Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs aliejai

O yra atskira tema apie hidrolatus ?
Atsakyti
http://www.supermama...?...19595&st=12
Atsakyti
QUOTE(witulee @ 2011 04 03, 12:42)
Nusipirkau lazdyno riesutu alieju (AZ), nu koks nerealus kvapas  bigsmile.gif  wub.gif stipriai kvepia pakepintais riesutais, net suabejojau ar nedadeta kvapu  biggrin.gif ar Jusu riesutu aliejai irgi taip stipriai jais kvepia?  4u.gif


Nea, manieji lazdynai praktiškai bekvapiai (iš AN)
Atsakyti
Aš pastebėjau, kad AN ir AZ produktų kvapai kartais labai skiriasi. g.gif Retorinis klausimas, tai kuris kvapas tikresnis? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 04 04, 11:34)
Aš pastebėjau, kad AN ir AZ produktų kvapai kartais labai skiriasi.  g.gif Retorinis klausimas, tai kuris kvapas tikresnis?  biggrin.gif


Tikrai idomu kaip cia su tais kvapais g.gif Man to aliejaus kvapas taip patinka, kad dedu visur, nors ir pagal odos tipa jis man kaip ir nelabai tiktu biggrin.gif
Atsakyti
Mano lazdynai is AZ tikrai labai kvepia wub.gif
Atsakyti
Žinau kad skamba įkyriai bet esu naujoke natūralios kosmetikos klausimais. 4u.gif
Nors jau visai nemažai esu pasiskaitinėjusi (bent man taip atrodo) blush2.gif , norėčiau jūsų nuomonės ir patarimo.
Ketinu įsigyti aliejukų:

Abrikosų, avokadų, migdolų + arbatmedžio, rozmarino ae.
Ar toksai mišinukas tiktų ir plaukams ir veidui, o gal pasiūlytumėt kažką kito?
Na gal dar argano...ir svarstau dėl lazdyno riešutų...

Ir dar, gal kas žino kaip pasidaryti šampūną su muilo riešutų nuoviru ir (kuo dar)....?


ax.gif
Atsakyti
QUOTE(anite @ 2011 04 04, 17:24)
Žinau kad skamba įkyriai bet esu naujoke natūralios kosmetikos klausimais.  4u.gif
Nors jau visai nemažai esu pasiskaitinėjusi (bent man taip atrodo)  blush2.gif , norėčiau jūsų nuomonės ir patarimo.
Ketinu įsigyti aliejukų:

Abrikosų, avokadų, migdolų + arbatmedžio, rozmarino ae.
Ar toksai mišinukas tiktų ir plaukams ir veidui, o gal pasiūlytumėt kažką kito?
Na gal dar argano...ir svarstau dėl lazdyno riešutų...

Ir dar, gal kas žino kaip pasidaryti šampūną su muilo riešutų nuoviru ir (kuo dar)....?
ax.gif


Kur uzmatete muilo riesutu?
Mano planai: ketinu pati pasidaryti varnalesu alieju, tiksliau nusipirkau alyvuogiu al., ibersiu ten varnalesu ir laikysiu tamsioje vietoje 21 d. Man tie pirktiniai varnalesu al. nu a lia tokiu mazutu dvokia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2011 04 04, 20:20)
Kur uzmatete muilo riesutu?
Mano planai: ketinu pati pasidaryti varnalesu alieju, tiksliau nusipirkau alyvuogiu al., ibersiu ten varnalesu ir laikysiu tamsioje vietoje 21 d. Man tie pirktiniai varnalesu al. nu a lia tokiu mazutu dvokia  doh.gif



vat apie šįtą aš irgi galvoju, nusipirksiu pusę kg varnalėšų ir užpilsiu su kokiu alieju ax.gif
Dabar darau plaukams kaukę su kokoso aliejum ir rozmarinų ea., bet jau pabodo, tad dabaigsiu šią ir imsiuosi vasarop varnalėšų mirksiukas.gif
dar laukiu weledos rozmarinų vandens plaukams.

Muilo riešutai čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukinė prerija: 04 balandžio 2011 - 19:36
Bendrai kažin ką geriau darytis? Rozmarinų ištrauką ar varnalėšų? Iherbe randu ir rozmarinų tokių g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(anite @ 2011 04 04, 17:24)
Ketinu įsigyti aliejukų:

Abrikosų, avokadų, migdolų + arbatmedžio, rozmarino ae.
Ar toksai mišinukas tiktų ir plaukams ir veidui, o gal pasiūlytumėt kažką kito?
Na gal dar argano...ir svarstau dėl lazdyno riešutų...


Visi aliejai tinka plaukams, o ypatingai avokadų. Arbatmedis tinka, jei turit pleiskanų, rozmarinas, jei norit paskatinti plaukų augimą. Veidui tinka abrikosai, migdolai, arbatmedis (jei turit spuogų).

Lazdynų al. gerai riebiai spuoguotai odai.
Arganas vyresnio amžiaus odai.
Atsakyti
Muilo riesutus perku Kaune ''Savam''.

Aciu smile.gif vadinasi lazdyno atsisakysiu, o arganas...na nuo 30-ties matyt jau ir esu vyresnė g.gif
Atsakyti