienį išvažiuoja. O per savaitgalį tvarkosi įmonės reikalus, mašiną remontuoja ir pan.  doh.gif Kai kūrėsi firmą niekam neprieštaravau, nes čia buvo jo svajonė. Bet dabar imu galvoti ar aš noriu tokio gyvenimo, gyvenimo be vyro. Kaip ir turiu vyrą, kaip ir neturiu g.gif Mūsų vaikutis dar tik nepilnai 2 metukų, tai ką jam vargšiukui galvoti, kai tėvą mato į savaitę tik pusantros paros.. ale "savaitgalinis tėtis" gaunasi. Gaila vaiko unsure.gif  Taigi taigi, vat tokie nevisai optimistiškas mano požiūris į tolimųjų reisų vairuotojus biggrin.gif
*

Na čia jau žiauroka..Kiti būna gauna atostogų į mėn po savaitę ar pan..tai dar nėra taip blogai.
SheMe
QUOTE(Patikimas @ 2011 09 09, 23:01)
Na čia jau žiauroka..Kiti būna gauna atostogų į mėn po savaitę ar pan..tai dar nėra taip blogai.
*

Kartais leidžia sau savaitę pailsėti, kai mašina apgenda ir reikalaujasi remonto. Bet per tą saivaitę, kol mašina tvarkoma ir nevažiuoja į reisą, jis tvarkosi įmonės reikalus. Atsibunda 9val ryte ir grįžta 21val vakare. Vat toks ir pailsėjimas, praktiškai nulinis. Žinoma, gaila jo, kad tiek vargsta, tačiau psichologiškai ir man tenka iškęsti nemažai, užgriūna ant pečių visi namų reikalai, vaikui turi atstoti tiek motiną tiek tėvą. Gal užjausčiau vyrą ir labiau, bet kai žinau, kad čia jo savanoriškas pasirinkimas dirbti tokį darbą, tai tos užuojautos minimalistinė kruopelytė. unsure.gif
liah
QUOTE(jutela @ 2011 03 27, 12:42)
Pasidalinkikime patirtim
Papildyta:

Sveikos, likimo drauges.Mano vyras dar nelabai senai isidarbino tolimuju reisu vairuotoju.Kolkas man sis isbandymas labai sunkus, o kai pasiklausai, kad nemazai furistu seimu skiriasi, visai nemalonu pasidaro.Kaip sekasi jums?
*

oho,sunkus isbandymai laukia,sunki to vyro dalia..toki darba dirbant
Austejos*Mamyte
Sveikos smile.gif
Mano situacija tokia pati.Esam dar jauni,tad neturejom tvirto pagrindo po kojom. Kai pastojau,pradejo dirbt tolimuju reisu vairuotoju,tai buvo beprotiskai sunku,visur viena..
Dabar neseniai pagimdziau mergyte,nebesijauciu tokia vienisa,jau essame dviese rolleyes.gif ..
Maniskis darbo grafikas nestebuklingas..isvaziuoja menesiui,grizta,pabuna 2 o kartais net visas 5 dienas.. ir vel i reisa... Aisku beproto pasiilgstam vienas kito,bet islaukti visa menesi ir nepaluzti yra sunku.. Kol kas dar laukausi,bet palyginus dar nedaug laiko praejo smile.gif Tikiuosi jog pasitaikys galimybe ir jis pakeis darba,nes nenoriu tokio gyvenimo..Sako kad nenori ir jis..
Stiprybes visoms cia esancioms,privalome susitaikyti su esama situacija,kitaip sakant su ja ''susidraugauti''.. Nereiktu pamirsti jog vyrai stengiasi ir del musu geroves 4u.gif
Austejos*Mamyte
QUOTE(Ciaburekas @ 2011 10 01, 19:48)
kas baisiau vaikui- matyt tupa teva karta i savaite ar tupa boba kasdien?
*

