Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Buhalterinės apskaitos kursai 2
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Nuo mokslo iki darbo > Kursai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Renri3
QUOTE(Birmania @ 2012 11 08, 15:33)
idomu už kokius čia kursus Pačiolyje jūs tiek mokėjote,nes aš kai skambinau neseniai tai kaina 1513 lt.  g.gif už tad ir pasirinkau pagal akademiniu valandų skaičių apskaitajums kursus.
*

As kai domejausi, tai irgi tokia pat kaina..seniau buvo dar brangiau. Uz 900 nezinau kokia super akcija buvo smile.gif

O apskaitajums kuriam mieste?
Giedr@
QUOTE(Renri3 @ 2012 11 08, 14:48)

O apskaitajums kuriam mieste?
*

Vilnius ir Kaunas 4u.gif
Renri3
Na va, apskaitajums nerengia kursu Siauliuose sad.gif
Birmania
QUOTE(Giedr@ @ 2012 11 08, 14:40)
O kuriam mieste lankysit?
*

Vilniuje 4u.gif
ativel
Laba diena 4u.gif
Perskaiciau jusu temele, bet vis viena neapsisprendziu kokius kursus geriau lankyti ax.gif Baigusi moklus esu pries n metu ir labai noreciau pasikartot, o veliau ieskotis darbo. Kazkaip buvau apsistojus ties Pacioliu g.gif
Giedr@
QUOTE(ativel @ 2012 11 09, 11:44)
Laba diena 4u.gif
Perskaiciau jusu temele, bet vis viena neapsisprendziu kokius kursus geriau lankyti ax.gif  Baigusi moklus esu pries n metu ir labai noreciau pasikartot, o veliau ieskotis darbo. Kazkaip buvau apsistojus ties Pacioliu g.gif
*

Mano tokia pati situacija doh.gif nu bet tikrai, kaip neprasaut. O is kokio jus miesto, ieskau drauges mokslams 4u.gif
Sie_muska
QUOTE(ativel @ 2012 11 09, 11:44)
Laba diena 4u.gif
Perskaiciau jusu temele, bet vis viena neapsisprendziu kokius kursus geriau lankyti ax.gif  Baigusi moklus esu pries n metu ir labai noreciau pasikartot, o veliau ieskotis darbo. Kazkaip buvau apsistojus ties Pacioliu g.gif
*

Aš lankau pačiolį, man visai patinka. Bet manau kursai nebūtų tiek verti, jei nieko bendro anksčiau su buhalterija nesate turėjusi. Daug teorijos. Man, kaip turinčiai praktikos, bet be teorinių žinių labai tinka. Daug šviesiau galvoje pasidarė smile.gif Bet tuo pačiu ir milijonas klausimų smile.gif
ativel
QUOTE(Giedr@ @ 2012 11 09, 11:50)
Mano tokia pati situacija  doh.gif  nu bet tikrai, kaip neprasaut. O is kokio jus miesto, ieskau drauges mokslams  4u.gif
*

Man labai gaila, bet jauciu, kad mums miestai netinka. As ieskau Panevezyje, dar is bedos galetu but Siauliai. O jus is Kauno?

QUOTE(Sie_muska @ 2012 11 09, 14:45)
Aš lankau pačiolį, man visai patinka. Bet manau kursai nebūtų tiek verti, jei nieko bendro anksčiau su buhalterija nesate turėjusi. Daug teorijos. Man, kaip turinčiai praktikos, bet be teorinių žinių labai tinka. Daug šviesiau galvoje pasidarė smile.gif Bet tuo pačiu ir milijonas klausimų smile.gif
*

Matot pries kazkiek metu esu baigusi kolegija ir dar kelis metus dirbau buhaltere. Taip isejo, kad keli metai esu atitrukusi nuo visko. Tai manau, kad butu prisimint ir dar naujo suzinoti.
Gella*
QUOTE(ativel @ 2012 11 12, 13:30)
Matot pries kazkiek metu esu baigusi kolegija ir dar kelis metus dirbau buhaltere. Taip isejo, kad keli metai esu atitrukusi nuo visko. Tai manau, kad butu prisimint ir dar naujo suzinoti.
*

