Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kroatija, VIII dalis
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Kelionės ir atostogos > Europa
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
klementyna
QUOTE(spyglele @ 2011 05 06, 18:46)
Labai domina apartamentai Lovrane. Gal pamenate kokios kainos birželio pradžioje buvo? Mes kaip tik tame regione planuojame apsistoti ilgesniam laikui. Ar ten paprasta susirasti apartamentus vietoje? Vis tik dar ne sezonas tuo metu.
Mes važiuosim pro Vieną iki Zagrebo, po to link Plitvicos. Klausimas - kaip reikalai su valiutos keityklomis pasienyje? Kaip supratau, kunomis išeina pigiau už kelius ir kambarius mokėti.
*

aisku be problemu susirasti susirasti apartamentus. buvau 2008 metais. kainos visam birzeliui buvo viena, ir liepos menesiui jau kilo siek tiek. uz apartamentus, didelis kambarys, virtuve, tualetas, dusas, terasa, ir gyvenom name su labai graziu sodu, kaina buvo 40 eur. man atrodo kad cia brangoka, nes lovran labai mazas. bet buvom pavarge ir labai tingejom ieskoti toliau. siaip as antra karta i lovran nevaziuociau, nes labai mazas. jei uztenka tik papludimio malonumo tai gerai, bet siaip nieko daugiau. man labiau patiko rovinj miestas istrijos pusiasalyje. arba dar galima vaziuoti i opatija. ten jau daug turistu, surmulio ir pan.
spyglele
QUOTE(klementyna @ 2011 05 08, 10:35)
aisku be problemu susirasti susirasti apartamentus. buvau 2008 metais. kainos visam birzeliui buvo viena, ir liepos menesiui jau kilo siek tiek. uz apartamentus, didelis kambarys, virtuve, tualetas, dusas, terasa, ir gyvenom name su labai graziu sodu, kaina buvo 40 eur. man atrodo kad cia brangoka, nes lovran labai mazas. bet buvom pavarge ir labai tingejom ieskoti toliau. siaip as antra karta i lovran nevaziuociau, nes labai mazas. jei uztenka tik papludimio malonumo tai gerai, bet siaip nieko daugiau. man labiau patiko rovinj miestas istrijos pusiasalyje. arba dar galima vaziuoti i opatija. ten jau daug turistu, surmulio ir pan.
*

Mums svarbiausia tik pernakvoti, nusiprausti ir pusryčius pasigaminti. Planuojam ištisom dienom važinėti po apylinkes, miestus. Pasyvus poisis, t.y. maudynės numatomos tik vakarop grįžus. Žadam aplankyti Pulą, Rovinj, Vrsar dinozaurų parką, KRK salą, nuvažiuoti į Slovėnijos urvus ir pan.
klementyna
QUOTE(spyglele @ 2011 05 08, 13:47)
Mums svarbiausia tik pernakvoti, nusiprausti ir pusryčius pasigaminti. Planuojam ištisom dienom važinėti po apylinkes, miestus. Pasyvus poisis, t.y. maudynės numatomos tik vakarop grįžus. Žadam aplankyti Pulą, Rovinj, Vrsar dinozaurų parką, KRK salą, nuvažiuoti į Slovėnijos urvus ir pan.
*

tada puikiausiai tiktu ir kempingai. viskas ten yra. man asmeniskai patinka jie
spyglele
QUOTE(klementyna @ 2011 05 08, 13:29)
tada puikiausiai tiktu ir kempingai. viskas ten yra. man asmeniskai patinka jie
*