Baisiausiakai kai forume atsiranda tokiu kaip tu doh.gif Matai ne tau spresti kas yra tupas,kai pats ne is protinguju tarpo..
lina13
mūsų tetukas taipat furistas jau 4 metai šio darbo,mes taipat retai matomės,bet mes kiekvieną minutę stengiamės išnaudoti prasmingai kai esame kartu,išvažiuojame kur nors pailsėti,lekiam kiekvieną savaitę į kauną susitikti kol muitinasi,buvom jau su sūneliu 7mėn iškeliavę kartu per vasarą italija,austrija ir t.t suprantu kaip diamond ar dar kitas kurios jaunutės neturi dar tvirto pagrindo ir yra labai pažeidžiamos jug vaikutį vienai auginti tikrai sunku ,jums čia didžiausias išbandymas,mes jau viresni čia mūsų lauktas pagrandukas,viskas susikurta tai tik džiaugiamės ,ir grįžus stengiamės visada pabūti vieni,be artimųjų,išsipasakoti pasidžiaugti,telefonų sąskaitos kai išvažiuoja ochoo,bet taip net nepajuntam to bendravimo stygiaus,laikykitės mamytės auginkit tuos gražius žiedelius,kurie kiekvieną rytą nubudę praskaidrina nuotaiką jug nekiekvienam tą duoną lemta lengvai uždirbti ax.gif ax.gif
*Sirdele
Deja mano vyras jau gal kokius vos ne 10 metu dirba furistu.nezinau kazkaip kitakart pagalvoju atrodo pripratus bet buna daznai pagalvoju kaip mane uzknisa vienai gyvent na turiu saunia dukrele bet su vaiku dar sunkiau. viska tenka nesti ant savu peciu: namai ir visa buitis,vaikas kuris paskutiniu metu daznai sergantis o tai labai vargina.visur einam tik su dukrele - balius,prekybos centrus ir t.t. kartais labai pavargstu nuo tokio gyvenimo bet kai jam pasakau tai sako o ka cia LT gali dirbti ir uzdirbti tai kazkaip pamastai ir vel kuri laika rami.o jau nekalbu apie apkabinimus, bucinius ir seksa.siuo metu dirba 3-4 savaites o namie pabuna iki savaites bet laaaabai greit prabega.kai gryzta viskas apsivercia aukstyn kojom ritmas dienos buna kitoks kai pripranti ir vel isvaziuoja na zodziu kazin ar priprasiu kada verysad.gif
sekmes ir kantrybes visoms furistu zmonoms,draugems smile.gif
snail
QUOTE(*Sirdele @ 2011 10 11, 14:47)

sekmes ir kantrybes visoms furistu zmonoms,draugems  smile.gif
*

Sveika, ateik i musu tema, ten musu daug likimo draugiu, paplepesim , bus kartu smagiau mirksiukas.gif bendraminciuose trvz mirksiukas.gif
http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=776448
viltea

Kažkaip man atrodo jų darbe pakelės žibutės mažiausiai svarbu......

QUOTE(jovitel12 @ 2011 08 21, 23:59)
na nzn, as nenoreciau kad maniskis butu tolimu reisu vairuotoju. maniskis buvo karta komandiruoteje, vaziavo su lengva masina i belgija. tai papasakojo kas darosi lenkijoje...... vaziuoji per miskeli ir kas keli kilometrai stovi pagundos "zvaigzdutes". na nzn kai papasakojo tai jauciu geriau kad nedirbtu visai negu dirbtu vairuotoju...
*

