Įkraunama...
Įkraunama...

Namo Aplinka 61

QUOTE(vida777 @ 2011 04 07, 09:59)
As is dalies pasilieku prie savo viziju, tik dabar aisku viena, kad reikia aukstu,-o augalu,-o kaireje puseje ivaziavimo, tuoj uz kaimyno tvoros kampo.

drinks_cheers.gif manau ten palei kampą koks dekoratyvinis, o toliau sodelis visai tiktų
QUOTE(vida777 @ 2011 04 07, 09:59)
Ir reikia stamboko krumo priekyje ivaziavimo, desineje, netoli krepsinio lentos (kazi ar tai suderinama  biggrin.gif ?).

Aha, pvz. jazmino wub.gif baltas namas ir žydintis baltas jazminas čia labai turėtų žiūrėtis. Karklas būtent čia taip įspūdingai neatrodys, kaip jazminas. Tik aišku, nežinia, kaip krūmelis toleruos kamuolį g.gif
Atsakyti
Jūsų visų dėka jau beveik susideliojo vaizdelis mano galvoj ir sarasiukas pirkimui paruostas smile.gif- i trkampi 'eis' kadagiai Gold Cone ir Blue chip , tuja rutuline, greiciausiai sidabrazoles krumelis, eraicinas, mano dabar dyginamos aubretes ir ciobreliai wub.gif
Ten po kaire kur bus vaismedziai i nuokalne jau uzsisakiau Kaune kruminiu roziu Anglisku Abraham Darby..o kampe vietoj tujos karklas hibridinis ..Namas musu zalsvas smile.gif tai karklas zalsvais-ruzavais lapeliais manau tiks ..
O apie krumus palei ivaziavima dar galvojam- man labai patiko radastas ,nete radau, tik neteko jo 'gyvai' matyt..
Ir apie jazmina galvoju- tik norisi tokios veisles kad jis butu grazios ovalios formos, ar buna tokiu kazin?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingapoc: 07 balandžio 2011 - 13:49
QUOTE(ingapoc @ 2011 04 07, 08:31)
Ačiū dar kartelį ,kad visos taip įsijungėt į mano trikampio kūrimą  thumbup.gif
man labiausiai prie širdies bitules variantas ( tik augalus kitaip padėliojus, tuos didžiuosiu perkeliant į kairę pusę ) , apzeldintojos diplomantes paskutinis variantas ir leliumai pagrindiniai augalais- vat būtent ties kažkuo tokiu aš ir norėčiau apsistot..
Rožes aš noriu dvi pirkt (pas kauniečius Elijošius), bet į kitas vietas..o rožės aplamai tinka prie kadagių?
Ten pas mane jei žiūrėt tai pagrindinis kiemas yra po dešine puse, o po kaire kiek matosi trinkelių tai maždaug tokio pločio dar veja ir viskas, kaimynų tvora, užtat ir norisi aukštaji augalą dėt į kairę pusę..
Ten kur dabar 'tūpi' tuja apvalioji, aš noriu pasodint hibridinį karklą, o prie įvažiavimo kelis paprastus karklo krūmelius, na kad jien tarpusavyje derėtų..
Augalų tokių 'ryškių' pas mus kolkas nėra, kad reiktų prie kažko derint..

Kiemas musu toks nėra iš didžiuju- 5 ariukai..
gal va taip aiškiau bus smile.gif
čia jei žiūrint nuo įvažiavimo
user posted image

čia nuo trikampio kaip kiemas atrodo
user posted image

na ir iš balkono sakau gal vaizdas aiškesnis bus smile.gif
user posted image

Ten kur pas mane gelynas matosi, tai praeitais metais pasodinau dvi rozes- vijokline po kaire ir po desne paprasta ( vat tam gelne tai galiu daryt ka tik noriu  biggrin.gif , ten jau pilnai mano valdos, tai siemet irgi ji dar plesiu ), uztat is kaires to gelyno puses man noris dar hibridines irgi rozes..dar ten turiu priekinej linijoj melsve sviesiais lapais, nakvisu , kroku, naslaiciu, is desnes uz akmens bijunas tupi..tik va to draugelio deka kur nuotraukoj matosi nlb man kas gaudavosi uzaugint, as lelija uzkasu jis iskasa, as uzkasu jis iskasa doh.gif , dabar jau yra voljeras tai galiu uzsiimt sodinimais..


Aš tą plotelį želdinčiau braukdama kreivą brūkšnį kokie geri du žingsniai prieš takelį iki kolonos, nekreipdama dėmesio į takelį. Paskui želdinčiau abi puses lyg tai būtų viena. Net nelabai svarbu kokiais ne per dideliais augalais. Pradėčiau aukštesniu augalu, pvz mažaūge kolonine pušyte Komet. Suaugus būna apie 150 cm aukščio ir apie 40 cm pločio.
user posted image
arba , jei klasikinis stilius kokiu klevuku Globosum ant mažo kotuko. Skiepas koks 120 cm aukštyje. Su sąlyga, kad bus pastoviai karpomas mažas tankus rutuliukas.
Dar prie įėjimo prie lango dėčiau kokią alyvą Palibin ar nedaug augantį jazminuką.