Mano tokia pat situacija, uzsiregistravau i kursus Vilniuje - ApskaitaJums, bus matyt kaip cia man seksis.
Giedr@
Na ka ir as uzsiregistravau i apskaitajums.Skambinau i pacioli info jokios, grupes nesurinktos, dienines ko gero nesurinks grupes, o vakarine man netinka...Zodziu jau ryt kimbu i mokslus, jei atsirastu dar lankanti Kaune butu visai smagu 4u.gif
dreamless
Sveika Giedr@, o Apskaitajums turi dieninę grupę, kažkaip jų internetiniame puslapyje nepastebėjau, kad būtų parašyta, kad organizuojamos dieninės blush2.gif Mačiau tik vakarinės minimos g.gif Ir jei galėsite ir bus nesunku parašykite savo atsiliepimus apie šiuos kursus.
Giedr@
QUOTE(dreamless @ 2012 11 12, 12:09)
Sveika Giedr@, o Apskaitajums turi dieninę grupę, kažkaip jų internetiniame puslapyje nepastebėjau, kad būtų parašyta, kad organizuojamos dieninės blush2.gif  Mačiau tik vakarinės minimos g.gif  Ir jei galėsite ir bus nesunku parašykite savo atsiliepimus apie šiuos kursus.
*

Na is tiesu tai cia vakarine kaip ir jau...Na bet paskaitos iki 21h o ne kaip iki 22h Paciolyje, plius po trumpiau vyksta,zodziu man tinkamesnis laikas nei Paciolyje 4u.gif
Birmania
matau nemažai mūsų bus lankančių ApskaitaJums kursus,kai pradėsite lankyti prašom pasidalinti patirtimi,aš taip pat savo nuomonę čia išreikšiu 4u.gif Kiek žinau jau kitą savaitę Vilnietėms prasidės vakariniai kursai.
Giedr@
QUOTE(Birmania @ 2012 11 13, 08:01)
matau nemažai mūsų bus lankančių ApskaitaJums kursus,kai pradėsite lankyti prašom pasidalinti patirtimi,aš taip pat savo nuomonę čia išreikšiu  4u.gif Kiek žinau jau kitą savaitę Vilnietėms prasidės vakariniai kursai.
*

Butinai, nes ziuriu kol dar renkasi kursus aktyviai klausineja, o pabaigus patingi pasidalinti patirtimi 4u.gif
Sie_muska
QUOTE(Giedr@ @ 2012 11 12, 13:29)
Na is tiesu tai cia vakarine kaip ir jau...Na bet paskaitos iki 21h o ne kaip iki 22h Paciolyje, plius po trumpiau vyksta,zodziu man tinkamesnis laikas nei Paciolyje  4u.gif
*

Na pačiolyje nedaro ilgos pertraukos kaip numatyta pagal tvarkaraštį, tad baigiame iki pusės 10, kartais ir devintą ar čiut čiut po devynių. Penktadieniais prasideda kursas valanda anksčiau, tad valanda anksčiau ir baigiame.
<LaPeLis>
Sveikos, ar kas baigėte apskaitos kursus panevezyje, panevezio verslo konsultaciniame centre?kokie atsiliepimai, o gal kaip tik ruosiates i dabar rengiamus kursus sausio 2? smile.gif
ativel
QUOTE(<LaPeLis> @ 2012 12 16, 19:09)
Sveikos, ar kas baigėte apskaitos kursus panevezyje, panevezio verslo konsultaciniame centre?kokie atsiliepimai, o gal kaip tik ruosiates i dabar rengiamus kursus sausio 2? smile.gif
*

Sveikos. Mane irgi labai domina. O jus jau uzsiraset?
konstruktore
Mergaites, gal pazystate kokia gera buhaltere, kuri galetu privaciai pakonsultuoti. Kaune. Rasykite i az. Aciu
jooolce
Ir as ieskau buhalteres kuri galetu pamokinti, buhalterijos, esu baigusi buhalteriu kursus ir dirbu apskaitininke, taciau tvarkyti visa buhalterija turbut nesugebeciau smile.gif Jei kas suzinotumete parasyk i az. Lauksiu smile.gif aciu smile.gif
Dziugaa
Sveikos,
norėčiau paklausti, gal kas nors esate išsilaikę buhalterių profesionalų egzaminus (http://www.lbaa.lt/)?
Kadangi temos neseku, gal galite į až parašyti. Norėčiau paklausti dėl egzaminavimo tvarkos.
nadiuxa
Sveiki, gal kas lanke siuos kursus: http://www.apskaitajums.lt/
Kokie atisilepimai?

