Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta XII

QUOTE(*Ricco* @ 2011 05 13, 15:09)
" Su Santoriniu rekomenduociau daryti taip, nusiperki tik bilietus:

pirmyn bilieta su greitaeigiu katamaranu - kainuoja 42Eur, isplaukia
9.45 ~11.45 jau buni santorinyje.


Šiais metais bilietas į vieną pusę šiuo laivu kainuoja 51,50 Eur, tai kelionė pirmyn - atgal kainuoja 103 Eur.
Atsakyti
QUOTE(Aimma @ 2011 05 13, 16:21)
1.Pirmiausia tik atskridus ištiko šokas. Tiek buvau prisiklausiusi apie Kretą, o aerouoste pasitiko vėjas, šiukšlės ir kažkokia lyg sovietinė atmosfera. Išvažiuojant iš Herakliono dar kurį laiką lydėjo šiukšlynai, nebaigti statyti namai, bet palaipsniui gamtos grožis nustelbė pirmą įspūdį.
2.  Nuo 1 iki 5 iš viso gali nieko neplanuoti, nebent eiti į pliažą - jiems ten pokaitis. Nemačiau parduotuvės su nurodytu darbo laiku, net supermarketo. Bet prie to greitai gali priprasti ir tai pradeda patikti, padeda atsipalaiduoti ir pailsėti. Sužavėjo maisto kultūra. Pietums turi skirti bent valandą, jokių kompleksinių pietų ar pan.
3.Pirmą kartą gyvenime tikrai supratau, kas yra tikras maistas. Atrodo, gyvenu beveik kaime, turiu daržą, bet ten pomidorai, apelsinai, braškės tokio nepakartojamo skonio, patiekalai tokie natūralūs, be jokių vegetų, kad praktiškai dėl to galima važiuoti.
Beje, atrodo, tikrai ekologiški, nes apelsinai po dviejų dienų pradeda pūti, o fetos sūris sugedo vos parsivežus.
4.. Tie visi pasivažinėjimai kainuoja nervų, nes pakilome daugiau kaip į 2 km aukštį, o apsauga daugelyje vietų tik varnalėšos kelio pakraščiuos, jeigu jų ožkos dar nenugraužė, bet vaizdai nepakartojami.
5.Tiesa, dar. Čia pergyvenau, kur ten parūkysiu, tai galiu pasakyti, kad rūkoma absoliučiai visur. Net ofise.
Daug įspūdžių, bet visko nesurašysi. Jei kas, klauskit - atsakysiu.

1.tikra tiesa...i Kreta seimai pasiuliau as vykti...kai atvykome,kol isvazinejome is Herakliono tylejau ir galvojau ar prakeiks mane seima ar ne..nes tikrai toje vietoje siuksliu daug ir netvarka ..veliau viskas kitaip pasirode biggrin.gif
2.tikrai taip....pietu metu viena karta isvyke toli nuo viesbucio ieskojome vaistines..ju yra,pilna,bet...siesta ir niekas nedirba doh.gif teko kenteti cool.gif
3.na visuose pietu salyse vaisiai kitokie nei LT biggrin.gif skonis ir kvapas nepakartojami..pvz Kretoje apelsinai skanumelis..tiesiai nuskinti is sodo,citrina nuskinta ir palikta masinoje,sudziuvo iki vakaro...taip pav ir pvz Turkijoje kur patys kalnuose skynemes vynuoges..tokio skanumo nesu niekur valgiusi...granatai is granatu sodo,kurie trykste trysko sultimis ir mes juos valgeme kilogramais biggrin.gif ir t.t. ir t.t.
O fetos surio mes parsivezeme ir issilaike jis dar ilgai...uzvakumuotas savo ssultyse labai ilgai issilaiko,o atidarytas tai savaite maziausiai..as vis uzsisakau is Kretos alyvuogiu aliejaus ir fetos surio wub.gif pamilau situos du skanestus wub.gif
4.pasivazinejimai tokiais kalniukais jega....jau ka,ka bet tokius keliukus megstu blush2.gif wub.gif kur net dvi masinos neprasilenkia thumbup.gif
5. drinks_cheers.gif rukoma praktiskai visur,nors man tai ir neaktualu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 13 gegužės 2011 - 23:02
QUOTE(Pelė snaudalė @ 2011 05 13, 23:11)
Šiais metais bilietas į vieną pusę šiuo laivu kainuoja 51,50 Eur, tai kelionė pirmyn - atgal kainuoja 103 Eur.


