Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno Juozo Grušo meno vid.mokykla

QUOTE(linastri @ 2015 06 24, 18:48)
Mano vaikui penktoje klasėje tikrai buvo šokio pamoka. Čia prieš du metus


Patikslinu, prieš pora metų dar visiems buvo privaloma šokių pamoka iki 5 klasės, dabar jos yra tik vaikam, kurie eina į menų klases. Jei jusu vaikas eina į C klasę jų tikrai nėra. :-)
Atsakyti
QUOTE(saulelydis:) @ 2015 07 23, 08:41)
Patikslinu, prieš pora metų dar visiems buvo privaloma šokių pamoka iki 5 klasės, dabar jos yra tik vaikam, kurie eina į menų klases. Jei jusu vaikas eina į C  klasę jų tikrai nėra. :-)


Mano dukra bus ketvirtokė. Jokių šokių pamokų tikrai nėra. Kūno kultūrą veda ta pati mokytoja, 3 pam. per savaitę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulelydis:) @ 2015 07 23, 09:41)
Patikslinu, prieš pora metų dar visiems buvo privaloma šokių pamoka iki 5 klasės, dabar jos yra tik vaikam, kurie eina į menų klases. Jei jusu vaikas eina į C  klasę jų tikrai nėra. :-)

Dukra baigė 5 klasę(ne meno) ir choreografija nuo pat pradinukų buvo privaloma.Deja,daugumai klasiokų ji buvo pati nemėgstamiausia...
Atsakyti
QUOTE(mercedes @ 2015 08 15, 14:38)
Dukra baigė 5 klasę(ne meno) ir choreografija nuo pat pradinukų buvo privaloma.Deja,daugumai klasiokų ji buvo pati nemėgstamiausia...
Maniškis vaikinas mokėsi iki Naujų metų-jiems nebuvo rolleyes.gif
Atsakyti
Sakau, kad kazkuriuo metu buvo privaloma, bet dabar tikrai to nera. 4u.gif
Atsakyti
gal kam aktualu, bet Grušo mokykla jau tapo gimnazija.
Atsakyti
Įdomu,kaip vyks priėmimas į penktas klases kitais metais,,,jei vyks... g.gif
Atsakyti
QUOTE(retancike @ 2015 08 27, 16:06)
gal kam aktualu, bet Grušo mokykla jau tapo gimnazija.

Pakeitė tik pavadinimą,visa kita lieka
Atsakyti
QUOTE(linastri @ 2015 08 28, 13:07)
Pakeitė tik pavadinimą,visa kita lieka


Uniformos pasikeite smile.gif
Atsakyti
Man idomu pasidare, nerandu jokios info, kodel reikia moketi uz ugdyma sioje mokykloje
Atsakyti
Sveiki,
idomu, kaip su patekimu i sia mokykla reikalai. vakar nunese vyras prasyma i 5-a klase (dabar pradine mokykla baigia), sake, kad tik 10 laisvu vietu bus...Pribaigs mane tas svietimas....
Atsakyti
QUOTE(Plaukuota @ 2016 01 12, 08:03)
Sveiki,
idomu, kaip su patekimu i sia mokykla reikalai. vakar nunese vyras prasyma i 5-a klase (dabar pradine mokykla baigia), sake, kad tik 10 laisvu vietu bus...Pribaigs mane tas svietimas....
Reikia motyvuoti,kad vaikas labai linkęs į meną ir gražiai piešia.Pridėti kelis piešinius.Mums suveikė.Bet pakui pabėgom neatsisukdami unsure.gif
Atsakyti