Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta XII

[quote=klara c,2011 06 09, 14:55]
Mes gyvenom triju zvaigzduciu viesbutyje, tiesa, labai jaukiame ir graziame;
Labai idomu kokiame viesbutyje gyvenote, nes dabar kaip tik renkuosi ir labai sunku apsispresti. Kadangi viesbutyje nezadam sedeti tai triju zvaigzdziu tikrai uztektu, bet baisu patekti i koki nors laukuose ar labai apleista.
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2011 06 09, 16:02)
Na pasiklausiau vyro apie tą Forda. Tai sakė, kad nesijaudinčiau, užteks galingumo.  Ir sakė, kad jis priklauso nuo galios, ratų sukibimo ir kt. dalykų. O mašinytė 2011 m.


Visos nuomojamos ekonominės klasės mašinos Kretoje neturi galingų variklių. To gal pritrūksta žvyrkeliuose ar važiuojant į statesnį kalną, bet kai žinai, kad variklis 1,1, tai ir nesitiki, kad rausi iš vietos kaip žvėris lotuliukas.gif Važiuoji atitinkamai ir viskas tvarkoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kas cia @ 2011 06 08, 07:00)
Kokiame Malijos viesbutyje guvensite? 4u.gif

mes-"kyknos beach hotel".o jus? bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=onsa,2011 06 09, 16:43]
[quote=klara c,2011 06 09, 14:55]
Mes gyvenom triju zvaigzduciu viesbutyje, tiesa, labai jaukiame ir graziame;
Labai idomu kokiame viesbutyje gyvenote, nes dabar kaip tik renkuosi ir labai sunku apsispresti. Kadangi viesbutyje nezadam sedeti tai triju zvaigzdziu tikrai uztektu, bet baisu patekti i koki nors laukuose ar labai apleista.
[/quote]

Labai nuoširdžiai rekomenduoju Althea Village Hotel, Daratso, Chania. Pasiziurekit www.altheavillage.gr, tripadvisor tinklalapyje. Mes norejom pamatyti Kretos vakarus (rytus iki Rethymno buvom ismale) ir taip pat kaip ir jus norejom keliaujantiems turistams tinkamo, o ne all inclusive -- bet ir ne visiskai baisaus kokioj dykroj. Likom visiskai patenkinti siuo pasirinkimu. Rodos, jau forume rasiau -- miestelis Daratso yra 3 km berods nuo Chanijos, bet truputi ne "ant trasos", atokiau nuo juros nei kiti salia esantys (Agia Marina, Platanias ir pan.), todel tylesnis, ramesnis. Mums tai tiko, po kasdieniniu bastymusi visai nesinorejo baisaus surmulio po langais. Jeigu norit smulkesniu detaliu, drasiai rasykit man i a.z.
Atsakyti
QUOTE(Dany @ 2011 06 09, 19:11)
mes-"kyknos beach hotel".o jus? bigsmile.gif

Phedra beach ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelė snaudalė @ 2011 06 09, 19:03)
Visos nuomojamos ekonominės klasės mašinos Kretoje neturi galingų variklių. To gal pritrūksta žvyrkeliuose ar važiuojant į statesnį kalną, bet kai žinai, kad variklis 1,1, tai ir nesitiki, kad rausi iš vietos kaip žvėris  lotuliukas.gif  Važiuoji atitinkamai ir viskas tvarkoj smile.gif


Mes Italijoj turėjom Ford Focus visai nauja tik 200 km nuvažiavusi mašinytė buvo. Variklis 1,6 dyzelis. Labai sunkiai traukė po toskanos kalnus. Grįždavom tai net smirdėdavo iš po kapoto. Bet gal todėl, kad "apkatkė" nebuvo padaryta. Bet šiaip viskas ok, pripranti smile.gif
Atsakyti
Man baisu, kad Kretoj su kokiu 1.4 varikliuku nelabai kaip seksis i kalnus kopt tais zvyrkeliais g.gif O jums turbut tikrai del ''apkatkes'' ten toks kvapas sklido is po kapoto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fei @ 2011 06 10, 08:18)
Man baisu, kad Kretoj su kokiu 1.4 varikliuku nelabai kaip seksis i kalnus kopt tais zvyrkeliais  g.gif  O jums turbut tikrai del ''apkatkes'' ten toks kvapas sklido is po kapoto  biggrin.gif

O į kokius kalnus reikia kopt zvyrkeliais Kretoj ? Negi ten vien tik tokie keliai, taip kaip tada dar mažesnės mašinytes važinėja ? Galima, aišku, imt džipą už 100 parai. Bet kažkaip nenusiteikus vien už automobilį tiek mokėt schmoll.gif Bet to vyras sakė mažiau skaityt šm ir mažiau parintis, viskas čia visur pravažiuos tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexia: 10 birželio 2011 - 08:28
Gal kas į ARMINDĄ liepos 24d.??? Važiuojam 14 dienų..nežinau ar ne per ilgai ten tiek laiko smile.gif)) Na gal išnaršysim taip, kad grįžt nebereikės smile.gif
[/quote]

