Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs aliejai

QUOTE(luli @ 2011 05 09, 19:00)
Merginos tiesiog nezinau ka ir daryt,pradejau naudot aliejus plaukams nuo sausio menesio,darau viena kart per savaite aliejines kaukes,laikau dazniausiai per nakti,kai nera laiko apie 2valandas ir issiplaunu su naturaliu Laveros sampunu.

Turbūt plaukams drėkinimo trūksta. Aliejai plaukus veikia panašiai kaip ir odą - maitina, ir neitin drėkina. Greičiausiai jie ir nusausėjo nuo aliejų. Nors aš nei kaukių, nei balzamų irgi nelabai naudoju. Kokį kartą į mėnesį prisimenu, bet galus karts nuo karto pasipurškiu savos gamybos nenuplaunamu balzamu, ir dažnai naudoju vėlgi savos gamybos formavimo priemonę, kuri irgi drėkina ir maitina..
Gal visgi verta jums balzamą ar kaukę panaudoti g.gif
Atsakyti
Flos man liepė ateiti pasigirti koks nuostabus yra nimbamedžio aliejus biggrin.gif

Kvapas tai tragiškas, bet poveikis stebuklingas. Netikėjau, kad būna priemonių, kurių poveikis būtų toks greitas ir akivaizdus. Kadangi aš alergiška, oda vėl ėmė sausėti paskutiniu metu ir dar spuoguojuosi, tai man tikrai buvo išsigelbėjimas. Spuogą ar po jo likusią dėmeslę galima drąsiai nugesinti per naktį.

Labai efektyviai padeda, tačiau spuogai pas mane vis vien kol kas neišnyko pilnai, nes turiu bėdų su skrandžiu, tai nuo jo ir kyla tie parazitai doh.gif

Flos, dabar tavo eilė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 05 11, 10:17)
Flos, dabar tavo eilė biggrin.gif

Aš esu pasidariusi nimbamedžio ištrauką kamelijų aliejuje. Dariau su tikslu dėti į kremą, bet kelis kartus ja viena pasitepus pastebėjau, jog per naktį paspuoguota vieta nurimo. Pasidariau kremą su juo, bet nieko jis stebuklingo nedaro. schmoll.gif
O linksmiausia, jog atradau savo az miniuku maiselyje, jog esu pačio nimbamedzio aliejaus nusipirkus doh.gif tik kažkaip nebuvau išsiaiškinus kaip jis angliškai vadinas, tik žinojau, jog kazkokį nuo spuogų gerą ir stiprų pirkau.. Tepliojausi su juo savaitgalį pečius, nes pabėrė, na ir ką, dabar jau tik raudonos dėmelės, nebėra guziukų. Labai norėčiau iki savaitgalio visai užgydyti, nes turėsiu balių, o mano suknelė be petnešėlių..
Jau senokai bandžiau sapote aliejų - kvapas itin malonus, galiukus kartą juo vienu tepiau ir nenuploviau, tai neapsunkino, nors šiaip vienu aliejum netepu galiukų. Manau, jog vertas dėmesio. thumbup.gif
Kas brokolių aliejų bandė plaukams? Galadriele, jau bandei? ar tapo plaukai kaip silikonu sutepti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flos: 11 gegužės 2011 - 09:30
QUOTE(Flos @ 2011 05 11, 11:30)
Kas brokolių aliejų bandė plaukams? Galadriele, jau bandei? ar tapo plaukai kaip silikonu sutepti?

Aš savo miniuko dar neatidariau, bet šį savaitgalį turbūt bandysiu, nes reikia plaukams kokią kaukę susukti, tai kaip tik brokolius panaudosiu, nes pavasaris - plaukai slinkti ėmė šiek tiek. O kol kas man plaukams Nr. 1 varnalėšų ištrauka makadamijų aliejuje, vat po jos plaukai tikrai šilikiniai thumbup.gif

Tiesa, Flos, kaip kvapas AZ nimbamedžio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galadrielė: 11 gegužės 2011 - 09:35
QUOTE(Galadrielė @ 2011 05 11, 10:33)
Tiesa, Flos, kaip kvapas AZ nimbamedžio?

Nu toks idomus. Sesei daviau pauostyti, tai ją sutąsė, bet ji kontrui tuo metu ruošėsi, nervai savo dadėjo biggrin.gif Su juo pasitepusi į pasimatymą nelabai eisiu, jaučiasi nei tai vaistai, nei tai žolės. Pats aliejus tirštas, vietomis gabaliukai plaukioja (turbūt kol kas namie temperatūra link stingimo) ir sunkus.
O tu vietiškai tepei? aš tik tas vietas, kur reikėjo. Kai dėdavau kaukę nimbamedžio miltelių, nieko man neveikė, o va ta aliejinė ištrauka labai patiko, visai kitaip savo savybes atidavė.
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 05 11, 10:17)
Flos man liepė ateiti pasigirti koks nuostabus yra nimbamedžio aliejus biggrin.gif


Ne į temą, bet turiu kaukę su nimbamedžio aliejumi, kol kas neilgai naudoju, bet poveikis, atrodo, yra. ax.gif

O varnalėšų ištrauką pati darei ar pirkai kažkur?