Manau taip susiardytų tas smailus erzinantis kampas. Kaip tam plotely palikt žolės neįsivaizduoju. doh.gif

Gerai atrodytų ir augalas prie krepšinio lentos, tik jaučiu neilgai. hihihi.gif
Vijoklis apie koloną irgi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2011 04 07, 11:10)
Galima.

BET TURĖK GALVOJE, KAD SMILGOS BUS TIK APIE 3-4 SAVAITES, VISĄ KITĄ LAIKĄ BUS TIK ŽOLĖ, KURI GAN VĖLAI ATŽELIA (sprendžiant iš varpų tai penisettum -sorulė) tik balandžio gale sužaliuoja, o varpos rugpjūčio galas rugsėjis. Dabar dar šieno stadijoj.

unsure.gif
Aciu, kad pasaket 4u.gif
Kazkaip fasadinej pusej nesinori sieno kupetu rolleyes.gif
Eunu kuistis po visagali interneta toliau biggrin.gif
Atsakyti
kaip manot, jai palei medine tvora kanas susodinciau g.gif o apacioje ju melsves
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2011 04 07, 12:10)
Galima.

BET TURĖK GALVOJE, KAD SMILGOS BUS TIK APIE 3-4 SAVAITES, VISĄ KITĄ LAIKĄ BUS TIK ŽOLĖ, KURI GAN VĖLAI ATŽELIA (sprendžiant iš varpų tai penisettum -sorulė) tik balandžio gale sužaliuoja, o varpos rugpjūčio galas rugsėjis. Dabar dar šieno stadijoj.


O kas anksčiausiai atželia iš daugiamečių? Taip nesmagu ta juoda žemė pavasarį verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledum @ 2011 04 07, 16:09)
Manau taip susiardytų tas smailus erzinantis kampas. Kaip tam plotely palikt žolės neįsivaizduoju.  doh.gif


Mes tos vejos taip isikibe laikomes biggrin.gif , nes nesinori tos juodos plikos zemes pavasari kol dar nieks neuzauge -ir negrazu ir suo kasa, purva nesa ..Siaip palaipsniui manau as jos atsisakysiu ,tik reik uzsodint tokiom daugiametem, kurios ir nuzydejusios 'kilima' palieka ,o nesunyksta visai..
O apie daugiametes as neka nusimanau, man visokios petunijos kolkas tik drauges buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2011 04 07, 19:03)
Mes tos vejos taip isikibe laikomes  biggrin.gif , nes nesinori tos juodos plikos zemes pavasari kol dar nieks neuzauge -ir negrazu ir suo kasa, purva nesa ..Siaip palaipsniui manau as jos atsisakysiu ,tik reik uzsodint tokiom daugiametem, kurios ir nuzydejusios 'kilima' palieka ,o nesunyksta visai..
O apie daugiametes as neka nusimanau, man visokios petunijos kolkas tik drauges buvo  biggrin.gif


Jei nepatinka juoda zemė, tai galima apsodinti šliaužiančiais kadagiukais ir mažaūgėm pušytėm, o tarp jų sodinti įvairias gėlytes, kurios žydi skirtingu laiku. Dar pagyvintų kokia smilgelė, o viržiai ir erikos taip pat būtų gražus kilimukas.
Čia kalninė pušytė Humpy , pagal aprašymus būna nuo 40cm iki 80 cm aukščio, bet auga labai lėtai. irnesakyk.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ledum @ 2011 04 07, 20:46)
Jei nepatinka juoda zemė, tai galima apsodinti šliaužiančiais kadagiukais ir mažaūgėm pušytėm

Tai jau beveik apsisprendziau kaip ka sodinsiu, palaipsniui naikinant veja..tik kad orai biski pakoreagavo planus, norejau si savaitgali jau pirkimais sodinimais uzsiimt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2011 04 08, 11:07)
Tai jau beveik apsisprendziau kaip ka sodinsiu, palaipsniui naikinant veja..tik kad orai biski pakoreagavo planus, norejau si savaitgali jau pirkimais sodinimais uzsiimt  unsure.gif

Ar šalnų prisibijai? Tikrai jos nebus tokios stiprios, kad sodinukams pakenktų.
Atsakyti
QUOTE(zmogs @ 2011 04 08, 12:14)
Ar šalnų prisibijai? Tikrai jos nebus tokios stiprios, kad sodinukams pakenktų.

Sakot galiu jau sodint?
nes taip 'uzsidegus' buvau, taip norisi savo planus pradet igyvendint..
Noriu vaziuot augaliuku i Kojelaviciaus g., tai ten irgi po tokiais vejais labai nepavaiksciosi..
Atsakyti
laba
niu va kas pas mane jau darosi smile.gif
laukiu nesulaukiu kafmano tulpiu pražystančiu. Jau vakar pumpurus užmačiau.
Atsakyti