Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs aliejai

Kas naudojate jojobos alieju, ar jums poru nekemsa ?
Atsakyti
QUOTE(koko_sa @ 2011 08 08, 16:05)
Merginos, kaip su vynuogių kauliukų al? Plaukams norėčiau.  rolleyes.gif

Esu tokį turėjusi iš TBS, tai tikriausiai nesiskaito biggrin.gif šiaip man patiko, plaukai tokie minkšti buvo.

O man iškilo klausimas, kaip aliejukus reikia naudoti plaukams: tepti po plovimo ant šlapių plaukų, tepti ant sausų plaukų, tempti ant plaukų prieš plovimą kaip kaukę ar pan.? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dingusi_diena @ 2011 08 08, 15:19)
Esu tokį turėjusi iš TBS, tai tikriausiai nesiskaito biggrin.gif  šiaip man patiko, plaukai tokie minkšti buvo.

O man iškilo klausimas, kaip aliejukus reikia naudoti plaukams: tepti po plovimo ant šlapių plaukų, tepti ant sausų plaukų, tempti ant plaukų prieš plovimą kaip kaukę ar pan.? blush2.gif



As sudrekinu plauku galiukus, tada juos tepu aliejumi. Na ir palaikau apie valanda, kartais trumpiau. O veliau juos plaunu, kaip ir visada.
Atsakyti
QUOTE(Dingusi_diena @ 2011 08 08, 16:19)
O man iškilo klausimas, kaip aliejukus reikia naudoti plaukams: tepti po plovimo ant šlapių plaukų, tepti ant sausų plaukų, tempti ant plaukų prieš plovimą kaip kaukę ar pan.? blush2.gif

tepu ant sausu plauku ir laikau visa nakti.. thumbup.gif esu bandziusi ant dregnu tepti, tai man pasirode nesamone..
man labiausiai patinka avokadu aliejus plaukams.. dar kokosai ir monoi..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 08 rugpjūčio 2011 - 16:54
Labai prieštaringos nuomonės dėl aliejų tepimo ant sausų ar šlapių plaukų. Šiaip logiška būtų tept ant sausų, nes tepant ant šlapių aliejus negali "įlįst" į plauką mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2011 08 08, 15:08)
Kas naudojate jojobos alieju, ar jums poru nekemsa ?


ne, idealus mano jautriai odai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 08 08, 19:10)
Labai prieštaringos nuomonės dėl aliejų tepimo ant sausų ar šlapių plaukų. Šiaip logiška būtų tept ant sausų, nes tepant ant šlapių aliejus negali "įlįst" į plauką mastau.gif


"Neįlįsti" į plauką? g.gif kaip tik manyčiau, kad su drėgnais plaukais labiau pasisavinamas aliejus..juk ir kremus, losjonus tepam ant sudrėkintos odos.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 08 08, 18:10)
Labai prieštaringos nuomonės dėl aliejų tepimo ant sausų ar šlapių plaukų. Šiaip logiška būtų tept ant sausų, nes tepant ant šlapių aliejus negali "įlįst" į plauką mastau.gif



Ant sausos odos aliejaus nepatartina tepti, nes palaipsniui aliejus gali issausinti oda. Manau su plaukais tas pats. Be to daug kas priklauso nuo to, koks aliejus tepamas, nes kiekvieno aliejaus savybes skirtingos. Vienas aliejus gali sausinti, kitas riebinti, trecias maitinti.
Papildyta:
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 08 08, 19:42)
"Neįlįsti" į plauką?  g.gif kaip tik manyčiau, kad su drėgnais plaukais labiau pasisavinamas aliejus..juk ir kremus, losjonus tepam ant sudrėkintos odos.. g.gif



Butent. As tos pacios nuomones esu. Ir tiesa pasakius, man tikrai jauciasi skirtumas kai tepdavau krema ant sausos odos ir kai seruma bei krema tepu ant dar dregnos odos. Tas pats ir su plaukais. Nors cia turbut labai individualu, kas vienam zmogui tinka nebutinai turi tikti kitam.
Atsakyti
QUOTE(Dingusi_diena @ 2011 08 08, 16:19)
Esu tokį turėjusi iš TBS, tai tikriausiai nesiskaito biggrin.gif  šiaip man patiko, plaukai tokie minkšti buvo.