QUOTE(Flos @ 2011 05 11, 10:30)
Jau senokai bandžiau sapote aliejų - kvapas itin malonus, galiukus kartą juo vienu tepiau ir nenuploviau, tai neapsunkino, nors šiaip vienu aliejum netepu galiukų. Manau, jog vertas dėmesio. thumbup.gif


Malonu, jog patiko. thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 05 11, 13:24)
Nu toks idomus. Sesei daviau pauostyti, tai ją sutąsė, bet ji kontrui tuo metu ruošėsi, nervai savo dadėjo biggrin.gif Su juo pasitepusi į pasimatymą nelabai eisiu, jaučiasi nei tai vaistai, nei tai žolės. Pats aliejus tirštas, vietomis gabaliukai plaukioja (turbūt kol kas namie temperatūra link stingimo) ir sunkus.
O tu vietiškai tepei? aš tik tas vietas, kur reikėjo. Kai dėdavau kaukę nimbamedžio miltelių, nieko man neveikė, o va ta aliejinė ištrauka labai patiko, visai kitaip savo savybes atidavė.

O mano kietas (nes namie šalta). Nors lengvai skystėja, kaip kokosai. Tamsios spalvos, tirštas, sunkus ir labai stipraus kvapo.
Aš pasidariau su juo pienelį makiažui valyti, susukau kremuką ir dar tepiau ant spuogelių.

QUOTE(micefee @ 2011 05 11, 14:02)
Ne į temą, bet turiu kaukę su nimbamedžio aliejumi, kol kas neilgai naudoju, bet poveikis, atrodo, yra.  ax.gif
O varnalėšų ištrauką pati darei ar pirkai kažkur?

Čia Lakshmi ta, taip? O koks konkrečiau poveikis? Čia gal jau nelabai į tema blush2.gif
O ištrauka pati dariau - subėriau miltelius į marlę, susukau ir užpyliau makadamijų aliejumi, palaikiau šiltai dvi savaites ir tepliojuosi dabar, sako irgi varnalėšos gerai odai, ypač kaprizingai, spuoguotai, bet nebandžiau kažkaip tepti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galadrielė: 11 gegužės 2011 - 12:57
QUOTE(Galadrielė @ 2011 05 11, 13:57)
Čia Lakshmi ta, taip? O koks konkrečiau poveikis? Čia gal jau nelabai į tema blush2.gif
O ištrauka pati dariau - subėriau miltelius į marlę, susukau ir užpyliau makadamijų aliejumi, palaikiau šiltai dvi savaites ir tepliojuosi dabar, sako irgi varnalėšos gerai odai, ypač kaprizingai, spuoguotai, bet nebandžiau kažkaip tepti


Aha, ji tokia sutraukianti ir skaistinanti, panašiai kaip Hauschkos molis.

Net neįsivaizduoju, kur galėčiau čia pas save tų miltelių gauti, teks apsieiti turbūt. biggrin.gif
Atsakyti
Ok, dabar nimbamedžio kaukes darysiuosi. Dar šliaužiančiosios bruknuolės miltelių ištrauka sirpsta, irgi tikiuosi daugiau nei iš vienų miltelių. blush2.gif
QUOTE(Galadrielė @ 2011 05 11, 14:35)
AN šiaip jų turi, gal atsiųstų kaip nors  mirksiukas.gif

Gal gali aklai vištai vėl parodyti? anksčiau matydavau, o kažkada panorėjau nusipirkti nebedarau.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 05 11, 10:52)
Turbūt plaukams drėkinimo trūksta. Aliejai plaukus veikia panašiai kaip ir odą - maitina, ir neitin drėkina. Greičiausiai jie ir nusausėjo nuo aliejų. Nors aš nei kaukių, nei balzamų irgi nelabai naudoju. Kokį kartą į mėnesį prisimenu, bet galus karts nuo karto pasipurškiu savos gamybos nenuplaunamu balzamu, ir dažnai naudoju vėlgi savos gamybos formavimo priemonę, kuri irgi drėkina ir maitina..
Gal visgi verta jums balzamą ar kaukę panaudoti g.gif

As irgi pagalvojau,kad turbut truksta drekinimo,darysiuos aliejines kaukes reciau,gal 2kartuis i menesi,o dabar intensyviai ieskosiu drekinanciu priemoniu plaukam.
Aciu uz atsakyma 4u.gif
Visai nesenai pradejau Monoi aliejumj tept kuno oda,geras dalykas,oda tokia svelnoi po jo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 05 11, 13:57)
O mano kietas (nes namie šalta). Nors lengvai skystėja, kaip kokosai. Tamsios spalvos, tirštas, sunkus ir labai stipraus kvapo.
Aš pasidariau su juo pienelį makiažui valyti, susukau kremuką ir dar tepiau ant spuogelių.
Čia Lakshmi ta, taip? O koks konkrečiau poveikis? Čia gal jau nelabai į tema blush2.gif
O ištrauka pati dariau - subėriau miltelius į marlę, susukau ir užpyliau makadamijų aliejumi, palaikiau šiltai dvi savaites ir tepliojuosi dabar, sako irgi varnalėšos gerai odai, ypač kaprizingai, spuoguotai, bet nebandžiau kažkaip tepti


O as miltelius tiesiai i alieju sudejau.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 05 11, 16:19)
Gal gali aklai vištai vėl parodyti? anksčiau matydavau, o kažkada panorėjau nusipirkti nebedarau.. ax.gif

Žinok nėra ką rodyti, nes net nemačiau, kad AN jų nebeturi blush2.gif

QUOTE(fuksė @ 2011 05 11, 20:58)
O as miltelius tiesiai i alieju sudejau.... ax.gif

Tai kad jie netirpūs aliejuje, paskui teks perkošti mišinuką, o su marle ne - išėmiau ir išmečiau, nereikia nieko košti mirksiukas.gif Čia Nidulios išmislas, radau kažkada seniai skaitydama senas temas
Atsakyti