imeldutia
nenoriu nieko irodineti ir pan.. tikrai nesakau, kad jusu vyrai ar draugai tokie yra.. tik zinau toki atveji, kai vyras furistas turejo dvi seimas.. viena cia, kita kazkur uzsieni.. ir abi moteriskes su vaikiukais galvojo, kad jis i reisus vazineja.. tai va.. dar vienas dalykas del tos pacios Lenkijos.. vasara su draugu vaziavom i Anglija mikriuku.. tai vairuotojas tokia vos ne kaip ekskursija pravede visur pakeliui biggrin.gif ka jis labiausiai akcentavo, tai butent merginas miskeliuose.. jos ten kedutes pasistaciusios sedi, zurnalus skaito.. vaziuojant per viena miskeli suskaiciavom 16 tokiu "postu", vos ne kas penkiasdesimt metru.. ir, deja, tik 3 paneles buvo laisvos.. kitur stovejo furos.. taip kad automatiskai susidaro nuomone apie furistus.. 4u.gif
lina13
na ir aš įsikišiu,kai vyrai nori kitų moterų nereikia furistu dirbti,jei jis tam linkęs tai ir kiekvieną vakarą grįžtantis laiku rodos namo,jis jų turi ne vieną atvejį žinau,o mes taipat vasarą su vyru važiavome pro lenkiją su fura , taip tai tiesa kad kas keli metrai išmėtytos plaštakės dirba ir vis matėm tik lengvosios mašinos ten sustojusios o ne vienos furos nestovėjo,nebent kai aikštelėse stovi ten jos atvežamos tai mačiau pas vieną susmirdusį senį sukriošusį įlipo dama,o visi jauni ištolo baidosi ir per racijas jų pokalbius teko girdėti,tai visi spjaudosi ne vienas nenori šeimai ligos parvešti ,tik tie prasideda su jomis kurie patys baisūs ir atsakomybės jokios arba kuriems galvelėse nėra visai gerai,girdėjau kaip vyrai diskutavo ta tema kam problemos jiems reikalingos jei netinka kas šeimoje tai lietuvoje kitų lietuvaičių užtenka,buvo toks atvejis kai prisigėrė furistas pasikvietė prastę pas save toji įpylė vaistukų ,atsibudo vyriokas nei meilės,nei pinigų nei kortelių pabandė pagauti ją atvažiavo iškviesta policija,kad kėsinosi į ją,suteneris taip sutvarkė kad mėnesį uždarytas svetimoj šalį kukavo,ta istorija per visus kolegas pasklido visi žvengė ir visiems gera pamoka,aišku visokių ir visur yra biggrin.gif biggrin.gif
RabiKa

As seniai nebeimu i galva kai kalba ta tema irnesakyk.gif biggrin.gif Tegul pasiziuri ka vyrai seimose gyvenantys isdarineja irnesakyk.gif
imeldutia
va butent.. visur visko buna.. tiesiog tie seni krienai be atsakomybes jausmo suformavo ta furistu ivaizdi, kuris visuomeneje placiai paplites g.gif
lina13
čia teisybė kad priklauso nuo santykių šeimoje daug,bet kurie jau linkę į avantiūras tai niekas nepadės ,gali rišti prie būdos ,bet jis visvien nutruks nuo grandinės.o buteliuko padarymas kompanijoje kai darosi pauzes nereikia važiuoti tai nieko blogo,aišku su protu ir tvarkingai nepadauginus,bet kai neberanda savo mašinos tai blogai jau visur su saiku,bet ne visi taip moka ax.gif
eupforia
Dirbau Europoj tolimuose reisuose du menesius. Nekalbesiu apie nezmoniska demesi, praktiskai istisa para buvau varstoma alkanu zvilgsniu. Ne pasigirti uzejau. Tas demesys daugiau vargino negu dziugino. Bet man gaila ten dirbanciu vyru... Pats jegu zydejimas. Mums visiems reikia tu paciu dalyku. Negirdejau ten budama nei vienos laimingos istorijos apie seimynini gyvenima, vyrui dirbant toki darba. Apie alkoholio vartojima nekalbu isvis... nemaciau taip gerianciu zmoniu iki tol, kol ten nepabuvau... Sunku abiems pusems, tiek moterims, tiek vyrams. Todel labai palaikau ideja, kad vyrai ten turetu dirbti su antromis pusemis. Ir pati jei dar vaziuociau ten, tai tik su draugu. O del pakeles plastakiu... ten, kur as dirbau, ju nemaciau. O siaip viskas priklauso nuo zmogaus. Kam to reikia, ras ir namie dirbdamas.
jolantamed
QUOTE(SheMe @ 2011 09 07, 00:25)
Vyras prieš 3-4 mėn įsikūrė firmą ir vežioja krovinius į užsienį. Pirmadienį išvažiuoja ir dažniausiai šeštadieniui grįžta. Tada vėl pirmadienį išvažiuoja. O per savaitgalį tvarkosi įmonės reikalus, mašiną remontuoja ir pan.  doh.gif Kai kūrėsi firmą niekam neprieštaravau, nes čia buvo jo svajonė. Bet dabar imu galvoti ar aš noriu tokio gyvenimo, gyvenimo be vyro. Kaip ir turiu vyrą, kaip ir neturiu g.gif Mūsų vaikutis dar tik nepilnai 2 metukų, tai ką jam vargšiukui galvoti, kai tėvą mato į savaitę tik pusantros paros.. ale "savaitgalinis tėtis" gaunasi. Gaila vaiko unsure.gif  Taigi taigi, vat tokie nevisai optimistiškas mano požiūris į tolimųjų reisų vairuotojus biggrin.gif
*