Prasau parasykite i AZ, nes temos neseku ax.gif

Aciu 4u.gif
gremlio
Labas visom, noriu pradeti nuo kovo men lankyti buhalteriu kursus Vilniuje, kaip jau daugelis cia minejo kazkada baigusios mokslus bet yra tarpas ir nori prisiminti viska, tokia situacija ir pas mane. Galvoju tarp Paciolio ir Apskaita jums,gal kas galit patarti nes ir kaina truputi skiresi, as galbut noreciau daugiau praktikos, labai lauksiu Jusu nuomoniu.

Papildyta:
ir kaip dar sie kursai, gal kas zino
http://www.countline.lt/kursai.php
gyvaciute
sveiki,ar yra baigusiu globaliose idejose siauliuose kursus?
Singrid
Sveiki, esu baigus finansus prieš n metų bei šiek tiek dirbus šioj srity, tačiau užsisėdėjau namuose ir prieš pradėdama dirbti labai norėčiau atnaujinti žinias. Gal galėtumėte pasidalinti, kaip sekėsi lankančioms apskaitajums. Gal kas dar rekomeduotų kokius kursus? 4u.gif
Giedr@
QUOTE(Singrid @ 2013 02 05, 10:26)
Sveiki, esu baigus finansus prieš n metų bei šiek tiek dirbus šioj srity, tačiau užsisėdėjau namuose ir prieš pradėdama dirbti labai norėčiau atnaujinti žinias. Gal galėtumėte pasidalinti, kaip sekėsi lankančioms apskaitajums. Gal kas dar rekomeduotų kokius kursus?  4u.gif
*

As kaip tik jau baigineju apskaitajums kursus.Patiko, kursas isdestytas mano manymu nuosekliai , destytojos su kantrybe smile.gif o, kai nelabai yra su kuo palyginti, tai sunku kazka daugiau pasakyti. Tik apskaitos programa man nelabai patinka Stekas, bet kiek kalbejom tai planuoja lyg ir daugiau programu ateityje 4u.gif
Gella*
QUOTE(Giedr@ @ 2013 02 06, 12:24)
As kaip tik jau baigineju apskaitajums kursus.Patiko, kursas isdestytas mano manymu nuosekliai , destytojos su kantrybe  smile.gif o, kai nelabai yra su kuo palyginti, tai sunku kazka daugiau pasakyti. Tik apskaitos programa man nelabai patinka Stekas, bet kiek kalbejom tai planuoja lyg ir daugiau programu ateityje  4u.gif
*

Sveika,
o kiek kartu buvo uzsiemimai su kompiuterine programa jums Kaune? Mokausi Vilniuje, antroje vasario puseje baigsis kursai, kai baigsiu tai pasakysiu ka galvoju. 4u.gif
Giedr@
QUOTE(Bulbulka. @ 2013 02 08, 16:32)
Sveika,
o kiek kartu buvo uzsiemimai su kompiuterine programa jums Kaune? Mokausi Vilniuje, antroje vasario puseje baigsis kursai, kai baigsiu tai pasakysiu ka galvoju.  4u.gif
*

Pagal programa 4, tiek ir bus.Nors ka veiksim paskuti karta tai nezinau, nes jau beveik viska baigem, nelabai man patiko su kompiuterine programa tiesa sakant. Visu skirtingas tempas, tai taip chaotiskai viskas.
rrr?
Dirbau buhaltere imoneje, tvarkiau ne vienai imonei buhalterine apskaita nuo pradiniu dokumentu iki finansines atskaitomybes. Bet isejau auginti vaikucio, paskui kitas vaikutis... ir uzsisedejau. Viskas pamirsta. Viskas!
Gal kur uzmatete straipsneli, informacija apie buhalterines apskaitos pagrindus. I kursus kolkas negaliu sau leisti, nes jie nera pigus. Kazkokia konkrecia tema dometis neiseina, kai pagrindai pamirsti. Gal kas galite padeti? ax.gif
gremlio
Atsakymo taip ir nesulaukia blush2.gif , gaila, gal kas zadat kovo men lankyti Apskaita jums kursus, butu malonu tureti kolege. smile.gif
Gella*
QUOTE(gremlio @ 2013 02 11, 21:04)
Atsakymo taip ir nesulaukia  blush2.gif , gaila, gal kas zadat kovo men lankyti Apskaita jums kursus, butu malonu tureti kolege. smile.gif
*

