Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta XII

QUOTE(kunigunda78 @ 2011 06 16, 16:16)
mes nieko nemokėjom, nes pasidarėme europos sveikatos draudimo kortelę - ji išduodama nemokama visiems draustiems LT gyventojams  ax.gif, su ja visoje ES galioja draudimas, gali kreiptis į medikus, o vėliau išlaidos būtų kompensuojamos

O i viesbucio gydytoja galima kreiptis, galioja ta kortele? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kas cia: 16 birželio 2011 - 15:30
QUOTE(kas cia @ 2011 06 16, 15:14)
turint si draudima galima kreiptis ir i viesbucio gydytoja, taip? del saves kazkaip nebijau, labiau neramu del dukros doh.gif
Papildyta:

alexia, jus aktyviai ruosetes kelionei ir keliausite su mazameciu vaiku, kaip pasirinkote: ar turite europos sveikatos korteles, ar draudetes? 4u.gif

Mes turim kreditinę kuri mus visus draudžia kelionių metu. Jei neturėtume - būtinai draustumės.
Atsakyti
QUOTE(kas cia @ 2011 06 16, 15:30)
O i viesbucio gydytoja galima kreiptis, galioja ta kortele? unsure.gif

Manyčiau turėtų, blogiausiu atveju - turėtų iškviesti viešą greitąją, ar mediką, bet pagalbą su šia kortele yra privaloma suteikti

Atsakyti
QUOTE(kas cia @ 2011 06 16, 16:30)
O i viesbucio gydytoja galima kreiptis, galioja ta kortele? unsure.gif

schmoll.gif ne negalima. Su kortele kreipiesi tik i vastybines gydymo istaigas. O viesbuciuose daznai buna tik pivatus gydytojai.
Mano asmenine nuomone as nesirinkciau sio med islaidu draudimo tipo. Nes jei viesbutis kur ne miestelyje, tai trenkis kazkur su taxu, o jei jie ten dar nemokes anglu kalbos, tai doh.gif
Mums ir gide Kretoje minejo, kad su sia kortele poto nemazai problemu buna, geriau arba draustis draudimo bendroveje arba vaziuos su kreditines draudimu.
Atsakyti
Mums teko geguzes menesi pabendrauti su privaciais gydytojais. Kelioniu agentura per kuria keliavome mums dovanojo keliones draudimus kazkokios suomiskos imones, tai pas gydytoja moketi nereikejo, tik parodeme ta draudimo polisa, uzpildeme kazkokia forma ir viskas, o paskui gavome recepta, nusipirkome vaistus ir uz tuos vaistus draudimas sugrazino pinigus jau Lietuvoje. thumbup.gif

Klara c, as irgi tekina atgal lekciau, buvo TAIP GERAI bigsmile.gif Mano dicke dar dabar visiems pasakoja apie Kreta wub.gif
Atsakyti
Aš tai tikiuos, kad pas gydytojus kreiptis nereikės unsure.gif Ir vaistų neprireiks, kaip kad dažniausiai neprireikia, nors kai pradėjau vakar dėlioti, tai visa vaistinėlė gavosi doh.gif
Atsakyti
sveikos. mes planuojame skristi i Kreta rugpjucio 21 diena, pirma karta wink.gif galvojame nuomuotis automobili, kad nereiketu pirkti brangiu ekskursiju is Novaturo ;( iskilo klausimas, beplanuojant marsruta - kur yra Balos papludimys ir kaip i ji patekti? skaiciau cia pasakojima, kaip ten nuvaziavo, taciau man reiketu kokio nors orientatyro, pro kur vaziuot, nes mes apsistosime Heraklione ir tikriausiai nemazas kelias lauktu ax.gif kad visai nepasiklyst. Ir beje, kokiose miesteliuose/kaimeliuose randasi visi tie vienuolynai kalnuose? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnen @ 2011 06 17, 12:53)
sveikos. mes planuojame skristi i Kreta rugpjucio 21 diena, pirma karta wink.gif galvojame nuomuotis automobili, kad nereiketu pirkti brangiu ekskursiju is Novaturo ;( iskilo klausimas, beplanuojant marsruta - kur yra Balos papludimys ir kaip i ji patekti? skaiciau cia pasakojima, kaip ten nuvaziavo, taciau man reiketu kokio nors orientatyro, pro kur vaziuot, nes mes apsistosime Heraklione ir tikriausiai nemazas kelias lauktu  ax.gif kad visai nepasiklyst. Ir beje, kokiose miesteliuose/kaimeliuose randasi visi tie vienuolynai kalnuose?  smile.gif



