Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(_Valyte_ @ 2011 07 21, 15:22)
Butu gerai, kad su tyrimu vel nueitum pasikonsultuoti. Nes jeigu tepliojo, tai gal dar valesi viskas pas tave. O po abrazijos ir nestumo dar turi praeiti laiko, kad hormonai atsistatytu i vezias. Taip kad viskas gal dar pas tave tvarkoje.
Tik nesuprantu, kaip tau nustate, kad O jau buvo pries kelias dienas, jei tik neseniai praejo mm. Jis echoskopu nustate? Nes tik echoskopu gali nustatyti arba Progesterono tyrimas turetu rodyti gerokai didesnius skaiciukus (mazdaug virs 30).

Ovuliacija nustatė, kai pasakiau,kad patepliojo vieną dieną, bet šiaip irgi netikiu, kad tada galėjo ji būti. labai jau pergreit...echoskopu žiūrėjo, bet daugiau apie tai neužsiminė... o patepliojo abu kartus po lytinių santykių, tai gal su ovuliacija tai visai net nesusiję
Atsakyti
QUOTE(meow @ 2011 07 21, 14:35)
Ovuliacija nustatė, kai pasakiau,kad patepliojo vieną dieną, bet šiaip irgi netikiu, kad tada galėjo ji būti. labai jau pergreit...echoskopu žiūrėjo, bet daugiau apie tai neužsiminė... o patepliojo abu kartus po lytinių santykių, tai gal su ovuliacija tai visai net nesusiję


Greiciausiai tai ir nebus susije su O.
Jei turi galimybe - geriau nueiti i privatu ginekologini kabineta, o geriausia i Vaisingumo Klinika. As pati privaciai vaikscioju, nes poliklinikoje ir man nieko nepamate, nors ziurejo echoskopu, juk ten dirbantys gydytojai nesispecializuojasi vaisingumo klausimais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Valyte_: 21 liepos 2011 - 14:59
QUOTE(_Valyte_ @ 2011 07 21, 16:54)
Greiciausiai tai ir nebus susije su O.
Jei turi galimybe - geriau nueiti i privatu ginekologini kabineta, o geriausia i Vaisingumo Klinika. As pati privaciai vaikscioju, nes poliklinikoje ir man nieko nepamate, nors ziurejo echoskopu, juk ten dirbantys gydytojai nesispecializuojasi vaisingumo klausimais.

aš ir buvau privačiai...poliklinikoj echoskopijos nedaro, siunčia kitur...pasitikėjau šiuo gydytoju, bet matau, kad šįkart susimovė...
Atsakyti
QUOTE(meow @ 2011 07 21, 15:04)
aš ir buvau privačiai...poliklinikoj echoskopijos nedaro, siunčia kitur...pasitikėjau šiuo gydytoju, bet matau, kad šįkart susimovė...


O kur privaciai vaikstai, jei nepaslaptis?
Atsakyti
QUOTE(_Valyte_ @ 2011 07 21, 17:36)
O kur privaciai vaikstai, jei nepaslaptis?

Narmedoje, pas gyd Jakiūną
Atsakyti
O gal kas zino... Mano prolaktinas 706 Miu/ml... Dare 2 CD. Bet O vyksta reguliariai ir laiku. Nera menesio, akd jos nebutu. Kame gali buti kampas? Visi kiti hormonai normoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maidenana: 22 liepos 2011 - 09:14
QUOTE(Maidenana @ 2011 07 22, 09:13)
O gal kas zino... Mano prolaktinas 706 Miu/ml... Dare 2 CD. Bet O vyksta reguliariai ir laiku. Nera menesio, akd jos nebutu. Kame gali buti kampas? Visi kiti hormonai normoje.


sveika,
pas mane buvo panasiai, apie 760, tai baisiai issigandau, kol gydytojas neleipe pakartot sio tyrimo (gal buvo 12 cd) ir tada jau buvo norma, virs 200 kazkas. Zodziu kaip man paaiskino, kad sis hormonas svyruoja su ciklo dienom ir jei pakartojus jis nukrenta, tai reiskias viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
PRL svyruoja ne tik nuo CD bet ir nuo nervų "stadijos" kraujo ėmimo metu.
Atsakyti
QUOTE(Meilės vaisius @ 2011 07 22, 12:19)
sveika,
pas mane buvo panasiai, apie 760, tai baisiai issigandau, kol gydytojas neleipe pakartot sio tyrimo (gal buvo 12 cd) ir tada jau buvo norma, virs 200 kazkas. Zodziu kaip man paaiskino, kad sis hormonas svyruoja su ciklo dienom ir jei pakartojus jis nukrenta, tai reiskias viskas gerai  4u.gif

QUOTE(Siguliukas @ 2011 07 22, 12:25)
PRL svyruoja ne tik nuo CD bet ir nuo nervų "stadijos" kraujo ėmimo metu.

Nu aciu jums, truputi nuraminote. Man irgi kita cikla liepe pakartoti. Bet vel gi - nuo 1 iki 5 CD. Man dar praeita cikla nevykes pastojimas buvo, gal ir nuo to padidejo.. Laaabai tikiuosi, kad bus normoje, tiek baisybiu prisiskaiciau. Bet as kaip suprantu, esant aukstam prolaktinui pastojimas neimanomas? Ar isnesiojimas neimanomas?
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 07 22, 12:50)
Man dar praeita cikla nevykes pastojimas buvo, gal ir nuo to padidejo.. Bet as kaip suprantu, esant aukstam prolaktinui pastojimas neimanomas? Ar isnesiojimas neimanomas?

Pastojus PRL didėja, gali dar ir dėl to būti aukštesnis, o aš prieš pastodama PRL mažinau, ir net pastojusi ir toliau palaikiau jį vaistukais, kad nieko nenutiktų, paskui palikom viską gamtai tvarkyti.
Atsakyti
QUOTE(Siguliukas @ 2011 07 22, 12:55)
Pastojus PRL didėja, gali dar ir dėl to būti aukštesnis, o aš prieš pastodama PRL mažinau, ir net pastojusi ir toliau palaikiau jį vaistukais, kad nieko nenutiktų, paskui palikom viską gamtai tvarkyti.

Ta zinau, bet skaiciau, kad dideja tik nuo 5 ar 8 nestumo savaites. O kiek tu turejai PRL pries pastojima?
Atsakyti
Siguliuk, gal žinai, kaip paversti prolaktino mkg/l į mIU/l. Įdomumo dėlei noriu palyginti... nes visi ankstesni matuoti būtent pagal pastatuosius vienetus
Atsakyti