Ir man gaila mano vaiko tapo,todel mano vyras tapo furistu,nes prieš tai as iseidavau i darba nuo 6,15,o ateidavau 21,00 it taip 6 dienas,o sekmadieni darbus i namus nesdavau.Atsibodo doh.gif ,dabar dirbu vienam tik darbe,uzsiimu su vaiku(einam pas psichologa unsure.gif )Kaip psichologe pasake mama labiau reikalinga vaikui.As labai dziauguosi,kai mano vyras isvaziuoja.Tik sunkiai su reisais,kazkaip mazoka darbo. doh.gif
lina13
QUOTE(jolantamed @ 2011 11 23, 19:08)
Ir man gaila mano vaiko tapo,todel mano vyras tapo furistu,nes prieš tai as iseidavau i darba nuo 6,15,o ateidavau 21,00 it taip 6 dienas,o sekmadieni darbus i namus nesdavau.Atsibodo doh.gif ,dabar dirbu vienam tik darbe,uzsiimu su vaiku(einam pas psichologa unsure.gif )Kaip psichologe pasake mama labiau reikalinga vaikui.As labai dziauguosi,kai mano vyras isvaziuoja.Tik sunkiai su reisais,kazkaip mazoka darbo. doh.gif
*

žiūrint kokioje firmoje dirba,manasis tai tris ratus iš eilės pravažiuoja ir tik tada vienas ratas išeiginių tai dvi savaitės laisvos būna ir visada stengiasi ant švenčių kad laisva būtų nors tų kaip velykos kalėdos nauji metai ,tai važiuoja ir visus keturis iš eilės kad tik gautų na ir atlyginimas neblogas jau,o kad mama vaikui reikalingesnė tai ir aš taip manau biggrin.gif
Austejos*Mamyte
Gaivinu temele.. rolleyes.gif
Visdelto jei stiprus santykiai,nemanau kad vyras eis i kaire.. aisku yra tikrai baisiu furistu, kai su Mb vaziavau i kelione, tai matem visokiu fruktu doh.gif bet tikrai yra kulturingu ir issilavinusiu zmoniu, furistu tarpe,tad nereiketu nusistatyti kad jei furistas tai iskart siuksle... Nepamirskim kad kiekvienas zmogus skirtingas 4u.gif
lina13
aš lygiai tokios pat nuomonės kaip ir
Austejos*Mamyte biggrin.gif doh.gif
Austejos*Mamyte
QUOTE(lina13 @ 2011 11 28, 01:35)
aš lygiai tokios pat nuomonės kaip ir
Austejos*Mamyte biggrin.gif doh.gif
*