As greitai baigsiu kursus, kai iki galo praeisiu kursa tai ir parasysiu kaip man jie atrodo, irgi pries nnn metu baigus mokslus, dirbus, tai zinios kaip ir atsinaujino, tik labai nepatinka praktine dalis, nes viskas rankiniu budu su kalkuliatoriais, o su programa - tik 4 paskaitos nusimato, tai vat ir idomu ar uzteks tokio paskaitu kiekio...
Melanija
Norejau paklausti gal yra baigusiu Riviles mokymo centro Buhalterinės apskaitos ir mokesčių pagrindų kursus. Ju tinklapyje raso, kad galima uzdavinius spresti Rivile programa. O Paciolio kursuose irgi mokina programa? As, kaip ir daugelis cia, ruosiuosi atgaivinti seniai pamirstas zinias.
dangaus žydryne
riviles mokymo centre, tai tikrai mokina, mum kaip tik deste paskaitas viena is ten, tai pasakojo.
pacioli tai manau ne, bent mums apskaitos pagrindai buvo tik rankiniu budu(sia vasara). atrodo jie ties kompiuterinem programom neapsistoja.
musyte2
Laba,

norėčiau pasiteirauti lankiusių kursus, kokia potenciali galimybė baigus kursus dirbti savarankiškai su mažomis įmonėmis? Ar užtenka kompetencijos vesti pilną apskaitą? Ir kur patartumėt Vilniuje lankyt, norint įgyvendinti tokius planus? Kur geriausiai parengia? Domėjausi Apskaita JUms (kaip tik nuo kovo vidurio startuoja nauja grupė). Pradmenis turiu ir dirbu šioje srityje, bet labai paviršutiniškai.
Giedr@
QUOTE(musyte2 @ 2013 03 04, 09:23)
Laba,

norėčiau pasiteirauti lankiusių kursus, kokia potenciali galimybė baigus kursus dirbti savarankiškai su mažomis įmonėmis? Ar užtenka kompetencijos vesti pilną apskaitą? Ir kur patartumėt Vilniuje lankyt, norint įgyvendinti tokius planus? Kur geriausiai parengia? Domėjausi Apskaita JUms (kaip tik nuo kovo vidurio startuoja  nauja grupė). Pradmenis turiu ir dirbu šioje srityje, bet labai paviršutiniškai.
*

Turint kokia drauge/pazystama buhaltere i kuria galetumet kreiptis pagalbos tai galbut, kitu atveju labai pagalvociau. Priklauso kokia tos imones veikla, darbuotoju skaicius ir tt. O tos mazos imones yra dar blogiau nei dideles, cia ne vienos buhalteres zodziai 4u.gif
As baigiau kursus, viskas tikrai kur kas aiskiau, bet pati dar nerizikuociau, visiskai savarankiskai vesti apskaitos 4u.gif
dangaus žydryne
as manau, kad informacijai suvesti tikrai ziniu pakaks, bet kas susije su mokesciais, darbo uzmokesciu ir ataskaitom, tikrai ne. as esu lankiusi + trys kursai studiju, tai nedrisciau pati vesti . schmoll.gif
gremlio
Gal kas eis i kursus Apskaita Jums nuo kovo 16d. blush2.gif
IslandGirl
Sveiki,

Norėjau pasiteirauti, galbūt kas nors dirbate su Rivile solo? O gal kas pažįsta tokį žmogų kuris gyvena Vilniuje ir sutiktų pora kartų bent jau pagrindinius dalykus su minėta programa parodyti. Žinoma ne už dykq smile.gif lauksiu bet kokių žinių, rašykite į AŽ.
Labai labai prašau, atsiliepkite kas nors!!!!
dangaus žydryne
kaip suprantu, tai cia jie popierini savo kursu varianta sukele i kompiuteri. g.gif
nezinau, neakivaizdiniu budu sunkoka mokytis, ypac visai zaliems g.gif
Emoli
QUOTE(dangaus žydryne @ 2013 04 02, 08:41)
kaip suprantu, tai cia jie popierini savo  kursu varianta sukele i kompiuteri. g.gif
nezinau, neakivaizdiniu budu sunkoka mokytis, ypac visai zaliems g.gif
*

patirties aš turiu, vedžiau II apskaitą. Tiesiog noris praplėst akiratį ir gaut pažymėjimą.
Visdėlto pasirinkau šitą būdą http://mokymaipro.lt/listings/03v-klp-buha...sciu-pagrindai/
tigre08
Sveiki, as taip pat galvoju apie paciolio kursus. Esu visiskai "zalia" ar tokie kursai tinka pradedanciajam? ir kaip del tos praktikos mokina su programomis?
Emoli
QUOTE(tigre08 @ 2013 04 04, 12:08)
Sveiki, as taip pat galvoju apie paciolio kursus. Esu visiskai "zalia" ar tokie kursai tinka pradedanciajam? ir kaip del tos praktikos mokina su programomis?
*

