Įkraunama...
Įkraunama...

Buhalterinės apskaitos kursai 2

Vienos buhalterės paklausiau tai sakė kad Pačiolio geri kursai g.gif man dar toks dalykas neramina,nes kiek žinau bus egzaminai ir jei neišlaikai tai sertifikatye įrašys -kursas išklausytas,kažin dažni tokie atvejai kai tik išklausytas,ne įskaitytas.
Atsakyti
o kur tas sertifikatas figuruos? as i kursus eiciau tik del saves - del ziniu, bet ne del sertifikato (kuris turiu nuojauta jokios itakos ir ispudzio darbdaviui nedaro, nes tai grynai sau paciam, savo ziniu igijimui/pagilinimui) ax.gif
Atsakyti
parekomenduokite buhalterines apskaitos kursus pradedanciajam Vilniuje, gal yra kazkokie pagreitinti (darbo su programomis tikrai nereiketu) ?
Buhaltere tikrai nesiruosiu dirbti, taciau dirbu imoneje ir noriu tiesiog suprasti buhalterija 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MaGre: 15 spalio 2012 - 09:14
Aš manau kad šis variantas neblogas ir kaina palyginus gera http://www.apskaitajums.lt/
Atsakyti
QUOTE(Birmania @ 2012 10 11, 12:35)
Vienos buhalterės paklausiau tai sakė kad Pačiolio geri kursai  g.gif  man dar toks dalykas neramina,nes kiek žinau bus egzaminai ir jei neišlaikai tai sertifikatye įrašys -kursas išklausytas,kažin dažni tokie atvejai kai tik išklausytas,ne įskaitytas.



Aš lankau šiuo metu pačiolio kursus, ir kaip dėstytoja sakė, būna tame pažymėjime nedidelėmis raidelėmis parašyta: išklausytas kursas ir išlaikytas egzaminas arba tiesiog išlaikytas kursas. Kas nežino kad ten dar gali būti kas parašyta, tikrai ir neatkreips dėmesio. O šiaip esant dideliam norui, galimą ir testus ir egzaminą perlaikyti smile.gif

Aš tikrai patenkinta, jau šiuo metu pabaigus pusę kurso smile.gif
Atsakyti
Sveikos, o kokie atsiliepimai apie šiuos kursus http://ziniuvisata.l...CFefMtAodKHAAYg kažko pigūs.. ax.gif
O kaip šitie? http://www.mokymai.o...tos-kursai.html 4u.gif
Ir šitie http://globaliosidej...aitos-pagrindai
Gal kas atsakys, atsiprašau, kad visos temos neperskaitau.

P.S. Rinkčiausi rytinius kursus, tik nežinau kur blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moxe: 23 spalio 2012 - 10:26
Aš ilgai ištyrinėjus visus kursus nusprendžiau lankyti apskaitajums kursus,kas ir kaip manau matysis jau po pirmų paskaitų tad jei dar bus lankančių gal bus smagiau kompanijoj. man ir kaina čia palankesnė ir metodika.
Atsakyti
QUOTE(Birmania @ 2012 10 11, 13:35)
Vienos buhalterės paklausiau tai sakė kad Pačiolio geri kursai  g.gif  man dar toks dalykas neramina,nes kiek žinau bus egzaminai ir jei neišlaikai tai sertifikatye įrašys -kursas išklausytas,kažin dažni tokie atvejai kai tik išklausytas,ne įskaitytas.