lina13 thumbup.gif
Labai grazus vaikucio vardas rolleyes.gif
lina13
QUOTE(Austejos*Mamyte @ 2011 11 28, 21:38)
lina13  thumbup.gif
Labai grazus vaikucio vardas  rolleyes.gif
*

ir čia tėčio sugalvotas vardas,o jam jis labai patiko kai europoje važiavo ir susipažino su kitu vairuotoju pasikalbėjo ir kartu darė prastovą,turėjo laiko pabendrauti ,sakė labai protingas,šaunus,su aukštuoju,su gerais atsiliepimais apie savo šeimą,jo vardas buvo salvijus.kai grįžo taip ir pasakė kad kito vardo nebus tik salvijus nors buvau tik 3mėnesiai kai laukiausi.tai štai kokių tėvelių furistų yra,jei jų vardus savo vaikeliui duodam,o sako kad jie tokie jau baisūs,blogi ir t.t. tikrai visokių yra,taip kaip ir kitose specialybėse dirba,vieni šeimos žmonės kiti tik dešinėn,o jei dar šeimoje traška..
**Liūtė**
Priklauso nuo santykiu, yra mandagiu, bet istikimu, tai gal 1proc. is ju visu. ax.gif
Įmonė didelė buvo, tai tikrai,iš jų visų vienas galbūt ir buvo ištikimas, visi kiti..kaip skakydavo, juk mes irgi žmonės, jei išvažiuoji 2-4savaitem,o būna reisų ir ilgesnių, norisi kažko malonaus, ne tik savo būdelėje sėdėt. g.gif
Bet nei smerkdavom, jei ką..tiesiog toks jų darbas.
petunele
QUOTE(imeldutia @ 2011 11 02, 20:22)
nenoriu nieko irodineti ir pan.. tikrai nesakau, kad jusu vyrai ar draugai tokie yra.. tik zinau toki atveji, kai vyras furistas turejo dvi seimas.. viena cia, kita kazkur uzsieni.. ir abi moteriskes su vaikiukais galvojo, kad jis i reisus vazineja.. tai va.. dar vienas dalykas del tos pacios Lenkijos.. vasara su draugu vaziavom i Anglija mikriuku.. tai vairuotojas tokia vos ne kaip ekskursija pravede visur pakeliui  biggrin.gif  ka jis labiausiai akcentavo, tai butent merginas miskeliuose.. jos ten kedutes pasistaciusios sedi, zurnalus skaito.. vaziuojant per viena miskeli suskaiciavom 16 tokiu "postu", vos ne kas penkiasdesimt metru.. ir, deja, tik 3 paneles buvo laisvos.. kitur stovejo furos.. taip kad automatiskai susidaro nuomone apie furistus.. 4u.gif
*

Kokia nesamone cia parasei...Paciai teko ne kart vaziuot i lenkus ir per lenkus,neteko kazkaip matyti...O be to retas kuris parsitempia i kabineta" kokia mergse.Maniskis ir keliauja,kai sustoja ir kartu su vyrais gramiuka padaro,patikek,issipasakoja.Tik vienas pasake,kad savo gyvenime paslydo ir labai del to gailisi.O vaziuodami laukais(kaip jie patys sako"briedkeliais")nerasi ne tik keksiu ir neretai ne gyvos dvasios...Taip kad nereik sprest apie kitus pagal savo sugedimo laipsni.
petunele
Ka zmogus nori,ta ir mato... biggrin.gif
**Liūtė**
QUOTE(petunele @ 2011 12 01, 19:27)
Ka zmogus nori,ta ir mato... biggrin.gif
*