Tai kad kainos labai panašios ir kempingų ir apartamentų. Dar vaikai nėra labai dideli tai rinksimės apartamentus.
eceris
kazkada, pries pirma kelione ,skaitinedamas apie kroatija, buvau rades, kad smelio papludimiai yra prie omiso ir kazkurioj saloj. gal kas primintu, ar patiems yra teke rasti smelio papludimiu kroatijoj ? pasidalinkit prisiminimais apie smeliuka drinks_cheers.gif
klementyna
QUOTE(eceris @ 2011 05 08, 22:55)
kazkada, pries pirma kelione ,skaitinedamas apie kroatija, buvau rades, kad smelio papludimiai yra prie omiso ir kazkurioj saloj. gal kas primintu, ar patiems yra teke rasti smelio papludimiu kroatijoj ? pasidalinkit prisiminimais apie smeliuka drinks_cheers.gif
*

sako salose yra smelio, tixliau smulkaus smulkaus zvyro.as pravaziavau nuo dubrovniko iki istrijos, tai tokio kaip smelio nebuvo.bet aisku kie as ten tu papludimiu temaciau.visc po kalnus ropinejau
eceris
tai ir as pravaziavau nuo senj iki dubrovniko ir atgal,bet tik prie omiso zinojau kad yra smeliukas ir radau. bet dar kazkurioj saloj skaiciau kad yra. matyt niekas nepades, reikia paciam kuistis po keliu metu keliones planavimo archyva-gal ir surasiu smile.gif
Smilla
QUOTE(eceris @ 2011 05 09, 08:34)
tai ir as pravaziavau nuo senj iki dubrovniko ir atgal,bet tik prie omiso zinojau kad yra smeliukas ir radau. bet dar kazkurioj saloj skaiciau kad  yra. matyt niekas nepades, reikia paciam kuistis po keliu metu keliones planavimo archyva-gal ir surasiu smile.gif
*

pasikuisiau savo knygoje, tai bent jau man zavingas papludimys (smelio) pasirode Brac saloje, vadinamas "auksinis ragas".
http://photos.igougo.com/pictures-photos-p...nd_of_Brac.html
http://vilajasmin.blogspot.com/

user posted image

user posted image

Noreciau ten pabuti ax.gif
eceris
radau savo archyvuose.jei kam aktualu kroatijos smelio-smulkaus zvyro paludimiai:
http://www.croatia-beaches.com/sandy/best_...ach_croatia.htm

o cia lietuvaiciai diskutuoja ir pjaunasi ta tema: tongue.gif
http://forum.followtheroad.com/ar-yra-kroa...ymiu-t3285.html
Subjektyvi
O man smėlis nepatinka. Juk kai jis šlapias prilimpa prie kūno, visi rankšluosčiai su smėliu. Be to jei nori saugotis ežiukų, batuose tas smėlis. Mes patyrėme tą nepatogumą Juodkalnijoje, kai pakrantė mišri, akmenys ir smėlis. Baltijos paplūdimiai visai kitokie, ten smagu, gražu, bet vėl gi, nepatogumas lieka.

Man asmeniškai Kroatijoje patinka baltų akmenų paplūdimiai, vadinami "golden beach". Nugludinti stamboki akmenys, galima basom vaikščioti.
Amžina studentė
O prie kokių priskiriami Makarskos paplūdimiai? smile.gif
abiga
Makarskoj akmenine pakrante. Brac saloj nesuprantu, kodel raso, kad smelis, realiai ten tik smulkus akmenukai.
toza01
QUOTE(Smilla @ 2011 05 09, 10:14)
pasikuisiau savo knygoje, tai bent jau man zavingas papludimys (smelio) pasirode Brac saloje, vadinamas "auksinis ragas".
http://photos.igougo.com/pictures-photos-p...nd_of_Brac.html
http://vilajasmin.blogspot.com/
user posted image

user posted image

Noreciau ten pabuti  ax.gif
*

Smelio tem ne laso nerasit,ten smulkus nugludinti akmenukai,bet i smeli nepanasu seip tai labai staciai glileja,o kai mes buvom tai ir bangos dideles buvo,maudytis smagu buvo bet kaip Palangoi per bangas nepasokinesi.
KEPTA BULVE
QUOTE(Subjektyvi @ 2011 05 09, 12:33)
O man smėlis nepatinka. Juk kai jis šlapias prilimpa prie kūno, visi rankšluosčiai su smėliu. Be to jei nori saugotis ežiukų, batuose tas smėlis. Mes patyrėme tą nepatogumą Juodkalnijoje, kai pakrantė mišri, akmenys ir smėlis. Baltijos paplūdimiai visai kitokie, ten smagu, gražu, bet vėl gi, nepatogumas lieka.