O man iškilo klausimas, kaip aliejukus reikia naudoti plaukams: tepti po plovimo ant šlapių plaukų, tepti ant sausų plaukų, tempti ant plaukų prieš plovimą kaip kaukę ar pan.? blush2.gif



aš tepu ant sausų plaukų, palaikau arba per naktį, arba keliom valandom iki plovimo. Naudoju sezamų, po kurio labai plaukai žvilga ir minkšti palieka, arba kokosų aliejų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 08 08, 20:42)
"Neįlįsti" į plauką?  g.gif kaip tik manyčiau, kad su drėgnais plaukais labiau pasisavinamas aliejus..juk ir kremus, losjonus tepam ant sudrėkintos odos.. g.gif

pabandykit ant drėgno popieriaus lapo užpilt aliejaus, jis nesusigers. Tai aš taip įsivaizduoju, kad ir į plauką aliejus "neįlenda".
bet aš nesiginčysiu, tai tik mano skaityta informacija. Pati aš aliejais plaukų netepu smile.gif

QUOTE(Pikciurna_ @ 2011 08 08, 20:45)
Ant sausos odos aliejaus nepatartina tepti, nes palaipsniui aliejus gali issausinti oda. Manau su plaukais tas pats. Be to daug kas priklauso nuo to, koks aliejus tepamas, nes kiekvieno aliejaus savybes skirtingos. Vienas aliejus gali sausinti, kitas riebinti, trecias maitinti.


aliejus tepamas ant drėgnos odos neišsausins? aš manau, kad nesvarbu, tepsit ant sausos ar drėgnos, bet jei aliejus netiks, jis išsausins ir tiek.
čia dauguma rašo, kad aliejus tepa ant sausų plaukų, bet jei tepa, vadinas, neišsausina, ar ne? smile.gif
aš tik viena noriu pasakyt, kad viskas labai individualu ir nėra vienos tiesos. Išsakom savo nuomones ir tiek, ir kaip naudoti aliejus, manau kiekviena atsirinks asmeniškai smile.gif
man kokosų aliejus plaukams peilis, plaukai kaip pakulos paliko, kitos giria ir kito nenori biggrin.gif
Atsakyti
Aliejų parduotuvėj visus aliejus liepė tepti ant šlapios odos/plaukų, kad gerai įsigertų smile.gif
Aš naudoju aguonų aliejų plaukų galiukams, truputį prabraukiu per visus plaukus, tai labai švelnūs pasidarė, nors jokių priemonių daugiau nepakeičiau smile.gif Tikiuosi, ir galiukai nebesišakos. Dar planuoju nusipirkti kokosų ir naudoti po maudynių, depiliacijos, saulės vonioms, tikiuosi, netingėsiu tepliotis ax.gif Nes kai paskaičiau savo kūno losjono sudėtį, tai net pažvelgti į tą pusę nesinori...
Mama naudoja moliūgų sėklų aliejų, geria po arbatinį šaukštelį kasdien ir tepasi paakius nakčiai (nes palieka spalvytę truputį jis), tai smulkių raukšlių nebeturi. Naudoja migdolų aliejų veidui, nes nė vienas kremas netinka, alergizuoja, tai vaikinas mano pagyrė, sakė džiaugiasi, kad gražią mamą turiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 08 09, 11:03)
pabandykit ant drėgno popieriaus lapo užpilt aliejaus, jis nesusigers. Tai aš taip įsivaizduoju, kad ir į plauką aliejus "neįlenda".
bet aš nesiginčysiu, tai tik mano skaityta informacija. Pati aš aliejais plaukų netepu  smile.gif
aliejus tepamas ant drėgnos odos neišsausins? aš manau, kad nesvarbu, tepsit ant sausos ar drėgnos, bet jei aliejus netiks, jis išsausins ir tiek.
čia dauguma rašo, kad aliejus tepa ant sausų plaukų, bet jei tepa, vadinas, neišsausina, ar ne? smile.gif
aš tik viena noriu pasakyt, kad viskas labai individualu ir nėra vienos tiesos. Išsakom savo nuomones ir tiek, ir kaip naudoti aliejus, manau kiekviena atsirinks asmeniškai  smile.gif
man kokosų aliejus plaukams peilis, plaukai kaip pakulos paliko, kitos giria ir kito nenori  biggrin.gif


Na aš irgi ne eskpertėsmile.gif
bet aš manau taip - jei odai reikia drėkinimo, mes tepame kremus, kuriuose yra ne tik aliejaus, bet ir vandens dalys..tepdama aliejų ant drėgnos odos, aš odai taip pat duodu ir vieną, ir kitą dalis. na bent jau aš taip manau..
netgi kremus tepame ant drėgnos odos..pvž mano blauzdos yra žvėriškai sausos, tai jei dar ir kremus tepčiau jų nesudrėkinus, tai nežinau:)

na bet čia mano nuomonėsmile.gif
Atsakyti