Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių namai

QUOTE(Lietaus lasas @ 2011 04 17, 19:27)
O jus linkejimu knygas darot? Ar cia ne musu pareiga?????
Edikute, o kokius tu nori tuos pinigus, na foto galiu idet i piniga  g.gif
Papildyta:
va toks yra... nznau su kokia programa darysi
Saldainiai


Aš tai darysiu knygą. Bet čia kaip jaunieji nori, maniškiai nori, tai ir nupirksiu aš ją smile.gif
Atsakyti
na ir pripliurpet kol nebuvau (su maziuku ligonijej gulejom bet jau viskas thumbup.gif )
del pastuko kas nori tikrai isskirtinio scenarijaus tai turetu skaityti temas kas tingi ar neturi laiko praso pastuko ir pacios nieko neraso tik po to n kartu klausineja is kur tas kaip tas ir anas nors apie viska yra kiekvienoje temo9je apkalbeta ir gana issamiai tongue.gif taip kad nzn realiai galima ji duoti bet tik kad nepasipiltu klausimai apie kuriuos tikrai daug kartu kalbeta mirksiukas.gif

pasidalinu vienu kaip ir zaidimu:
kiekvienam vestuviu sveciui yra priklijuojama po sirdute (ta kur per valentuske buna) ir pasakoma kad kuris antra diena tures daugiai tu sirdeliu surinkes gaus priza... as tai teiksiu medali blatniausias arba meiliausias svecias (nes vistiek turi buti lipsnus malonus kad isprasyti ta sirdute) bigsmile.gif

ir dar viena (cia gal labiau tinka kai maziau sveciu nors kas kaip sugalvos):
visiems sveciams i taureles ipilti degtines (bet kad nematytu, gal surinkt taureles ar kazkaip atskiras duoti tas plasmasines) o i vieno svecio ipilti vandens, taciau pries isdalinant sveciams pasakyti atvirksiciai kad visuose yra vanduo ir tik vienoje degtine. Isgere sveciai turi neissiduoti pas ka buvo degtine. thumbup.gif

komendantams nupirksiu siuos aplodismentus keliancius barskucius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karamele_21: 18 balandžio 2011 - 12:24
QUOTE(Jurga 251 @ 2011 04 18, 09:23)
As sedziu prie pc kiekviena diena tik nevisalaik yra kas paraso ax.gif Jau gavau pagalveliu siuvinetus uzvalkalus thumbup.gif skambinaus muzikantams, tai sake pasiruost tik zidini ir islydejima thumbup.gif na aisku gal bus tstalo ispirkimas


radau šnd kas pagamintų trafaretą "Meilės simfonijos" paklodei thumbup.gif
dar užmačiau tokias medines tarškynes jos kelia nemažą triukšma tai jaučiu liksiu prie kaimiško "komendantų" stiliaus ir įteiksiu jiems tuos įrankius - bus svečiams raginti
Atsakyti
QUOTE(Crazy Lady @ 2011 04 18, 15:48)
radau šnd kas pagamintų trafaretą "Meilės simfonijos" paklodei thumbup.gif
dar užmačiau tokias medines tarškynes jos kelia nemažą triukšma tai jaučiu liksiu prie kaimiško "komendantų" stiliaus ir įteiksiu jiems tuos įrankius - bus svečiams raginti

o jau kaina kokia blink.gif
http://www_rodiklis_...
jei ka cia zymiai pigiau mirksiukas.gif
as is cia uzsisakiau tas rankutes tarp kitko irgi ieskojau tu mediniu bet po to radau tas rankeles ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurga 251 @ 2011 04 18, 09:23)
As sedziu prie pc kiekviena diena tik nevisalaik yra kas paraso ax.gif Jau gavau pagalveliu siuvinetus uzvalkalus thumbup.gif skambinaus muzikantams, tai sake pasiruost tik zidini ir islydejima thumbup.gif na aisku gal bus tstalo ispirkimas

O pas mus stalo išpirkimo nebus, nes jaunieji to labai nenori schmoll.gif Bet dėl visa ko pasiruošiu, kad nebūtų po to.... doh.gif ax.gif
O kur pritaikysi tuos pagalvėlių siuvinėtus užrašus? g.gif

QUOTE(karamele_21 @ 2011 04 18, 13:16)
pasidalinu vienu kaip ir zaidimu:
kiekvienam vestuviu sveciui yra priklijuojama po sirdute (ta kur per valentuske buna) ir pasakoma kad kuris antra diena tures daugiai tu sirdeliu surinkes gaus priza... as tai teiksiu medali blatniausias arba meiliausias svecias (nes vistiek turi buti lipsnus malonus kad isprasyti ta sirdute) bigsmile.gif

thumbup.gif

QUOTE(karamele_21 @ 2011 04 18, 14:57)
http://www_rodiklis_...
jei ka cia zymiai pigiau  mirksiukas.gif
as is cia uzsisakiau tas rankutes tarp kitko irgi ieskojau tu mediniu bet po to radau tas rankeles ax.gif

Nematytos ir tikrai fainos dovanos. Įdomu per kiek laiko užsakymas, pareina...reiks pasiskambinti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mulka5 @ 2011 04 18, 17:11)
Nematytos ir tikrai fainos dovanos. Įdomu per kiek laiko užsakymas, pareina...reiks pasiskambinti. 4u.gif

uzsisakiau tas rankutes bet kolkas jokios info negavau g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2011 04 18, 16:43)
uzsisakiau tas rankutes bet kolkas jokios info negavau g.gif  unsure.gif

Su rodikliu ne naujiena. Pasisuk pati jiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2011 04 18, 14:57)
o jau kaina kokia blink.gif
http://www_rodiklis_...
jei ka cia zymiai pigiau  mirksiukas.gif
as is cia uzsisakiau tas rankutes tarp kitko irgi ieskojau tu mediniu bet po to radau tas rankeles ax.gif


ne čia pirkau.... buvo šeštadienį mugė prie Senukų, tai tem po 5 lt nupirkau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2011 04 13, 21:09)
antpecius galima pasidaryti pacioms  blush2.gif  galvojau ir as juos daryti bet nzn nerandu tokios minties kuri butu bigsmile.gif

As esu dariusi,veliau idesiu foto. Nusiperki petukus, prisiuvi kutus nuo uzuolaidu( seniau tokie budavo), ir uklijavau taurele vienkartine, bent man tai grazu buvo, kai bus foto geriau suprasit
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2011 04 18, 20:33)
As esu dariusi,veliau idesiu foto. Nusiperki petukus, prisiuvi kutus nuo uzuolaidu( seniau tokie budavo), ir uklijavau taurele vienkartine, bent man tai grazu buvo, kai bus foto geriau suprasit

zinau kaip atrodo skaitydama temas buvau radus... as dovanosiu vietoj svilpuku tas rankytes ir nzn dezutes ar maiseli rinkti korkom blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2011 04 18, 19:43)
zinau kaip atrodo skaitydama temas buvau radus... as dovanosiu vietoj svilpuku tas rankytes ir nzn dezutes ar maiseli rinkti korkom blush2.gif  ax.gif

g.gif gal maiseliai patogiau, galima ant rankos uzsidet ar ant kaklo pasikabint, as turiu omeny medziaginene plastmase
Atsakyti
bet kazi ar su tais meiseliais vaiskcios g.gif galvoju gal dezute ar krepseli pasides ant stalo ir mes g.gif
Atsakyti