Grįžom iš ARMINDOS. Buvom 11 nakvynių. Nežinau ar su vaikais važiuojate, bet jei taip, tai patikėkite vaikams turėtų patikti.Yra vaikų klubas su lietuviais animatoriais. AGNĖ, VITA, POVILAS tiesiog nuostabūs. jie organizuoja visą viešbučio laisvalaikio programą. Mūsų penkiametė mergina tik nubudusi sakydavo, kad nori pas Agnę smile.gif Dėmesys ir rūpestis, kūrybiškumas, nuoširdumas, šypsenos - tai tik truputis ką galima pasakyti apie šiuos žmones.
Apie viešbutį. jis atitiko mūsų norus ir poreikius. Švaru, aptarnavimas neįkyrus, priėjimas prie jūros per kito viešbučio teritoriją, bet mums tai tiko, nes turėjome kur stumdyti dvimetinukės dukros vežimėlį. Maisto daugiau nei reikia. Neįsivaizduoju kaip ten galima valgyti norėti kai toks karštis. Tik baigiasi pusryčiai atsidaro snack bar su įvairiausiais užkandžiais, tas pat po pietų. Buvo ir egzotinių jūros gėrybių. Aš įsimylėjau fetą. Viešbučio kontingentas labai labai normalus, arba šeimo su vaikais, arba porelės (man tai keista, kad be vaikų renkasi šį viešbutį, nes tikrai tie vaikiai (mano irgi) kelia daug triukšmo ir erzelio ax.gif Lietuviai, lenkai, rusai, vokiečiai, čekai, danai, švedai, anglai. Nėra vyraujančios tautos.
Apie keliones. mes su kita lietuvių šeima nuomavomės devinvietį auto penkioms dienoms. Atsiprašau, kad techninių parametrų nefiksavau, nes tai, kaip ir vairavimą, paliome vyrų žiniai. Išeini iš viešbučio, ir į kurią pusę bepasuktum, visur car rent. tikrai galima išsirinkti. Tiek daug kaip norėjome neapvažiavome, nes vaikai nebuvo taip palankiai nusiteikę tėvelių norui pamatyti Kretos topus.
Vaikams patiko akvariumas, vandens parkas, olos, mini zoo su papūgomis. Mes grožėjomes kalnais, vandens spalvomis, salomis. Jei kas galvojate apie Santorinį, tai patarčiau pirkti iš vietinių. aš važiavau už 115 eurų, visa laimė, kad be vaikų, nes labai intensyvi ekskursija, daug vaikščiojome, o karštis ochoho. Vaizdai kaip iš sapno. Man patiko Knosas, verti dėmesio griuvėsiai. L
Vyras perėjo Samariją. Tenesupyksta visi profai, bet sugebėjo įveikti tuos km ir su savo ,,basanoškėm", žinoma, kalnų batai ir lazdos privalumas, bet ir be jų įmanoma. Kojos sveikos.
Mažoji buvo pradėjusi kosėti ir kilo tempa. Bet praėjo labai lengvai, gal klimatas toks. Patarčiau pasiimti vaistų.
Ko nedaryčiau, jei kitą kart važiuočiau? neimčiau tiek rūbų vaikams, nebandyčiau drausti vaikams gerti tą cheminį vandenį, kurį visi vadina sultimis, nes tik pati nervinausi biggrin.gif , nejungčiau kondicionieriaus auto (nžn kaip tai įmanoma), nes visi prikimome, būtent į šį viešbutį neimčiau žaislų vaikams, net ten vaikų klube yra VISKO, VISKO, migdyčiau vaikus pietų miego ant gultų pavėsyje, nes nuvargę merginos miegodavo po tris valandas kambaryje ir reikėdavo su jomis kažkam kartu būti. Būtinai važiuočiau į tuos garsiuosius paplūdimius.
Sutikome žmonių, kurie ten vis grįžta. Suprantu kodėl smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fei @ 2011 06 10, 10:18)
Man baisu, kad Kretoj su kokiu 1.4 varikliuku nelabai kaip seksis i kalnus kopt tais zvyrkeliais  g.gif  O jums turbut tikrai del ''apkatkes'' ten toks kvapas sklido is po kapoto  biggrin.gif


Žinokit, net nežinau kur Jus esate susiruošusi kopti g.gif
Bet realiai, tai tikrai pakanka galingumo, bendrai paėmus aš Kretoje esu pravažinėjęs mėnesį laiko, pirmą kartą su 1,4, o antrą kartą berods su 1,2 varikliais...Na tikrai į visus kalnus užkilome, buvome net pasiekę Kales Limenes (atsiprašau, jei neteisingai pavadinimą parašiau) paplūdimį... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fei @ 2011 06 10, 09:18)
Man baisu, kad Kretoj su kokiu 1.4 varikliuku nelabai kaip seksis i kalnus kopt tais zvyrkeliais  g.gif  O jums turbut tikrai del ''apkatkes'' ten toks kvapas sklido is po kapoto  biggrin.gif


Mes turėjom Toyota Yaris su 1.1 varikliu. Į statų kalną važiuojant į 180 laipsnių posūkius būdavo nelabai smagu, nes važiuodavom max 2 bėgiu. Bet nieko, pripratom smile.gif Įvažiavom ir į Balos įlankos keliuko kalniukus, ir nuo Paleohoros iki Elafonisi tokiu pašlykštintu akmeniniu keliu 20 km (po kurio Balos kelias atrodė pramoga) biggrin.gif Tikrai viskas jums bus gerai.
Atsakyti
QUOTE(Moliugiene @ 2011 06 10, 08:45)

Vaikams patiko akvariumas, vandens parkas, olos, mini zoo su papūgomis.

O kur sitie "obdžektai" yra ? O kokia oro temperatura ?
Atsakyti