Įkraunama...
Įkraunama...

Namo Aplinka 61

gal galit parasyti pazeme slenkanciu spygliuociu pavadinimus?
didelis dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2011 04 10, 10:45)
Jis pasisėja pats, paskui ilgai reikia ravėti. Sėklų kažkada mačiau Erfurto sėklose.
Rožėms ir jurginams dar anksti, palauk kol baigsis šalnos.
Sidabrakrūmis

4u.gif Ačiū. Man ten jis turi būti susimaišęs su kitais augalais, o kur pieva, tai gal nusipjaus ir nebelys.
O gal turit ar kur matėt Allium tuberosum lietuviško vardo nežinau. Turėtų būt smulkutis baltažiedis česnakiukas.
user posted image
Turiu violetinį, mes juos vietoj svogūnų naudojam.


QUOTE(ingapoc @ 2011 04 10, 19:36)
Tai ka, pirkau snd Gold Cone ir Blue Chip ( blue chipo kaina biski isgadino- 95 lt  unsure.gif )


blink.gif Tai kokio jis dydžio už tokią kainą.
Atsakyti
QUOTE(Ledum @ 2011 04 11, 06:36)
blink.gif Tai kokio jis dydžio už tokią kainą


tai kad Kojelavičiuj kainos kosminės biggrin.gif Viržių vazoniukas 20 Lt lotuliukas.gif Pigiausia Grefsheim 14 Lt (tuo tarpu medeliai.lt po 6 Lt. siūlo) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ilonux @ 2011 04 10, 22:36)
Atsitrenksiu, būtinai, man labai arti  biggrin.gif  Pora kilometrų ir aš vietoj smile.gif
O tai labai blogai jei žemiau nei 15 cm levandas nukirpau? Apie 10 cm nuo žemės kažkur gavosi...Apskritai, kaip žinot, ar atsigaus jos? Tokie stagarai iš jų liko po žiemos, nors kai nukirpau atrodo, kad šakelės žalios  g.gif

Nieko baisaus, tik žydės vėliau, bet kupstas bus gražus atsinaujinęs.
Atsakyti
QUOTE(Ledum @ 2011 04 11, 09:36)
blink.gif Tai kokio jis dydžio už tokią kainą.

Kai pasodinsiu nufotografuosiu 4u.gif

Tai vat, kad ten kainos tikrai kosmines g.gif
tik kai jau nusibeldziau toki kelia, dar paklyst sugebejau, tai is to pykcio ir pirkau..
sidabrazoles krumelis 20 lt, uz Gold Cone 130 lt mokejau, na bet toks nemazas jau kadagys..grazus!
Bet pvz. lanksva , buksmedziai - po 14 lt, tai kazkokia nesamone ir man susirode..
o tiesa, ar imanoma lanksvos paciam 'pasidaugint'? Turim nemaza lanksvos kruma, tai galvojam gal galima ji atkasus ugliukus atskirt jaunus ir pasisodint..
Atsakyti
QUOTE(~lullaby~ @ 2011 04 11, 09:02)
gal galit parasyti pazeme slenkanciu spygliuociu pavadinimus?
didelis dekui  4u.gif

galiu pasiūlyti meškerę vietoj žuvies - išsistudijuokite kokio nors medelyno augalų sąrašą (pagal pavadinimus galite susirasti google vaizdus, kartais medelynai turi jau paruošę katalogą su vaizdais/aprašais, pvz. horizontalieji kadagiai). Mano mėgstamiausi medelynai:
www.sodinukai.lt (Nr. 1 - pats pačiausias - prigijo viskas, ką tik pirkau, užauginta vietoje, t.y. nėra įvežtinių augalų)
www.medeliai.lt
Labai geras sąrašas, kur galima įsigyti dekoratyviųjų augalų Lietuvoje, yra čia:
http://www.rojaussod...i...?f=19&t=934
QUOTE(kasiopeja @ 2011 04 11, 09:55)
tai kad Kojelavičiuj kainos kosminės  biggrin.gif  Viržių vazoniukas 20 Lt  lotuliukas.gif Pigiausia Grefsheim 14 Lt (tuo tarpu medeliai.lt po 6 Lt. siūlo)  4u.gif

medeliai.lt tiems, kas netingi nuo mažo augaliuko užsiauginti, o Kojelavičius greičiausiai orientuojasi į tuos, kuriems reikia, kad pasodintas augalas iškart matytųsi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliumai: 11 balandžio 2011 - 09:21
QUOTE(leliumai @ 2011 04 11, 10:16)
galiu pasiūlyti meškerę vietoj žuvies - išsistudijuokite kokio nors medelyno augalų sąrašą (pagal pavadinimus galite susirasti google vaizdus, kartais medelynai turi jau paruošę katalogą su vaizdais/aprašais, pvz. horizontalieji kadagiai). Mano mėgstamiausi medelynai:
www.sodinukai.lt (Nr. 1 - pats pačiausias - prigijo viskas, ką tik pirkau, užauginta vietoje, t.y. nėra įvežtinių augalų)
www.medeliai.lt
Labai geras sąrašas, kur galima įsigyti dekoratyviųjų augalų Lietuvoje, yra čia:
http://www.rojaussod...i...?f=19&t=934

medeliai.lt tiems, kas netingi nuo mažo augaliuko užsiauginti, o Kojelavičius greičiausiai orientuojasi į tuos, kuriems reikia, kad pasodintas augalas iškart matytųsi.


dekui wub.gif
siandien studijavausi www.augalucentras.lt cia tas Kojelaviciaus. dariausi sarasiuka ka pirktis noriu. ale del spygliuociu viena foto tik, ir milijonas ju pavadinimu lotynisku - ir zinok kuris cia bus sliauziojantis, kuris stacias biggrin.gif

butinai isnagrinesiu Jusu nuorodeles aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2011 04 11, 07:15)
sidabrazoles krumelis 20 lt, uz Gold Cone 130 lt mokejau, na bet toks nemazas jau kadagys..grazus!