Butu naivu, jei ateitu kokia furisto zmona ir paskaytu, taip furistai tokie biggrin.gif Naturalu juos ginti. Visose ju nakvojimo aisktelese,tu plastakiu pilna. Juk tai ju duona - furistai. Sena ir amzina tiesa.
denaxa
QUOTE(**Liūtė** @ 2011 12 01, 21:23)
Butu naivu, jei ateitu kokia furisto zmona ir paskaytu, taip furistai tokie  biggrin.gif  Naturalu juos ginti. Visose ju nakvojimo aisktelese,tu plastakiu pilna. Juk tai  ju duona - furistai. Sena ir amzina tiesa.
*

Jeigu plastakiu pilna,tai dar nereiskia,kad visi furistai jomis naudojasi doh.gif Ir tikrai ne visose aikstelese jos veisiasi...As nesu furisto zmona,tai galiu gana objektyviai spresti... smile.gif be to,teko girdeti ir kitos puses nusiskundimu,kad zmonos buna neistikimos kol vyrai reise,ir seimos isyra...daug kas meta ta darba,del seimos,nes bijo,kad zmona nepabegtu,arba del to,kad be moters negali,o plastakiu "paslaugos" nepriimtinos (tikrai ne dauguma jomis naudojasi)...visokiu istoriju buna...o tiketi kvailais susikurtais stereotipais -nesamone... doh.gif
**Liūtė**
QUOTE(denaxa @ 2011 12 01, 21:57)
Jeigu plastakiu pilna,tai dar nereiskia,kad visi furistai jomis naudojasi doh.gif Ir tikrai ne visose aikstelese jos veisiasi...As nesu furisto zmona,tai galiu gana objektyviai spresti... smile.gif be to,teko girdeti ir kitos puses nusiskundimu,kad zmonos buna neistikimos kol vyrai reise,ir seimos isyra...daug kas meta ta darba,del seimos,nes bijo,kad zmona nepabegtu,arba del to,kad be moters negali,o plastakiu "paslaugos" nepriimtinos (tikrai ne dauguma jomis naudojasi)...visokiu istoriju buna...o tiketi kvailais susikurtais stereotipais -nesamone... doh.gif
*

Tai aisku, kad visokiu. Negali absoliutinti. Mes kalbejom konkreciai apie furistus. Taip, ne visi plastakem, kiti turiu ten "drauges" susirade. As tame viriau, tad zinau.. bet tikrai buvo ir istikimu, nors dirba jau senai. Visokiu buvo. Bet kai pasakoja, kad jie taip nedaro..na baikit gi.
O del zmonu,tai taip..nuolatiniai itarimai,demesio trukumas, 4kampai ant peciu irgi padaro savo. Bet kazkaip nei vienu nei kitu nei smerkiu eni ka, ne visiems tinka, toks gyvenimo budas.
denaxa
Taip,cia jau pries kuriant seima reikia apsispresti,ar galesi taip gyventi ax.gif O as visai noreciau vyro furisto...galima butu kartu varyt... ax.gif
Vitulka
QUOTE(**Liūtė** @ 2011 12 01, 21:16)
. Mes kalbejom konkreciai apie furistus. Taip, ne visi plastakem, kiti turiu ten "drauges" susirade.
*

o kaip galima ten "drauges" susirast, jei iškrovimo vietos, stovėjimo vietos nuolat keičias?
**Liūtė**
QUOTE(Vitulka @ 2011 12 02, 19:44)
o kaip galima ten "drauges" susirast, jei iškrovimo vietos, stovėjimo vietos nuolat keičias?
*