Man asmeniškai Kroatijoje patinka baltų akmenų paplūdimiai, vadinami "golden beach". Nugludinti stamboki akmenys, galima basom vaikščioti.
*

Visiškai pritariu thumbup.gif Nieko nėra švariau, kaip akmenukai. Pasiklojai minkščiau ir rojus. Atsikėlei: nei iš ausų, nei iš plaukų kratytis smėlį. Makarskoj pagrindinis pliažas iš smulkių akmenukų, o šalia jau po medžiais uola (ar kaip ją ten pavadinti). Prikabinu nuotrauką. Mes čia ir pležindavomės.
Smilla
Man ir smelis, ir akmuo, ir akmenukai, ir zvyras gerai thumbup.gif
svarbu, kad aplinka grazi, saulute sviecia ir jura silta. O kai noriu minkstai ir patogiai paguleti, tai guliu namie savo lovoje lotuliukas.gif
Kurortus ar sali, kurioje atostogausiu renkuosi ne pagal zvyra, o pagal kitokius kriterijus 4u.gif
Punce
Atostogos Kroatijoje!
Parduodam savo rezervaciją, nes patys nebegalim važiuoti.
Vieta: Tučepi miestelis Kroatijos pietuose (5km iki Makarskos)
Žmonių skaičius: iki 4 žmonių, nes uzsakytas butukas su dviem miegamaisiais.
Laikas: gegužės 19-26d. (7 naktys)
Kaina: parai 40eur.
Butas: galit pažiūrėti čia
Privalumai: 50m iki jūros, miestelio centre, internetas, parkavimosi aikštelė, oro kondicionierius ir k.t.

Parduodu už 80eur arba 300lt.

Iš viso reikėtų mokėti 280eur už visą laikotarpį, bet kadangi mes 80eur jau įmokėję (užstatas, kurį dabar noriu parduoti), beliktų nuvažiavus sumokėti 200eur šeimininkams.user posted imageuser posted image
ziulyte
Taip taip, brangieji, nei Omis, nei Rlaty rat smelio nera. Ten grazus mazi akmenukai, is toli panasus i smeli smile.gif Buvom ir tam ir kitam papludimy - nesukele jokiu nepatogumu maudytis netgi basomis, tik zinoma eziukai eziukai...
Smilla
Mums liko pora savaicikiu ir leksim i Kroatija thumbup.gif
spyglele
QUOTE(Smilla @ 2011 05 10, 17:23)
Mums liko pora savaicikiu ir leksim i Kroatija  thumbup.gif
*

Mes irgi po poros savaičių važiuojam. Pro kur jūs važiuojate? Mane labai domina nemokami Slovėnijos keliai važiuojant į priekį. Grįždami atgal link namų planuojam pasivažinėti po Slovėniją, bet nesinori pirkti vinjetės mėnesiui. O savaitinė vinjetė bus pasibaigus nes Kroatijoje planuojam praleisti apie 10 dienų.
locato
jums gerai, O mums kvepia darbu per visa vasara sad.gif, o taip planavom... Bet dar yra vilties kruopa smile.gif
Linuskė
QUOTE(spyglele @ 2011 05 10, 20:34)
Mes irgi po poros savaičių važiuojam. Pro kur jūs važiuojate? Mane labai domina nemokami Slovėnijos keliai važiuojant į priekį. Grįždami atgal link namų planuojam pasivažinėti po Slovėniją, bet nesinori pirkti vinjetės mėnesiui. O savaitinė vinjetė bus pasibaigus nes Kroatijoje planuojam praleisti apie 10 dienų.
*

