Įkraunama...
Įkraunama...

Apie merginų norą ištekėti už užsieniečio

Zinoma tai susije ne tik su pinigais. Nenoriu absoliutinti, ir taikyti visoms. bet tendencija akivaizdi. ir nemanau, kad tai koks nors blogis. tiesiog noriu suprasti. ishgirsti nuomone.
Kavineje tenka stebeti shalia visishko krioshenos nuostabia ashtuoniolikmete. Daznaiusiai jie kalbasi anglishkai. Tas pats versle - manyciau 30 proc smulkiu uzsienitishku biuru - sekso turizmas, nes akivaizdi pasiula.
Ir vis tik kaip ir kodel?
ohmy.gif ohmy.gif
Atsakyti
Manau, kad dar labai stipriai islikes poziuris,kad uzsienietis vyras suteix tau laime, materialiai aprupinta, nerupestinga gyvenima..Ir net jei issiskirsi, daugelyje uzsienio saliu, issiskyrusios moteris buna visiskai socialiai aprupintos,tik jos turi zinoti savo teises ir salies istatymus.
O kitu buna tiesiog tox likimas, kad butent Tuo vyru tampa ne lietuvis, o uzsienietis biggrin.gif
Atsakyti
as ir sutinku su Isimylejus paprasciausiai matyt tikimasi istrukt is tos salies ir tuo paciu gauti turtinga vyra tongue.gif ir kazkaip visad manoma, kad butent tai galima is uzsienieciu gaut unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (Isimylejus @ 2004 06 12, 18:58)
(...) tox likimas, kad butent Tuo vyru tampa ne lietuvis, o uzsienietis (...)

Žinot, aš manau, kad čia auklėjimo spragos ir mūsų jaunimėlio vertybinis nuvertėjimas: jei aš būčiau kokia negrę ar mulatę kada nors į namus parvedęs, tai tėvas būtų :šaudau čia pat vietoje ir nigyvai.

Reikia galvot prieš išskečiant kojas prieš bile ką
Manau, kad užsieniečiai, kurie čia ieško merginų yra potencialūs skrudžai, kurie savo krašte nesugeba išlaikyti moters, arba tiesiog noti sex vergės savo nesveikiams polinkiams tenkinti. Na bent jau 75% užsieniečių, mano galva, yra būtent tokie


Atsakyti
Galiu parašyti tik iš savo patirties..neištekėjau už užsieniečio tik todėl, kad nenoriu gyventi kitoje šalyje, o retas vyras (t.y. užsienietis) viską metęs bėgs paskui žmoną į jos gimtinę. Bet jei svarstyti kodėl tekama, tai pasakysiu tiek, su tais žmonėmis su kuriais aš bendravau tai būtų laimė gyventi...1:0 lietuvių nenaudai. Aišku kaip sako mano mama, tai tik todėl, kad visgi išlieka kalbos barjeras, kad visiškai kitoks mentalitetas, kitoks požiūris į gyvenimą ir pan. Man turtiniai dalykai yra, buvo ir bus paskutinėje vietoje, bet lietuviai vyrai varganai bendrauja, ir meilės jie gėdijasi, ir jausmų moteriai reikšti nemoka..na, 75 proc. lietuvių mano nuomone yra tokie smile.gif Geriau jau tenkinti tuos sex norus ir laimingai gyventi, net su vyresniu žmogumi, nei tenkinti tuos pačius norus lietuviui (o lietuviai ne mažiau išradingi, nenusivertinkit smile.gif ) ir verkti, kai kas antrą dieną jautiesi nesuprasta, jei ne tik meilės, bet ir bet kokį žodį pešte pešt reikia..
NESVARBU KUR RANDI SAVO IŠRINKTĄJĮ, NESVARBU KOKS JO AMŽIUS AR IŠVAIZDA, ODA AR KOKIA KALBA JIS APIE MEILĘ SUOKS, BET JEI PAJUTAI, JOG TAI - JIS, REIKIA STVERTI IR NEPALEISTI. Kiekviena mergina turi savus "atrankos" kriterijus, jei tik jai pačiai gerai, tai niekam daugiau ir neturi rūpėti.
Atsakyti
o as neistekejau uz uzseniecio (italo, gyvenancio svedijoj, o susipazinom mes kryme, kuomet buvau darbo reikalais, tarnybinis romanas smile.gif ) , nes visu pirma nemylejau jo, nors ir banalu, bet gyventi su nemylimu zmogum visa likusi amzeli nenoriu, o antra - bijojau - ka as zinau, kaip ten butu svetimom saly, gerai nemokant kalbos, neturint pazistamu. be to kai vyras uzauges kitoj kulturoj, ka zinai kaip jis elgsis, o jeigu islys kokia nesamone. o ir temperametras kitas.
Atsakyti
na dabar tai jau sunervinot kai kurie, as pvz isteku uz uzsieniecio ir niekad apie tai nesvajojau ir neieskojau as jo, ir jis vyresnis, taip, tai ka dabar visom ir tenka klausytis, kad reik ziuret pries ka kojas issketi, nes kazkokia jadze is balbieriskio per telika savo istorija papasakojo
siaip maniskis tikrai savo saly moteri islaikytu, bet nera kazkoks turcius ir grazus vyras, tad nera ko svaigt, kad tik tie iesko uzsienieciu, kurie nieko verti
Jums lengva kalbet, kad nori is cia lietuves pabegt, vienetai nori, as visai nenoriu ir mes planuojam po 5-10 meteliu cia grizt, bet kad situacija tokia, kad jis cia kalbos nemokedamas darbo negaus. O kalbos barjeras, mes mokomes vienas kito kalbas, o angliskai abu puikiai kalbam
del turtiniu reikalu....issiskyre gera gyvenima sakot ten moterys turi, na jo, kai kurios, bet ne tuo atveju, kai istekejus buvau maziau nei 5 metus, o jei kazkuri vargse save pasmerkia gyvenimui su nemylimu, tai as ja giliai uzjauciu, nes ir nervai atsisakys ir ne pinigu nereiks tada
marmishka, ar tau skauda, kad astuoniolikmetes su seniais sedi, tegul sedi, jei jom gerai, o gal jos is tikruju laimingos bus ir vyra laiminga padarys, oi kokie mes greiti su isvadom
na as pries kelis metus issiskyriau su vaikinu (lietuviu) mano amziaus, su kuriuo kartu buvom 2 metus, nebuciau jokiu budu uz jo tekejus, as jau geriau su vyresniu, tegul ir uzsienieciu, tegul visi ziopso ir sneka, jei jiem skauda, bet su rupestingu, mylinciu, mokanciu rodyti demesi ir zinanciu, kada ir ko man reik, o ne stuobriu, kuris grizes telika ziopsos ir papriekaistaus, kad dulkes nenuvalytos gyvensiu
Snekekit issijuose, bet ar nepamastot, kad jusu zvilgsniai ir kartus zodziai, kartais gali zeisti tikrai nuosirdzius ir nesavanaudiskus zmones? O jadzem is balbieriskiu visai dzin, ka jus snekat

