Įkraunama...
Įkraunama...

Naujas projektas Lvovo 89/Linkmenų 1

sveiki, gal yra rezervavusiu? kokia nuomone apie darbu kokybe?
Projekto aprasymas: http://www.statybuga...asymas_lvovo_g/

Technines detales - butu gerai, kad nusimanantys pakomentuotu:
3.2.1. Išorės sienos : kompleksinis mūras (silikatinių blokų, apšiltintas akmens vata ir putų polistirenu). Sienos tarp butų : silikatinės plytos ir silikatiniai blokai , tinkuotos. Sanitarinio mazgo sienos silikatinių plytų , tinkuotos, neglaistytos.
3.2.2. Lubos – monolitinė perdanga.
3.2.3. Langai – plastikiniai ir su selektyvinio stiklo paketu. Įėjimo į butą durys – plieninės, su 2 spynomis ir akute.
3.2.4. Elektros instaliacija – laidai variniai, be rozečių, jungiklių, šviestuvų ir kitų prietaisų. Sumontuotos potinkinės montažinės dėžutės. Įrengtas saugiklių ir apskaitos skydelis.
3.2.5. Šildymas – centrinis kolektorius su apskaitos prietaisu, plieniniai radiatoriai, perduodamas su pilnai įrengta ir išbandyta šilumos sistema.
3.2.6. Vandentiekis ir kanalizacija – santechnikos stovų įrengimas, vandens apskaitos prietaisai.
3.2.7. Grindys – betoninis išlyginamasis grindų sluoksnis.
3.2.8. Balkonai , lodžijos su pilna apdaila.
3.2.9. Ryšio tinklai – pakloti PVC instaliaciniai vamzdžiai : TV įvadui 1 vnt. , telefono įvadui 1vnt.
3.2.10. Išorės tinklai – vandentiekis, kanalizacija, elektros ir šildymo tinklai.

Isorines sienos: 180 mm. ARKO blokai apsiltinti 150 mm.mineral.vata ar poliestir.plokste.

Parkavimosi vietos kaina - 40.000 LTL
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *ElGuna: 06 balandžio 2011 - 09:20
Man tai vieta baisi, prie pat gatvės, namas baisus, net neįsivaizduoju, kam būtų aktualūs tokie butai . Nebent, jauniems be vaikų g.gif
Atsakyti
Baisus. Sintetinis būstas kažkodėl pavadintas "prestižiniu". Jūs matėt išplanavimus? Kažkas klaikaus.. Ypač butai buratino nosyje..
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2011 04 06, 09:51)
Man tai vieta baisi, prie pat gatvės, namas baisus, net neįsivaizduoju, kam būtų aktualūs tokie butai . Nebent, jauniems be vaikų g.gif


man geriau prie gatves, negu tarp senu lusnu ikystas g.gif nes kitu variantu centre negali buti. bet cia aisku skonio reikalas.
Papildyta:
QUOTE(Subjektyvi @ 2011 04 06, 09:55)
Baisus. Sintetinis būstas kažkodėl pavadintas "prestižiniu". Jūs matėt išplanavimus? Kažkas klaikaus.. Ypač butai buratino nosyje..


buratino nosyje - lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
o kodel sintetinis? g.gif
prestizinis gal del savo kaimynu - buriu, europos ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 04 06, 10:57)
man geriau prie gatves, negu tarp senu lusnu ikystas g.gif nes kitu variantu centre negali buti. 


Gerai paieškojus ir centre įmanoma rasti ne prie gatvės (nors aišku, tai labiau išimtis nei taisyklė, ir kainuoja atatinkamai).

Man išvis keista, ko taip veržtis į tą centrą šeimai su vaikais? doh.gif Lango neatidarysi - triukšmas non stop, ypač jei namas prie gatvės. Kiemukai miniatiūriniai ir užkišti mašinom, vaikams pažaisti nėra kur. Oras užterštas. Vasarą kraupiai karšta, smogas. Tai čia - "prestižinė gyvenimo kokybė"? biggrin.gif
Atsakyti
as dar be vaiku, tad tas buvimas centre man kaip tik privalumas, ir mastau dabar apie si projekta, bet irgi turi savo +/-: http://www.garantasu...taine/gudu.html, o vakar dar uzmaciau ta "buratino nosi" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 04 06, 11:41)
ir mastau dabar apie si projekta, bet irgi turi savo +/-: http://www.garantasu...taine/gudu.html,


Man šis variantas atrodo daug geresnis.

Atsakyti
QUOTE(flight @ 2011 04 06, 11:25)
Man šis variantas atrodo daug geresnis.



kodel?
dar uzmaciau toki varianta: http://domo.plius.lt.../id-1090700?qt=
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 04 06, 12:30)


Namas mažaaukštis (3 aukštai), butų nedaug, šildymas autonominis, gatvytė maža ir nejudri, yra šioks toks aptvertas kiemukas, kaimynystė - privatūs namukai (vaizdas pro langą nebus į kaimyno langą ir šiaip, mažiau žmonių aplinkui). Net jei atsirastų vaikas, nereikėtų staigiai keisti buto wink.gif
Atsakyti
sildymas - centrinis, kolektorinis mirksiukas.gif man tik kliuna pati vieta, kad prie stoties, tiksliau uz stoties ax.gif g.gif
Atsakyti
Stotis tai nieko, vis tiek per ją važiuoti ar eiti nereikia, vieta pakankamai gera, viskas arti. Tik nelabai tai, kad netoli geležinkelis, bet jis labiausiai juntamas Pelesos g. gyventojams, o tolėliau - nei labai girdisi, nei tas specifinis kvapas prieina. Na ir - "neprestižas" (juk Naujininkai), jei kam svarbu. bigsmile.gif
Bet aš jau geriau rinkčiausi "neprestižą" triaukščiame normaliame name negu "prestižą" sepynaukščio dėžutėj ir dar prie judrios gatvės doh.gif

O šiaip, jei ieškote butuko netoli centro, siūlyčiau pasidomėti ir butais, esančiais Vanagėlio, Lapų, Švenčionių, Mielagėnų, Gervėčių gatvėse 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 06 balandžio 2011 - 13:31
QUOTE(flight @ 2011 04 06, 13:04)
O šiaip, jei ieškote butuko netoli centro, siūlyčiau pasidomėti ir butais, esančiais Vanagėlio, Lapų, Švenčionių, Mielagėnų, Gervėčių gatvėse  4u.gif


aciu uz info 4u.gif butinai ilysiu ten biggrin.gif
siandien dar buvau apziureti Mindaugo 44, Savanoriu 2 statomus namus. Mindaugo 44 - senamiescio, kaip skelbiama, niekas nematys, tik is dalies prie vieno kampo esantys butai, tik keletas butu su balkonais, visi like - be. isplanavimai irgi nepatiko, keliu laiptiniu butu langu vaizdai isvis i servisus ir gamyklinius pastatus, zodziu nzn.. man kazkaip nieko gero ten pasirode.
Savanoriai - ... hmmm, jau viena tas, kad stovi "ant sankryzos" - tai ir dulkes, ir triuksmas ir visi kiti is to isplaukiantys malonumai.
iki Buratino nosies - jauciu prilips tas geras Subjektyvios uzvardinimas biggrin.gif - siandien nespejau nuvaziuoti, bet i pavakare kaip tik vaziuosiu pro ji, prasuksiu, paziuresiu.
Dar kazkas Zveryne Seliu g yra - irgi reikia prasukti, paziureti smile.gif
tai po visu vazinejimu man vis tik labiausiai "nepristizas" Gudu g. patinka.
Atsakyti