Linkiu sėkmės ir labai laukiu Jūsų kelionių įspūdžių
Dodže
Sveiki, žiuriu dauguma į Kroatija važiuoja automobiliu, mes neturim tiek laiko unsure.gif , gal žinot ar lėktuvu ten skrenda kas, kokios oro linijos skraidina? smile.gif
Smilla
QUOTE(spyglele @ 2011 05 10, 19:34)
*

dar deriname marsruta, bet turbut vaziuosime per Cekija-Austrija-Slovenija.
ZIurekite per http://www.viamichelin.com/# mirksiukas.gif
Tik nustatykit SLovenijoje, kad vestu per nemokamus kelius ir matysite ka siulo.
Ir dar Michelinas veda per Baltarusija lotuliukas.gif - tiesiai, tai rigi reikia apasikoreguoti.
Mes panasiai irgi busim, su kelione kazkur iseis apie 14 dienu.

QUOTE(Dodže @ 2011 05 11, 09:10)
Sveiki, žiuriu dauguma į Kroatija važiuoja automobiliu, mes neturim tiek laiko  unsure.gif , gal žinot ar lėktuvu ten skrenda kas, kokios oro linijos skraidina? smile.gif
*

MB cia kazkada neseniai rado, kad pigiausiai skraidina Ryanairas.
Zaizute
Kad is Vilniaus i Kroatija Ryanair neskraidina ax.gif
Smilla
QUOTE(Zaizute @ 2011 05 11, 19:25)
Kad is Vilniaus i Kroatija Ryanair neskraidina  ax.gif
*

Ryanairas is Kauno per Frankfurta.
Is Vilniaus kitos kompanijo, bet itariu, kad brangiau.
Jau cia riekia ziureti patiems.

Bet lygtais MB sake, kad Frankfurte isskridimas tik kita diena, tai gaunasi, kad nuskrisit per 2 dienas. Tai su auto nuvaziuot per 2 paras galima g.gif
Kurmiukė
QUOTE(Dodže @ 2011 05 11, 11:10)
Sveiki, žiuriu dauguma į Kroatija važiuoja automobiliu, mes neturim tiek laiko  unsure.gif , gal žinot ar lėktuvu ten skrenda kas, kokios oro linijos skraidina? smile.gif
*

Su persėdimu galima su Lufthansa per Frankfurtą pasiekti Splitą ir Dubrovniką per 6 val. iš Vilniaus. Bet brangu.
Subjektyvi
Pigiau būtų skristi iki Milano/Vienos/ ir pan. miestų, o iš ten, pasiėmus auto, lėkti į Kroatiją. Kitų variantų kolkas nematau.
sena pažįstama
QUOTE(Smilla @ 2011 05 11, 20:48)

Bet lygtais MB sake, kad Frankfurte isskridimas tik kita diena, tai gaunasi, kad nuskrisit per  2 dienas. Tai su auto nuvaziuot per 2 paras galima  g.gif
*

Per para 4u.gif Cia jei pasikeisdami su zmona, be jokiu nakvyniu.
Smilla
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 05 12, 06:08)
Per para 4u.gif Cia jei pasikeisdami su zmona, be jokiu nakvyniu.
*

taip taip mirksiukas.gif Jei zmona nebijos vairuoti..
Man MB sako, kad turesiu vairuot, bet as manau, kad pavaziuos su manim truputi, ir pats nebenores lotuliukas.gif
Ispaikyta
mes ir lektuvu skrisim, tik ne is Lt,o is airijos,tai 2 bilietai pirmyn ir atgal kainavo 666e su lagaminu
Dodže
Nu taip ir maniau, nes seniai vis paieškau skrydžių o jų kaip nėra taip nėra. unsure.gif
eceris
gal kam teko vaziuot i kroatija aplankant pakeliui ardspachus, ceku roju,po to bled ezeras,o ten jau ir venecija,o paskui kroatijos pajuris? galvoju siemet tokiu marsrutu. gal kas patirties turit tokiam marsrutui thumbup.gif ?
ernis123
QUOTE(eceris @ 2011 05 13, 09:49)
gal kam teko vaziuot i kroatija aplankant pakeliui ardspachus, ceku roju,po to bled ezeras,o ten jau ir venecija,o paskui kroatijos pajuris? galvoju siemet tokiu marsrutu. gal kas patirties turit tokiam marsrutui thumbup.gif ?
*

na ardspachtai tai is vis nepakeliui
Arturas15
QUOTE(ernis123 @ 2011 05 13, 11:04)
*