ai tiesa, vyrui papasakojau apie jusu diskusija, tai juoktis pardejo ir sake, nepyk, princese (cia as , jei ka smile.gif) kad as toks neidomus, baisus ir tiek mazai uzdirbu laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smiling_girl: 12 birželio 2004 - 21:35
QUOTE (Sejle @ 2004 06 12, 19:01)
as ir sutinku su Isimylejus paprasciausiai matyt tikimasi istrukt is tos salies ir tuo paciu gauti turtinga vyra  tongue.gif  ir kazkaip visad manoma, kad butent tai galima is uzsienieciu gaut  unsure.gif

Ei, o jums neatrodo, kad gal tos moterys, kurios istekejo uz uzsienieciu, paprasciausiai isimylejo, lygiai taip pat, kaip ir lietuvi galima isimyleti. Jums atrodo, kad uzsienieciai tai tik pinigu maisai, kurie be savo storos pinigines nieko neturi????
Patikekit manimi, dar ir kiek geru savybiu jie turi. Vien jau poziuris ir pagarba moteriai ka reiskia. Bet to nepatyre zmones, aisku nezino.
Bet apie skirtumus tarp lietuviu ir uzsienieciu vyru, ir kieno naudai tie skirtumai, as jau rasiau ir ne viena karta, daugiau nesikartosiu.

Tik labiausiai nervina, kai zmones, kurie niekada gyvenime nesusidure, arba pakankamai gerai nezino apie kokius nors dalykus, o jau raso kaip patys didziausi galvociai.

Na, dar, aisku egzistuoja toks dalykas kaip pavydas. Pavydint del ko nors, ojojoj kokiu pasakeliu galima prikurti!!!
Kurkit, kurkit, o mes skaitydamos pasijuoksim...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Germante: 12 birželio 2004 - 22:59
QUOTE (bru @ 2004 06 12, 22:22)
[thumbup.gif Cia Lietuva,ir nevaizduok kieta thumbup.gif
Gal pamirsai lietuviu gramatika wink.gif

Na, kaip supratau, čia pasisakė Smiling girl jaunikis olandas (jei neklystu), kuris lietuvių k. net nemoka... Taigi tikriausiai normalu, jei jis pasisakė tokia kalba, kokia moka... unsure.gif