Ne antra seima sukurti,o drauge tureti. Pastovias guodejas,nzn kaip cia ivardint. Nuo reisu priklauso, buna issikrovimo vietos +- ten pat,kas kakziek laiko.
Vitulka
QUOTE(**Liūtė** @ 2011 12 02, 20:29)
Ne antra seima sukurti,o drauge tureti. Pastovias guodejas,nzn kaip cia ivardint. Nuo reisu priklauso, buna issikrovimo vietos +- ten pat,kas kakziek laiko.
*

smile.gif
taip, furistai perka "drauges". Bet negaliu sakyt, kad visi. Jie ir šiaip mielai bendrauja su ne žmonom. Bet kiek teko bendraut su jais, jie visi buvo išsiskyrę.
bet ką labiausiai jie mėgsta, tai kilnot stikliuką doh.gif
Austejos*Mamyte
QUOTE(Vitulka @ 2011 12 02, 22:04)
smile.gif
taip, furistai perka "drauges". Bet negaliu sakyt, kad visi. Jie ir šiaip mielai bendrauja su ne žmonom. Bet kiek teko bendraut su jais, jie visi buvo išsiskyrę.
bet ką labiausiai jie mėgsta, tai kilnot stikliuką  doh.gif
*

Jus kas cia visi ekspertai ar ka? doh.gif
O vyrai kurie dirba kitoki darba tai jau nevaiksto i kaire?ir apstinentai,ane... ir dirbantys kitoki darba nesiskiria?
Tu sneki apie furistus kaip apie kazkokia kita rase,jie yra tokie patys zmones kaip ir visi..
Man pikta kai zmones sneka tai ko nezino..As nepirmus metus dirbu TRANSPORTO LOGISTIKOJ,teko paciai vaziuoti i reisus.Zmoniu yra visokiu..tie patys buhalteriai ar teisininkai bus megstantys islenkti taurele,vaikscioti i kaire...Ir Ar butinai tik furistai bus issiskyre?
P.s. Musu imonej dirbo vairuotojas kuris mego islenkti taurele(aisku tai suzinojom tik tuomet kai jis girtas islipo is geldos ir ji pagavo transportiniai...) Taip kad ilgai girtas ar pachmielnas nepavazinesi.Nepamirstam jog ipusti negali net 0.1(bent jau skandivanijoj grieztai).
P.S. As cia ne tik Vitulkai,tiesig ne ten paspaudziau atsakyti. 4u.gif
**Liūtė**
QUOTE(Austejos*Mamyte @ 2011 12 03, 19:23)
Jus kas cia visi ekspertai ar ka? doh.gif

*

Ne ekspertai, o matantys viska savo akimis.
Kad zmonom jei tobuli atrodo,tai faktas. Kitaip ir buti negali, nezinai,nesigilini ir sirdies neskauda. biggrin.gif
Kad visi geria ir yra neistikimi, tikrai ne.
Nesenai ateje dirbti,jaunavedziai ir pan, jie skuba lekia namo.
Veliau pradirbus ilgeliau, viskas keiciasi( ne pas visus). Tiesiog, retas vyras( net ir moteris), istvertu isbutu gave silumos kas 2 menesius.. taip yra. Nei jie kazkokie blogi, o norisi..
Taip pat, kaip vyrai isvaziuoja uzdarbiauti i uzsieni, paskaysit jie ten visi istikimi? Kitaip nesiskirtu kas antra pora mirksiukas.gif

Neisitkimi gali buti bet kokios profesijos zmones, bet furistam(gal dar yra kokiu profesiju) salygos vienos is palankiausiu. Paluzta,isisuka i ta rata..ne visi gali dirbti toki darba. Nes ju reisai ilgi..kas vaziuoja i rusijos gilumas, tai negrizta labai ilgai namo. Ir po keliu dienu vel vaziuoja..jie gyvena savo kabinose.