Na, dėl pakeliui-nepakeliui galima ginčytis. rolleyes.gif Aišku, jei tikslas tik kuo greičiau pasiekti Kroatiją, tai pilnai su tavimi sutinku. Bet jei norima pamatyti daugiau Europos - kodėl gi ne? Galima padaryti ir lankstą, nes aišku, Adršpachai ir Čekų rojus šiek tie šone. Šiemet aš pavyzdžiui į Kroatiją važiuoju per Zalcburgą, Zell am See, Veneciją - ir, tikiuosi, kelionė bus nuostabi. ax.gif
ernis123
na tavo variantas tai geras pats buvau na ,o pakeliui jeigu taip tai galima vaziuot ir pro olandija ir sakysim kad tai tik lankstas gaunasi bigsmile.gif
Punce
Atostogos Kroatijoje!
Parduodam savo rezervaciją, nes patys nebegalim važiuoti.
Vieta: Tučepi miestelis Kroatijos pietuose (5km iki Makarskos)
Žmonių skaičius: iki 4 žmonių, nes uzsakytas butukas su dviem miegamaisiais.
Laikas: gegužės 19-26d. (7 naktys)
Kaina: parai 40eur.
Butas: galit pažiūrėti čia
Privalumai: 50m iki jūros, miestelio centre, internetas, parkavimosi aikštelė, oro kondicionierius ir k.t.

Parduodu už 80eur arba 300lt.

Iš viso reikėtų mokėti 280eur už visą laikotarpį, bet kadangi mes 80eur jau įmokėję (užstatas, kurį dabar noriu parduoti), beliktų nuvažiavus sumokėti 200eur šeimininkams.user posted imageuser posted image
*

wikne
Labas keliauninkes 4u.gif mes taip pat kita menesi planuojames lekti i kroatija ilsetis. Jau laukiam nesulaukiam, net spurdam biggrin.gif siuo metu bandom susirinkti kuo daugiau info, skaitineju senesnes temas ir zinoma kuo daugiau skaitau tuo daugiau klausimu kyla biggrin.gif vaziuosim dviese su mb i pietine kroatijos dali, planuojame apsistoti netoli Splito.
Anoj temoj teko skaityti del igaliojimu masinai vairuoti. kadangi mes vaziuojam dviese tai ir vairuoti zadam abu, bet beda tame, kad musu pavardes skiriasi,o masina mb vardu, tai ar galiu as vairuoti be igaliojimo ar vis del to man jo reikia? g.gif mano sviesi galva masto, kad man jo nereikia, kadangi masinos savininkas sedes salia, tai ir taip gi aisku , kad as jos nepavogiau ir pan. biggrin.gif bet gal kas zino tiksliau kaip yra is tiesu ir galetu pakomentuoti.
Dar kas mane siuo metu labiausiai domina tai Brac sala. daug kas rase, kad kelesi arba is Makarsko arba is Podhora miestelio,netoli Makarskos. o ar kelia i Brac sala ir Splito? gal kas kelesi? domintu kaina vienam asmeniui, kokia kaina keliantis su automobiliu? kaip labiau apsimoka ar keliantis su grupe ir gidu ar vieniem patiem su masina? na gal ir kvailokas klausimas, bet kuo daugiau skaitineju tuo viskas neaiskiau tampa blush2.gif
Smilla
QUOTE(wikne @ 2011 05 13, 13:31)
Anoj temoj teko skaityti del igaliojimu masinai vairuoti. kadangi mes vaziuojam dviese tai ir vairuoti zadam abu, bet beda tame, kad musu pavardes skiriasi,o masina mb vardu, tai ar galiu as vairuoti be igaliojimo ar vis del to man jo reikia?  g.gif mano sviesi galva masto, kad man jo nereikia, kadangi masinos savininkas sedes salia, tai ir taip gi aisku , kad as jos nepavogiau ir pan.  biggrin.gif  bet gal kas zino tiksliau kaip yra is tiesu ir galetu pakomentuoti.
:
*

