Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs aliejai

QUOTE(Geltona * @ 2011 09 17, 21:08)

Jų aliejai RAFINUOTI. Labai juokingai klausiausi, kaip jie aiškina, kad be rafinavimo išvis aliejų negali būti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ambicija @ 2011 09 17, 21:58)
Bet tai skurdus pasirinkimas, ot nervuoja, visiem maga tik egzotiškus visokius mėgint, parduotuvės užkištos mandriais visokiais, kai mums lietuvaičiams daug naudingiau yra naudot tokius, kurie pas mus paplitę

tai kad gal LT niekas negamina varnalėšų aliejaus g.gif , tai kaip naudoti pas mus paplitusius g.gif
o pikciurna užrodė tikrai gerus produktus thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(ievvvvaa @ 2011 09 17, 22:31)
Jų aliejai RAFINUOTI. Labai juokingai klausiausi, kaip jie aiškina, kad be rafinavimo išvis aliejų negali būti  doh.gif

kaip ir dauguma pardavėjų, nori parduoti savo prekę visais įmanomais būdais doh.gif ,
dabar visur reikia pačiam viskuo domėtis ir ieškotis tinkamiausio, kad nebūtum apgautas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Geltona *: 18 rugsėjo 2011 - 10:47
reikia pagalbos blush2.gif
aliejų senesnėse temose skaičiau, kad raustančiai, kapiliaruotai odai labai padėjo lazdynų riešutų aliejus. bet aš kur tik pasižiūriu, pasiskaitau - jis daugiau rekomenduojamas spuoguotai odai. Kaip čia suprasti?

Žinau, kad tokiai odai reikia kažko su vitaminu C, dbr nusipirkau erškėtrožių sėklų aliejų.

Gal galit dar ką parekomenduoti? Kokius aliejukus, jų mišinius gamintis? Gal dar kokio EA lašinti, nes vėl sezonai keičiasi, o aš raudonuoju verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2011 09 19, 10:54)
reikia pagalbos  blush2.gif
aliejų senesnėse temose skaičiau, kad raustančiai, kapiliaruotai odai labai padėjo lazdynų riešutų aliejus. bet aš kur tik pasižiūriu, pasiskaitau - jis daugiau rekomenduojamas spuoguotai odai. Kaip čia suprasti?

Žinau, kad tokiai odai reikia kažko su vitaminu C, dbr nusipirkau erškėtrožių sėklų aliejų.

Gal galit dar ką parekomenduoti? Kokius aliejukus, jų mišinius gamintis? Gal dar kokio EA lašinti, nes vėl sezonai keičiasi, o aš raudonuoju  verysad.gif


aš savo mamai dariau kremuką su dygminų aliejumi, jis kuperozinei odytei gerai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2011 09 17, 14:10)
agam, plaukams, jau pradejau naudoti, vakar istepiau galvos oda, palikau per nakti, snd. dar pipirine pertepiau (ricinu al. labai tirstas, blogai issiplauna, o alkoholyje tirpsta, pati pipirine (vodka+aitrus pipirai  biggrin.gif ) skatina plauku augima), issiplove be jokiu didesniu pastangu.
Efektas: plaukuciai blizga, ziuresiu kaip bus veliau, nes ricinu al. gali sausinti plauka, taciau tai ir vel labai individualu.
Man kokosas sausino, taciau radau nauja recepta - tepsiu dregna galvos oda ir vel stebesiu.
Tai tiek....o ieskojau pazet kam dar ricinu al. tinka

tai va, aš irgi apie plovimą pagalvojau ax.gif , ryte tai jau nėra kada tuo užsiimti schmoll.gif ir degtinės gaila, geriau išgerti biggrin.gif
Atsakyti
kaip manot, kokie aliejai butu labiausiai tinkami plaukams? na is savo patirties gal pasakykite, nes man kokosas lb issausino plaukus, tad galvoju kuom cia ji pakeitus.... g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2011 09 19, 11:51)
aš savo mamai dariau kremuką su dygminų aliejumi, jis kuperozinei odytei gerai  ax.gif


dėkui už atsakymą 4u.gif bandysiu ieškotis aromanatural.lt neturi prekyboj doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
ar kas perkatės iš www.aliejus.com (www.rudugys.lt)? Kaip aliejų kokybė?
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2011 09 19, 14:41)
kaip manot, kokie aliejai  butu labiausiai tinkami plaukams? na is savo patirties gal pasakykite, nes man kokosas lb issausino plaukus, tad galvoju kuom cia ji pakeitus.... g.gif  g.gif

O kokie tavo plaukai? Maniškiai sausi, linkę pūstis. Tai man labai tinka kanapių sėklų aliejaus kaukė. O po galvos plovimo delnus suvilgau jojobos aliejum ir perbraukiu plaukus. Plaukai tokie sunkus, pamaitinti, nepasipūtę būna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2011 09 19, 10:51)
aš savo mamai dariau kremuką su dygminų aliejumi, jis kuperozinei odytei gerai  ax.gif



Jutare, gal galima truputi išsamiau, nes pas mane yra kuperozinė oda unsure.gif
Atsakyti
Mano kuperozės mažėja nuo rožių absoliuto kremuke, galit pabandyt jei nealergizuoja. Dar labai svarbu gerai padrėkinti, nes vien nuo aliejų drėgmės trūksta, tada labiau raudonuoja. Kaip bebūtų keista, bet kuperozei nepatartinos ramunėlės, kai pradėjau domėtis natūralia kosmetika, supratau kodėl man netiko jautriai odai skirtas nealkoholinis Clarins tonikas, ogi dėl ramunėlių man degindavo... Kuperozei taip pat tinka italinių šlamučių, Ciste (Cistus ladaniferus, nežinau kaip išversti, nusipirkau bet dar nebandžiau) EA 4u.gif
Jei nerandat varnalėšų aliejaus, nusipirkit vaistinėje džiovintų(aišku geriau dar pačioms prisikasti) šaknų, užsipilkit kokiu patinka aliejum ir po mėnesiuko-pusantro turėsit 4u.gif
Atsakyti
O kas nors naudoja kokius aliejus akiu makiazo valymui? Ir kokius, kad nesausintu ir per daug neriebintu paakiu odos g.gif Uzsimaniau pabandyti, bet neisivaizduju kokie tiktu.
Atsakyti