Del gerimo, geria jie savo aikstelese, stotelese. Kad vaziuotu girti nezinau, nepagavom, visgi ir rizika didele 4u.gif
Austejos*Mamyte
QUOTE(**Liūtė** @ 2011 12 03, 19:53)
Ne ekspertai, o matantys viska savo akimis.
Kad zmonom jei tobuli atrodo,tai faktas. Kitaip ir buti negali, nezinai,nesigilini ir sirdies neskauda.  biggrin.gif
Kad visi geria ir yra neistikimi, tikrai ne.
Nesenai ateje dirbti,jaunavedziai ir pan, jie skuba lekia namo.
Veliau pradirbus ilgeliau, viskas keiciasi( ne pas visus).  Tiesiog, retas vyras( net ir moteris), istvertu isbutu gave silumos kas 2 menesius.. taip yra. Nei jie kazkokie blogi, o norisi..
Taip pat, kaip vyrai isvaziuoja uzdarbiauti i uzsieni, paskaysit jie ten visi istikimi? Kitaip nesiskirtu kas antra pora  mirksiukas.gif

Neisitkimi gali buti bet kokios profesijos zmones, bet furistam(gal dar yra kokiu profesiju) salygos vienos is palankiausiu. Paluzta,isisuka i ta rata..ne visi gali dirbti toki darba. Nes ju reisai ilgi..kas vaziuoja i rusijos gilumas, tai negrizta labai ilgai namo. Ir po keliu dienu vel vaziuoja..jie gyvena savo kabinose.

Del gerimo, geria jie savo aikstelese, stotelese. Kad vaziuotu girti nezinau, nepagavom, visgi ir rizika didele  4u.gif
*

Bet tu pati sau priestarauji..
Manau zmona ar drauge turi pati deti pastangas kad vyras noretu sugrizti i namus.Viskas priklauso kiek vienas kitam esat svarbus,kokie jusu santykiai..Todel pati ne tik stengiuosi bet ir gilinuosi,kaip paivairinti musu laisvalaiki,kaip ispresti gincus ar kitas problemas.To paties sulaukiu ir is draugo.
Daug seimu skiriasi,bet jei zmona nesigilina,palankios salygos tampa bet kokios profesijos vyrams.
Ir as kartais isgeriu savaitgali ar tiesiog po sunkios darbo dienos,atsipalaidavimui. Viskas yra proto ribose. kiek supratau pati dirbi logistikoj,gal tiesiog tavo imonej vairuotojai tokie pasitaike kad esi taip pries lotuliukas.gif
**Liūtė**
QUOTE(Austejos*Mamyte @ 2011 12 03, 20:29)
Bet tu pati sau priestarauji..

Ir as kartais isgeriu savaitgali ar tiesiog po sunkios darbo dienos,atsipalaidavimui. Viskas yra proto ribose. kiek supratau pati dirbi logistikoj,gal tiesiog tavo imonej vairuotojai tokie pasitaike kad esi taip pries  lotuliukas.gif speju ir imone nedidele
*

Stengiaus parasyti, kad neprikibtu, jog absoliutinu visus.
Tikrai visi nera tokie..yra ir geru,istikimu, is viso nevartojanciu, net enrukanciu yra smile.gif
Kalbu apie kelias imones, viena maza,kita didele.
Labai priklauso ir nuo reisu, jei vaziuoja trumpam, gauna pora savaiciu namuose pabuti,tai labai puiku. Bet ne visi..kiti nebuve 2men, vel isvyksta po keleto dienu. Tai paie koki siemynini gyvenima galima kalbeti?
Jie gyvena kabinose. Ten ju mintys, linksmybes, liudesys ir pan.
As pagrinde norejau pabrezti ne kokie jie yra, o kad tiesiog tokios darbo aplinkybes. Isgeria, nes na kaip kitaip jiem atsipalaiduoti? Susitinka su kolegom,pasneka. Paruko, kas silumos ten vietoje susiranda. Nes kitaip ka jie mato? Darba darba darba.. doh.gif
Ir as apti nezinau,ar budama ju vietoj, neieskociau pramogu salia, nes gyventi bent kazkiek idomiau norisi dabar, o ne 5 dienas per menesi ar du. Cia daugiau taikoma ilguju reisu vairuotojams.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.