Šiaip labai pritariu tam, ką parašė Rasma - aš irgi, kiek bendravau savo gyvenime su lietuviais ir su užsieniečiais - vis tik su užsieniečiais maloniau... Nes lietuvaičiai taip nesugeba pasakyti komplimentų, kaip užsieniečiai (na, gal aš iš tiesų pernelyg negraži lietuviams, o užsieniečiams patinku labiau...), jie nesugeba taip rodyti dėmesio, kad jaustumeisi svarbiausia... Savo laiku netgi LABAI norėjau susituokti su užsieniečiu, nes buvau jį iki ausų įsimylėjusi... wub.gif Sulaikė tai, kad labai norėjau dirbti pagal specialybę, kuri labai specifiška ir užsienyje būtų gana sunku prisitaikyti. Po to sutikau savąjį lietuvaitį... Aišku, mūsų santykiams didele dalimi padėjo tai, kad galėjome susitikinėti, o su užsieniečiu, kaip ten bebūtų, reikia arba iškart nuspręsti susieti gyvenimus, arba maitinti meilę laiškais (gyvenome skirtingose šalyse). Taip ir neišliko mūsų meilė... Kartais būna truputį gaila... Žinau, kad dabar savojo neiškeisčiau į nieką... todėl turbūt labiausiai gailiu nuotykių, kažkokio visai kitokio gyvenimo, kitokios patirties... Na, bet kaip yra, taip yra... rolleyes.gif
Atsakyti
O kas jums sake,kad uzsienietis=turtuolis?
Mes va ir bute 3kambariu gyvenam ir masina"tik" viena turim ,as namie kol kas vaikus auginu,o kai bus jiems 2 metukai,eisiu dirbt.Financai vercia.
Atsakyti
QUOTE (Smiling_girl @ 2004 06 12, 21:27)
na dabar tai jau sunervinot kai kurie, as pvz isteku uz uzsieniecio ir niekad apie tai nesvajojau ir neieskojau as jo, ir jis vyresnis, taip, tai ka dabar visom ir tenka klausytis, kad reik ziuret pries ka kojas issketi, nes kazkokia jadze is balbieriskio per telika savo istorija papasakojo
siaip maniskis tikrai savo saly moteri islaikytu, bet nera kazkoks turcius ir grazus vyras, tad nera ko svaigt, kad tik tie iesko uzsienieciu, kurie nieko verti
Jums lengva kalbet, kad nori is cia lietuves pabegt, vienetai nori, as visai nenoriu ir mes planuojam po 5-10 meteliu cia grizt, bet kad situacija tokia, kad jis cia kalbos nemokedamas darbo negaus. O kalbos barjeras, mes mokomes vienas kito kalbas, o angliskai abu puikiai kalbam
del turtiniu reikalu....issiskyre gera gyvenima sakot ten moterys turi, na jo, kai kurios, bet ne tuo atveju, kai istekejus buvau maziau nei 5 metus, o jei kazkuri vargse save pasmerkia gyvenimui su nemylimu, tai as ja giliai uzjauciu, nes ir nervai atsisakys ir ne pinigu nereiks tada
marmishka, ar tau skauda, kad astuoniolikmetes su seniais sedi, tegul sedi, jei jom gerai, o gal jos is tikruju laimingos bus ir vyra laiminga padarys, oi kokie mes greiti su isvadom
na as pries kelis metus issiskyriau su vaikinu (lietuviu) mano amziaus, su kuriuo kartu buvom 2 metus, nebuciau jokiu budu uz jo tekejus, as jau geriau su vyresniu, tegul ir uzsienieciu, tegul visi ziopso ir sneka, jei jiem skauda, bet su rupestingu, mylinciu, mokanciu rodyti demesi ir zinanciu, kada ir ko man reik, o ne stuobriu, kuris grizes telika ziopsos ir papriekaistaus, kad dulkes nenuvalytos gyvensiu
Snekekit issijuose, bet ar nepamastot, kad jusu zvilgsniai ir kartus zodziai, kartais gali zeisti tikrai nuosirdzius ir nesavanaudiskus zmones? O jadzem is balbieriskiu visai dzin, ka jus snekat

ai tiesa, vyrui papasakojau apie jusu diskusija, tai juoktis pardejo ir sake, nepyk, princese (cia as , jei ka smile.gif) kad as toks neidomus, baisus ir tiek mazai uzdirbu laugh.gif

Jei jautiesi su juo laiminga ,tai nieko ir neklausyk thumbup.gif
Bukit laimingi clap.gif
Atsakyti
Jergau. Kai uz lietuvio turtingo moteriske isteka , tai irgi butinai del pinigo laugh.gif . Dar. Linksmas mintyjimas, kad jei jau uz uzseniecio, tai butinai turtingo ir gerbuvio vedamos. Na koks kieno reikalas, kas pries ka kojas ske.... Voveriuk36, gal jei tevas but tau komplekso del mulaciu ir juodaodziu neivares, gyventum sau laimeje su kuria is ju ir vargo nematytum laugh.gif laugh.gif laugh.gif .

O ko moterys uz lietuviu isteka g.gif wink.gif ? Kazkodel esu isitikinusi, kad lygiai del to pacio teka uz uzsieniecio wink.gif .

Atsakyti