Atgal kaip buvo rašyta su Minonian lines keltu (daug pigiau 16 eur), tik laikas išplaukimo yra naktį. Kaip supratau, taip nėra niekas darę. Na, vadinasi mes būsim pirmieji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Ricco* @ 2011 05 13, 23:53)
Atgal kaip buvo rašyta su Minonian lines keltu (daug pigiau 16 eur), tik laikas išplaukimo yra naktį. Kaip supratau, taip nėra niekas darę. Na, vadinasi mes būsim pirmieji smile.gif


Kiek ieškojau, tai Minoan lines iš Kretos plaukia tik į žemyną (Pirėjas).
Atsakyti
QUOTE(Pelė snaudalė @ 2011 05 14, 07:02)
Kiek ieškojau, tai Minoan lines iš Kretos plaukia tik į žemyną (Pirėjas).


Tai, kad čia žmogus rašė, kuris jau plaukė taip,nesvarbu. Susirasim ir išmėginsim smile.gif Nors čia gal šiais metais nebeplaukia g.gif reikės išsiaiškinti, nes man toks variantas patiko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Ricco*: 14 gegužės 2011 - 07:53
QUOTE(*Ricco* @ 2011 05 14, 08:48)
Tai, kad čia žmogus rašė, kuris jau plaukė taip,nesvarbu. Susirasim ir išmėginsim smile.gif Nors čia gal šiais metais nebeplaukia  g.gif reikės išsiaiškinti, nes man toks variantas patiko

Ir man jusu aprasytas variantas labai patiko smile.gif Tai dabar tirai idomu ar plaukia ar ne g.gif
Atsakyti
Merginos,
mano klausimas gali skambeti ir kvailai, bet kadangi nedaug keliavus, visgi paklausiu - kaip ten su arbatpinigiais reikalai? Ar visad ir visur paliekami? Pvz kambarinems? Kiek proc mandagu palikti tarkim kokioj nors tavernoj?
Atsakyti
QUOTE(gizzy @ 2011 05 14, 09:13)
Ir man jusu aprasytas variantas labai patiko  smile.gif Tai dabar tirai idomu ar plaukia ar ne  g.gif


Patikrinkit: Minoan.gr
Atsakyti
QUOTE(dabej @ 2011 05 14, 12:43)
Merginos,
mano klausimas gali skambeti ir kvailai, bet kadangi nedaug keliavus, visgi paklausiu - kaip ten su arbatpinigiais reikalai? Ar visad ir visur paliekami? Pvz kambarinems? Kiek proc mandagu palikti tarkim kokioj nors tavernoj?

Apie kambarines nežinau, neteko viešbutyje Kretoje gyventi, bet tavernose tai kaip ir didžiojoje dalyje likusio pasaulio - apytiksliai 10 % sąskaitos vertės. Taigi, paprastai tai bus apie 2-3 eurus per kartą. Tas galioja ir vakarieniaujant viešbučio restorane su HB ar AI.
Atsakyti
QUOTE(Pelė snaudalė @ 2011 05 14, 13:12)


jo, čia nėra , tikrinau, būtų labai gaila, nes norėtumėm likti Ilgiau Santorinyje. Na, bet mėginsim ieškoti bent panašių variantų, tegul ir už 100 eur pirmyn atgal ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Ricco* @ 2011 05 14, 20:20)
jo, čia nėra , tikrinau, būtų labai gaila, nes norėtumėm likti Ilgiau Santorinyje. Na, bet mėginsim ieškoti bent panašių variantų, tegul ir už 100 eur pirmyn atgal  ax.gif


Mes pirkom Hellenic Seaways bilietus kateriu pirmyn - atgal už 103, būsim Santoriny 2 dienas ax.gif Neradau pigesnių variantų.
Atsakyti
QUOTE(Pelė snaudalė @ 2011 05 14, 23:45)
Mes pirkom Hellenic Seaways bilietus kateriu pirmyn - atgal už 103, būsim Santoriny 2 dienas  ax.gif Neradau pigesnių variantų.


Tai mes irgi pasiruošę sumokėt už bilietus ir po 100 eur. Tik, kad parplaukti norėtųsi tikrai vėlai, nes pasilikti nakvoti Santorinyje jau per brangu ax.gif O jūs jau nusipirkote ir laivo bilietus ir viešbutį rezervavot Santorinyje? Jei taip, kokį viešburį išsirinkot? Kada važiuojate? smile.gif
Atsakyti