Mane nuo pačiolio atkalbėjo, nes seminarai tai ne kokie, o su kursais neaišku. gal irgi tas pats smile.gif
viola****
Sveiki, gal kas dirbate su Eva-apskaita programa? Ar sunku ten viska suprasti, ar visai ,,zaliam'' zmogui verta pradeti darba imoneje, kur yra tokia programa? Kaip manote? 4u.gif
Lionesss
QUOTE(gremlio @ 2013 02 11, 19:04)
Atsakymo taip ir nesulaukia  blush2.gif , gaila, gal kas zadat kovo men lankyti Apskaita jums kursus, butu malonu tureti kolege. smile.gif
*

Labukas, as pradedu smile.gif busim koleges 4u.gif
Kaktusee
Sveikos merginos 4u.gif Esu naujoke, tad nedrasu ... ax.gif
Skaitinejau tema su tuo tikslu, jog rasiu nuomoniu apie buhalterijos kursus... smile.gif Pati noreciau kazka bandyti mokytis, tik svarstau - kolegija ar kursus pasirinkti... Kai kurios rasete, jog pradesite lankyti Apskaita Jums, pasidalinkite, kaip sekasi? smile.gif
dangaus žydryne
turejau reikalu ir su kolegija ir su kursais. abiem nusivyliau. kolegijoje viskas destoma greit, neapsistojama ties niuansais, mokoma viska daryti ranka. kompiuterine programa tik pavirsutiniskai.. plius priklauso koki destytoja gausi...
galetu mokyt dirbt programom, tai isejes zmogus po mokslu jau moketu dirbt su programa. jei mokosi jau dirbantis toki darba zmogus, tai gal ir verta zinias pagilint ar atnaujint..
kursuose irgi viskas destoma abstrakciai. kas patiko, tai kad klausimus nagrinejo konkreciai siejant su imone (bent mano kolegijoj, viskas grynai teoriskai, mes net knygu nesam pasieme per mokslo metus, sako nera is ko mokosi, tai, ka destytoja pasako, ka uzsirasai, ta ir turi).
kursuose daznai visko nepasako, tam kad ateitum vel ir moketum pinigus smile.gif
bet tikriausiai viskas nuo istaigos priklauso smile.gif mano tokie ispudziai
gremlio
Sveiki, gal kas zadat Vilniuje lankyti buhalterijos kursus savaitgaliais.
monnykk
Sveiki. Gal kas gali parekomenduoti buhalteriu kursus konkreciai Kaune?

Labiau pradedantiesiems, ir noretusi, kad labiau praktikos butu, su programa mokintu, o ne su skaiciuotuvu skaiciuoti.

Girdejau apie neblogus kursus, kur praktika vyksta su konkrecia imone nuo jos ikurimo iki mokesciu mokejimo, ataskaitu ir t.t., bet deja, tik Klaipedoje.
Bubbleghost
Sveiki,
ką manot apie Vilniaus Žirmūnų suaugusiųjų centre organizuojamus profesinius apskaitininko kursus, jie trunka 5 mėnesius, kaži ar apsimoka už savus pinigus eiti? Po jų baigimo įgijama apskaitininko profesija.
Ar labiau apsimoka į paprastus buhalterinės apskaitos kursus eiti, kurie lyg ir nesuteikia profesinio išssilavinimo, bet gauni, kaip suprantu, kažkokį pažymėjimą kad tuos kursus išklausei?
Kaip darbdaviai žiūri į tokius būsimus darbuotojus, kurie neturi aukštojo išsilavinimo šioje srityje, bet žinias įgyję kursų pagalba. Ar įmanoma susirasti darbą ar visgi be aukštojo geriau ir nosies nekišti į šią sferą, o kursai nebent tinkami kaip papildoma žinių gilinimo priemonė prie jau esančio aukštojo diplomo?
Pakomentuokite, ką manote, man šiuo metu tai labai aktualu.
Singrid
Sveiki, vis laukiau atsiliepimų apie ApskaitaJums organizuojamus kursus, taip ir nesulaukiau. Vis dar dvejoju, kurios firmos geriau rinktis ar Pačiolio ar ApskaitaJums, gal kas parekomenduotumėt?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.