Mes susidureme su igaliojimu, tai galiu papaskaoti daugiau.
Visu pirma pasakysiu, ir patarsiu, kad mano galva, jums jo nereikia, nes savininkas bus salia. Jei kas, pasikeisite ir jis ses uz vairo.
Problemu kiltu, jei jus vaziuotumet be savininko, ar ten kokie servisai, avarijos... Tada taip, gali prireikt irodyti, kieno auto, ar turi teise vairuoti.
As jusu vietoje nedaryciau, nes papildomos islaidos - mums isejo uz panaudos sutarties (dabar igaliojimo neraso) pas notaras patvirtinima apie 130 LT (priklauso nuo auto vertes), plius apie 75 Lt uz vertima i Anglu kalba.
Panaudos sutarti dareme, nes vaziuojam ne su savo auto.

Dar pasiulymas jei jau labai nesmagu taip vaziuoti, tai sake glaima nuvaziuoti i REgitra ir ant auto dokumentu uzdeda irasa, kad savininkas vienas, o kitas asmuo, pvz. jus esate naudotojas. Tada tikrai nebus bedu, nes tas irasas galioja visur. mirksiukas.gif
eceris
QUOTE(ernis123 @ 2011 05 13, 11:04)
*

klausimas juk nebuvo ar pakeliui ar nepakeliui-klausimas buvo -ar kas vaziavo tokiu marsrutu.
pernai mums kryme,atvykus i yevpatorija,pirma mintis buvo sovus-maut is ten i kroatija per bulgarija,juodkalnija. ir visai pakeliui butu buve i kroatija per ukraina lotuliukas.gif bet persigalvjom ir likom kryme-ir visia nesigailim
marsruta renkames koki norim-ir pakeliui ar ne, sprendziamaji balsa priima keliauninkai... tongue.gif
ernis123
QUOTE(eceris @ 2011 05 14, 11:14)
klausimas juk nebuvo ar pakeliui ar nepakeliui-klausimas buvo -ar kas vaziavo tokiu marsrutu.
    pernai mums kryme,atvykus i yevpatorija,pirma mintis buvo sovus-maut is ten i kroatija per bulgarija,juodkalnija. ir visai pakeliui butu buve i kroatija per ukraina lotuliukas.gif bet persigalvjom ir likom kryme-ir visia nesigailim
  marsruta renkames koki norim-ir pakeliui ar ne, sprendziamaji balsa priima keliauninkai... tongue.gif
*

na yra ir toks marsrutas kai vaziuoji aplink visa pasauly ir netycia uzsuki i kroatija lotuliukas.gif
eceris
QUOTE(ernis123 @ 2011 05 14, 11:43)
na yra ir toks marsrutas kai vaziuoji aplink visa pasauly ir netycia uzsuki i kroatija  lotuliukas.gif
*

ar tamsta kartais ne po vakarykscio? su galva viskas gerai?smile.gif neturi ka pasakyt tai ir nekomentuok drinks_cheers.gif
ernis123
QUOTE(eceris @ 2011 05 14, 12:54)
ar tamsta kartais ne po vakarykscio? su galva viskas gerai?smile.gif neturi ka pasakyt tai ir nekomentuok drinks_cheers.gif
*

o tamsta ko tu nervuojies g.gif paimk drinks_cheers.gif irbus thumbup.gif
Aidluka
QUOTE(eceris @ 2011 05 13, 09:49)
*