as rudeni baigiau paciolio kursus, tai gana sunku islaikyti tuos egzaminus, jie tokie labai teoriniai. vos ne mintinai ta teorija reikia zinot, o ir atsakymu variantai tokie klaidinantys, du neteisingi, ir du teisingi, bet vienas is ju teisingesnis smile.gif 70 is 100 reikia surinkt balu, kad gautum. siaip visada lengviau, tiems, kurie jau dirba, tai teorija iveikia tikrai lengvai. nezinau kodel, bet musu grupej mazdaug apie puse, na gal biskuti maziau islaike, bet cia todel, jog daug kas nelanke, neateidavo.
del to kad galima perlaikyt, tai pas mus niekam neleido, leido tik islaikyt, jei ta dien, kai buvo egzas neatejai. 4u.gif veiksmas vyko vilniuj smile.gif kursai geri, as dar noriu i mokesciu kursus nueit, bet santaupu truksta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dangaus žydryne @ 2012 10 26, 11:01)
as rudeni baigiau paciolio kursus, tai gana sunku islaikyti tuos egzaminus, jie tokie labai teoriniai. vos ne mintinai ta teorija reikia zinot, o ir atsakymu variantai tokie klaidinantys, du neteisingi, ir du teisingi, bet vienas is ju teisingesnis smile.gif 70 is 100 reikia surinkt  balu, kad gautum. siaip visada lengviau, tiems, kurie jau dirba, tai teorija iveikia tikrai lengvai. nezinau kodel, bet musu grupej mazdaug apie puse, na gal biskuti maziau islaike, bet cia todel, jog daug kas nelanke, neateidavo.
del to kad galima perlaikyt, tai pas mus niekam neleido, leido tik islaikyt, jei ta dien, kai buvo egzas neatejai. 4u.gif  veiksmas vyko vilniuj smile.gif kursai geri, as dar noriu i mokesciu kursus nueit, bet santaupu truksta smile.gif

man tai vyras norejo PACIOLIO buhalterinius kursus padovanoti, bet pradejus su jais kalbeti, tai kaip ir viskas gerai, kursai geri, bet uzsiminus apie pinigu grazinima jei kursai butu atideti, tai viskas nutilo ir sekretore pradejo issisukineti nuo sito klausimo

Nezinau kaip jums, bet man nepasirode jie patikimi
Be to po naujo istatymo priemimo, nelabai ir apsimoka juos lankyti, vis tiek negali dirbti buhaltere
Atsakyti
QUOTE(meile0409 @ 2012 10 27, 14:54)
man tai vyras norejo PACIOLIO buhalterinius kursus padovanoti, bet pradejus su jais kalbeti, tai kaip ir viskas gerai, kursai geri, bet uzsiminus apie pinigu grazinima jei kursai butu atideti, tai viskas nutilo ir sekretore pradejo issisukineti nuo sito klausimo

Nezinau kaip jums, bet man nepasirode jie patikimi
Be to po naujo istatymo priemimo, nelabai ir apsimoka juos lankyti, vis tiek negali dirbti buhaltere



Dar įstatymas nėra priimtas, ir kai bus priimtas (turėtų paaiškėti atėjus naujai valdžiai), neaišku kada įsigalios... Pasakojo kursus vedanti dėstytoja, kad greičiausiai reikės tik išlaikyti kažkokį egzaminą, kad galėtum būti buhaltere, nors oficialiai dar niekas nepatvirtinta...
Atsakyti
Laba wink.gif

o gal kas galite rekomenduoti dieninius kursus Siauliuose? Kiek ieskau, visur vakariniai...

As kiek skaiciau, tai tas istatymas galioja buhalterems tvarkancioms keliu imoniu apskaita (kurios savarankiskai teikia buhalterines paslaugas) ir imonems, teikiancioms tokias paslaugas. Nuo 2016 metu ir imoniu buhalteriams reikes turet kvalifikacija.
As CIA paskaiciau.
Atsakyti
QUOTE(meile0409 @ 2012 10 27, 14:54)
man tai vyras norejo PACIOLIO buhalterinius kursus padovanoti, bet pradejus su jais kalbeti, tai kaip ir viskas gerai, kursai geri, bet uzsiminus apie pinigu grazinima jei kursai butu atideti, tai viskas nutilo ir sekretore pradejo issisukineti nuo sito klausimo

Nezinau kaip jums, bet man nepasirode jie patikimi
Be to po naujo istatymo priemimo, nelabai ir apsimoka juos lankyti, vis tiek negali dirbti buhaltere


Ne buhaltere, o vyr.buhaltere smile.gif
Atsakyti