Jei ne paslaptis, kokio ūgio? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zmogs @ 2011 04 05, 11:43)
Man sudėtinga prisijungti, nes nuo pradžių nedalyvavau. Ir pagal planą sunkoka įsijausti. Gal turi namo ir tų plotelių nuotraukas?
Sniegas taip toli nuo namo stogo nučiuožia?
Dėl žydėjimo - pas mane pavėsiniam gėlyne kiškiagrikis pirmas pražysta
Pavasariui - svogūnines visokias sodinčiau. Kai kurie česnakai žydi ilgai, iki liepos (turiu žalsvus, jei reikės, galėsiu sėklų duoti). Jeigu ten ruošies kilimines įterpti, tai anksti žydi žiemė, glažutė. Gal jos palaikytų frontą, kol vėlyvos pavėsinės išsiskleis.


ačiū už draugiškumą, bet aš ne Vilniuj 4u.gif

QUOTE(leliumai @ 2011 04 05, 15:37)
Birželį iš Tavo paminėtų žydi sibiriniai vilkdalgiai. Į jų tarpus gali pasodinti dekoratyvinių česnakų (pvz. Allium 'Purple Sensation'). Priekyje jų tiktų heucheros.
Jei priekyje sedulos nori sodinti ką nors dėl krūmo apačios pridengimo, tada nebūtina, margalapė sedula būna graži nuo pat apačios.
Po visais lapuočiais krūmeliais gali prikaišioti pavasarinių svogūninių gėlių, žydinčių dar nesulapojus krūmeliams.

Mano nuotraukos liko senam kompe, tai negaliu pasižiūrėti, kada tiksliai kuris augalas žydi. O česnakus reikia iškasti rudenį?
Prieš sedulą noriu kažką sodinti ne dėl 'kojų' pridengimo, o kad nebūtų labai tuščia. Nežinau ar reikia, bet man atrodo, kad visur augalai susodinti keliom eilėm, tai gal bus nelabai gražu, jeigu sedula bus tik viena g.gif
Krūmus planuoju mulčiuoti pjauta žole. Ar tai patiktų svogūninėm? Ar jos išlystų per žolės sluoksnį?

QUOTE(bitule @ 2011 04 05, 20:10)
Tai  jau kask, kask  biggrin.gif, didiesiems augalams vietas kaip ir turi, o su gėlėmis menka bėda - visada gali persodinti, jei kokia nauja mintis ir vėliau kils.
Sibiriniai vilkdalgiai tikrai žydi pakankamai anksti, tad baisaus tarpo čia kaip ir nėra. O iš dar ankstyvesnių gal tiktų sinavadai - labai anksti sprogsta, žydi beveik iškart po svogūninių, mėgsta ir pavėsį  4u.gif
Nidiformis, mano akimis žiūrint, visai neblogai draugautų su sedula  ax.gif

Tai jau kasiu pioneer.gif
Kaip matau nepavyks visko iškart susidėlioti, teks dar tobulinti biggrin.gif
Ko gero sodinu krūmus ir medžius pradedant nuo terasos, o gėlynėlis prie įvažiavimo dar bus stebimas.

Beje, noriu pasiguosti. Niekur nerandu Picea abies 'Cupressina' pirkti 9 vnt. Jeigu aš ją pakeisčiau į Picea abies "Ohlendorfii"? Kažin ar pastaroji lėtai auga g.gif

Ar galima padalinti ir persodinti dabar smailialapę lanksvą? Mačiau jau pumpurai brinksta ir tuoj žydėti pradės. Ar palaukti kol nužydės? bet tada gal jau bus vėlu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuk: 11 balandžio 2011 - 10:02
QUOTE(kasiopeja @ 2011 04 11, 10:56)
Jei ne paslaptis, kokio ūgio? ax.gif

Aisku kad ne paslaptis ..
kai tik galesiu, viska ismatuosiu ir atraportuosiu biggrin.gif
Atsakyti
sveikos, pasisejau pernai ramuniu, siemet jau kelmiukai nemazi, dabar galvoju kurman jas perkelti is darzo g.gif kokia zeme joms tinkama ar vieta
Atsakyti
QUOTE(ilonux @ 2011 04 10, 21:36)
O tai labai blogai jei žemiau nei 15 cm levandas nukirpau? Apie 10 cm nuo žemės kažkur gavosi...Apskritai, kaip žinot, ar atsigaus jos? Tokie stagarai iš jų liko po žiemos, nors kai nukirpau atrodo, kad šakelės žalios  g.gif

kokio amziaus tavo levandos, nes kuo senesnes, tuo labiau sumedeja, o sumedejusios sakeles sunkiai atzelia nukirptos.

Cia tarp kitko, kas zino mano levandu istorija, raportuoju toliau:
pernai rudeni nugenetas pakartojau dar siemet pavasari nugeneti (kad maza nepasirodytu ax.gif ). Liko 3-5 cm nuo zemes. Bandysiu neleisti joms medeti.
Pernai rudeni negenetas siemet taip pat nureziau, tik jau tu taip trumpai nebepavyko nukirpti - bijojau, kad liks tik stagarai.
Grazesnes ir kuplesnes dabar atrodo vis tik tos, kur buvo jau is rudenens genetos.
Atsakyti