Eceri, matau užvirė karšta diskusija apie jūsų pasiūlytą maršrutą mirksiukas.gif Aš siūlau labai paprastą išeitį - susidėliokit kelionės maršrutą į Kroatiją taip, kad čekų rojus ir Ardčpadai liktų kelionės pabaigai thumbup.gif Jei dar bus noro ir laiko grįždami juos aplankysit drinks_cheers.gif Bet iš patirties manau - po tokių grožių ką pamatysit Kroatijoj, Slovėnijoj, Venecijoj ir Austrijoj wub.gif wub.gif wub.gif - Ardšpadus atidėsit kitam kartui ax.gif Bent jau mums Ardšpadai su Praha net iki šių Velykų kelis metus vis likdavo ir likdavo ateičiai blush2.gif blush2.gif blush2.gif
toza01
O mes pernai i Kroatija vaziavom per Vokietija aplankem Serengeti zologijos parka,pasisupom Heides atrakcijonu parke,po to per Cekija,aplankem Český Krumlov,Austrija Alpiu keliu,Slovenija aplankem Bledo miesteli lekem i Kroatija,gal ir nelabai pakeliu ta Kroatija, bet mums labai patiko ir visada vaziuodami i prieky stengemes ka nors pamatyti nes gryztant namo jau norisi greiciau gryzti.
eceris
QUOTE(toza01 @ 2011 05 14, 15:43)
O mes pernai i Kroatija vaziavom per Vokietija aplankem Serengeti zologijos parka,pasisupom Heides atrakcijonu parke,po to per Cekija,aplankem Český Krumlov,Austrija Alpiu keliu,Slovenija aplankem Bledo miesteli  lekem i  Kroatija,gal ir nelabai pakeliu ta Kroatija, bet mums labai patiko ir visada vaziuodami i prieky stengemes ka nors pamatyti nes gryztant namo jau norisi greiciau gryzti.
*

respect thumbup.gif mes irgi vaziuojam ne konkreciai prie adrijos juros pagulinet, o pamatyt aplankyt kuo daugiau.todel pakeliui padaryti lanksta 500 km nera problema vardan ispudziu. tas pats ir gryztant atgalios-nelekiam namo kaip akis isdege, o aplankom dar ka nemateb esam smile.gif
todel siemet planuose pakeliui uzsukt i ceku roju ar bent jau ardshpachus,bledo ezere isimaudyt antrai nakvynei sustojus...
Papildyta:
QUOTE(Aidluka @ 2011 05 14, 13:45)
Eceri, matau užvirė karšta diskusija apie jūsų pasiūlytą maršrutą  mirksiukas.gif Aš siūlau labai paprastą išeitį - susidėliokit kelionės maršrutą į Kroatiją taip, kad čekų rojus ir Ardčpadai liktų kelionės pabaigai thumbup.gif Jei dar bus noro ir laiko grįždami juos aplankysit drinks_cheers.gif Bet iš patirties manau - po tokių grožių ką pamatysit Kroatijoj, Slovėnijoj, Venecijoj ir Austrijoj wub.gif  wub.gif  wub.gif  - Ardšpadus atidėsit kitam kartui ax.gif Bent jau mums  Ardšpadai su Praha net iki šių Velykų kelis metus vis likdavo ir likdavo ateičiai blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
*

gal ne kiek arsi diskusija, kiek kvaila-jei zmogus neturi ko pasakyt-kam aplamai terst foruma tongue.gif cia ne apie tamstele smile.gif
zinau,buvom ir kroatijoj ir austrijoj,tad ceku ardshpachai pirmai nakvynei bus kaip tik,po to antra nakvyne bledas,po to gal ir venecija.o tik tada pasieksim kroatija.vat toks planas.todel ir klausiau gal kas kokia protinga minti pakis-verta ar nelabai...
toza01
QUOTE(eceris @ 2011 05 14, 18:02)
respect thumbup.gif  mes irgi vaziuojam ne konkreciai prie adrijos juros pagulinet, o pamatyt aplankyt kuo daugiau.todel pakeliui padaryti lanksta 500 km nera problema vardan ispudziu. tas pats ir gryztant atgalios-nelekiam namo kaip akis isdege, o aplankom dar ka nemateb esam smile.gif
  todel siemet planuose pakeliui uzsukt i ceku roju ar bent jau ardshpachus,bledo ezere isimaudyt antrai nakvynei sustojus...
Papildyta:
gal ne kiek arsi diskusija, kiek kvaila-jei zmogus neturi ko pasakyt-kam aplamai terst foruma tongue.gif cia ne apie tamstele  smile.gif
    zinau,buvom ir kroatijoj ir austrijoj,tad ceku ardshpachai pirmai nakvynei bus kaip tik,po to  antra nakvyne bledas,po to gal ir venecija.o tik tada pasieksim kroatija.vat toks planas.todel ir klausiau gal kas kokia protinga minti pakis-verta ar nelabai...
*