pasiziurekit i zemelapi ir tada tikrai viskas aisku bus, kur yra Balos ir kaip ten vaziuoti, tikrai bus aiskiau nei kad cia kas jums papasakotu
Atsakyti
QUOTE(ugnen @ 2011 06 17, 12:53)
sveikos. mes planuojame skristi i Kreta rugpjucio 21 diena, pirma karta wink.gif galvojame nuomuotis automobili, kad nereiketu pirkti brangiu ekskursiju is Novaturo ;( iskilo klausimas, beplanuojant marsruta - kur yra Balos papludimys ir kaip i ji patekti? skaiciau cia pasakojima, kaip ten nuvaziavo, taciau man reiketu kokio nors orientatyro, pro kur vaziuot, nes mes apsistosime Heraklione ir tikriausiai nemazas kelias lauktu  ax.gif kad visai nepasiklyst. Ir beje, kokiose miesteliuose/kaimeliuose randasi visi tie vienuolynai kalnuose?  smile.gif


Jei žemėlapio prieš akis neturit, tai jei ir parašytų, manau nepasidarytų aiškiau. O žemėlapyje būna sužymėtos lankytinos vietos, atrasti nesunku, tuo labiau, jog Kreta nėra labai didelė sala. Galit nusipirkt knygutę apie Kretą, ten surašytos lankytinos vietos, yra trumpi aprašymai, mums pravertė...
Atsakyti
QUOTE(kas cia @ 2011 06 17, 19:22)
Kazkaip is tos knygeles apie kreta tikejausi daugiau ax.gif , nelabai ten kas yra cool.gif

Knygele knygelei nelygu, ju juk ne viena yra smile.gif As turiu kelias, viena is ju sita (apie muziejus ir archeologines izymybes)
user posted image

O pacios geriausios mano manymu yra Lonely planet knygos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 17 birželio 2011 - 21:24
QUOTE(kas cia @ 2011 06 17, 19:22)
Kazkaip is tos knygeles apie kreta tikejausi daugiau ax.gif , nelabai ten kas yra cool.gif



Kretoje nusipirkte išsamią knygelę ( įv. kalbom), o LT pasidomėkit, ką norit pamatyti.
Mes gyvenom netoli Herakliono, tai į Balos salą vienos dienos būtų neužtekę nuvažiuot, nes gana toli. Mes važiavom į Gramvous salą (šalia Balos, o kartais žmonės jas maišo). Tai ši sala - vienas gražiausių gamtos stebuklų Kretoje. Mes važiavom nuo Chanios link Kissamos miestelio, o paskui į Gramvous salą.
Į salas plaukia ir laivai.

Jeigu domina, galiu įmesti į až savo 5 dienų maršrutą po Kretą.
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 06 16, 16:16)
mes nieko nemokėjom, nes pasidarėme europos sveikatos draudimo kortelę - ji išduodama nemokama visiems draustiems LT gyventojams  ax.gif, su ja visoje ES galioja draudimas, gali kreiptis į medikus, o vėliau išlaidos būtų kompensuojamos

Nemaišykite, niekas jums nekompensuos išlaidų su ta kortele. Su ja suteikiama tik pirmoji pagalba, o jei vaistus pirksite ar panašiai, išlaidų neatgausite.
Ir galėsite eiti tik į valdiškas gydymo įstaigas.

O dėl knygų, tai man Rough guides knygos ir Lonely planet yra geiausios, visokios ten TOP 10 nevertos dėmesio išvis irnesakyk.gif
Atsakyti