Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs aliejai

QUOTE(Sultry @ 2011 10 30, 11:24)
4u.gif
Atsiprašau už OT, bet gal Lietuvoje irgi būna kažko panašaus pirkti? blush2.gif

gal ir būna rolleyes.gif. Bet kadangi įsitikinau, kad LT viskas daug brangiau, tai tik pienuką ir duonytę belieka čia pirkti. Į temą - naudoju daug natūralių aliejų, kuriuos perku taip pat užsienio internetinėse parduotuvėse.
Parašysiu Jums a.z smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Silvy @ 2011 10 29, 17:51)
As esu daug priemoniu bandzius is sitos parduotuves,tai likau labai patenkinta.Kokybe  geresnei,nei KN.
Labai patinka Mamey Sapote aliejus,as ji naudoju plaukams,joks kitas taip netiko,kaip Sapote.Mangu sviesta naudoju,irgi is sitos parduotuves bigsmile.gif .
Zolinis veido prausiklis superinis smile.gif


O kuriu produktu kokybe geresne? Sapote, Emu KN neturi g.gif
Atsakyti
Isbandziusioms ne viena naturaliu alieju rusi - koks aliejus labiausiai patiko/tiko plaukams? bigsmile.gif
Atsakyti
O as noreciau pasiteirauti apie alieju naudojima veidui dienai - ar apsaugotu nuo salcio, dregno oro ir vejo? smile.gif Bet taip nesinori blizgeti g.gif
Atsakyti
Isigijau mango sviesta, bet jis toks sunkiai tepasi ir dar su grudeliais, man jis tepasi dar sunkiau nei pvz sviestmedzio. Tai as ji issukiau ir jis gavosi toks puresnis, nemoku pasakyti kaip grietineles perplaktos konsistencijos blush2.gif ir grudeliu vistiek liko, bet tepasi geriau. Gal galite patarti kaip naudoti mango sviesta, ar jis lydosi taip pat kaip ir kiti? Nes pagal savybes tai labai geras turetu buti smile.gif Ir ar nieko jam tas issukimas, nes kazkur lyg skaiciau kad su plakimais-maisymais nereiktu persistengti, nes jie keicia savybes. Patarkite prasau 4u.gif Aciu labai
Atsakyti
QUOTE(Erikute1 @ 2011 11 02, 12:52)
O as noreciau pasiteirauti apie alieju naudojima veidui dienai - ar apsaugotu nuo salcio, dregno oro ir vejo? smile.gif  Bet taip nesinori blizgeti g.gif


kokosas arba taukmedis, leisikite isigerti, o po 10 min. likucius pasalinkite servetele
Atsakyti
sveikos, as sunkiai gaudausi alieju poveikyje, o daugumos panasus, bent kas liecia plauku prieziura , tad pasimeciau... blink.gif mano plaukai sviesinti, labai sausi, labai siausiasi, veliasi, puciasi g.gif

koks aliejus labiausiai tiktu? kad glotnintu plauka, drekintu g.gif kazkaip meciausi tarp kanapiu ir jojobos, bet kaip ten istiesu? g.gif
Atsakyti
plaukams vienareiksmiskai-arganu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrune0916 @ 2011 11 06, 12:52)
plaukams vienareiksmiskai-arganu wub.gif


Na man argano aliejus plaukams tai brangokas g.gif
ir šiaip nematau didelio skirtumo, kokį aliejų naudosi plaukams..smile.gif man bent jau, visų poveikis panašus. nei vienas kažkokio ypatingo stebuklo nedaro:)
Atsakyti
QUOTE(zydrune0916 @ 2011 11 06, 12:52)
plaukams vienareiksmiskai-arganu wub.gif


o koks poveikis? koks jusu plauku tipas?


QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 11 06, 14:00)
Na man argano aliejus plaukams tai brangokas g.gif 
ir šiaip nematau didelio skirtumo, kokį aliejų naudosi plaukams..smile.gif man bent jau, visų poveikis panašus. nei vienas kažkokio ypatingo stebuklo nedaro:)


na, man skirtingai veikia aliejai...pvz alyvuogiu aliejus nepatinka man, kitiems galbut tinka, nes plaukus daro puresnius, jie banguojasi..o man reikia atvirkstinio proceso - glotninimo g.gif
kazkada eurokos buvau nusipirkusi varnalesu aliejaus, su kazkokiu kitokiu aliejumi misinio, rusiskas, pigus tas butelaitis buvo, apie 10lt kainavo, toks gelsvai rusvas plastikinis buteliukas... rasydavo ant pakuotes,kad laikyti pusvalandi pries plovima, taip ir darydavau, o karta nakciai palikau.... atsibudau, issidziovinau plaukus ir buvo wow... bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif glotnus, slidus, zvilgantys...eh, kad prisiminciau koks antrasis aliejus buvo doh.gif kad lt buciau, tai eurokos bent paieskoti galeciau, pasiklausineti smile.gif
Atsakyti
Kažin migdolų aliejus tinkamas plaukams? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 11 06, 14:00)
Na man argano aliejus plaukams tai brangokas g.gif 
ir šiaip nematau didelio skirtumo, kokį aliejų naudosi plaukams..smile.gif man bent jau, visų poveikis panašus. nei vienas kažkokio ypatingo stebuklo nedaro:)

drinks_cheers.gif
as tik stebukla zinau lotuliukas.gif viena tokia plauku kaukia namine blush2.gif kaip reikejo tikrai padare stebukla tongue.gif tai dabar vis laik nuo laiko ja pasidarau
o vienu alieju plaukams nenaudoju doh.gif
uztenka savos gamybos sampuno ir kondicionieriaus ax.gif
Atsakyti