As tai manau kad viskas verta ir lekti tiesei prie juros du tukstancius kilometru nieko neaplankant ir nieko nepamatant tai tikrai nera gerai.Mes vaziavom i Kroatija tris metus is eiles ir visada skirtingi marsrutai
eceris
mano nuomone irgi tokia pati.sakyciau koks furistas esu,tai gal ir neidomu buut-bet kai isvaziuoju karta i metus atostogoms i tuos krastus-viskas kas nematyta idomu. tik vasara vengiu miestu-labiau gamta vilioja,siltas vandenukas
Aidluka
QUOTE(toza01 @ 2011 05 14, 20:59)
As tai manau kad viskas verta ir lekti tiesei prie juros du tukstancius kilometru nieko neaplankant ir nieko nepamatant tai tikrai nera gerai.Mes vaziavom i Kroatija tris metus is eiles ir visada skirtingi marsrutai
*

Gal ką praleidau - nesupratau,o kas siūlo lėkti 2000 km nieko neaplankant - nesvarbu ar į Kroatiją ar į kokią kitą šalį g.gif Bent jau aš bet kokį maršrutą sudarinėdama visada stengiuos kad kiekvieną dieną kažką naujo ir įdomaus pamatytume thumbup.gif Gulėjimas kelias dienas prie jūros mums irgi svetimas, bet poros dienelių pasyvesnis poilsis ilgoj kelionėj tikrai nepamaišo drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
zuveleDi
skaitau ir stebiuosi doh.gif juk kiekvienas planuoja maršrutus pagal savo norus ir išgales . Jei Čekija vadinat- lanku, tai ką kalbėt apie mus , kai pernai Kroatiją pasiekėm išį viso per aplinkui - Kėlėmės į Kylį , tuomet Bremenas, Kolnas, Šveicarijoje Reino kriokliai , kalnai ; San Marinas , Venecija ir tik tuomet Kroatija, Makarska , o atgal per Slovėniją , buvom ir Blede ( kas važiuosit- būtinai užsikelkite į pilį ir nuplaukite į salą, į bažnytėlę - vaizdai - nepakartojami smile.gif , Tuomet Austrija su Alpių keliu ir tuomet be sustojimo 1600 km namo
toza01
QUOTE(Aidluka @ 2011 05 14, 21:25)
Gal ką praleidau - nesupratau,o kas siūlo lėkti 2000 km nieko neaplankant - nesvarbu ar į Kroatiją ar į kokią kitą šalį g.gif Bent jau aš bet kokį maršrutą sudarinėdama visada stengiuos kad kiekvieną dieną kažką naujo ir įdomaus pamatytume  thumbup.gif Gulėjimas kelias dienas prie jūros mums irgi svetimas, bet poros dienelių pasyvesnis poilsis ilgoj kelionėj tikrai nepamaišo drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
*

As tai manau kad viskas verta ir lekti tiesei prie juros du tukstancius kilometru nieko neaplankant ir nieko nepamatant tai tikrai nera gerai.

Cia taip buvo parasyta ir tikrai nesiulaiu lekti toki atstum nieko nelankant nes mes visada stengiames daug aplankyti o siemet planuojam kelione per Rumunija i Bulgarija ir manau daug graziu vietu pamatysim
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.